ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 05:41

Vret gruan në dyqan/ Durrës, bashkëshorti e qëllon me levë në kokë

Vret gruan në dyqan/ Durrës, bashkëshorti e qëllon me levë në kokë
Pas një debati të ashpër mes dy bashkëshortëve, 63-vjeçari Ruzhdi Tosuni vrau duke e goditur disa herë me një levë hekuri bashkëshorten e tij 59-vjeçare, Hajdien, nënë e tre fëmijëve.
Top Channel | 26-Feb-2020 20:10
Pas një debati të ashpër mes dy bashkëshortëve, 63-vjeçari Ruzhdi Tosuni vrau duke e goditur disa herë me një levë hekuri bashkëshorten e tij 59-vjeçare, Hajdien, nënë e tre fëmijëve.

U vra me levë hekuri në Durrës, ja kush është 59-vjeçarja (FOTO)
Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Durrës ku Ruzhdi Tosuni në dyqanin që tregton metrazhe, dyshohet se ka vrarë me levë hekuri, bashkëshorten e tij Hajdie Tosuni 59 vjeç.
Top Channel | 26-Feb-2020 17:46
Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Durrës ku Ruzhdi Tosuni në dyqanin që tregton metrazhe, dyshohet se ka vrarë me levë hekuri, bashkëshorten e tij Hajdie Tosuni 59 vjeç.

Vrasja makabre që tronditi Durrësin, autori jep dëshminë në polici
Ngjarja e rëndë e ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit ka prekur opinionin publik duke u bëre krimi i dytë në familje brenda më pak se 24 orëve. Ruzhdi Tasuni, 63 vjeç, ka qëlluar për vdekje bashkëshorten e tij, ...
Telegraf | 26-Feb-2020 20:38
Ngjarja e rëndë e ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit ka prekur opinionin publik duke u bëre krimi i dytë në familje brenda më pak se 24 orëve. Ruzhdi Tasuni, 63 vjeç, ka qëlluar për vdekje bashkëshorten e tij, ...

Durrës: Pas një debati të ashpër, burri vret gruan e tij me levë hekuri
Pas një debati të ashpër mes dy bashkëshortëve, 63-vjeçari Ruzhdi Tosuni vrau duke e goditur disa herë me një levë hekuri bashkëshorten e tij 59-vjeçare, Hajdien, nënë e tre fëmijëve. Ngjarja ndodhi në dyqanin e ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 23:32
Pas një debati të ashpër mes dy bashkëshortëve, 63-vjeçari Ruzhdi Tosuni vrau duke e goditur disa herë me një levë hekuri bashkëshorten e tij 59-vjeçare, Hajdien, nënë e tre fëmijëve. Ngjarja ndodhi në dyqanin e ...

Zbardhet dëshmia/ Çfarë u tha policëve burri që vrau gruan me levë hekuri në Durrës
Ngjarja e rëndë e ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit ka prekur opinionin publik duke u bërë krimi i dytë në familje brenda më pak se 24 orëve. Ruzhdi Tasuni 63 vjeç qëlloi për vdekje bashkëshorten e tij, ...
Lapsi | 26-Feb-2020 22:48
Ngjarja e rëndë e ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit ka prekur opinionin publik duke u bërë krimi i dytë në familje brenda më pak se 24 orëve. Ruzhdi Tasuni 63 vjeç qëlloi për vdekje bashkëshorten e tij, ...

Pas një debati të ashpër, shqiptari vret gruan e tij me levë hekuri
Pas një debati të ashpër mes dy bashkëshortëve, 63-vjeçari Ruzhdi Tosuni vrau duke e goditur disa herë me një levë hekuri bashkëshorten e tij 59-vjeçare, Hajdien, nënë e tre fëmijëve. Ngjarja ndodhi në dyqanin e ...
Zeri | 26-Feb-2020 23:44
Pas një debati të ashpër mes dy bashkëshortëve, 63-vjeçari Ruzhdi Tosuni vrau duke e goditur disa herë me një levë hekuri bashkëshorten e tij 59-vjeçare, Hajdien, nënë e tre fëmijëve. Ngjarja ndodhi në dyqanin e ...

“Dua mamin tim”/ Momente dhimbjeje në Durrës, reagimi i vajzës kur mëson se i ati i ka vrarë nënën
Paraditen e sotme, një 63-vjeçar i mori jetën gruas së tij, të ndjerës Hajdie Tosuni, 59 vjeçe.
Top Channel | 26-Feb-2020 13:21
Paraditen e sotme, një 63-vjeçar i mori jetën gruas së tij, të ndjerës Hajdie Tosuni, 59 vjeçe.

Zbardhet dëshmia / Çfarë u tha policëve burri që vrau gruan me levë hekuri në Durrës
Ngjarja e rëndë e ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit ka prekur opinionin publik duke u bërë krimi i dytë në familje brenda më pak se 24 orëve. Ruzhdi Tasuni 63 vjeç qëlloi për vdekje bashkëshorten e tij, ...
Gazeta Dita | 26-Feb-2020 23:15
Ngjarja e rëndë e ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit ka prekur opinionin publik duke u bërë krimi i dytë në familje brenda më pak se 24 orëve. Ruzhdi Tasuni 63 vjeç qëlloi për vdekje bashkëshorten e tij, ...

‘Ejani se e vrava, 30 vite ma solli shpirtin ku s’mban më’! Fjalët e burrit pas krimit ne Durres
Nje tjeter burre vrau gruan diten e sotme ne Durres. Burime nga policia bëjnë të ditur se autori Ruzhdi Tasuni e ka njoftuar vetë policinë duke u thënë “ejani se kam vrarë gruan”. Pyetjes së policisë së “ku ndodhej”, ...
Lajmi i Fundit | 26-Feb-2020 23:03
Nje tjeter burre vrau gruan diten e sotme ne Durres. Burime nga policia bëjnë të ditur se autori Ruzhdi Tasuni e ka njoftuar vetë policinë duke u thënë “ejani se kam vrarë gruan”. Pyetjes së policisë së “ku ndodhej”, ...

Burri që vrau gruan në Durrës: Dyshoja se më tradhtonte
Zbardhen fjalët e para që Rrushdi Tosuni i tha policisë në momentin që iu vunë prangat, vetëm pak pasi kishte qëlluar për vdekje brenda biznesit të tyre gruan e tij Hajdien, 53-vjeçare. Pasi e qëlloi për vdekje ...
Telegraf | 26-Feb-2020 13:33
Zbardhen fjalët e para që Rrushdi Tosuni i tha policisë në momentin që iu vunë prangat, vetëm pak pasi kishte qëlluar për vdekje brenda biznesit të tyre gruan e tij Hajdien, 53-vjeçare. Pasi e qëlloi për vdekje ...

Vrasjet në familje, në 2 muaj shënohen 5 viktima
Vetëm në dy muajt e parë të 2020-ës në vendin tonë do të shënoheshin 4 krime në familje. Vrasja e parë do të ishte ajo e ndodhur më 9 Janar në Paskuqan, ku 34-vjeçari Erdet Çapoku masakroi me thikë, levë dhe shkop druri ...
Lajmi i Fundit | 26-Feb-2020 18:35
Vetëm në dy muajt e parë të 2020-ës në vendin tonë do të shënoheshin 4 krime në familje. Vrasja e parë do të ishte ajo e ndodhur më 9 Janar në Paskuqan, ku 34-vjeçari Erdet Çapoku masakroi me thikë, levë dhe shkop druri ...

Pamje nga vendi i ngjarjes/ Gruaja që u vra nga burri tentoi të largohej nga dyqani
Një tjetër krim i rëndë në familje u shënua sot në Qytetin e Durrësit. Detaje të reja janë mësuar nga ngjarja e rëndë ku burri vrau gruan. Njoftimi i policisë: “Më datë 26.02.2020, rreth orës 11:35, në lagjen Nr. 12, ...
Dritare | 26-Feb-2020 18:27
Një tjetër krim i rëndë në familje u shënua sot në Qytetin e Durrësit. Detaje të reja janë mësuar nga ngjarja e rëndë ku burri vrau gruan. Njoftimi i policisë: “Më datë 26.02.2020, rreth orës 11:35, në lagjen Nr. 12, ...

Burri që vrau gruan në Durrës: 30 vite ma solli shpirtin aty ku s’mban më
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Durrësit, ku Ruzhdi Tosuni, 63 vjeç ka qëlluar me levë, bashkëshorten e tij, 59-vjeçaren, Hajdie Tosuni. Ngjarja ka ndodhur pranë Pallatit të Sportit të ...
PortaliOnline | 26-Feb-2020 18:08
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Durrësit, ku Ruzhdi Tosuni, 63 vjeç ka qëlluar me levë, bashkëshorten e tij, 59-vjeçaren, Hajdie Tosuni. Ngjarja ka ndodhur pranë Pallatit të Sportit të ...

Burri mbyt gruan me levë hekuri në Durrës
Një vrasje me armë të ftohtë ka ndodhur në Durrës, ku një burrë ka vrarë gruan e tij 59 vjeçare. Ngjarja ka ndodhur pranë stacionit urban Durrës-Shkozet tek byrektoret përballë Pallatit të Sportit. Më datë 26.02.2020, ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 13:57
Një vrasje me armë të ftohtë ka ndodhur në Durrës, ku një burrë ka vrarë gruan e tij 59 vjeçare. Ngjarja ka ndodhur pranë stacionit urban Durrës-Shkozet tek byrektoret përballë Pallatit të Sportit. Më datë 26.02.2020, ...

EKSKLUZIVE/ Burri vraun gruan me levë: Dhëndri i familjes Tosuni shpjegon shkakun e krimit që tronditi Durrësin
Vrasja e bashkëshortes nga Ruzhdi Tosuni të bashkëshortes së tij Hajdie Tosuni ka qenë krejtësisht e papritur për familjarët. Gazetari i Abc News Leonidha Musaj ka siguruar dëshminë e dhëndrit të madh të familjes, i ...
ABCNews | 26-Feb-2020 14:21
Vrasja e bashkëshortes nga Ruzhdi Tosuni të bashkëshortes së tij Hajdie Tosuni ka qenë krejtësisht e papritur për familjarët. Gazetari i Abc News Leonidha Musaj ka siguruar dëshminë e dhëndrit të madh të familjes, i ...

Burri vrau gruan me levë, dhëndri i familjes tregon shkakun e krimit që tronditi Durrësin
Vrasja e bashkëshortes nga Ruzhdi Tosuni të bashkëshortes së tij Hajdie Tosuni ka qenë krejtësisht e papritur për familjarët. Abc News ka siguruar dëshminë e dhëndrit të madh të familjes, i cili mohon që çifti të ketë ...
Gazeta Express | 26-Feb-2020 17:43
Vrasja e bashkëshortes nga Ruzhdi Tosuni të bashkëshortes së tij Hajdie Tosuni ka qenë krejtësisht e papritur për familjarët. Abc News ka siguruar dëshminë e dhëndrit të madh të familjes, i cili mohon që çifti të ketë ...

Krim në qendër të Durrësit: Burri vret gruan me levë hekuri
Qyteti i Durrësit tronditet nga një krim i rëndë në familje. Pa kaluar 24 orë nga krimi i rëndë në Mirditë ku burri i divorcuar vrau me automatik ish gruan dhe vëllanë e saj, një tjetër grua vritet nga bashkëshorti i ...
PortaliOnline | 26-Feb-2020 16:51
Qyteti i Durrësit tronditet nga një krim i rëndë në familje. Pa kaluar 24 orë nga krimi i rëndë në Mirditë ku burri i divorcuar vrau me automatik ish gruan dhe vëllanë e saj, një tjetër grua vritet nga bashkëshorti i ...

FOTO/ E vrau dhe u ul duke pirë cigare: Kjo është gruaja e masakruar nga burri në Durrës
Kanë dalë detaje të reja nga vrasja makabre e 59 vjeçares Hajdie Tosuni nga bashkëshorti i saj në Durrës. Mësohet se çifti është konfliktuar fillimisht dhe gjatë debatit bashkëshorti Ruzhdi Tosuni 63 vjeç, ka goditur ...
ABCNews | 26-Feb-2020 13:57
Kanë dalë detaje të reja nga vrasja makabre e 59 vjeçares Hajdie Tosuni nga bashkëshorti i saj në Durrës. Mësohet se çifti është konfliktuar fillimisht dhe gjatë debatit bashkëshorti Ruzhdi Tosuni 63 vjeç, ka goditur ...

Krim në qendër të Durrësit: Burri vret gruan me levë hekuri (VIDEO)
Qyteti i Durrësit tronditet nga një krim i rëndë në familje. Pa kaluar 24 orë nga krimi i rëndë në Mirditë ku burri i divorcuar vrau me automatik ish gruan dhe vëllanë e saj, një tjetër grua vritet nga bashkëshorti i ...
TetovaSot | 26-Feb-2020 16:36
Qyteti i Durrësit tronditet nga një krim i rëndë në familje. Pa kaluar 24 orë nga krimi i rëndë në Mirditë ku burri i divorcuar vrau me automatik ish gruan dhe vëllanë e saj, një tjetër grua vritet nga bashkëshorti i ...

“Dua mamin tim”, momente dhimbjeje në Durrës, reagimi i vajzës kur mëson se i ati i ka vrarë nënën
Paraditen e sotme, një 63-vjeçar i mori jetën gruas së tij, të ndjerës Hajdie Tosuni, 59 vjeçe. Ngjarja që ka tronditur mbarë opinionin publik ndodhi në dyqanin ku autori Ruzhdi Tosuni tregton metrazhe, i cili goditi ...
Zeri | 26-Feb-2020 15:56
Paraditen e sotme, një 63-vjeçar i mori jetën gruas së tij, të ndjerës Hajdie Tosuni, 59 vjeçe. Ngjarja që ka tronditur mbarë opinionin publik ndodhi në dyqanin ku autori Ruzhdi Tosuni tregton metrazhe, i cili goditi ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved