ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/04/2020 21:00

Miloshev: Të gatshëm të përballemi me situatën, po e ndjekim gjendjen me shumë vëmendje

Miloshev: Të gatshëm të përballemi me situatën, po e ndjekim gjendjen me shumë vëmendje
Sekretari shtetëror në Ministrinë e shëndetësisë, Vladimir Miloshev përmes një statusi në ‘Facebook’, është shprehur se tashmë institucionalisht janë të gatshëm për përballje me secilën situatë ndërkohë që po ndjekin ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 21:46
Sekretari shtetëror në Ministrinë e shëndetësisë, Vladimir Miloshev përmes një statusi në ‘Facebook’, është shprehur se tashmë institucionalisht janë të gatshëm për përballje me secilën situatë ndërkohë që po ndjekin ...

DETAJET: Shënohet rasti i parë me korona virus në Maqedoninë e Veriut
Rasti i parë me koronavirus është regjistruar në Maqedoninë e Veriut. Sipas njoftimeve zyrtare bëhet fjalë për një grua e cila ishte kthyer para dhjetë ditësh nga Italia. Ajo ishte paraqitur në klinikën për sëmundje ...
GazetaTema | 26-Feb-2020 17:43
Rasti i parë me koronavirus është regjistruar në Maqedoninë e Veriut. Sipas njoftimeve zyrtare bëhet fjalë për një grua e cila ishte kthyer para dhjetë ditësh nga Italia. Ajo ishte paraqitur në klinikën për sëmundje ...

Filipçe: Janë identifikuar personat që kanë udhëtuar me gruan që ka coronavirus
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sonte në konferencë për shtyp në Qeveri deklaroi se me furgon, ku ka pasur së paku nëntë persona ka udhëtuar gruaja që ka coronavirus e që ka ardhur nga Italia. Udhëtarët që me të ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 20:49
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sonte në konferencë për shtyp në Qeveri deklaroi se me furgon, ku ka pasur së paku nëntë persona ka udhëtuar gruaja që ka coronavirus e që ka ardhur nga Italia. Udhëtarët që me të ...

Shënohet rasti i parë me koronavirus në Maqedoninë e Veriut, pozitive një grua që kishte qëndruar 1 muaj në Itali
Shënohet rasti i parë me Koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Lajmi është konfirmuar nga ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, në një konferencë të jashtëzakonshme. Ai tha se bëhet fjalë për një paciente që kishte ...
BalkanWeb | 26-Feb-2020 17:16
Shënohet rasti i parë me Koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Lajmi është konfirmuar nga ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, në një konferencë të jashtëzakonshme. Ai tha se bëhet fjalë për një paciente që kishte ...

Maqedoni, nis anulimi i prenotimeve turistike për në Itali
Agjencitë turistike thonë se janë në prag të anulimit të prenotimeve për në Itali. Udhëtarët janë në panik dhe pavarësisht rezervimeve kërkojnë që të anulohen udhëtimet e tyre. Nga ana tjetër agjencitë thonë se virusi ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 19:53
Agjencitë turistike thonë se janë në prag të anulimit të prenotimeve për në Itali. Udhëtarët janë në panik dhe pavarësisht rezervimeve kërkojnë që të anulohen udhëtimet e tyre. Nga ana tjetër agjencitë thonë se virusi ...

Shkup, pacientja me koronavirus është në gjendje të mirë
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp theksoi se pacientja 50-vjeçare e cila është e infektuar me koronavirus është në gjendje të mirë. Ai tha se përveç gruas që tashmë është ...
Ina-Online | 27-Feb-2020 00:40
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp theksoi se pacientja 50-vjeçare e cila është e infektuar me koronavirus është në gjendje të mirë. Ai tha se përveç gruas që tashmë është ...

Miloshev: Të gatshëm të përballemi me situatën, po e ndjekim gjendjen me shumë vëmendje
Sekretari shtetëror në Ministrinë e shëndetësisë, Vladimir Miloshev përmes një statusi në ‘Facebook’, është shprehur se tashmë institucionalisht janë të gatshëm për përballje me secilën situatë ndërkohë që po ndjekin ...
Arbresh | 26-Feb-2020 23:44
Sekretari shtetëror në Ministrinë e shëndetësisë, Vladimir Miloshev përmes një statusi në ‘Facebook’, është shprehur se tashmë institucionalisht janë të gatshëm për përballje me secilën situatë ndërkohë që po ndjekin ...

Nga Pekini gazetari Edison Myrteza sjell detajet për koronavirusin. A është gjetur ilaç për koronavirusin?
Shkup/Peking, 26 shkurt – Edison Murteza në linjë të drejtpërdrejt nga Pekini në emisionin “Click Plus” tha se sipas specialistëve të shëndetësisë kineze dhe asaj të Organizatës Botërore të Shëndetësisë duhen të paktën ...
Koha.mk | 26-Feb-2020 23:23
Shkup/Peking, 26 shkurt – Edison Murteza në linjë të drejtpërdrejt nga Pekini në emisionin “Click Plus” tha se sipas specialistëve të shëndetësisë kineze dhe asaj të Organizatës Botërore të Shëndetësisë duhen të paktën ...

Maqedonia e Veriut konfirmon rastin e parë të prekur nga koronavirus
Maqedonia e Veriut ka konfirmuar rastin e parë me koronavirus në vend, duke zgjeruar hartën e përhapjes së virusit vdekjeprurës. Ky lajm u bë i ditur nga Ministria e Shëndetësisë, por nuk ka ende informacione mbi ...
Telegraf | 26-Feb-2020 17:36
Maqedonia e Veriut ka konfirmuar rastin e parë me koronavirus në vend, duke zgjeruar hartën e përhapjes së virusit vdekjeprurës. Ky lajm u bë i ditur nga Ministria e Shëndetësisë, por nuk ka ende informacione mbi ...

“Koronavirusi”, rastet e dyshimta kanë rezultuar negativ, analiza plotësuese për personin e tretë
Dy nga tre personat e testuar, kanë rezultuar negativ nga virusi vdekjeprurës Covid19. Për personin e tretë ende rezultatet nuk janë gati. Tre shtetasit e Maqedonisë kishin udhëtuar në Itali periudhës së shkuar ndërsa ...
Shprehja | 26-Feb-2020 23:09
Dy nga tre personat e testuar, kanë rezultuar negativ nga virusi vdekjeprurës Covid19. Për personin e tretë ende rezultatet nuk janë gati. Tre shtetasit e Maqedonisë kishin udhëtuar në Itali periudhës së shkuar ndërsa ...

Shënohet rasti i tretë me koronavirus në Kroaci
Kroacia ka konfirmuar rastin e tretë me koronavirusin e ri. Njoftimi është bërë nga Shtabi i Mbrojtjes Civile. I infektuari është një person që punon në Parma të Italisë. Krahas Kinës, Iranit, Koresë së Jugut dhe ...
Gazeta Observer | 26-Feb-2020 22:22
Kroacia ka konfirmuar rastin e tretë me koronavirusin e ri. Njoftimi është bërë nga Shtabi i Mbrojtjes Civile. I infektuari është një person që punon në Parma të Italisë. Krahas Kinës, Iranit, Koresë së Jugut dhe ...

Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Maqedoninë e Veriut
Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe pohoi se e infektuara ka ardhur nga Italia dhe testi që zhvilloi pasditen e kësaj të mërkure rezultoi pozitiv. ...
VizionPlus | 26-Feb-2020 17:31
Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe pohoi se e infektuara ka ardhur nga Italia dhe testi që zhvilloi pasditen e kësaj të mërkure rezultoi pozitiv. ...

Kroacia konfirmon rastin e tretë me koronavirus
Kroacia ka konfirmuar rastin e tretë me koronavirusin e ri. Njoftimi është bërë nga Shtabi i Mbrojtjes Civile. I infektuari është një person që punon në Parma të Italisë. Më herët, Maqedonia e Veriut, konfirmoi rastin e ...
Indeks Online | 26-Feb-2020 22:22
Kroacia ka konfirmuar rastin e tretë me koronavirusin e ri. Njoftimi është bërë nga Shtabi i Mbrojtjes Civile. I infektuari është një person që punon në Parma të Italisë. Më herët, Maqedonia e Veriut, konfirmoi rastin e ...

Rasti i parë i koronavirusit në Maqedoninë e Veriut
Në Klinikën për sëmundje infektive në Shkup është konstatuar rasti i parë me koronavirus, bëjnë të ditur burime të kësaj klinike
Top Channel | 26-Feb-2020 17:00
Në Klinikën për sëmundje infektive në Shkup është konstatuar rasti i parë me koronavirus, bëjnë të ditur burime të kësaj klinike

Identifikohen udhëtarët që ishin së bashku me të infektuarën me koronavirus në Maqedoninë e Veriut
Rasti i parë i koronavirusit në Maqedoninë e Veriut është konfirmuar. Bëhet fjalë për paciente të lindur në Shkup në vitin 1970, e cila ka qenë në Itali për një kohë. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe tha se të ...
Klan Kosova | 26-Feb-2020 22:19
Rasti i parë i koronavirusit në Maqedoninë e Veriut është konfirmuar. Bëhet fjalë për paciente të lindur në Shkup në vitin 1970, e cila ka qenë në Itali për një kohë. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe tha se të ...

Shënohet rasti i tretë me koronavirus në Kroaci
Njoftimi është bërë nga Shtabi i Mbrojtjes Civile. I infektuari është një person që punon në Parma të Italisë. Krahas Kinës, Iranit, Koresë së Jugut dhe Japonisë, Italia është një tjetër pikë e nxehtë e përhapjes së ...
Lajminet | 26-Feb-2020 22:14
Njoftimi është bërë nga Shtabi i Mbrojtjes Civile. I infektuari është një person që punon në Parma të Italisë. Krahas Kinës, Iranit, Koresë së Jugut dhe Japonisë, Italia është një tjetër pikë e nxehtë e përhapjes së ...

Shënohet rasti i tretë me koronavirus në Kroaci
Kroacia ka konfirmuar rastin e tretë me koronavirusin e ri. Njoftimi është bërë nga Shtabi i Mbrojtjes Civile. I infektuari është një person që punon në Parma të Italisë. Krahas Kinës, Iranit, Koresë së Jugut dhe ...
Klan Kosova | 26-Feb-2020 21:55
Kroacia ka konfirmuar rastin e tretë me koronavirusin e ri. Njoftimi është bërë nga Shtabi i Mbrojtjes Civile. I infektuari është një person që punon në Parma të Italisë. Krahas Kinës, Iranit, Koresë së Jugut dhe ...

Edhe një pacient testohet për koronavirus në Klinikën infektive
Nga burimet spitalore mësohet se edhe një person tjetër është duke u testuar aktualisht për koronavirusin vdekjeprurës në Klinikën e Sëmundjeve Infektive. Rezultatet duhet të jenë të gatshme në 3-4 orë.
Aktuale.MK | 26-Feb-2020 21:40
Nga burimet spitalore mësohet se edhe një person tjetër është duke u testuar aktualisht për koronavirusin vdekjeprurës në Klinikën e Sëmundjeve Infektive. Rezultatet duhet të jenë të gatshme në 3-4 orë.

Filipçe: Janë identifikuar të gjithë personat me të cilët ka udhëtuar e prekura, 4 në Shkup e 5 në Strumicë
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, në një konferencë për shtyp pranë qeverisë për të informuar rreth situatës së koronavirusit në vendin tonë, tha se përveç gruas që tashmë është identifikuar me koronavirus po ...
TetovaSot | 26-Feb-2020 21:37
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, në një konferencë për shtyp pranë qeverisë për të informuar rreth situatës së koronavirusit në vendin tonë, tha se përveç gruas që tashmë është identifikuar me koronavirus po ...

Filipçe: Institucionet të mos i pranojnë në punë personat që kanë udhëtuar në Italinë Veriore
Në konferencën e sotme për shtyp ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe theksoi se i obligojnë të gjithë institucionet shtetërore të mos i pranojnë në punë personat që kanë udhëtuar në Italinë Veriore. Loading...
TetovaSot | 26-Feb-2020 21:29
Në konferencën e sotme për shtyp ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe theksoi se i obligojnë të gjithë institucionet shtetërore të mos i pranojnë në punë personat që kanë udhëtuar në Italinë Veriore. Loading...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved