ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 21:20

OVLUÇK reagon për vrasjen e Qerim Kelmendit: Kur vriten luftëtarët në kohë paqe e në mënyrë makabre, vritet liria

OVLUÇK reagon për vrasjen e Qerim Kelmendit: Kur vriten luftëtarët në kohë paqe e në mënyrë makabre, vritet liria
Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së, ka reaguar ashpër për vrasjen e ish-luftëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi. Përmes një komunikate, OVL e UÇK-së ka kërkuar nga organet e drejtësisë që të zbulojnë sa më shpejt ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 10:35
Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së, ka reaguar ashpër për vrasjen e ish-luftëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi. Përmes një komunikate, OVL e UÇK-së ka kërkuar nga organet e drejtësisë që të zbulojnë sa më shpejt ...

Vritet dhe digjet në makinë ish-ushtari i UÇK, kush është viktima, kritikues i ashpër i Ibrahim Rugovës
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pejë, ku një ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, pasi është vrarë është djegur në makinë. Bëhet fjalë për Qerim Kelmendit, i cili u gjet i vdekur brenda makinës në fshatin ...
BalkanWeb | 27-Feb-2020 09:35
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pejë, ku një ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, pasi është vrarë është djegur në makinë. Bëhet fjalë për Qerim Kelmendit, i cili u gjet i vdekur brenda makinës në fshatin ...

Vrasje makabre në Pejë: Ekzekutohet ish-anëtari i UÇK dhe i digjet trupi
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi, u gjet i djegur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Komunës së Pejës, gjatë orëve të para të mëngjesit të së enjtes. Qerimi kishte qenë njëri nga ushtarët ...
Telegraf | 27-Feb-2020 10:05
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi, u gjet i djegur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Komunës së Pejës, gjatë orëve të para të mëngjesit të së enjtes. Qerimi kishte qenë njëri nga ushtarët ...

Festoni ju rugovistë: Ibrahim Kelmendi reagon pas vrasjes makabre të vëllait
Ibrahim Kelmendi, ish-anëtari i Lëvizjes Popullore të Kosovës, ka reaguar pas vrasjes së vëllait të tij, Qerim Kelmendi. Në orët e para të mëngjesit të së enjtes, Qerim Kelmendi u gjet i vrarë dhe i djegur në makinën e ...
ABCNews | 27-Feb-2020 10:26
Ibrahim Kelmendi, ish-anëtari i Lëvizjes Popullore të Kosovës, ka reaguar pas vrasjes së vëllait të tij, Qerim Kelmendi. Në orët e para të mëngjesit të së enjtes, Qerim Kelmendi u gjet i vrarë dhe i djegur në makinën e ...

Vrasje makabre në Pejë: Ekzekutohet dhe i digjet trupi, ish-pjesëtarit të UÇK
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi, u gjet i djegur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Komunës së Pejës, gjatë orëve të para të mëngjesit të së enjtes. Qerimi kishte qenë njëri nga ushtarët ...
GazetaTema | 27-Feb-2020 09:18
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi, u gjet i djegur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Komunës së Pejës, gjatë orëve të para të mëngjesit të së enjtes. Qerimi kishte qenë njëri nga ushtarët ...

I vrari në Pejë është Qerim Kelmendi, reagon familja
I vrari sot në Pejë është Qerim Kelmendi, vëllai i Ibrahim Kelmendit, anëtar i ish Lëvizjes Popullore të Kosovës. Vrasjen e vëllait të tij e konfirmoi edhe vet Ibrahim Kelmendi në një postim në Facebook, duke mallkuar ...
Arbresh | 27-Feb-2020 10:35
I vrari sot në Pejë është Qerim Kelmendi, vëllai i Ibrahim Kelmendit, anëtar i ish Lëvizjes Popullore të Kosovës. Vrasjen e vëllait të tij e konfirmoi edhe vet Ibrahim Kelmendi në një postim në Facebook, duke mallkuar ...

Familjari i Qerim Kelmendit: Atë e vrau dora e zgjatur, zyrtarët e UDB-së
Në orët e hershme të mëngjesit te sotëm u gjet i vrarë në veturën e tij në fshatin Zahaq të Pëjës, ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Familjarët e tij kontaktuar nga Express kanë deklaruar ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 10:35
Në orët e hershme të mëngjesit te sotëm u gjet i vrarë në veturën e tij në fshatin Zahaq të Pëjës, ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Familjarët e tij kontaktuar nga Express kanë deklaruar ...

Reagon shokët e luftës për vrasjen e Qerim Kelmendit
Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së ka reaguar ashpër në lidhje me vrasjen e pastaj djegien e luftëtarit të orëve të para të luftës së UÇK-së Qerim Kelmendi. “Vrasja e bashkëluftëtarit tonë është një lajm shumë ...
InFokusi | 27-Feb-2020 10:35
Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së ka reaguar ashpër në lidhje me vrasjen e pastaj djegien e luftëtarit të orëve të para të luftës së UÇK-së Qerim Kelmendi. “Vrasja e bashkëluftëtarit tonë është një lajm shumë ...

Bashkëshortja e Qerim Kelmendit: Dashni, ta shkurtuan jetën…
Një ngjarje tragjike ndodhi në orët e vona të mbrëmjes së kaluar në Zahaq të Pejës. Qerim Kelmendi dyshohet të jetë vrarë e më pas djegur në veturën e tij.Kelmendi, vëlla i Ibrahim Kelmendit, ish-anëtarit të Lëvizjes ...
Indeks Online | 27-Feb-2020 10:32
Një ngjarje tragjike ndodhi në orët e vona të mbrëmjes së kaluar në Zahaq të Pejës. Qerim Kelmendi dyshohet të jetë vrarë e më pas djegur në veturën e tij.Kelmendi, vëlla i Ibrahim Kelmendit, ish-anëtarit të Lëvizjes ...

Vrasja e Qerimit Kelmendit, reagon ashpër vëllai i tij
Pas mesnatës në fshatin Llabjan të Pejës është vrarë ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Sipas policisë për rajonin e Pejës thuhet se viktima në fjalë u gjet brenda veturës, e cila ishte ...
Indeks Online | 27-Feb-2020 10:32
Pas mesnatës në fshatin Llabjan të Pejës është vrarë ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Sipas policisë për rajonin e Pejës thuhet se viktima në fjalë u gjet brenda veturës, e cila ishte ...

Gjendet i vdekur burri nga Deçani që ishte i zhdukur para 3 viteve
Trupi i pajetë i një burri nga Deçani është gjetur i vdekur në pyll, shkruan Gazeta Sinjali. Burri ishte raportuar i zhdukur që nga viti 2017. Ndërsa, mbrëmë një burrë ka raportuar se në pyll kishte vërejtur disa rroba ...
Zeri | 27-Feb-2020 10:29
Trupi i pajetë i një burri nga Deçani është gjetur i vdekur në pyll, shkruan Gazeta Sinjali. Burri ishte raportuar i zhdukur që nga viti 2017. Ndërsa, mbrëmë një burrë ka raportuar se në pyll kishte vërejtur disa rroba ...

Qerim Kelmendi gjendet i vrarë dhe i karbonizuar, në Zahaq të Pejës
Prishtinë, 27 shkurt 2020 – Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi, është gjetur i djegur në veturën e tij “VW Passat”, në fshatin Zahaq të Komunës së Pejës, në orët e para të mëngjesit të së ...
Illyriapress | 27-Feb-2020 10:29
Prishtinë, 27 shkurt 2020 – Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi, është gjetur i djegur në veturën e tij “VW Passat”, në fshatin Zahaq të Komunës së Pejës, në orët e para të mëngjesit të së ...

I vrari në Pejë është Qerim Kelmendi, reagon familja
I vrari sot në Pejë është Qerim Kelmendi, vëllai i Ibrahim Kelmendit, anëtar i ish Lëvizjes Popullore të Kosovës. Vrasjen e vëllait të tij e konfirmoi edhe vet Ibrahim Kelmendi në një postim në Facebook, duke mallkuar ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 09:56
I vrari sot në Pejë është Qerim Kelmendi, vëllai i Ibrahim Kelmendit, anëtar i ish Lëvizjes Popullore të Kosovës. Vrasjen e vëllait të tij e konfirmoi edhe vet Ibrahim Kelmendi në një postim në Facebook, duke mallkuar ...

Vritet dhe i digjet trupi ish-luftëtarit të UÇK-së
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës. Një person është gjetur pa shenja jete, dyshohet se ka të bëjë me vrasje. Sipas ...
Alsat-M | 27-Feb-2020 10:29
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës. Një person është gjetur pa shenja jete, dyshohet se ka të bëjë me vrasje. Sipas ...

Gjendet i vdekur në një pyll personi i zhdukur në Deçan
Dje është raportuar se një person humbi pa lënë gjurmë në Deçan. Policia e Kosovës ka njoftuar se viktima është gjetur pa shenja jete në një pyll. “Në lidhje me rastin e lajmëruar si person i zhdukur, me 26.02.2020 një ...
Lajminet | 27-Feb-2020 10:27
Dje është raportuar se një person humbi pa lënë gjurmë në Deçan. Policia e Kosovës ka njoftuar se viktima është gjetur pa shenja jete në një pyll. “Në lidhje me rastin e lajmëruar si person i zhdukur, me 26.02.2020 një ...

Vrasja e Qerim Kelmendit, reagojnë veteranët
Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së ka reaguar pas vrasjes së Qerim Kelmendit në orët e para të mëngjesit të sotëm. OVL-UÇK kanë kërkuar që të zbulohet ky krim dhe përgjegjësit të marrin dënimin e merituar. ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 10:23
Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së ka reaguar pas vrasjes së Qerim Kelmendit në orët e para të mëngjesit të sotëm. OVL-UÇK kanë kërkuar që të zbulohet ky krim dhe përgjegjësit të marrin dënimin e merituar. ...

OVL UÇK: Kur vriten luftëtarët e lirë në kohë paqe e në mënyrë makabre, vritet liria
Organizata e Veteranëve të Luftës ka reaguar ashpër pas vrasjes së Qerim Kelmendit, i cili ishte luftëtar i orëve të para të lirisë. “Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së reagon ashpër në lidhje me vrasjen e ...
Medial | 27-Feb-2020 10:23
Organizata e Veteranëve të Luftës ka reaguar ashpër pas vrasjes së Qerim Kelmendit, i cili ishte luftëtar i orëve të para të lirisë. “Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së reagon ashpër në lidhje me vrasjen e ...

OVL UÇK: Kur vriten luftëtarët e lirë në kohë paqe e në mënyrë makabre, vritet liria
Organizata e Veteranëve të Luftës ka reaguar ashpër pas vrasjes së Qerim Kelmendit, i cili ishte luftëtar i orëve të para të lirisë. “Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së reagon ashpër në lidhje me vrasjen e ...
Klan Kosova | 27-Feb-2020 10:23
Organizata e Veteranëve të Luftës ka reaguar ashpër pas vrasjes së Qerim Kelmendit, i cili ishte luftëtar i orëve të para të lirisë. “Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së reagon ashpër në lidhje me vrasjen e ...

Makabre në Kosovë, vritet dhe i digjet trupi ish-luftëtarit të UÇK-së
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi, dyshohet se u gjet i djegur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Komunës së Pejës, gjatë orëve të para të mëngjesit të së enjtes. Qerimi kishte qenë njëri ...
ABCNews | 27-Feb-2020 09:59
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi, dyshohet se u gjet i djegur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Komunës së Pejës, gjatë orëve të para të mëngjesit të së enjtes. Qerimi kishte qenë njëri ...

Ibrahim Kelmendi flet pas vrasjes së vëllait të tij: Festoni rugovistë “pacifistë”
Ibrahim Kelmendi ka reaguar pas vrasjes së vëllaut të tij Qerim Kelmendi i cili është gjetur i djegur në veturën e tij në orët e para të mëngjesit. Ai duket se në një formë e ka akuzuar dikë për vrasjen e vëllaut të ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 10:23
Ibrahim Kelmendi ka reaguar pas vrasjes së vëllaut të tij Qerim Kelmendi i cili është gjetur i djegur në veturën e tij në orët e para të mëngjesit. Ai duket se në një formë e ka akuzuar dikë për vrasjen e vëllaut të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved