ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/04/2020 11:37

Frika nga koronavirusi, Arabia Saudite pezullon hyrjet në Mekë e Medinë

Frika nga koronavirusi, Arabia Saudite pezullon hyrjet në Mekë e Medinë
Arabia Saudite i pezulloi përkohësisht hyrjet për pelegrinazhin Umrah në qytetet e shenjta të Mekës dhe Medinës, për shkak të frikës së përhapjes së mundshme të koronavirusit. Autoritetet saudite ua pezulluan hyrjen në ...
GazetaTema | 27-Feb-2020 10:29
Arabia Saudite i pezulloi përkohësisht hyrjet për pelegrinazhin Umrah në qytetet e shenjta të Mekës dhe Medinës, për shkak të frikës së përhapjes së mundshme të koronavirusit. Autoritetet saudite ua pezulluan hyrjen në ...

Mbrojtja nga koronavirusi, Arabia Saudite pezullon përkohësisht të gjitha pelegrinazhet fetare
Arabia Saudite ndalon përkohësisht vizitat fetare që përfshijnë udhëtime e qëndrime në Mekë dhe Medinë, të cilat tërheqin miliona njerëz në vit si qytetet më të shenjta të botës islame, e kjo për të ndihmuar në ...
GazetaTema | 27-Feb-2020 09:41
Arabia Saudite ndalon përkohësisht vizitat fetare që përfshijnë udhëtime e qëndrime në Mekë dhe Medinë, të cilat tërheqin miliona njerëz në vit si qytetet më të shenjta të botës islame, e kjo për të ndihmuar në ...

Trump: Rreziku nga koronavirusi në SHBA, shumë i ulët
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se rreziku për popullin amerikan nga koronaviursi “mbetet shumë i ulët” dhe se hapat që i ka ndërmarrë qeveria, e kanë ndihmuar vendin të mbrohet nga shpërthimi ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 11:54
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se rreziku për popullin amerikan nga koronaviursi “mbetet shumë i ulët” dhe se hapat që i ka ndërmarrë qeveria, e kanë ndihmuar vendin të mbrohet nga shpërthimi ...

Koronavirusi i ndalon hyrjet në Mekë e Medinë
Arabia Saudite i pezulloi përkohësisht hyrjet për pelegrinazhin Umrah në qytetet e shenjta të Mekës dhe Medinës, për shkak të frikës së përhapjes së mundshme të koronavirusit. Autoritetet saudite ua pezulluan hyrjen në ...
Radio Evropa e Lire | 27-Feb-2020 11:54
Arabia Saudite i pezulloi përkohësisht hyrjet për pelegrinazhin Umrah në qytetet e shenjta të Mekës dhe Medinës, për shkak të frikës së përhapjes së mundshme të koronavirusit. Autoritetet saudite ua pezulluan hyrjen në ...

Arabia Saudite merr masën ekstreme ndaj myslimanëve që vizitojnë Qaben
Arabia Saudite ka ndaluar udhëtimin në vendin më të rëndësishëm për besimtarët myslimanë, vetëm disa muaj para pelegrinazhit të përvitshëm të Haxhit. Kjo masa është ndërrmarrë për ndalimin e përhapjes së koronavirusit, ...
ABCNews | 27-Feb-2020 10:11
Arabia Saudite ka ndaluar udhëtimin në vendin më të rëndësishëm për besimtarët myslimanë, vetëm disa muaj para pelegrinazhit të përvitshëm të Haxhit. Kjo masa është ndërrmarrë për ndalimin e përhapjes së koronavirusit, ...

Trump: Rreziku nga koronavirusi në SHBA, shumë i ulët
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se rreziku për popullin amerikan nga koronaviursi "mbetet shumë i ulët" dhe se hapat që i ka ndërmarrë qeveria, e kanë ndihmuar vendin të mbrohet nga shpërthimi ...
Radio Evropa e Lire | 27-Feb-2020 11:42
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se rreziku për popullin amerikan nga koronaviursi "mbetet shumë i ulët" dhe se hapat që i ka ndërmarrë qeveria, e kanë ndihmuar vendin të mbrohet nga shpërthimi ...

Arabia Saudite pezullon hyrjet në Mekë dhe Medinë për shkak të koronavirusit
Arabia Saudite ka pezulluar përkohësisht hyrjet për pelegrinazhin Umrah në qytetet e shenjta të Mekës dhe Medinës, për shkak të frikës së përhapjes së koronavirusit. Autoritetet saudite u pezulluan hyrjen në vend edhe ...
Koha.net | 27-Feb-2020 10:35
Arabia Saudite ka pezulluar përkohësisht hyrjet për pelegrinazhin Umrah në qytetet e shenjta të Mekës dhe Medinës, për shkak të frikës së përhapjes së koronavirusit. Autoritetet saudite u pezulluan hyrjen në vend edhe ...

Arabia Saudite, shkaku i coronavirusit ndalon turistët e huaj të vizitojnë Mekën dhe Medinën
Pas shpërthimit të koronavirusit në Lindjen e Mesme, Arabia Saudite njoftoi se do të ndalonte të huajt të vizitonin vendet e shenja si Meka dhe Medina. Ky merret si masë parandaluesese për përhapjen e koronavirusit në ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 10:20
Pas shpërthimit të koronavirusit në Lindjen e Mesme, Arabia Saudite njoftoi se do të ndalonte të huajt të vizitonin vendet e shenja si Meka dhe Medina. Ky merret si masë parandaluesese për përhapjen e koronavirusit në ...

Për shkak të koronavirusit, Arabia Saudite ndalon turistët e huaj të vizitojnë Mekën dhe Medinën
Pas shpërthimit të koronavirusit në Lindjen e Mesme, Arabia Saudite njoftoi se do të ndalonte të huajt të vizitonin vendet e shenja si Meka dhe Medina. Ky vendim vjen si masë parandaluesese për përhapjen e koronavirusit ...
InFokusi | 27-Feb-2020 10:05
Pas shpërthimit të koronavirusit në Lindjen e Mesme, Arabia Saudite njoftoi se do të ndalonte të huajt të vizitonin vendet e shenja si Meka dhe Medina. Ky vendim vjen si masë parandaluesese për përhapjen e koronavirusit ...

Mbrojtja nga koronavirusi, Arabia Saudite pezullon përkohësisht të gjitha pelegrinazhet fetare
Arabia Saudite ndalon përkohësisht vizitat fetare që përfshijnë udhëtime e qëndrime në Mekë dhe Medinë, të cilat tërheqin miliona njerëz në vit si qytetet më të shenjta të botës islame, e kjo për të ndihmuar në ...
Tesheshi | 27-Feb-2020 09:18
Arabia Saudite ndalon përkohësisht vizitat fetare që përfshijnë udhëtime e qëndrime në Mekë dhe Medinë, të cilat tërheqin miliona njerëz në vit si qytetet më të shenjta të botës islame, e kjo për të ndihmuar në ...

Nga frika e zgjerimit të coronavirusit, autoritet saudite ndalojnë përkohësisht vizitat në Mekë dhe Medinë
Arabia Saudite ka ndaluar përkohësisht vizitat në vendet e shenjta siç është Meka dhe Medina, duke bërë që miliona myslimanë nga e mbarë bota të mos mund të kenë qasje në qytetet e shenjta, shkruan Time. E gjithë po ...
Aktuale.MK | 27-Feb-2020 09:13
Arabia Saudite ka ndaluar përkohësisht vizitat në vendet e shenjta siç është Meka dhe Medina, duke bërë që miliona myslimanë nga e mbarë bota të mos mund të kenë qasje në qytetet e shenjta, shkruan Time. E gjithë po ...

Ndalohet hyrja në Mekë dhe Medinë, kjo është arsyeja
Arabia Saudite me anë të një vendimi do të ndalojë vizitën në dy vendet e shenja, Mekë dhe Medinë. Ky vendim shikohet si një masë për të evituar rrezikun e infektimit të qytetarëve me koronavirus. Pas këtij vendimi ...
Medial | 27-Feb-2020 09:12
Arabia Saudite me anë të një vendimi do të ndalojë vizitën në dy vendet e shenja, Mekë dhe Medinë. Ky vendim shikohet si një masë për të evituar rrezikun e infektimit të qytetarëve me koronavirus. Pas këtij vendimi ...

Arabia S. i pezulloi hyrjet në Mekë e Medinë për shkak të koronavirusit
Arabia Saudite i pezulloi përkohësisht hyrjet për pelegrinazhin Umrah në qytetet e shenjta të Mekës dhe Medinës, për shkak të frikës së përhapjes së mundshme të koronavirusit. Autoritetet saudite ua pezulluan hyrjen në ...
Portalb | 27-Feb-2020 09:03
Arabia Saudite i pezulloi përkohësisht hyrjet për pelegrinazhin Umrah në qytetet e shenjta të Mekës dhe Medinës, për shkak të frikës së përhapjes së mundshme të koronavirusit. Autoritetet saudite ua pezulluan hyrjen në ...

Arabia S. i pezullon hyrjet në Mekë e Medinë për shkak të koronavirusit
Arabia Saudite i pezulloi përkohësisht hyrjet për pelegrinazhin Umrah në qytetet e shenjta të Mekës dhe Medinës, për shkak të frikës së përhapjes së mundshme të koronavirusit. Autoritetet saudite ua pezulluan hyrjen në ...
Radio Evropa e Lire | 27-Feb-2020 08:53
Arabia Saudite i pezulloi përkohësisht hyrjet për pelegrinazhin Umrah në qytetet e shenjta të Mekës dhe Medinës, për shkak të frikës së përhapjes së mundshme të koronavirusit. Autoritetet saudite ua pezulluan hyrjen në ...

Koronavirusi, Arabia Saudite ndalon turistët e huaj të vizitojnë Mekën dhe Medinën
Pas shpërthimit të koronavirusit në Lindjen e Mesme, Arabia Saudite njoftoi se do të ndalonte të huajt të vizitonin vendet e shenja si Meka dhe Medina. Ky vendim vjen si masë parandaluesese për përhapjen e koronavirusit ...
Alsat-M | 27-Feb-2020 08:37
Pas shpërthimit të koronavirusit në Lindjen e Mesme, Arabia Saudite njoftoi se do të ndalonte të huajt të vizitonin vendet e shenja si Meka dhe Medina. Ky vendim vjen si masë parandaluesese për përhapjen e koronavirusit ...

Për shkak të koronavirusit Arabia Saudite ndalon vizitat në Mekë dhe Medinë
Pas shpërthimit të koronavirusit në Lindjen e Mesme, Arabia Saudite njoftoi se do të ndalonte të huajt të vizitonin vendet e shenja si Meka dhe Medina. Ky vendim vjen si masë parandaluesese për përhapjen e koronavirusit ...
Shenja | 27-Feb-2020 08:35
Pas shpërthimit të koronavirusit në Lindjen e Mesme, Arabia Saudite njoftoi se do të ndalonte të huajt të vizitonin vendet e shenja si Meka dhe Medina. Ky vendim vjen si masë parandaluesese për përhapjen e koronavirusit ...

Për shkak të koronavirusit Arabia Saudite ndalon vizitat në Mekë dhe Medinë
Pas shpërthimit të koronavirusit në Lindjen e Mesme, Arabia Saudite njoftoi se do të ndalonte të huajt të vizitonin vendet e shenja si Meka dhe Medina. Ky vendim vjen si masë parandaluesese për përhapjen e koronavirusit ...
EkonomiaOnline | 27-Feb-2020 08:19
Pas shpërthimit të koronavirusit në Lindjen e Mesme, Arabia Saudite njoftoi se do të ndalonte të huajt të vizitonin vendet e shenja si Meka dhe Medina. Ky vendim vjen si masë parandaluesese për përhapjen e koronavirusit ...

Rreziku nga koronavirusi, ndalohet hyrja në Mekë dhe Medinë
Arabia Saudite me anë të një vendimi do të ndalojë vizitën në dy vendet e shenja, Mekë dhe Medinë. Ky vendim shikohet si një masë për të evituar rrezikun e infektimit të qytetarëve me koronavirus. Pas këtij vendimi ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 08:16
Arabia Saudite me anë të një vendimi do të ndalojë vizitën në dy vendet e shenja, Mekë dhe Medinë. Ky vendim shikohet si një masë për të evituar rrezikun e infektimit të qytetarëve me koronavirus. Pas këtij vendimi ...

Për shkak të koronavirusit Arabia Saudite ndalon vizitat në Mekë dhe Medinë
Pas shpërthimit të koronavirusit në Lindjen e Mesme, Arabia Saudite njoftoi se do të ndalonte të huajt të vizitonin vendet e shenja si Meka dhe Medina. Ky vendim vjen si masë parandaluesese për përhapjen e koronavirusit ...
Arbresh | 27-Feb-2020 08:16
Pas shpërthimit të koronavirusit në Lindjen e Mesme, Arabia Saudite njoftoi se do të ndalonte të huajt të vizitonin vendet e shenja si Meka dhe Medina. Ky vendim vjen si masë parandaluesese për përhapjen e koronavirusit ...

Për shkak të koronavirusit Arabia Saudite ndalon vizitat në Mekë dhe Medinë
Pas shpërthimit të koronavirusit në Lindjen e Mesme, Arabia Saudite njoftoi se do të ndalonte të huajt të vizitonin vendet e shenja si Meka dhe Medina. Ky vendim vjen si masë parandaluesese për përhapjen e koronavirusit ...
Klan Kosova | 27-Feb-2020 08:10
Pas shpërthimit të koronavirusit në Lindjen e Mesme, Arabia Saudite njoftoi se do të ndalonte të huajt të vizitonin vendet e shenja si Meka dhe Medina. Ky vendim vjen si masë parandaluesese për përhapjen e koronavirusit ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved