ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/03/2020 15:19

Foto nga vendi ku u vra Qerim Kelmendi, në afërsi të shtëpisë së tij

Foto nga vendi ku u vra Qerim Kelmendi, në afërsi të shtëpisë së tij
Sot në orët e para pas mesnate është vrarë Qerim Kelmendi, vëllai i anëtarit të ish Lëvizjes Popullore të Kosovës, Ibrahim Kelmendi. Qerim Kelmendi është gjetur i djegur në veturën e tij, rreth 300 metra nga shtëpia në ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 10:56
Sot në orët e para pas mesnate është vrarë Qerim Kelmendi, vëllai i anëtarit të ish Lëvizjes Popullore të Kosovës, Ibrahim Kelmendi. Qerim Kelmendi është gjetur i djegur në veturën e tij, rreth 300 metra nga shtëpia në ...

OVLUÇK reagon për vrasjen e Qerim Kelmendit: Kur vriten luftëtarët në kohë paqe e në mënyrë makabre, vritet liria
Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së, ka reaguar ashpër për vrasjen e ish-luftëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi. Përmes një komunikate, OVL e UÇK-së ka kërkuar nga organet e drejtësisë që të zbulojnë sa më shpejt ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 10:35
Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së, ka reaguar ashpër për vrasjen e ish-luftëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi. Përmes një komunikate, OVL e UÇK-së ka kërkuar nga organet e drejtësisë që të zbulojnë sa më shpejt ...

Vritet dhe digjet në makinë ish-ushtari i UÇK, kush është viktima, kritikues i ashpër i Ibrahim Rugovës
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pejë, ku një ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, pasi është vrarë është djegur në makinë. Bëhet fjalë për Qerim Kelmendit, i cili u gjet i vdekur brenda makinës në fshatin ...
BalkanWeb | 27-Feb-2020 09:35
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pejë, ku një ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, pasi është vrarë është djegur në makinë. Bëhet fjalë për Qerim Kelmendit, i cili u gjet i vdekur brenda makinës në fshatin ...

OVL e UÇK-së reagon për vrasjen e Qerim Kelmendit
Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së reagoi ashpër në lidhje me vrasjen e Qerim Kelmendit , trupi i të cilit u gjet në një veturë të djegur. “Vrasja e bashkëluftëtarit tonë është një lajm shumë i dhimbshëm për ...
Koha.net | 27-Feb-2020 10:59
Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së reagoi ashpër në lidhje me vrasjen e Qerim Kelmendit , trupi i të cilit u gjet në një veturë të djegur. “Vrasja e bashkëluftëtarit tonë është një lajm shumë i dhimbshëm për ...

Motra e Qerim Kelmendit pas vrasjes së vëllait: Dashni, ta shkurtuan jetën, por ti nuk do vdesësh!
Një ngjarje tragjike ndodhi në orët e vona të mbrëmjes së kaluar në Zahaq të Pejës. Qerim Kelmendi dyshohet të jetë vrarë e më pas djegur në veturën e tij. Kelmendi, vëlla i Ibrahim Kelmendit, ish-anëtarit të......
Zeri | 27-Feb-2020 10:56
Një ngjarje tragjike ndodhi në orët e vona të mbrëmjes së kaluar në Zahaq të Pejës. Qerim Kelmendi dyshohet të jetë vrarë e më pas djegur në veturën e tij. Kelmendi, vëlla i Ibrahim Kelmendit, ish-anëtarit të......

Gjendet i vdekur në një pyll personi i zhdukur në Deçan
Është gjetur pa shenja jetë një person që ishte raportuar si i humbur në Deçan. Dje është raportuar se një person humbi pa lënë gjurmë në Deçan. Policia e Kosovës ka njoftuar se viktima është gjetur pa shenja jete në ...
Shprehja | 27-Feb-2020 10:56
Është gjetur pa shenja jetë një person që ishte raportuar si i humbur në Deçan. Dje është raportuar se një person humbi pa lënë gjurmë në Deçan. Policia e Kosovës ka njoftuar se viktima është gjetur pa shenja jete në ...

Vrasje makabre në Pejë: Ekzekutohet ish-anëtari i UÇK dhe i digjet trupi
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi, u gjet i djegur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Komunës së Pejës, gjatë orëve të para të mëngjesit të së enjtes. Qerimi kishte qenë njëri nga ushtarët ...
Telegraf | 27-Feb-2020 10:05
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi, u gjet i djegur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Komunës së Pejës, gjatë orëve të para të mëngjesit të së enjtes. Qerimi kishte qenë njëri nga ushtarët ...

OVL UÇK reagon pas vrasjes së Qerim Kelmendit
Organizata e Veteranëve të Luftës ka reaguar ashpër pas vrasjes së Qerim Kelmendit, i cili ishte luftëtar i orëve të para të lirisë. “Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së reagon ashpër në lidhje me vrasjen e ...
Arbresh | 27-Feb-2020 10:53
Organizata e Veteranëve të Luftës ka reaguar ashpër pas vrasjes së Qerim Kelmendit, i cili ishte luftëtar i orëve të para të lirisë. “Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së reagon ashpër në lidhje me vrasjen e ...

Është vrarë dhe pastaj i është djegur trupi një ish-luftëtarit të UÇK-së
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës. Një person është gjetur pa shenja jete, dyshohet se ka të bëjë me vrasje. Sipas ...
Portalb | 27-Feb-2020 10:50
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës. Një person është gjetur pa shenja jete, dyshohet se ka të bëjë me vrasje. Sipas ...

Festoni ju rugovistë: Ibrahim Kelmendi reagon pas vrasjes makabre të vëllait
Ibrahim Kelmendi, ish-anëtari i Lëvizjes Popullore të Kosovës, ka reaguar pas vrasjes së vëllait të tij, Qerim Kelmendi. Në orët e para të mëngjesit të së enjtes, Qerim Kelmendi u gjet i vrarë dhe i djegur në makinën e ...
ABCNews | 27-Feb-2020 10:26
Ibrahim Kelmendi, ish-anëtari i Lëvizjes Popullore të Kosovës, ka reaguar pas vrasjes së vëllait të tij, Qerim Kelmendi. Në orët e para të mëngjesit të së enjtes, Qerim Kelmendi u gjet i vrarë dhe i djegur në makinën e ...

OVL e UÇK-së: Kur vriten luftëtarët e lirë në kohë paqe e në mënyrë makabre, vritet liria
Organizata e Veteranëve të Luftës ka reaguar ashpër pas vrasjes së Qerim Kelmendit, i cili ishte luftëtar i orëve të para të lirisë. “Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së reagon ashpër në lidhje me......
Zeri | 27-Feb-2020 10:50
Organizata e Veteranëve të Luftës ka reaguar ashpër pas vrasjes së Qerim Kelmendit, i cili ishte luftëtar i orëve të para të lirisë. “Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së reagon ashpër në lidhje me......

Reagon edhe bashkëshortja e Qerim Kelmendit: Këto janë fjalët prekëse të saj
Lushe Kelmendi, bashkëshortja e të vrarit, Qerim Kelmendi nga Peja, ka thënë se Qerimi do të jetë me ta deri në përjetësi, edhe pse ia shkurtuan jetën, shkruan Insajderi. “Dashni, ta shkurtuan jetën, por ti nuk do të ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 10:50
Lushe Kelmendi, bashkëshortja e të vrarit, Qerim Kelmendi nga Peja, ka thënë se Qerimi do të jetë me ta deri në përjetësi, edhe pse ia shkurtuan jetën, shkruan Insajderi. “Dashni, ta shkurtuan jetën, por ti nuk do të ...

OVL UÇK reagon për vrasjen e Qerim Kelmendit
“Vrasja e bashkëluftëtarit tonë është një lajm shumë i dhimbshëm për ne. Kërkojmë nga organet e drejtësisë, që sa më shpejt ta zbulojnë këtë krim dhe përgjegjësit të marrin dënimin e merituar”, thuhet në reagimin e OVL ...
Lajminet | 27-Feb-2020 10:48
“Vrasja e bashkëluftëtarit tonë është një lajm shumë i dhimbshëm për ne. Kërkojmë nga organet e drejtësisë, që sa më shpejt ta zbulojnë këtë krim dhe përgjegjësit të marrin dënimin e merituar”, thuhet në reagimin e OVL ...

Ky është mesazhi emocionues i motrës së Qerim Kelmendit
Një ngjarje tragjike ndodhi në mbrëmjen e së mërkurës nga e cila mbeti i vrarë Qerim Kelmendi ish pjesëtar i UÇK-së. Kelmendi dyshohet të jetë vrarë e më pas djegur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Pejës. E pas ...
InFokusi | 27-Feb-2020 10:47
Një ngjarje tragjike ndodhi në mbrëmjen e së mërkurës nga e cila mbeti i vrarë Qerim Kelmendi ish pjesëtar i UÇK-së. Kelmendi dyshohet të jetë vrarë e më pas djegur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Pejës. E pas ...

Vrasje makabre në Pejë: Ekzekutohet dhe i digjet trupi, ish-pjesëtarit të UÇK
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi, u gjet i djegur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Komunës së Pejës, gjatë orëve të para të mëngjesit të së enjtes. Qerimi kishte qenë njëri nga ushtarët ...
GazetaTema | 27-Feb-2020 09:18
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi, u gjet i djegur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Komunës së Pejës, gjatë orëve të para të mëngjesit të së enjtes. Qerimi kishte qenë njëri nga ushtarët ...

Vdekje e dyshimtë në Prishtinë
Policia e Kosovës ka njoftuar se një person në rrugën “Bajram Kelmendi” në rrethana të panjohura ka ndërruar jetë. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar, ndërsa me vendim të prokurorit trupi i pajetë i ...
Arbresh | 08-Mar-2016 10:25
Policia e Kosovës ka njoftuar se një person në rrugën “Bajram Kelmendi” në rrethana të panjohura ka ndërruar jetë. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar, ndërsa me vendim të prokurorit trupi i pajetë i ...

Gjendet i vdekur në pyll personi që ishte raportuar i zhdukur
Policia e Kosovës ka njoftuar se personi i cili ishte raportuar si i zhdukur gjashtë ditë më parë, është gjetur pa shenja jete dje në një pyll, në Deçan. Sipas policisë një mashkull kosovar ka raportuar se në pyll ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 10:44
Policia e Kosovës ka njoftuar se personi i cili ishte raportuar si i zhdukur gjashtë ditë më parë, është gjetur pa shenja jete dje në një pyll, në Deçan. Sipas policisë një mashkull kosovar ka raportuar se në pyll ...

Flasin nga Specialja për inFokusin në lidhje me ish-ushtarin e UÇK-së Qerim Kelmendin që u gjet i vdekur
Ish-ushtari i UÇK-së, Qerim Kelmendi, e vëllai i Ibrahim Kelmendit, ish-veprimtarit të LPK-së, orët e para të së enjtes u gjet i vdekur. Ai u gjet i djegur në veturën e tij në një rrugë në fshatin Zahaq të Pejës, ...
InFokusi | 27-Feb-2020 10:41
Ish-ushtari i UÇK-së, Qerim Kelmendi, e vëllai i Ibrahim Kelmendit, ish-veprimtarit të LPK-së, orët e para të së enjtes u gjet i vdekur. Ai u gjet i djegur në veturën e tij në një rrugë në fshatin Zahaq të Pejës, ...

I vrari në Pejë është Qerim Kelmendi, reagon familja
I vrari sot në Pejë është Qerim Kelmendi, vëllai i Ibrahim Kelmendit, anëtar i ish Lëvizjes Popullore të Kosovës. Vrasjen e vëllait të tij e konfirmoi edhe vet Ibrahim Kelmendi në një postim në Facebook, duke mallkuar ...
Arbresh | 27-Feb-2020 10:35
I vrari sot në Pejë është Qerim Kelmendi, vëllai i Ibrahim Kelmendit, anëtar i ish Lëvizjes Popullore të Kosovës. Vrasjen e vëllait të tij e konfirmoi edhe vet Ibrahim Kelmendi në një postim në Facebook, duke mallkuar ...

Familjari i Qerim Kelmendit: Atë e vrau dora e zgjatur, zyrtarët e UDB-së
Në orët e hershme të mëngjesit te sotëm u gjet i vrarë në veturën e tij në fshatin Zahaq të Pëjës, ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Familjarët e tij kontaktuar nga Express kanë deklaruar ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 10:35
Në orët e hershme të mëngjesit te sotëm u gjet i vrarë në veturën e tij në fshatin Zahaq të Pëjës, ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Familjarët e tij kontaktuar nga Express kanë deklaruar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved