ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 04:36

Policia dhe Prokuroria japin detaje për vrasjen e Qerim Kelmendit në Pejë

Policia dhe Prokuroria japin detaje për vrasjen e Qerim Kelmendit në Pejë
Policia dhe Prokuroria Themelore në Pejë kanë dhënë detaje për KosovaPress mbi vrasjen e ish-pjesëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi mëngjesin e sotëm në Zahaq të Pejës. Ata thanë se fillimisht ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 15:43
Policia dhe Prokuroria Themelore në Pejë kanë dhënë detaje për KosovaPress mbi vrasjen e ish-pjesëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi mëngjesin e sotëm në Zahaq të Pejës. Ata thanë se fillimisht ...

Kurti e quan më shumë se krim vrasjen e Qerim Kelmendit, kërkon hetim të plotë nga prokuroria dhe policia
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar pas vrasjes së ish-ushtarit të Ushtrisë Çliritmare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Kurti ka bërë të ditur se lajmin për vrasjen e Qerim Kelmendit e ka mësuar nga ministria e ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 15:23
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar pas vrasjes së ish-ushtarit të Ushtrisë Çliritmare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Kurti ka bërë të ditur se lajmin për vrasjen e Qerim Kelmendit e ka mësuar nga ministria e ...

Edhe Albin Kurti reagon pas vrasjes së Qerim Kelmendit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar pas lajmit për vrasjen e ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendit. Kurti ka shkruar në Facebook, se lajmin për vrasjen e Kelmendit, e ka marrë herët nga ministria e pastaj ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 15:43
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar pas lajmit për vrasjen e ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendit. Kurti ka shkruar në Facebook, se lajmin për vrasjen e Kelmendit, e ka marrë herët nga ministria e pastaj ...

Policia dhe Prokuroria japin detaje për vrasjen në Pejë
Policia dhe Prokuroria Themelore në Pejë kanë dhënë detaje për KosovaPress mbi vrasjen e ish-pjesëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi mëngjesin e sotëm në Zahaq të Pejës. Ata thanë se fillimisht ...
Lajminet | 27-Feb-2020 15:41
Policia dhe Prokuroria Themelore në Pejë kanë dhënë detaje për KosovaPress mbi vrasjen e ish-pjesëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi mëngjesin e sotëm në Zahaq të Pejës. Ata thanë se fillimisht ...

Kurti për vrasjen e Qerim Kelmendit: Prokuroria të hetojë këtë vrasje mizore që është më shumë se krim
Kryeministri i vendit, Albin Kurti ka reaguar lidhur me vrasjen e Qerim Kelmendi në Zahaq të Pejës. Kurti tha se 21 vje4t pas luftës, në kohë të paqes askush nuk duhet të jetojë me ndjenjë n e frikës e sidomos ata që ...
Indeks Online | 27-Feb-2020 15:40
Kryeministri i vendit, Albin Kurti ka reaguar lidhur me vrasjen e Qerim Kelmendi në Zahaq të Pejës. Kurti tha se 21 vje4t pas luftës, në kohë të paqes askush nuk duhet të jetojë me ndjenjë n e frikës e sidomos ata që ...

Shoku tregon një histori kur Qerimi ia kishte kërkuar pasaportën, por s’ishte larguar nga Kosova
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi sot është gjetur i vdekur dhe i djegur në veturën e tij. Për vrasjen e tij, familjarët e kanë drejtuar gishtin nga shërbimet sekrete serbe. Ndërkohë, shoku ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 15:37
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi sot është gjetur i vdekur dhe i djegur në veturën e tij. Për vrasjen e tij, familjarët e kanë drejtuar gishtin nga shërbimet sekrete serbe. Ndërkohë, shoku ...

Vrasja e Kelmendit, Kurti: Më shumë se krim, të hetohet me krejt kapacitetet
Kryeministri Albin Kurti ka reaguar për vrasjen e ish-ushtarit të UÇK-së Qerim Kelmendi që u gjet i djegur në veturën e tij sot në mëngjes. Kurti ka thënë se 21 vjet pas luftës askush nuk duhet të jetojë i frikësuar, aq ...
Klan Kosova | 27-Feb-2020 15:29
Kryeministri Albin Kurti ka reaguar për vrasjen e ish-ushtarit të UÇK-së Qerim Kelmendi që u gjet i djegur në veturën e tij sot në mëngjes. Kurti ka thënë se 21 vjet pas luftës askush nuk duhet të jetojë i frikësuar, aq ...

Më në fund reagon Kurti, kërkon nga prokuroria dhe policia që të hetojnë vrasjen e Qerim Kelmendit
Kreu i ekzekutivit, Albin Kurti, vrasjen e ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi e ka quajtur mizore dhe më shumë se krim, shkruan . Përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, Kurti ka ...
Lajminet | 27-Feb-2020 15:27
Kreu i ekzekutivit, Albin Kurti, vrasjen e ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi e ka quajtur mizore dhe më shumë se krim, shkruan . Përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, Kurti ka ...

Limaj reagon për vrasjen e Kelmendit, bën thirrje të zbardhet rasti
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në Facebook, i ka bërë thirrje institucioneve të ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 12:46
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në Facebook, i ka bërë thirrje institucioneve të ...

Kurti: Policia dhe prokuroria ta hetojnë me gjithë kapacitetet vrasjen mizore të Qerim Kelmendit, që është më shumë se krim
Edhe kryeministri Albnin Kurti ka reaguar rreth vrasjes së Qerim Kelmendit. Ja reagimi i tij i plotë: “Herët nga ministria e pastaj nga mediat mësuam se është vrarë dhe djegur në makinën e tij, Qerim Kelmendi, ish ...
PortaliOnline | 27-Feb-2020 15:26
Edhe kryeministri Albnin Kurti ka reaguar rreth vrasjes së Qerim Kelmendit. Ja reagimi i tij i plotë: “Herët nga ministria e pastaj nga mediat mësuam se është vrarë dhe djegur në makinën e tij, Qerim Kelmendi, ish ...

Vritet dhe i digjet trupi ish-luftëtarit të UÇK-së
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës.
Top Channel | 27-Feb-2020 11:30
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës.

Kurti pas vrasjes së Qerimit: Kërkoj nga prokuroria dhe policia ta hetojnë këtë vrasje mizore
I pari i Qeverisë, Albin Kurti, ka reaguar pas vrasjes së ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendit. Përmes një postimi në Facebook, Kurti ka thënë se këtë lajm e ka marrë më herët nga ministria e pastaj nga mediat. Kreu ...
Arbresh | 27-Feb-2020 15:17
I pari i Qeverisë, Albin Kurti, ka reaguar pas vrasjes së ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendit. Përmes një postimi në Facebook, Kurti ka thënë se këtë lajm e ka marrë më herët nga ministria e pastaj nga mediat. Kreu ...

Më në fund reagon Kurti, kërkon nga prokuroria dhe policia që të hetojnë vrasjen e Qerim Kelmendit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar pas vrasjes së Qerim Kelmendit. Kreu i ekzekutivit, Albin Kurti, vrasjen e ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi e ka quajtur mizore dhe më shumë se krim, shkruan ...
Zeri | 27-Feb-2020 15:17
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar pas vrasjes së Qerim Kelmendit. Kreu i ekzekutivit, Albin Kurti, vrasjen e ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi e ka quajtur mizore dhe më shumë se krim, shkruan ...

Kurti reagon pas vrasjes së Kelmendit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka reaguar pas lajmit për vrasjen e ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendit, raporton Gazeta Express. Kurti ka shkruar në Facebook, se lajmin për vrasjen e Kelmendit, e ka marrë herët ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 15:10
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka reaguar pas lajmit për vrasjen e ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendit, raporton Gazeta Express. Kurti ka shkruar në Facebook, se lajmin për vrasjen e Kelmendit, e ka marrë herët ...

Presidenti Thaçi: Vrasja tinëzare e Qerim Kelmendit, tronditëse për mua dhe të gjithë qytetarët e Kosovës
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, reagoi për vrasjen e ish-luftëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi. Kreu i shtetit tha se vrasja ishte tronditëse ndërsa i bëri thirrje institucioneve që të zbardhin rastin. Ai siguroi se ...
PortaliOnline | 27-Feb-2020 15:10
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, reagoi për vrasjen e ish-luftëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi. Kreu i shtetit tha se vrasja ishte tronditëse ndërsa i bëri thirrje institucioneve që të zbardhin rastin. Ai siguroi se ...

74 aktakuza ndaj 93 personave në 24 orët e fundit – 19 në paraburgim
Prokurori i Shtetit, përmes raportit 24 orësh, njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur shtatëdhjetekatër (74) aktakuza kundër nëntëdhjetetre (93) personave, për vepra të ...
Arbresh | 27-Feb-2020 14:57
Prokurori i Shtetit, përmes raportit 24 orësh, njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur shtatëdhjetekatër (74) aktakuza kundër nëntëdhjetetre (93) personave, për vepra të ...

Shefi i zjarrfikësve: Vetura ishte e tëra në zjarr, e shuajtëm për 3-4 minuta…
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK’së, Qerim Kelmendi. ...
PortaliOnline | 27-Feb-2020 14:57
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK’së, Qerim Kelmendi. ...

Shefi i zjarrfikësve jep detaje rreth veturës në të cilën dyshohet se u vra Qerim Kelmendi
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK-së, Qerim Kelmendi. ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 14:54
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK-së, Qerim Kelmendi. ...

Kelmendi nuk ishte ftuar nga Specialja, thotë vëllai i tij
Qerim Kelmendi, që dyshohet të jetë viktima e vrasjes në Pejë mesnatën e së mërkures, nuk kishte marrë ftesë nga Specialja, sipas Osman Kelmendit, njërit prej vëllezërve të tij. “Qytetarët dhe gazetarët me të drejtë ...
Koha.net | 27-Feb-2020 14:52
Qerim Kelmendi, që dyshohet të jetë viktima e vrasjes në Pejë mesnatën e së mërkures, nuk kishte marrë ftesë nga Specialja, sipas Osman Kelmendit, njërit prej vëllezërve të tij. “Qytetarët dhe gazetarët me të drejtë ...

Shefi i zjarrfikësve jep detaje rreth veturës në të cilën dyshohet se u vra Qerim Kelmendi
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK’së, Qerim Kelmendi. ...
Arbresh | 27-Feb-2020 14:51
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK’së, Qerim Kelmendi. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved