ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 06:22

Komiteti i Sigurisë/ Rama zbulon vendndodhjen e karantinës në Shqipëri, nëse do jetë e nevojshme

Komiteti i Sigurisë/ Rama zbulon vendndodhjen e karantinës në Shqipëri, nëse do jetë e nevojshme
Kryeministri i vendit, Edi Rama, gjatë fjalimit të tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë deklaroi se shtëpia e pushimit të ministrisë së Mbrojtjes në Durrës do të kthehet në karantinë, fill pasi Organizata Botërore e ...
Top Channel | 27-Feb-2020 13:41
Kryeministri i vendit, Edi Rama, gjatë fjalimit të tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë deklaroi se shtëpia e pushimit të ministrisë së Mbrojtjes në Durrës do të kthehet në karantinë, fill pasi Organizata Botërore e ...

Koronavirusi/ Rama: Sipas OBSH-së, Shipërinë e ka prekur infodemia
Gjatë fjalës së tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë për koronavirusin, kryeministri i vendi, Edi Rama deklaroi se Shqipërinë e ka prekur infodemia (epidemia e lajmeve të rreme, të pakonfirmuara), por sipas tij, siç ...
Top Channel | 27-Feb-2020 13:41
Gjatë fjalës së tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë për koronavirusin, kryeministri i vendi, Edi Rama deklaroi se Shqipërinë e ka prekur infodemia (epidemia e lajmeve të rreme, të pakonfirmuara), por sipas tij, siç ...

Rama: 97 përqind e të prekurve shërohen. Nuk jemi para një murtaje mesjetare
Menjëherë pas kthimit nga Moska kryeministri Edi Rama mblodhi sot Komitetin Kombëtar të Sigurisë, lidhur me masat e marra deri më tani për parandalimin e Koronavirusit në vend.
Top Channel | 27-Feb-2020 13:41
Menjëherë pas kthimit nga Moska kryeministri Edi Rama mblodhi sot Komitetin Kombëtar të Sigurisë, lidhur me masat e marra deri më tani për parandalimin e Koronavirusit në vend.

Rama zbulon ku do të vendoset karantina për koronavirusin, thotë se jemi në situatë “infodemie”
Kryeministri Edi Rama ka hequr kuriozitetin e të gjithëve, duke bërë me dije se karantina për të prekurit e mundshëm nga koronavirusi do të ngrihet në kavalishencën e Durrësit, Shtëpia e Pushimit e Ministrisë së ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 14:39
Kryeministri Edi Rama ka hequr kuriozitetin e të gjithëve, duke bërë me dije se karantina për të prekurit e mundshëm nga koronavirusi do të ngrihet në kavalishencën e Durrësit, Shtëpia e Pushimit e Ministrisë së ...

Rama zbulon vendin e karantinës ndaj koronavirusit
Zbulohen vendi ku është ngritur karantina në Shqipëri, për personat që do të diagnostikohen me sëmundjen e koronavirusit. Pasi u mbajt sekret prej disa ditësh, sot lajmin e ka dhënë vetë Edi Rama që ka mbledhur në ...
Telegraf | 27-Feb-2020 13:38
Zbulohen vendi ku është ngritur karantina në Shqipëri, për personat që do të diagnostikohen me sëmundjen e koronavirusit. Pasi u mbajt sekret prej disa ditësh, sot lajmin e ka dhënë vetë Edi Rama që ka mbledhur në ...

Koronavirusi/Rama: Konvalishenca në Durrës do të kthehet në karantinë
Shtëpia e pushimit të ushtarakëve në Durrës, e njohur si Konvalishenca do të kthehet në karantinë, në rast se do të kemi persona të prekur me koronavirus. Këtë e ka bërë të ditur kryeministri Rama në mbledhjen e ...
Monitor | 27-Feb-2020 14:05
Shtëpia e pushimit të ushtarakëve në Durrës, e njohur si Konvalishenca do të kthehet në karantinë, në rast se do të kemi persona të prekur me koronavirus. Këtë e ka bërë të ditur kryeministri Rama në mbledhjen e ...

Rama: Shqipëria e pastër nga koronavirusi, një karantinë e mundshme ja ku do jetë
Kryeminstri Rama tha se jo Spitali i Kavajës por tjetër ambient, do jetë një karantinë e mundshme në rast të shfaqjes së koronavirusit në Shqipëri. “Është për të ardhur keq që askund si në vendin tonë të vogël nuk ndodh ...
Tesheshi | 27-Feb-2020 15:21
Kryeminstri Rama tha se jo Spitali i Kavajës por tjetër ambient, do jetë një karantinë e mundshme në rast të shfaqjes së koronavirusit në Shqipëri. “Është për të ardhur keq që askund si në vendin tonë të vogël nuk ndodh ...

Koronavirusi, Rama: Fikni TV-të, më mirë lexoni Biblën e Kuranin
Pasi tregoi për herë të parë se ku do të ndërtohet karantina në rast të përhapjes së koronavirusit në Shqipëri, kryeministri Rama ka sulmuar ashpër median dhe opozitën në vend, pasi sipas tij po përhapin një numër të ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 14:30
Pasi tregoi për herë të parë se ku do të ndërtohet karantina në rast të përhapjes së koronavirusit në Shqipëri, kryeministri Rama ka sulmuar ashpër median dhe opozitën në vend, pasi sipas tij po përhapin një numër të ...

Koronavirusi, Rama zbulon se ku do të ngrihet karantina
Kryeministri Rama ka konfirmuar sot se ku do të bëhet karantina për të përballuar një krizë të mundshme nga koronavirusi. Duke folur para Komitetit të Sigurisë, Rama tha se karantina do të ndërtohet tek Konvaleshenca në ...
ABCNews | 27-Feb-2020 13:38
Kryeministri Rama ka konfirmuar sot se ku do të bëhet karantina për të përballuar një krizë të mundshme nga koronavirusi. Duke folur para Komitetit të Sigurisë, Rama tha se karantina do të ndërtohet tek Konvaleshenca në ...

Koronavirusi dhe rreziku serioz që vjen nga infodemia
TIRANË, 27 shkurt/MEDIAL-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama nënvizoi sot rrezikun serioz që vjen nga infodemia, ose epidemia e lajmeve të pakonfirmuara e të rreme që dhe influencojnë në mënyrë të jashtëzakonshme mbi ...
Medial | 27-Feb-2020 14:30
TIRANË, 27 shkurt/MEDIAL-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama nënvizoi sot rrezikun serioz që vjen nga infodemia, ose epidemia e lajmeve të pakonfirmuara e të rreme që dhe influencojnë në mënyrë të jashtëzakonshme mbi ...

Rama: Mos shikoni lajme të rreme në TV, lexoni Kuran e Bibël nëse doni ta mposhtni koronavirusin
Duke e quajtur shpërthimin e koronavirusit një situatë që ka zënë në befasi gjithë botën, kryeministri Edi Rama tha sot se shqiptarët në kushtet kur janë prekur nga infodemia, përhapja e lajmeve të rreme, duhet ta ...
PortaliOnline | 27-Feb-2020 13:41
Duke e quajtur shpërthimin e koronavirusit një situatë që ka zënë në befasi gjithë botën, kryeministri Edi Rama tha sot se shqiptarët në kushtet kur janë prekur nga infodemia, përhapja e lajmeve të rreme, duhet ta ...

Rama zbulon vendin e karantinës për koronavirusin
Kavalishenca e Durrësit do të kthehet në karantinë nëse koronavirusi mbërrin në Shqipëri. Lajmin e bëri të ditur kryeministri Edi Rama në një dalje për mediat. Rama tha se deri tani janë parë disa ambiente që mund të ...
VizionPlus | 27-Feb-2020 13:11
Kavalishenca e Durrësit do të kthehet në karantinë nëse koronavirusi mbërrin në Shqipëri. Lajmin e bëri të ditur kryeministri Edi Rama në një dalje për mediat. Rama tha se deri tani janë parë disa ambiente që mund të ...

Si ta përballojmë koronavirusin? Rama: Mbyllni TV dhe fikni telefonat, mos dëgjoni njerëz me ligësi shpirtërore
Duke e quajtur shpërthimin e koronavirusit një situatë që ka zënë në befasi gjithë botën, kryeministri Edi Rama tha sot se shqiptarët në kushtet kur janë prekur nga infodemia, përhapja e lajmeve të rreme, duhet ta ...
Lexo | 27-Feb-2020 13:23
Duke e quajtur shpërthimin e koronavirusit një situatë që ka zënë në befasi gjithë botën, kryeministri Edi Rama tha sot se shqiptarët në kushtet kur janë prekur nga infodemia, përhapja e lajmeve të rreme, duhet ta ...

Rama zbulon vendndodhjen e karantinës në Shqipëri në rast të përballjes me koronavirusin
Edi Rama deklaroi se shtëpia e pushimit të Ministrisë së Mbrojtjes në Durrës do të kthehet në karantinë. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë fjalimit të tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë deklaroi se......
Zeri | 27-Feb-2020 13:19
Edi Rama deklaroi se shtëpia e pushimit të Ministrisë së Mbrojtjes në Durrës do të kthehet në karantinë. Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë fjalimit të tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë deklaroi se......

Shtëpia e pushimit e ushtarakëve në Durrës do të kthehet në karantinë
Tiranë, 27 shkurt 2020 – Shtëpia e pushimit e Ministrisë së Mbrojtjes së Shqipërisë në Durrës do të kthehet në karantinë për të prekurit eventualë nga koronavirusi. Këtë lajm e dha kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ...
Illyriapress | 27-Feb-2020 13:19
Tiranë, 27 shkurt 2020 – Shtëpia e pushimit e Ministrisë së Mbrojtjes së Shqipërisë në Durrës do të kthehet në karantinë për të prekurit eventualë nga koronavirusi. Këtë lajm e dha kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ...

“Nuk jemi prekur nga Koronavisuri, por nga Infodemia”, Rama: Po krijojnë alarme, mbyllni TV. Kemi punuar në heshtje për të mos krijuar tensione artificiale
TIRANË Në fjalën e tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë, kryeministri Edi Rama konfirmoi edhe një herë se vendi ynë nuk është prekur nga Koronavirusi. Ndërsa bëri një përmbledhje të situatës e masave të marra, Rama ...
BalkanWeb | 27-Feb-2020 12:52
TIRANË Në fjalën e tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë, kryeministri Edi Rama konfirmoi edhe një herë se vendi ynë nuk është prekur nga Koronavirusi. Ndërsa bëri një përmbledhje të situatës e masave të marra, Rama ...

Rama zbulon vendndodhjen e karantinës në Shqipëri në rast të përballjes me koronavirusin
“Në rastin e parë që do të kemi nevojën e karantinës, kemi caktuar të ngrihet në shtëpinë e pushimit të ministrisë së Mbrojtjes në Durrës”, tha Rama. “Është fakt se nga momenti i parë janë marrë masa; janë përcaktuar ...
Lajminet | 27-Feb-2020 13:17
“Në rastin e parë që do të kemi nevojën e karantinës, kemi caktuar të ngrihet në shtëpinë e pushimit të ministrisë së Mbrojtjes në Durrës”, tha Rama. “Është fakt se nga momenti i parë janë marrë masa; janë përcaktuar ...

“Qytetarët që kanë udhëtuar në vendet e prekura të telefonojnë 127”, Rama për koronavirusin: Ndiqni vetëm burimet zyrtare
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka folur sot për situatën nga coronavirusi dhe masat e marra nga vendi ynë për të përballur një rënie të mundshme të këtij virusi që ka rënë edhe në vendet fqinje. Kreu i qeverisë deklaroi ...
BalkanWeb | 27-Feb-2020 12:52
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka folur sot për situatën nga coronavirusi dhe masat e marra nga vendi ynë për të përballur një rënie të mundshme të këtij virusi që ka rënë edhe në vendet fqinje. Kreu i qeverisë deklaroi ...

Rama zbulon vendndodhjen e karantinës në Shqipëri në rast të përballjes me koronavirusin
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë fjalimit të tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë deklaroi se shtëpia e pushimit të Ministrisë së Mbrojtjes në Durrës do të kthehet në karantinë, fill pasi Organizata Botërore ...
Lajminet | 27-Feb-2020 13:14
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, gjatë fjalimit të tij në Komitetin Kombëtar të Sigurisë deklaroi se shtëpia e pushimit të Ministrisë së Mbrojtjes në Durrës do të kthehet në karantinë, fill pasi Organizata Botërore ...

Koronavirusi, Rama: Fikni TV-në, më mirë të lexoni mesazhet e Biblës dhe Kuranit
Pasi tregoi për herë të parë se ku do të ndërtohet karantina në rast të përhapjes së koronavirusit në Shqipëri, kryeministri Rama ka sulmuar ashpër median dhe opozitën në vend, pasi sipas tij po përhapin një numër të ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 13:13
Pasi tregoi për herë të parë se ku do të ndërtohet karantina në rast të përhapjes së koronavirusit në Shqipëri, kryeministri Rama ka sulmuar ashpër median dhe opozitën në vend, pasi sipas tij po përhapin një numër të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved