ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 02:16

Kurti e quan më shumë se krim vrasjen e Qerim Kelmendit, kërkon hetim të plotë nga prokuroria dhe policia

Kurti e quan më shumë se krim vrasjen e Qerim Kelmendit, kërkon hetim të plotë nga prokuroria dhe policia
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar pas vrasjes së ish-ushtarit të Ushtrisë Çliritmare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Kurti ka bërë të ditur se lajmin për vrasjen e Qerim Kelmendit e ka mësuar nga ministria e ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 15:23
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar pas vrasjes së ish-ushtarit të Ushtrisë Çliritmare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Kurti ka bërë të ditur se lajmin për vrasjen e Qerim Kelmendit e ka mësuar nga ministria e ...

Kurti pas vrasjes së Qerimit: Kërkoj nga prokuroria dhe policia ta hetojnë këtë vrasje mizore
I pari i Qeverisë, Albin Kurti, ka reaguar pas vrasjes së ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendit. Përmes një postimi në Facebook, Kurti ka thënë se këtë lajm e ka marrë më herët nga ministria e pastaj nga mediat. Kreu ...
Arbresh | 27-Feb-2020 15:17
I pari i Qeverisë, Albin Kurti, ka reaguar pas vrasjes së ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendit. Përmes një postimi në Facebook, Kurti ka thënë se këtë lajm e ka marrë më herët nga ministria e pastaj nga mediat. Kreu ...

Më në fund reagon Kurti, kërkon nga prokuroria dhe policia që të hetojnë vrasjen e Qerim Kelmendit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar pas vrasjes së Qerim Kelmendit. Kreu i ekzekutivit, Albin Kurti, vrasjen e ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi e ka quajtur mizore dhe më shumë se krim, shkruan ...
Zeri | 27-Feb-2020 15:17
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar pas vrasjes së Qerim Kelmendit. Kreu i ekzekutivit, Albin Kurti, vrasjen e ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi e ka quajtur mizore dhe më shumë se krim, shkruan ...

Kurti reagon pas vrasjes së Kelmendit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka reaguar pas lajmit për vrasjen e ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendit, raporton Gazeta Express. Kurti ka shkruar në Facebook, se lajmin për vrasjen e Kelmendit, e ka marrë herët ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 15:10
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka reaguar pas lajmit për vrasjen e ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendit, raporton Gazeta Express. Kurti ka shkruar në Facebook, se lajmin për vrasjen e Kelmendit, e ka marrë herët ...

Presidenti Thaçi: Vrasja tinëzare e Qerim Kelmendit, tronditëse për mua dhe të gjithë qytetarët e Kosovës
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, reagoi për vrasjen e ish-luftëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi. Kreu i shtetit tha se vrasja ishte tronditëse ndërsa i bëri thirrje institucioneve që të zbardhin rastin. Ai siguroi se ...
PortaliOnline | 27-Feb-2020 15:10
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, reagoi për vrasjen e ish-luftëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi. Kreu i shtetit tha se vrasja ishte tronditëse ndërsa i bëri thirrje institucioneve që të zbardhin rastin. Ai siguroi se ...

Limaj reagon për vrasjen e Kelmendit, bën thirrje të zbardhet rasti
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në Facebook, i ka bërë thirrje institucioneve të ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 12:46
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në Facebook, i ka bërë thirrje institucioneve të ...

Digjet një shtëpi në Pejë
Foto: Ilustrim Dje në Pejë është kapluar nga zjarri kati i dytë i një shtëpie duke shkaktuar dëme të mëdha materiale. Policia e Kosovës përmes një komunikate ka bërë të ditur se zjarri është shkaktuar në rrethana të ...
Koha.net | 31-Jan-2016 12:24
Foto: Ilustrim Dje në Pejë është kapluar nga zjarri kati i dytë i një shtëpie duke shkaktuar dëme të mëdha materiale. Policia e Kosovës përmes një komunikate ka bërë të ditur se zjarri është shkaktuar në rrethana të ...

Shefi i zjarrfikësve: Vetura ishte e tëra në zjarr, e shuajtëm për 3-4 minuta…
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK’së, Qerim Kelmendi. ...
PortaliOnline | 27-Feb-2020 14:57
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK’së, Qerim Kelmendi. ...

Shefi i zjarrfikësve jep detaje rreth veturës në të cilën dyshohet se u vra Qerim Kelmendi
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK-së, Qerim Kelmendi. ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 14:54
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK-së, Qerim Kelmendi. ...

Kelmendi nuk ishte ftuar nga Specialja, thotë vëllai i tij
Qerim Kelmendi, që dyshohet të jetë viktima e vrasjes në Pejë mesnatën e së mërkures, nuk kishte marrë ftesë nga Specialja, sipas Osman Kelmendit, njërit prej vëllezërve të tij. “Qytetarët dhe gazetarët me të drejtë ...
Koha.net | 27-Feb-2020 14:52
Qerim Kelmendi, që dyshohet të jetë viktima e vrasjes në Pejë mesnatën e së mërkures, nuk kishte marrë ftesë nga Specialja, sipas Osman Kelmendit, njërit prej vëllezërve të tij. “Qytetarët dhe gazetarët me të drejtë ...

Shefi i zjarrfikësve jep detaje rreth veturës në të cilën dyshohet se u vra Qerim Kelmendi
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK’së, Qerim Kelmendi. ...
Arbresh | 27-Feb-2020 14:51
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK’së, Qerim Kelmendi. ...

Limaj reagon për vrasjen e Kelmendit, bën thirrje të zbardhet rasti
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në Facebook, i ka bërë thirrje institucioneve të ...
IliriaNews | 27-Feb-2020 14:51
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në Facebook, i ka bërë thirrje institucioneve të ...

Gucati: Vrasja e Qerim Kelmendit mund të jetë kryer nga sigurimet e huaja
Ish-luftëtari i UÇK-së dyshohet se është vrarë e pastaj djegur mëngjesin e sotëm në Zahaq të Pejës. Hysni Gucati kërkon nga institucionet e Kosovës që sa më shpejt të zbardhet ky rast, teksa shpreh dyshimet se vrasja ...
Lajminet | 27-Feb-2020 14:40
Ish-luftëtari i UÇK-së dyshohet se është vrarë e pastaj djegur mëngjesin e sotëm në Zahaq të Pejës. Hysni Gucati kërkon nga institucionet e Kosovës që sa më shpejt të zbardhet ky rast, teksa shpreh dyshimet se vrasja ...

Familjarët thonë se Qerim Kelmendi u vra në pritë
Në Zahaq të Pejës në shtëpinë e të ndjerin sot kanë filluar përgatitjet për ‘krye shëndoshë’. Aty vëllai i tij, Osmani nën emocione rrëfen për KosovaPress momentet kur mori lajmin tragjik. “Lajmin e kam marrë prej nipit ...
Lajminet | 27-Feb-2020 14:40
Në Zahaq të Pejës në shtëpinë e të ndjerin sot kanë filluar përgatitjet për ‘krye shëndoshë’. Aty vëllai i tij, Osmani nën emocione rrëfen për KosovaPress momentet kur mori lajmin tragjik. “Lajmin e kam marrë prej nipit ...

Vritet dhe i digjet trupi ish-luftëtarit të UÇK-së
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës.
Top Channel | 27-Feb-2020 11:30
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës.

Shefi i zjarrfikësve jep detaje rreth veturës në të cilën dyshohet se u vra Qerim Kelmendi
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK’së, Qerim......
Zeri | 27-Feb-2020 14:36
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK’së, Qerim......

Shefi i zjarrfikësve jep detaje rreth veturës në të cilën dyshohet se u vra Qerim Kelmendi
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK’së, Qerim Kelmendi. ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 14:30
Shefi i Shtabit të Zjarrfikësve në Pejë, Kapllan Nikqi ka dhënë detaje për Express lidhur me intervenimin e zjarrfikësve për të shuar zjarrin në veturën ku është gjetur i vdekur ish-pjesëtari i UÇK’së, Qerim Kelmendi. ...

Gucati: Në momentin që vriten luftëtarët, vritet edhe liria
Vrasja e ish-luftëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), Qerim Kelmendi, ka prekur bashkëluftëtarët e tij, të cilët, ditën e vrasjes e quajnë ditë të zymtë. Njëri ndër bashkëluftëtarët e Kelemndit, është kryetar ...
PortaliOnline | 27-Feb-2020 14:30
Vrasja e ish-luftëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), Qerim Kelmendi, ka prekur bashkëluftëtarët e tij, të cilët, ditën e vrasjes e quajnë ditë të zymtë. Njëri ndër bashkëluftëtarët e Kelemndit, është kryetar ...

Si ia kishte kërkuar pasaportën për të ikur nga vendi- tregon miku i Qerim Kelmendit
Pas mesnatës është vrarë ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Sipas policisë, viktima u gjet brenda veturës, e cila ishte përfshirë tërësisht nga zjarri. Ndërsa, përmes një postimi të publikuar ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 14:30
Pas mesnatës është vrarë ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Sipas policisë, viktima u gjet brenda veturës, e cila ishte përfshirë tërësisht nga zjarri. Ndërsa, përmes një postimi të publikuar ...

Gucati: Vrasja e Qerim Kelmendit, mund të jetë kryer edhe nga sigurimet e huaja
Vrasje të dyfishtë të lirisë së popullit të Kosovës e ka quajtur kryetari i OVL-UÇK-së vrasjen e Qerim Kelmendit. Ish-luftëtari i UÇK-së dyshohet se është vrarë e pastaj djegur mëngjesin e sotëm në Zahaq të Pejës. Hysni ...
Indeks Online | 27-Feb-2020 14:28
Vrasje të dyfishtë të lirisë së popullit të Kosovës e ka quajtur kryetari i OVL-UÇK-së vrasjen e Qerim Kelmendit. Ish-luftëtari i UÇK-së dyshohet se është vrarë e pastaj djegur mëngjesin e sotëm në Zahaq të Pejës. Hysni ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved