ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 21:40

Limaj reagon për vrasjen e Kelmendit, bën thirrje të zbardhet rasti

Limaj reagon për vrasjen e Kelmendit, bën thirrje të zbardhet rasti
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në Facebook, i ka bërë thirrje institucioneve të ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 12:46
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në Facebook, i ka bërë thirrje institucioneve të ...

Vritet dhe i digjet trupi ish-luftëtarit të UÇK-së
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës.
Top Channel | 27-Feb-2020 11:30
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës.

Thaçi: Do t’i përdorim të gjithë mekanizmat ligjorë për zbardhjen e vrasjes së Kelmendit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, reagoi për vrasjen e ish-luftëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi. Kreu i shtetit shkroi se vrasja ishte tronditëse ndërsa i bëri thirrje institucioneve që të zbardhin rastin. Ai siguroi ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 12:31
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, reagoi për vrasjen e ish-luftëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi. Kreu i shtetit shkroi se vrasja ishte tronditëse ndërsa i bëri thirrje institucioneve që të zbardhin rastin. Ai siguroi ...

Policia e Kosovës jep detaje për vrasjen e Qerim Kelmendit
Policia e Kosovës ka mbajtur një konferencë të jashtëzakonshme për media pas vrasjes së ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi në Zahaq të Pejës. Mirëpo, përveç detajeve të bërë të ditura më herët gjatë ditës, Policia ...
InFokusi | 27-Feb-2020 14:21
Policia e Kosovës ka mbajtur një konferencë të jashtëzakonshme për media pas vrasjes së ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi në Zahaq të Pejës. Mirëpo, përveç detajeve të bërë të ditura më herët gjatë ditës, Policia ...

Policia e Kosovës jep detaje për vrasjen e Qerim Kelmendit
Policia e Kosovës ka mbajtur një konferencë të jashtëzakonshme për media pas vrasjes së ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi në Zahaq të Pejës.Mirëpo, përveç detajeve të bërë të ditura më herët gjatë ditës, Policia ...
AlbInfo | 27-Feb-2020 14:21
Policia e Kosovës ka mbajtur një konferencë të jashtëzakonshme për media pas vrasjes së ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi në Zahaq të Pejës.Mirëpo, përveç detajeve të bërë të ditura më herët gjatë ditës, Policia ...

E çuditshme: Kryeministri i Kosovës nuk reagon për vrasjen makabre të Qerim Kelmendit
Ndërsa, sot, pikërisht kur Kurti qeveris me vendin, ndodhi një prej vrasjeve më mizore, ku përveç ekzekutimit edhe u dogj trupi i njërit prej luftëtarëve të parë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe ai nuk mori mundin ...
Lajminet | 27-Feb-2020 14:16
Ndërsa, sot, pikërisht kur Kurti qeveris me vendin, ndodhi një prej vrasjeve më mizore, ku përveç ekzekutimit edhe u dogj trupi i njërit prej luftëtarëve të parë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe ai nuk mori mundin ...

Pamje nga vendi, ku u gjet trupi i Qerim Kelmendit
Janë bërë publike fotografitë e vendit është gjetur pa shenja jete trupi i Qerim Kelmendit. Në orët e para të mëngjesit, Kelemendi dyshohet se është vrarë dhe më pas edhe djegur në makinën e tij në një rrugë në Zahaq të ...
Indeks Online | 27-Feb-2020 14:09
Janë bërë publike fotografitë e vendit është gjetur pa shenja jete trupi i Qerim Kelmendit. Në orët e para të mëngjesit, Kelemendi dyshohet se është vrarë dhe më pas edhe djegur në makinën e tij në një rrugë në Zahaq të ...

Vrasja e Qerim Kelmendit, reagon Fatmir Limaj
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në “Facebook”, i ka bërë thirrje institucioneve të ...
Medial | 27-Feb-2020 14:09
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në “Facebook”, i ka bërë thirrje institucioneve të ...

Miku i Qerim Kelmendit, tregon si ai ia kërkoi pasaportën për të ikur nga vendi
Pas mesnatës në fshatin Llabjan të Pejës është vrarë ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Sipas policisë, viktima u gjet brenda veturës, e cila ishte përfshirë tërësisht nga zjarri, raporton ...
Indeks Online | 27-Feb-2020 14:05
Pas mesnatës në fshatin Llabjan të Pejës është vrarë ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Sipas policisë, viktima u gjet brenda veturës, e cila ishte përfshirë tërësisht nga zjarri, raporton ...

?Familjarët flasin për vrasjen e Qerim Kelmendit: Vëllai u vra në pritë
Familjarët e ish-pjesëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi, që mëngjesin e sotëm u gjet i vrarë dhe më pas i djegur në veturën e tij, thonë se atë e kanë vrarë në një pritë armiqtë e UÇK-së. Në Zahaq ...
Indeks Online | 27-Feb-2020 14:05
Familjarët e ish-pjesëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi, që mëngjesin e sotëm u gjet i vrarë dhe më pas i djegur në veturën e tij, thonë se atë e kanë vrarë në një pritë armiqtë e UÇK-së. Në Zahaq ...

Limaj i shpreh ngushëllime familjes Kelmendi
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në “Facebook”, i ka bërë thirrje institucioneve të ...
Klan Kosova | 27-Feb-2020 14:02
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në “Facebook”, i ka bërë thirrje institucioneve të ...

Policia me konferencë të jashtëzakonshme pas vrasjes së Qerim Kelmendit
Policia e Kosovës ka mbajtur një konferencë të jashtëzakonshme për media pas vrasjes së ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi në Zahaq të Pejës. Përveç detajeve të bërë të ditura më herët gjatë ditës, Policia e Kosovës ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 13:59
Policia e Kosovës ka mbajtur një konferencë të jashtëzakonshme për media pas vrasjes së ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi në Zahaq të Pejës. Përveç detajeve të bërë të ditura më herët gjatë ditës, Policia e Kosovës ...

Vrasja e Qerim Kelmendit- Rrëfehen familjarët e tij pas ngjarjes
Ish-luftëtari i UÇK-së Qerim Kelmendi u gjet i djegur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Pejës në orët e para të mëngjesit të sotëm. Vëllau i tij, Osman Kelmendi, ka rrëfyer se lajmin tragjik për vdekjen e......
Zeri | 27-Feb-2020 13:53
Ish-luftëtari i UÇK-së Qerim Kelmendi u gjet i djegur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Pejës në orët e para të mëngjesit të sotëm. Vëllau i tij, Osman Kelmendi, ka rrëfyer se lajmin tragjik për vdekjen e......

Detaje: Disa orë para ekzekutimit të Qerim Kelmendit, prokuroria intervistoi nipin e tij për vrasjen e ish-deputetit të LDK-së
Pak orë para ekzekutimit të Qerim Kelmendit në Zahaq të Pejës, në Prokurorinë Themelore të Pejës, është intervistuar nipi i tij Alban Dizdari, për vrasjen e Smajl Hajdarajt. Kelmendi, disa herë ishte përmendur nga ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 13:44
Pak orë para ekzekutimit të Qerim Kelmendit në Zahaq të Pejës, në Prokurorinë Themelore të Pejës, është intervistuar nipi i tij Alban Dizdari, për vrasjen e Smajl Hajdarajt. Kelmendi, disa herë ishte përmendur nga ...

“I zunë pritën pastaj e ekzekutuan”, vëllai Osmani flet për vrasjen e Qerimit
Në orët e para të mëngjesit të 27 shkurtit është gjetur i vdekur ish-ushtari i UÇK-së, Qerim Kelmendi. Kelmendi dyshohet se është vrarë dhe më pas edhe djegur në makinën e tij në një rrugë në Zahaq të Pejës. Lidhur me ...
TetovaSot | 27-Feb-2020 13:36
Në orët e para të mëngjesit të 27 shkurtit është gjetur i vdekur ish-ushtari i UÇK-së, Qerim Kelmendi. Kelmendi dyshohet se është vrarë dhe më pas edhe djegur në makinën e tij në një rrugë në Zahaq të Pejës. Lidhur me ...

Rrëfimi i familjarëve për vrasjen e Qerim Kelmendit (FOTO)
Ish-luftëtari i UÇK-së Qerim Kelmendi u gjet i djegur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Pejës në orët e para të mëngjesit të sotëm. Vëllau i tij, Osman Kelmendi, ka rrëfyer për Klan Kosovën se lajmin tragjik për ...
Klan Kosova | 27-Feb-2020 13:35
Ish-luftëtari i UÇK-së Qerim Kelmendi u gjet i djegur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Pejës në orët e para të mëngjesit të sotëm. Vëllau i tij, Osman Kelmendi, ka rrëfyer për Klan Kosovën se lajmin tragjik për ...

Policia e Kosovës jep detaje të reja për vrasjen e Qerim Kelmendit
Një ngjarje e rëndë ndodhi në orët e vona të natës së kaluar në Zahaq të Pejës. Qerim Kelmendi u gjet pa shenja jete brenda një veture, e cila ishte përfshirë nga zjarri. Lidhur me këtë para mediave është deklaruar ...
TetovaSot | 27-Feb-2020 13:32
Një ngjarje e rëndë ndodhi në orët e vona të natës së kaluar në Zahaq të Pejës. Qerim Kelmendi u gjet pa shenja jete brenda një veture, e cila ishte përfshirë nga zjarri. Lidhur me këtë para mediave është deklaruar ...

Reagon edhe motra e Qerim Kelmendit – Këto janë fjalët prekëse të saj
Lushe Kelmendi, motra e të vrarit, Qerim Kelmendi nga Peja, ka thënë se Qerimi do të jetë me ta deri në përjetësi, edhe pse ia shkurtuan jetën, shkruan Insajderi. “Dashni, ta shkurtuan jetën, por ti nuk do të vdesësh. ...
TetovaSot | 27-Feb-2020 13:28
Lushe Kelmendi, motra e të vrarit, Qerim Kelmendi nga Peja, ka thënë se Qerimi do të jetë me ta deri në përjetësi, edhe pse ia shkurtuan jetën, shkruan Insajderi. “Dashni, ta shkurtuan jetën, por ti nuk do të vdesësh. ...

Policia e Kosovës jep detaje të reja për vrasjen e Qerim Kelmendit
Një ngjarje e rëndë ndodhi në orët e vona të natës së kaluar në Zahaq të Pejës. Qerim Kelmendi u gjet pa shenja jete brenda një veture, e cila ishte përfshirë nga zjarri. Lidhur me këtë para mediave është deklaruar ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 13:25
Një ngjarje e rëndë ndodhi në orët e vona të natës së kaluar në Zahaq të Pejës. Qerim Kelmendi u gjet pa shenja jete brenda një veture, e cila ishte përfshirë nga zjarri. Lidhur me këtë para mediave është deklaruar ...

Haradinaj: E papranueshme kjo, që i ndodhi luftëtarit të orëve të para
Daut Haradinaj, deputet i AAK-së, ka reaguar pas lajmit për vrasjen e ish-lufëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendit, shkruan IndeksOnline. Haradinaj përmes një postimi ka thënë se Kelmendi ishte njëri ...
Indeks Online | 27-Feb-2020 13:07
Daut Haradinaj, deputet i AAK-së, ka reaguar pas lajmit për vrasjen e ish-lufëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendit, shkruan IndeksOnline. Haradinaj përmes një postimi ka thënë se Kelmendi ishte njëri ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved