ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/03/2020 16:11

Këngëtarja e njohur shqiptare flet për problemet me shëndetin mendor: Doja të hidhesha nga makina

Këngëtarja e njohur shqiptare flet për problemet me shëndetin mendor: Doja të hidhesha nga makina
Këngëtarja e njohur botërore me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, foli për të parën herë hapur mbi sëmundjen e saj. Ajo ka pranuar se është bipolare, ndërsa rrëfeu se çfarë do të thtoë saktësisht një sëmundje e tillë. ...
GazetaTema | 27-Feb-2020 10:59
Këngëtarja e njohur botërore me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, foli për të parën herë hapur mbi sëmundjen e saj. Ajo ka pranuar se është bipolare, ndërsa rrëfeu se çfarë do të thtoë saktësisht një sëmundje e tillë. ...

Fadil Berisha kur fotografonte Kendall Jenner, fotografi shqiptar ndan videon
TIRANE Fadil Berisha ka ndarë së fundmi në llogarinë në ‘Instagram’ disa momente nga puna e tij me familjen e njohur Kardashian-Jenner. Fotografi i njohur shqiptar ka zbuluar me anë të këtyre pamjeve se si ka qenë ...
BalkanWeb | 27-Feb-2020 08:17
TIRANE Fadil Berisha ka ndarë së fundmi në llogarinë në ‘Instagram’ disa momente nga puna e tij me familjen e njohur Kardashian-Jenner. Fotografi i njohur shqiptar ka zbuluar me anë të këtyre pamjeve se si ka qenë ...

Roza dhe Rita Lati si dy shoqe, shihni çfarë bëjnë në këtë video që do t’ju shkrijë së qeshuri
TIRANE Rita dhe Roza Lati kanë një marrëdhënie tepër të ngushtë dhe të veçantë nënë e bijë. Aktorja e humorit dhe moderatorja kanë treguar publikisht se kanë një raport tepër transparent dhe pa komplekse nga ...
BalkanWeb | 26-Feb-2020 22:26
TIRANE Rita dhe Roza Lati kanë një marrëdhënie tepër të ngushtë dhe të veçantë nënë e bijë. Aktorja e humorit dhe moderatorja kanë treguar publikisht se kanë një raport tepër transparent dhe pa komplekse nga ...

Roza dhe Rita Lati si dy shoqe, shihni çfarë bëjnë në këtë video që do t’ju shkrijë së qeshuri
TIRANE Rita dhe Roza Lati kanë një marrëdhënie tepër të ngushtë dhe të veçantë nënë e bijë. Aktorja e humorit dhe moderatorja kanë treguar publikisht se kanë një raport tepër transparent dhe pa komplekse nga ...
BalkanWeb | 26-Feb-2020 22:22
TIRANE Rita dhe Roza Lati kanë një marrëdhënie tepër të ngushtë dhe të veçantë nënë e bijë. Aktorja e humorit dhe moderatorja kanë treguar publikisht se kanë një raport tepër transparent dhe pa komplekse nga ...

Butiku Ponna vjen me zbritje deri në 50%
Stina e pranverës po afrohet çdo ditë e më shumë dhe kjo nënkupton se me stinën duhet të ndërrohet edhe gardëroba. Prandaj, butiku atraktiv Ponna ka vendosur të vijë me një zbritje deri në 50% në produktet tuaja të ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 10:05
Stina e pranverës po afrohet çdo ditë e më shumë dhe kjo nënkupton se me stinën duhet të ndërrohet edhe gardëroba. Prandaj, butiku atraktiv Ponna ka vendosur të vijë me një zbritje deri në 50% në produktet tuaja të ...

Blero paralajmëron këngën e re
Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Blero Muharremi, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi që ka ndarë me ndjekësit në llogarinë zyrtare, Instagram. Projekti i tij ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 10:02
Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Blero Muharremi, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi që ka ndarë me ndjekësit në llogarinë zyrtare, Instagram. Projekti i tij ...

Courteney Cox flet për ribashkimin e “Friends”: Jemi shumë të emocionuar
Courteney Cox mezi po pret të shohë miqtë e saj. Aktorja 55-vjeçare së fundmi iu bashkua komedianit Kevin Nealon për një episod të “Hiking with Kevin”, ku ajo zbuloi disa detaje në lidhje me ribashkimin e ardhshëm ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 09:21
Courteney Cox mezi po pret të shohë miqtë e saj. Aktorja 55-vjeçare së fundmi iu bashkua komedianit Kevin Nealon për një episod të “Hiking with Kevin”, ku ajo zbuloi disa detaje në lidhje me ribashkimin e ardhshëm ...

Britney Spears ndan video nga momenti kur këmba e saj u thye teksa vallëzonte
Ylli amerikan, Britney Spears, është duke u dhënë fansave një pamje nga incidenti i saj i fundit. Këngëtarja e “Toxic”, 38-vjeçe, mori rrjetin social, Instagram të mërkurën, për të ndarë një video nga momenti kur theu ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 08:53
Ylli amerikan, Britney Spears, është duke u dhënë fansave një pamje nga incidenti i saj i fundit. Këngëtarja e “Toxic”, 38-vjeçe, mori rrjetin social, Instagram të mërkurën, për të ndarë një video nga momenti kur theu ...

S4MM publikon një fotografi krah bashkëshortes nga Belgjika: Nuk vij në Maqedoni se ka arritur coronavirusi
Reperi i njohur nga Tetova, Samir Selimi i njohur me emrin e artit S44M, në gusht të vitit të kaluar i dha fund beqarisë duke u fejuar me bukuroshen shqiptare, Filis Ismaili. Ndonëse nuk e pranoi lidhjen e tij, reperi ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 08:22
Reperi i njohur nga Tetova, Samir Selimi i njohur me emrin e artit S44M, në gusht të vitit të kaluar i dha fund beqarisë duke u fejuar me bukuroshen shqiptare, Filis Ismaili. Ndonëse nuk e pranoi lidhjen e tij, reperi ...

Dhurata Dora dhe Azet përfundojnë xhirimet e klipit, bashkëpunimi i tyre i ri do të publikohet të enjten
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, ka paralajmëruar tash e sa kohë se do të sjell një bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar që jeton dhe vepron në Gjermani, Azet. Kënga ka përfunduar së incizuar, teksa këto ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 22:31
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, ka paralajmëruar tash e sa kohë se do të sjell një bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar që jeton dhe vepron në Gjermani, Azet. Kënga ka përfunduar së incizuar, teksa këto ...

Victoria Beckham: Ja pse David ra në dashuri me mua!
Victoria postoi ne Instagram nje video te adhurueshme te saj dhe David duke folur hapur ne lidhje me historine e tyre te dashurise. Ne video, ish-futbollisti, tashme mbi 20 vite i martuar me Victoria, shpjegon pse u ...
ikub.al | 26-Feb-2020 13:06
Victoria postoi ne Instagram nje video te adhurueshme te saj dhe David duke folur hapur ne lidhje me historine e tyre te dashurise. Ne video, ish-futbollisti, tashme mbi 20 vite i martuar me Victoria, shpjegon pse u ...

Morena Taraku e quan veten barbi kukull, tregon të pasmet në videon e fundit
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, vazhdon të jetë shumë e ndjekur dhe e komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo publikoi për fansat disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft atraktive me ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 19:06
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, vazhdon të jetë shumë e ndjekur dhe e komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo publikoi për fansat disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft atraktive me ...

Duffy tregon pse u “zhduk”, thotë se e droguan dhe e përdhunuan
Këngëtarja fituese e çmimt Grammy, Duffy, ka zbuluar se ajo ishte droguar dhe ishte përdhunar përderisa ishte mbajtur peng nga një sulmues. Ylli 35 vjeçar nga Uellsi tregoi në llogarinë e saj të verifikuar në Instagram ...
Klan Kosova | 27-Feb-2020 10:02
Këngëtarja fituese e çmimt Grammy, Duffy, ka zbuluar se ajo ishte droguar dhe ishte përdhunar përderisa ishte mbajtur peng nga një sulmues. Ylli 35 vjeçar nga Uellsi tregoi në llogarinë e saj të verifikuar në Instagram ...

Aktorja Cox flet për ribashkimin e “Friends”: Jemi shumë të emocionuar
Aktorët e series së famshme “Friends” do të rikthehen për një episode të vetëm që do të zgjasë vetëm një orë. Aktorja 55-vjeçare, Courteney Cox së fundmi iu bashkua komedianit Kevin Nealon për një episod të “Hiking with ...
Arbresh | 27-Feb-2020 09:53
Aktorët e series së famshme “Friends” do të rikthehen për një episode të vetëm që do të zgjasë vetëm një orë. Aktorja 55-vjeçare, Courteney Cox së fundmi iu bashkua komedianit Kevin Nealon për një episod të “Hiking with ...

Britney Spears publikon video kur theu këmbën derisa po vallëzonte
Ylli botëror Britney Spears, ka ndarë me ndjekësit e saj një moment të sikletshëm. Ylli i hitit “Toxic”, 38-vjeçe, mori gjithë vëmendjen nëpër rrjete sociale teksa ka postuar një video nga momenti kur theu këmbën e saj, ...
Arbresh | 27-Feb-2020 09:38
Ylli botëror Britney Spears, ka ndarë me ndjekësit e saj një moment të sikletshëm. Ylli i hitit “Toxic”, 38-vjeçe, mori gjithë vëmendjen nëpër rrjete sociale teksa ka postuar një video nga momenti kur theu këmbën e saj, ...

Debati mes motrave Kardashian degradon në përleshje fizike
Kim Kardashian West dhe Kourtney Kardashian njihen për debatet e tyre të ashpra, por nga inserti i tyre të episodit të ardhshëm të shfaqjes së familjes “Keeping up with the Kardashians”, debati degradon në përleshje ...
Ina-Online | 27-Feb-2020 09:30
Kim Kardashian West dhe Kourtney Kardashian njihen për debatet e tyre të ashpra, por nga inserti i tyre të episodit të ardhshëm të shfaqjes së familjes “Keeping up with the Kardashians”, debati degradon në përleshje ...

Roza Lati tregon propozimin që do donte për martesë. E ëma: Na cave tr*pin
Roza dhe Rita Lati nënë e bijë kanë qenë të ftuara mbrëmjen e kaluar në emisionin “Soiree” në Top Channel. Tema e natës ishte më mirë beqar. apo i martuar. Ata kanë folur se pse deri më tani nuk e kanë korurozëuar ...
Dritare | 27-Feb-2020 09:21
Roza dhe Rita Lati nënë e bijë kanë qenë të ftuara mbrëmjen e kaluar në emisionin “Soiree” në Top Channel. Tema e natës ishte më mirë beqar. apo i martuar. Ata kanë folur se pse deri më tani nuk e kanë korurozëuar ...

Butrinti shfaqet në Marok, çfarë po paralajmëron
Këngëtari Butrin Imeri pasi që lansoi këngën me Ermal Fejzullahun “Për një dashuri” ka postuar sot fotografi nga Maroku Ai është i njohur për këngët e tij plot ritëm e të cilat bëhen hite. Ditë më parë ai lansoi këngën ...
Ina-Online | 27-Feb-2020 09:15
Këngëtari Butrin Imeri pasi që lansoi këngën me Ermal Fejzullahun “Për një dashuri” ka postuar sot fotografi nga Maroku Ai është i njohur për këngët e tij plot ritëm e të cilat bëhen hite. Ditë më parë ai lansoi këngën ...

Kërcënon Arta Nitaj: Për 10 minuta ua prishi rehatinë për krejt jetën
Arta Nitaj ka bërë reagimin e ashpër pas lajmeve se është shoqëruese e mysafirëve në një klub në Dubai. Arta Nitaj ka ardhur me një reagim të ashpër pas lajmeve që kanë qarkulluar për qëndrimin dhe ‘punën’ e saj në ...
Ina-Online | 27-Feb-2020 09:15
Arta Nitaj ka bërë reagimin e ashpër pas lajmeve se është shoqëruese e mysafirëve në një klub në Dubai. Arta Nitaj ka ardhur me një reagim të ashpër pas lajmeve që kanë qarkulluar për qëndrimin dhe ‘punën’ e saj në ...

Nëna e Rita Orës, psikiatrja Vera Sahatçiu mbështet Bebe Rexhën pas deklarimeve për shëndetin mendor: Bravo për guximin tënd
Artistja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, së fundmi në një intervistë ekskluzive si asnjëherë më parë për Revistën SELF, ka folur rreth problemeve me shëndetin mendor që e kanë shoqëruar gjatë gjithë jetës së ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 17:09
Artistja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, së fundmi në një intervistë ekskluzive si asnjëherë më parë për Revistën SELF, ka folur rreth problemeve me shëndetin mendor që e kanë shoqëruar gjatë gjithë jetës së ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved