ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 07:44

Vritet dhe i digjet trupi ish-luftëtarit të UÇK-së

Vritet dhe i digjet trupi ish-luftëtarit të UÇK-së
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës.
Top Channel | 27-Feb-2020 11:30
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës.

Limaj reagon për vrasjen e Kelmendit, bën thirrje të zbardhet rasti
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në Facebook, i ka bërë thirrje institucioneve të ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 12:46
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në Facebook, i ka bërë thirrje institucioneve të ...

Thaçi: Do t’i përdorim të gjithë mekanizmat ligjorë për zbardhjen e vrasjes së Kelmendit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, reagoi për vrasjen e ish-luftëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi. Kreu i shtetit shkroi se vrasja ishte tronditëse ndërsa i bëri thirrje institucioneve që të zbardhin rastin. Ai siguroi ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 12:31
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, reagoi për vrasjen e ish-luftëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi. Kreu i shtetit shkroi se vrasja ishte tronditëse ndërsa i bëri thirrje institucioneve që të zbardhin rastin. Ai siguroi ...

“I zunë pritën pastaj e ekzekutuan”, vëllai Osmani flet për vrasjen e Qerimit
Në orët e para të mëngjesit të 27 shkurtit është gjetur i vdekur ish-ushtari i UÇK-së, Qerim Kelmendi. Kelmendi dyshohet se është vrarë dhe më pas edhe djegur në makinën e tij në një rrugë në Zahaq të Pejës. Lidhur me ...
TetovaSot | 27-Feb-2020 13:36
Në orët e para të mëngjesit të 27 shkurtit është gjetur i vdekur ish-ushtari i UÇK-së, Qerim Kelmendi. Kelmendi dyshohet se është vrarë dhe më pas edhe djegur në makinën e tij në një rrugë në Zahaq të Pejës. Lidhur me ...

Rrëfimi i familjarëve për vrasjen e Qerim Kelmendit (FOTO)
Ish-luftëtari i UÇK-së Qerim Kelmendi u gjet i djegur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Pejës në orët e para të mëngjesit të sotëm. Vëllau i tij, Osman Kelmendi, ka rrëfyer për Klan Kosovën se lajmin tragjik për ...
Klan Kosova | 27-Feb-2020 13:35
Ish-luftëtari i UÇK-së Qerim Kelmendi u gjet i djegur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Pejës në orët e para të mëngjesit të sotëm. Vëllau i tij, Osman Kelmendi, ka rrëfyer për Klan Kosovën se lajmin tragjik për ...

Policia e Kosovës jep detaje të reja për vrasjen e Qerim Kelmendit
Një ngjarje e rëndë ndodhi në orët e vona të natës së kaluar në Zahaq të Pejës. Qerim Kelmendi u gjet pa shenja jete brenda një veture, e cila ishte përfshirë nga zjarri. Lidhur me këtë para mediave është deklaruar ...
TetovaSot | 27-Feb-2020 13:32
Një ngjarje e rëndë ndodhi në orët e vona të natës së kaluar në Zahaq të Pejës. Qerim Kelmendi u gjet pa shenja jete brenda një veture, e cila ishte përfshirë nga zjarri. Lidhur me këtë para mediave është deklaruar ...

Reagon edhe motra e Qerim Kelmendit – Këto janë fjalët prekëse të saj
Lushe Kelmendi, motra e të vrarit, Qerim Kelmendi nga Peja, ka thënë se Qerimi do të jetë me ta deri në përjetësi, edhe pse ia shkurtuan jetën, shkruan Insajderi. “Dashni, ta shkurtuan jetën, por ti nuk do të vdesësh. ...
TetovaSot | 27-Feb-2020 13:28
Lushe Kelmendi, motra e të vrarit, Qerim Kelmendi nga Peja, ka thënë se Qerimi do të jetë me ta deri në përjetësi, edhe pse ia shkurtuan jetën, shkruan Insajderi. “Dashni, ta shkurtuan jetën, por ti nuk do të vdesësh. ...

“Tinëzare dhe mizore”, Thaçi reagon pas vrasjes së Qerim Kelmendit
Presidenti Hashim Thaçi ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, i cili u gjet i djegur në makinë në orët e para të ditës së sotme. Presidenti Thaci thotë se është tronditur kur dëgjoi për vrasjen e njërit prej ...
ABCNews | 27-Feb-2020 12:19
Presidenti Hashim Thaçi ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, i cili u gjet i djegur në makinë në orët e para të ditës së sotme. Presidenti Thaci thotë se është tronditur kur dëgjoi për vrasjen e njërit prej ...

Policia e Kosovës jep detaje të reja për vrasjen e Qerim Kelmendit
Një ngjarje e rëndë ndodhi në orët e vona të natës së kaluar në Zahaq të Pejës. Qerim Kelmendi u gjet pa shenja jete brenda një veture, e cila ishte përfshirë nga zjarri. Lidhur me këtë para mediave është deklaruar ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 13:25
Një ngjarje e rëndë ndodhi në orët e vona të natës së kaluar në Zahaq të Pejës. Qerim Kelmendi u gjet pa shenja jete brenda një veture, e cila ishte përfshirë nga zjarri. Lidhur me këtë para mediave është deklaruar ...

Haradinaj: E papranueshme kjo, që i ndodhi luftëtarit të orëve të para
Daut Haradinaj, deputet i AAK-së, ka reaguar pas lajmit për vrasjen e ish-lufëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendit, shkruan IndeksOnline. Haradinaj përmes një postimi ka thënë se Kelmendi ishte njëri ...
Indeks Online | 27-Feb-2020 13:07
Daut Haradinaj, deputet i AAK-së, ka reaguar pas lajmit për vrasjen e ish-lufëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendit, shkruan IndeksOnline. Haradinaj përmes një postimi ka thënë se Kelmendi ishte njëri ...

Vëllai i Qerim Kelmendit: “I zunë pritën, pastaj e ekzekutuan”
Prishtinë, 27 shkurt 2020 – Osman Kelmendi, vëllai i Qerim Kelmendit të vrarë gjatë natës së kaluar në Zahaq të Pejës, ka thënë se i vëllai është vrarë nga prita. “Vëllain tim e kanë zënë në pritë mbrëmë. Njëherë e kanë ...
Illyriapress | 27-Feb-2020 13:01
Prishtinë, 27 shkurt 2020 – Osman Kelmendi, vëllai i Qerim Kelmendit të vrarë gjatë natës së kaluar në Zahaq të Pejës, ka thënë se i vëllai është vrarë nga prita. “Vëllain tim e kanë zënë në pritë mbrëmë. Njëherë e kanë ...

Zv.komandanti i policisë, në Pejë, deklarohet për vrasjen e Qerim Kelmendit
Një ngjarje e rëndë ndodhi në orët e vona të natës së kaluar në Zahaq të Pejës. Qerim Kelmendi u gjet pa shenja jete brenda një veture, e cila ishte përfshirë nga zjarri. Lidhur me këtë para mediave është deklaruar ...
Indeks Online | 27-Feb-2020 12:58
Një ngjarje e rëndë ndodhi në orët e vona të natës së kaluar në Zahaq të Pejës. Qerim Kelmendi u gjet pa shenja jete brenda një veture, e cila ishte përfshirë nga zjarri. Lidhur me këtë para mediave është deklaruar ...

Vellai Osmani tregon se si e vranë Qerim Kelmendin
Qerim Kelmendi, ish-ushtari i UÇK-së, është gjetur pa shenja jetë në mëngjesin e ditës së enjte. Kelemendi dyshohet se është vrarë dhe më pas edhe djegur në makinën e tij në një rrugë në Zahaq të Pejës, shkruan Gazeta ...
InFokusi | 27-Feb-2020 12:58
Qerim Kelmendi, ish-ushtari i UÇK-së, është gjetur pa shenja jetë në mëngjesin e ditës së enjte. Kelemendi dyshohet se është vrarë dhe më pas edhe djegur në makinën e tij në një rrugë në Zahaq të Pejës, shkruan Gazeta ...

Ende nuk dihen motivet e vrasjes së Qerim Kelmendit, policia po e pret autopsinë e trupit
Përveç detajeve të bërë të ditura më herët gjatë ditës, Policia e Kosovës nuk ka dhënë ndonjë informacion të ri, teksa janë pyetur edhe për faktin se cilat mund të jenë motivet e rastit, shkruan . Nga Policia e Kosovës ...
Lajminet | 27-Feb-2020 12:56
Përveç detajeve të bërë të ditura më herët gjatë ditës, Policia e Kosovës nuk ka dhënë ndonjë informacion të ri, teksa janë pyetur edhe për faktin se cilat mund të jenë motivet e rastit, shkruan . Nga Policia e Kosovës ...

Policia: Deri tani nuk ka të dyshuar për vrasjen e Kelmendit, mund të jetë vrarë me armë zjarri
Një ngjarje makabre ka tronditur mëngjesin e sotëm Kosovën. Ish luftëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi u gjet i vdekur brenda një veture të djegur në fshatin Zahaq të Pejës. I ndjeri i cili ishte ...
Zeri | 27-Feb-2020 12:55
Një ngjarje makabre ka tronditur mëngjesin e sotëm Kosovën. Ish luftëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi u gjet i vdekur brenda një veture të djegur në fshatin Zahaq të Pejës. I ndjeri i cili ishte ...

Limaj reagon për vrasjen e Kelmendit, bën thirrje të zbardhet rasti
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në Facebook, i ka bërë thirrje institucioneve të ...
Arbresh | 27-Feb-2020 12:55
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në Facebook, i ka bërë thirrje institucioneve të ...

“I zunë pritën pastaj e ekzekutuan”, vëllai Osmani flet për vrasjen e Qerimit
Në orët e para të mëngjesit të 27 shkurtit është gjetur i vdekur ish-ushtari i UÇK-së, Qerim Kelmendi. Kelmendi dyshohet se është vrarë dhe më pas edhe djegur në makinën e tij në një rrugë në Zahaq të Pejës. Lidhur me ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 12:52
Në orët e para të mëngjesit të 27 shkurtit është gjetur i vdekur ish-ushtari i UÇK-së, Qerim Kelmendi. Kelmendi dyshohet se është vrarë dhe më pas edhe djegur në makinën e tij në një rrugë në Zahaq të Pejës. Lidhur me ...

Limaj reagon për vrasjen e Kelmendit, bën thirrje të zbardhet rasti
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në Facebook, i ka bërë thirrje institucioneve të ...
Zeri | 27-Feb-2020 12:49
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar për vrasjen e Qerim Kelmendit, ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Limaj përmes një postimi në Facebook, i ka bërë thirrje institucioneve të ...

Haradinaj bën thirrje për zbardhjen e vrasjes së Kelmendit
Prishtinë, 27 shkurt 2020 – Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar lidhur me vrasjen e ish-pjesëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendit. Haradinaj, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka kërkuar nga organet e ...
Illyriapress | 27-Feb-2020 12:49
Prishtinë, 27 shkurt 2020 – Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar lidhur me vrasjen e ish-pjesëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendit. Haradinaj, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka kërkuar nga organet e ...

Flet Ibrahim Kelmendi, vëllai i të vrarit: Qerimin e vranë mercenarët e BIA-s
Ibrahim Kelmendi ka folur për herë të parë pas vrasjes së vëllait të tij. Kelmendi, që momentalisht është duke jetuar jashtë Kosovës, dyshon se Qerimi mund të jetë vrarë nga profesionistë të BIA-s serbe. Ish-pjesëtari i ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 12:46
Ibrahim Kelmendi ka folur për herë të parë pas vrasjes së vëllait të tij. Kelmendi, që momentalisht është duke jetuar jashtë Kosovës, dyshon se Qerimi mund të jetë vrarë nga profesionistë të BIA-s serbe. Ish-pjesëtari i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved