ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 22:11

Limaj reagon për vrasjen e Kelmendit, bën thirrje të zbardhet rasti

Limaj reagon për vrasjen e Kelmendit, bën thirrje të zbardhet rasti
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në Facebook, i ka bërë thirrje institucioneve të ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 12:46
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në Facebook, i ka bërë thirrje institucioneve të ...

Vritet dhe i digjet trupi ish-luftëtarit të UÇK-së
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës.
Top Channel | 27-Feb-2020 11:30
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës.

Shefi i zjarrfikësve: Vetura ishte e tëra në zjarr, e shuajtëm për 3-4 minuta…
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK’së, Qerim Kelmendi. ...
PortaliOnline | 27-Feb-2020 14:57
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK’së, Qerim Kelmendi. ...

Shefi i zjarrfikësve jep detaje rreth veturës në të cilën dyshohet se u vra Qerim Kelmendi
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK-së, Qerim Kelmendi. ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 14:54
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK-së, Qerim Kelmendi. ...

Kelmendi nuk ishte ftuar nga Specialja, thotë vëllai i tij
Qerim Kelmendi, që dyshohet të jetë viktima e vrasjes në Pejë mesnatën e së mërkures, nuk kishte marrë ftesë nga Specialja, sipas Osman Kelmendit, njërit prej vëllezërve të tij. “Qytetarët dhe gazetarët me të drejtë ...
Koha.net | 27-Feb-2020 14:52
Qerim Kelmendi, që dyshohet të jetë viktima e vrasjes në Pejë mesnatën e së mërkures, nuk kishte marrë ftesë nga Specialja, sipas Osman Kelmendit, njërit prej vëllezërve të tij. “Qytetarët dhe gazetarët me të drejtë ...

Shefi i zjarrfikësve jep detaje rreth veturës në të cilën dyshohet se u vra Qerim Kelmendi
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK’së, Qerim Kelmendi. ...
Arbresh | 27-Feb-2020 14:51
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK’së, Qerim Kelmendi. ...

Limaj reagon për vrasjen e Kelmendit, bën thirrje të zbardhet rasti
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në Facebook, i ka bërë thirrje institucioneve të ...
IliriaNews | 27-Feb-2020 14:51
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në Facebook, i ka bërë thirrje institucioneve të ...

Gucati: Vrasja e Qerim Kelmendit mund të jetë kryer nga sigurimet e huaja
Ish-luftëtari i UÇK-së dyshohet se është vrarë e pastaj djegur mëngjesin e sotëm në Zahaq të Pejës. Hysni Gucati kërkon nga institucionet e Kosovës që sa më shpejt të zbardhet ky rast, teksa shpreh dyshimet se vrasja ...
Lajminet | 27-Feb-2020 14:40
Ish-luftëtari i UÇK-së dyshohet se është vrarë e pastaj djegur mëngjesin e sotëm në Zahaq të Pejës. Hysni Gucati kërkon nga institucionet e Kosovës që sa më shpejt të zbardhet ky rast, teksa shpreh dyshimet se vrasja ...

Thaçi: Do t’i përdorim të gjithë mekanizmat ligjorë për zbardhjen e vrasjes së Kelmendit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, reagoi për vrasjen e ish-luftëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi. Kreu i shtetit shkroi se vrasja ishte tronditëse ndërsa i bëri thirrje institucioneve që të zbardhin rastin. Ai siguroi ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 12:31
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, reagoi për vrasjen e ish-luftëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi. Kreu i shtetit shkroi se vrasja ishte tronditëse ndërsa i bëri thirrje institucioneve që të zbardhin rastin. Ai siguroi ...

Familjarët thonë se Qerim Kelmendi u vra në pritë
Në Zahaq të Pejës në shtëpinë e të ndjerin sot kanë filluar përgatitjet për ‘krye shëndoshë’. Aty vëllai i tij, Osmani nën emocione rrëfen për KosovaPress momentet kur mori lajmin tragjik. “Lajmin e kam marrë prej nipit ...
Lajminet | 27-Feb-2020 14:40
Në Zahaq të Pejës në shtëpinë e të ndjerin sot kanë filluar përgatitjet për ‘krye shëndoshë’. Aty vëllai i tij, Osmani nën emocione rrëfen për KosovaPress momentet kur mori lajmin tragjik. “Lajmin e kam marrë prej nipit ...

Shefi i zjarrfikësve jep detaje rreth veturës në të cilën dyshohet se u vra Qerim Kelmendi
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK’së, Qerim......
Zeri | 27-Feb-2020 14:36
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK’së, Qerim......

Shefi i zjarrfikësve jep detaje rreth veturës në të cilën dyshohet se u vra Qerim Kelmendi
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK’së, Qerim Kelmendi. ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 14:30
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK’së, Qerim Kelmendi. ...

Gucati: Në momentin që vriten luftëtarët, vritet edhe liria
Vrasja e ish-luftëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), Qerim Kelmendi, ka prekur bashkëluftëtarët e tij, të cilët, ditën e vrasjes e quajnë ditë të zymtë. Njëri ndër bashkëluftëtarët e Kelemndit, është kryetar ...
PortaliOnline | 27-Feb-2020 14:30
Vrasja e ish-luftëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), Qerim Kelmendi, ka prekur bashkëluftëtarët e tij, të cilët, ditën e vrasjes e quajnë ditë të zymtë. Njëri ndër bashkëluftëtarët e Kelemndit, është kryetar ...

Si ia kishte kërkuar pasaportën për të ikur nga vendi- tregon miku i Qerim Kelmendit
Pas mesnatës është vrarë ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Sipas policisë, viktima u gjet brenda veturës, e cila ishte përfshirë tërësisht nga zjarri. Ndërsa, përmes një postimi të publikuar ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 14:30
Pas mesnatës është vrarë ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Sipas policisë, viktima u gjet brenda veturës, e cila ishte përfshirë tërësisht nga zjarri. Ndërsa, përmes një postimi të publikuar ...

Gucati: Vrasja e Qerim Kelmendit, mund të jetë kryer edhe nga sigurimet e huaja
Vrasje të dyfishtë të lirisë së popullit të Kosovës e ka quajtur kryetari i OVL-UÇK-së vrasjen e Qerim Kelmendit. Ish-luftëtari i UÇK-së dyshohet se është vrarë e pastaj djegur mëngjesin e sotëm në Zahaq të Pejës. Hysni ...
Indeks Online | 27-Feb-2020 14:28
Vrasje të dyfishtë të lirisë së popullit të Kosovës e ka quajtur kryetari i OVL-UÇK-së vrasjen e Qerim Kelmendit. Ish-luftëtari i UÇK-së dyshohet se është vrarë e pastaj djegur mëngjesin e sotëm në Zahaq të Pejës. Hysni ...

Policia e Kosovës jep detaje për vrasjen e Qerim Kelmendit
Policia e Kosovës ka mbajtur një konferencë të jashtëzakonshme për media pas vrasjes së ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi në Zahaq të Pejës. Mirëpo, përveç detajeve të bërë të ditura më herët gjatë ditës, Policia ...
InFokusi | 27-Feb-2020 14:21
Policia e Kosovës ka mbajtur një konferencë të jashtëzakonshme për media pas vrasjes së ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi në Zahaq të Pejës. Mirëpo, përveç detajeve të bërë të ditura më herët gjatë ditës, Policia ...

Policia e Kosovës jep detaje për vrasjen e Qerim Kelmendit
Policia e Kosovës ka mbajtur një konferencë të jashtëzakonshme për media pas vrasjes së ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi në Zahaq të Pejës.Mirëpo, përveç detajeve të bërë të ditura më herët gjatë ditës, Policia ...
AlbInfo | 27-Feb-2020 14:21
Policia e Kosovës ka mbajtur një konferencë të jashtëzakonshme për media pas vrasjes së ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi në Zahaq të Pejës.Mirëpo, përveç detajeve të bërë të ditura më herët gjatë ditës, Policia ...

E çuditshme: Kryeministri i Kosovës nuk reagon për vrasjen makabre të Qerim Kelmendit
Ndërsa, sot, pikërisht kur Kurti qeveris me vendin, ndodhi një prej vrasjeve më mizore, ku përveç ekzekutimit edhe u dogj trupi i njërit prej luftëtarëve të parë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe ai nuk mori mundin ...
Lajminet | 27-Feb-2020 14:16
Ndërsa, sot, pikërisht kur Kurti qeveris me vendin, ndodhi një prej vrasjeve më mizore, ku përveç ekzekutimit edhe u dogj trupi i njërit prej luftëtarëve të parë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe ai nuk mori mundin ...

Pamje nga vendi, ku u gjet trupi i Qerim Kelmendit
Janë bërë publike fotografitë e vendit është gjetur pa shenja jete trupi i Qerim Kelmendit. Në orët e para të mëngjesit, Kelemendi dyshohet se është vrarë dhe më pas edhe djegur në makinën e tij në një rrugë në Zahaq të ...
Indeks Online | 27-Feb-2020 14:09
Janë bërë publike fotografitë e vendit është gjetur pa shenja jete trupi i Qerim Kelmendit. Në orët e para të mëngjesit, Kelemendi dyshohet se është vrarë dhe më pas edhe djegur në makinën e tij në një rrugë në Zahaq të ...

Vrasja e Qerim Kelmendit, reagon Fatmir Limaj
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në “Facebook”, i ka bërë thirrje institucioneve të ...
Medial | 27-Feb-2020 14:09
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në “Facebook”, i ka bërë thirrje institucioneve të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved