ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 02:06

Vritet dhe i digjet trupi ish-luftëtarit të UÇK-së

Vritet dhe i digjet trupi ish-luftëtarit të UÇK-së
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës.
Top Channel | 27-Feb-2020 11:30
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës.

“Tinëzare dhe mizore”, Thaçi reagon pas vrasjes së Qerim Kelmendit
Presidenti Hashim Thaçi ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, i cili u gjet i djegur në makinë në orët e para të ditës së sotme. Presidenti Thaci thotë se është tronditur kur dëgjoi për vrasjen e njërit prej ...
ABCNews | 27-Feb-2020 12:19
Presidenti Hashim Thaçi ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, i cili u gjet i djegur në makinë në orët e para të ditës së sotme. Presidenti Thaci thotë se është tronditur kur dëgjoi për vrasjen e njërit prej ...

Thaçi: Të zbardhet vrasja tinëzare e Qerim Kelmendit
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka reaguar për vrasjen e ish-pjesëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendit. Thaçi përmes një postimi në llogarinë e tij personale në ‘Facebook’, ka bërë ...
Arbresh | 27-Feb-2020 12:19
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka reaguar për vrasjen e ish-pjesëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendit. Thaçi përmes një postimi në llogarinë e tij personale në ‘Facebook’, ka bërë ...

Reagon Thaçi: Vrasja e Qerim Kelmendit tinëzare dhe mizore
Presidenti Hashim Thaçi ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, i cili u gjet i djegur në veturë, në orët e para të mëngjesit. Thaçi e quan “vrasje mizore, të tmerrshme e mizore”. Presidenti Thaci thotë se është ...
EkonomiaOnline | 27-Feb-2020 12:19
Presidenti Hashim Thaçi ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, i cili u gjet i djegur në veturë, në orët e para të mëngjesit. Thaçi e quan “vrasje mizore, të tmerrshme e mizore”. Presidenti Thaci thotë se është ...

Kush është Qerim Kelmendi: Ish-ushtari i UÇK’së që fillimisht u ekzekutua e pastaj ju dogj trupi në këtë vend
Qerim Kelmendi është gjendur i vrarë në fshatin Zahaq të Pejës, ai po dyshohet se fillimisht është ekzekutuar e pastaj ju është djegur vetura dhe trupi i tij brenda saj. Policia e Kosovës ka deklaruar se dje gjatë gjatë ...
Ina-Online | 27-Feb-2020 12:19
Qerim Kelmendi është gjendur i vrarë në fshatin Zahaq të Pejës, ai po dyshohet se fillimisht është ekzekutuar e pastaj ju është djegur vetura dhe trupi i tij brenda saj. Policia e Kosovës ka deklaruar se dje gjatë gjatë ...

Ibrahim Kelmendi për Express: Qerimin e vranë mercenarët e BIA’s
Ibrahim Kelmendi ka folur për herë të parë pas vrasjes së vëllait të tij në një përgjigje për Gazetën Express. Kelmendi, që momentalisht është duke jetuar jashtë Kosovës dyshon se Qerimi mund të jetë vrarë nga ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 12:16
Ibrahim Kelmendi ka folur për herë të parë pas vrasjes së vëllait të tij në një përgjigje për Gazetën Express. Kelmendi, që momentalisht është duke jetuar jashtë Kosovës dyshon se Qerimi mund të jetë vrarë nga ...

Thaçi reagon pas vrasjes së Qerim Kelmendit, të zbardhet sa më shpejt ky rast
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka reaguar në lidhje me vrasjen e ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi. Thaçi ka bërë thirrje urgjente institucioneve që të zbardhin rastin, përcjell......
Zeri | 27-Feb-2020 12:13
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka reaguar në lidhje me vrasjen e ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi. Thaçi ka bërë thirrje urgjente institucioneve që të zbardhin rastin, përcjell......

Reagon Thaçi: Vrasja e Qerim Kelmendit tinëzare dhe mizore
Presidenti Hashim Thaçi ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, i cili u gjet i djegur në veturë, në orët e para të mëngjesit. Thaçi e quan “vrasje mizore, të tmerrshme e mizore”. Presidenti Thaci thotë se është ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 12:13
Presidenti Hashim Thaçi ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, i cili u gjet i djegur në veturë, në orët e para të mëngjesit. Thaçi e quan “vrasje mizore, të tmerrshme e mizore”. Presidenti Thaci thotë se është ...

Qerim Kelmendi në postimin e fundit kishte shkruar se e urrejnë shumë shqiptarë
Qerim Kelmendi, u gjet i vdekur e i djegur në veturën e tij në Pejë. Ai ishte një nga ushtarët e parë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Por, në postimin e fundit të Kelmendit në ‘Facebook’, ai kishte thënë që urrehet ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 12:07
Qerim Kelmendi, u gjet i vdekur e i djegur në veturën e tij në Pejë. Ai ishte një nga ushtarët e parë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Por, në postimin e fundit të Kelmendit në ‘Facebook’, ai kishte thënë që urrehet ...

Qerim Kelmendi në postimin e fundit kishte shkruar se e urrejnë shumë shqiptarë
Qerim Kelmendi, u gjet i vdekur e i djegur në veturën e tij në Pejë. Ai ishte një nga ushtarët e parë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Por, në postimin e fundit të Kelmendit në ‘Facebook’, ai kishte thënë që urrehet ...
Arbresh | 27-Feb-2020 12:07
Qerim Kelmendi, u gjet i vdekur e i djegur në veturën e tij në Pejë. Ai ishte një nga ushtarët e parë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Por, në postimin e fundit të Kelmendit në ‘Facebook’, ai kishte thënë që urrehet ...

Thaçi reagon pas vrasjes së Qerim Kelmendit: Drejtësia ta zbardh sa më parë rastin
Përmes një postimi në Facebook, presidenti ka thënë se vrasja në fjalë është tronditëse për të gjithë Kosovën, shkruan . Ai u ka bërë thirrje institucioneve të rendit dhe ligjit që sa më parë ta zbardhin këtë vrasje të ...
Lajminet | 27-Feb-2020 12:04
Përmes një postimi në Facebook, presidenti ka thënë se vrasja në fjalë është tronditëse për të gjithë Kosovën, shkruan . Ai u ka bërë thirrje institucioneve të rendit dhe ligjit që sa më parë ta zbardhin këtë vrasje të ...

Ekskluzive: Ibrahim Kelmendi dyshon se vëllanë ia vrau BIA e Serbisë, duke shfrytëzuar debatin e ndezur për “vrasjet politike”
Pas mesnatës në fshatin Llabjan të Pejës është vrarë ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Sipas policisë, viktima u gjet brenda veturës, e cila ishte përfshirë tërësisht nga zjarri, raporton ...
Indeks Online | 27-Feb-2020 12:04
Pas mesnatës në fshatin Llabjan të Pejës është vrarë ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Sipas policisë, viktima u gjet brenda veturës, e cila ishte përfshirë tërësisht nga zjarri, raporton ...

Thaçi u bën thirrje institucioneve të rendit: Të zbardhet vrasja tinëzare e Qerim Kelmendit
Për vrasjen e ish-pjesëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi, ka reaguar presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi. Ai i ka bërë thirrje urgjente institucioneve të rendit dhe ligjit, që ta ...
Indeks Online | 27-Feb-2020 12:04
Për vrasjen e ish-pjesëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi, ka reaguar presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi. Ai i ka bërë thirrje urgjente institucioneve të rendit dhe ligjit, që ta ...

Vritet dhe i digjet trupi Qerim Kelmendit
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës. Sipas informacioneve të para bëhet fjalë se viktima është ish-pjesëtari i Ushtrisë ...
Shenja | 27-Feb-2020 11:55
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës. Sipas informacioneve të para bëhet fjalë se viktima është ish-pjesëtari i Ushtrisë ...

Flet personi që e kishte njoftuar policinë për vrasjen e Qerim Kelmendit
Qerim Kelmendi, ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, është gjetur sot i vrarë në veturën e tij në Zahaq të Pejës. Për ngjarjen janë deklaruar edhe fqinjët. Xhevdet Kelmendi është fqinji i Qerimit, i cili......
Zeri | 27-Feb-2020 11:51
Qerim Kelmendi, ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, është gjetur sot i vrarë në veturën e tij në Zahaq të Pejës. Për ngjarjen janë deklaruar edhe fqinjët. Xhevdet Kelmendi është fqinji i Qerimit, i cili......

Nasim Haradinaj: Nuk e di a ka qenë i ftuar nga Specialja Qerim Kelmendi
Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Nasim Haradinaj ka thënë se vrasja e Qerim Kelmendit duhet të sqarohet sa më parë. Haradinaj i tha Gazetës Express se LDK-ja duhet të prononcohet për këtë ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 11:49
Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Nasim Haradinaj ka thënë se vrasja e Qerim Kelmendit duhet të sqarohet sa më parë. Haradinaj i tha Gazetës Express se LDK-ja duhet të prononcohet për këtë ...

Fotografi nga skena e krimit: Këtu u vra dhe u dogj Qerim Kelmendi
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi sot është gjetur i vdekur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Pejës. Rasti ka ndodhur në rrugën “Bekim e Blerim Kelmendi”. Në orët e hershme të mëngjesit ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 11:48
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi sot është gjetur i vdekur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Pejës. Rasti ka ndodhur në rrugën “Bekim e Blerim Kelmendi”. Në orët e hershme të mëngjesit ...

Flet personi që e kishte njoftuar policinë për vrasjen e Qerim Kelmendit
Qerim Kelmendi, ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, është gjetur sot i vrarë në veturën e tij në Zahaq të Pejës. Për ngjarjen janë deklaruar edhe fqinjët, raporton Express. Xhevdet Kelmendi është fqinji i ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 11:48
Qerim Kelmendi, ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, është gjetur sot i vrarë në veturën e tij në Zahaq të Pejës. Për ngjarjen janë deklaruar edhe fqinjët, raporton Express. Xhevdet Kelmendi është fqinji i ...

Fotografi nga skena e krimit, këtu u vra dhe u dogj Qerim Kelmendi
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi sot është gjetur i vrarë në veturën e tij në fshatin Zahaq të Pejës. Rasti ka ndodhur në rrugën “Bekim e Blerim Kelmendi”, raporton Express. Ekipi i Gazetës ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 11:36
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi sot është gjetur i vrarë në veturën e tij në fshatin Zahaq të Pejës. Rasti ka ndodhur në rrugën “Bekim e Blerim Kelmendi”, raporton Express. Ekipi i Gazetës ...

Vrasja e Qerim Kelmendit, reagon Ramush Haradinaj
Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm është gjetur i vdekur në veturën e tij, ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Për këtë rast ka reaguar edhe ish-kryeministri Ramush Haradinaj. Përmes një ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 11:36
Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm është gjetur i vdekur në veturën e tij, ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Për këtë rast ka reaguar edhe ish-kryeministri Ramush Haradinaj. Përmes një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved