ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/03/2020 15:19

Filipçe: Gjendja e pacientes me coronavirus është stabile dhe pa komplikime

Filipçe: Gjendja e pacientes me coronavirus është stabile dhe pa komplikime
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, njoftoi se pacientja e vetme që është infektuar me coronavirus, është në gjendje stabile dhe pa komplikime të rënda. Filipçe tha se ajo ndodhet në izolim në Klinikën Infektive, ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 15:46
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, njoftoi se pacientja e vetme që është infektuar me coronavirus, është në gjendje stabile dhe pa komplikime të rënda. Filipçe tha se ajo ndodhet në izolim në Klinikën Infektive, ...

Qytetarët e Kosovës kanë mendime të ndryshme për rrezikun e Coronavirusit
Edhe të mërkurën rezultatet dolën negative rreth dyshimeve që tre persona, një shtetas kinez dhe dy kosovarë nga Prishtina, mund të ishin të infektuar me koronavirusin e ti. Instituti Kombëtarë i Shëndetësisë Publike në ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 22:51
Edhe të mërkurën rezultatet dolën negative rreth dyshimeve që tre persona, një shtetas kinez dhe dy kosovarë nga Prishtina, mund të ishin të infektuar me koronavirusin e ti. Instituti Kombëtarë i Shëndetësisë Publike në ...

Filipçe: Gjendja e pacientes me coronavirus është stabile dhe pa komplikime
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, njoftoi se pacientja e vetme që është infektuar me coronavirus, është në gjendje stabile dhe pa komplikime të rënda. Filipçe tha se ajo ndodhet në izolim në Klinikën Infektive, ...
Arbresh | 27-Feb-2020 15:58
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, njoftoi se pacientja e vetme që është infektuar me coronavirus, është në gjendje stabile dhe pa komplikime të rënda. Filipçe tha se ajo ndodhet në izolim në Klinikën Infektive, ...

Mësohet gjendja shëndetsore e të diagnostifikuarës me koronavirus
Dy personat e tjerë të testuar gjatë mbrëmjes së djeshme në Klinikën Infektive në Shkup kanë rezultuar negativ nga koronvirusi, përcjell GazetaExpress nga Alsat-m. Njëri ka qenë vozitës i një kamioni nëpër Italinë ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 15:40
Dy personat e tjerë të testuar gjatë mbrëmjes së djeshme në Klinikën Infektive në Shkup kanë rezultuar negativ nga koronvirusi, përcjell GazetaExpress nga Alsat-m. Njëri ka qenë vozitës i një kamioni nëpër Italinë ...

Gjendja e gruas me virusin korona është stabile dhe pa komplikime
Dy personat e tjerë të testuar gjatë mbrëmjes së djeshme në Klinikën Infektive në Shkup kanë rezultuar negativ nga koronvirusi. Njëri ka qenë vozitës i një kamioni nëpër Italinë Veriore, dhe rasti tjetër grua e cila së ...
Alsat-M | 27-Feb-2020 15:26
Dy personat e tjerë të testuar gjatë mbrëmjes së djeshme në Klinikën Infektive në Shkup kanë rezultuar negativ nga koronvirusi. Njëri ka qenë vozitës i një kamioni nëpër Italinë Veriore, dhe rasti tjetër grua e cila së ...

Rezultate negative tek pacientja e cila kishte dyshime për koronavirus
Ministria e Shëndetësisë njofton se rezultatet e pacientes tek e cila kishte dyshime për korona virus janë negative. Pacientja është njëra nga dy rastet të cilat gjatë ditës së sotme janë testuat në Klinikën Infektive ...
Aktuale.MK | 27-Feb-2020 15:17
Ministria e Shëndetësisë njofton se rezultatet e pacientes tek e cila kishte dyshime për korona virus janë negative. Pacientja është njëra nga dy rastet të cilat gjatë ditës së sotme janë testuat në Klinikën Infektive ...

Klinika Infektive në Shkup: Pacientja që ka udhëtuar nga Roma nuk ka koronavirusin
Ministria e Shëndetësisë njofton se rezultatet e pacientes tek e cila kishte dyshime për korona virus janë negative. Pacientja është njëra nga dy rastet të cilat gjatë ditës së sotme janë testuat në Klinikën Infektive ...
Republika | 27-Feb-2020 14:33
Ministria e Shëndetësisë njofton se rezultatet e pacientes tek e cila kishte dyshime për korona virus janë negative. Pacientja është njëra nga dy rastet të cilat gjatë ditës së sotme janë testuat në Klinikën Infektive ...

Klinika Infektive në Shkup: Pacientja që ka udhëtuar nga Roma nuk ka koronavirusin
Ministria e Shëndetësisë njofton se rezultatet e pacientes tek e cila kishte dyshime për korona virus janë negative. Pacientja është njëra nga dy rastet të cilat gjatë ditës së sotme janë testuat në Klinikën Infektive ...
TetovaSot | 27-Feb-2020 14:31
Ministria e Shëndetësisë njofton se rezultatet e pacientes tek e cila kishte dyshime për korona virus janë negative. Pacientja është njëra nga dy rastet të cilat gjatë ditës së sotme janë testuat në Klinikën Infektive ...

Lajm i fundit/ Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Maqedoninë e Veriut
Autoritetet në Maqedoninë e Veriu kanë konfirmuar rastin e parë me koronavirus. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe tha se bëhet fjalë për një paciente e ardhur nga Italia që ka rezultuar pozitive gjatë testit të ...
Standard | 27-Feb-2020 14:30
Autoritetet në Maqedoninë e Veriu kanë konfirmuar rastin e parë me koronavirus. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe tha se bëhet fjalë për një paciente e ardhur nga Italia që ka rezultuar pozitive gjatë testit të ...

Rezultate negative tek pacientja e cila kishte dyshime për koronavirus
Ministria e Shëndetësisë njofton se rezultatet e pacientes tek e cila kishte dyshime për korona virus janë negative, përcjell GazetaExpress nga Alsa-m. Pacientja është njëra nga dy rastet të cilat gjatë ditës së sotme ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 14:18
Ministria e Shëndetësisë njofton se rezultatet e pacientes tek e cila kishte dyshime për korona virus janë negative, përcjell GazetaExpress nga Alsa-m. Pacientja është njëra nga dy rastet të cilat gjatë ditës së sotme ...

Rezultate negative tek pacientja e cila kishte dyshime për koronavirus
Ministria e Shëndetësisë njofton se rezultatet e pacientes tek e cila kishte dyshime për korona virus janë negative. Pacientja është njëra nga dy rastet të cilat gjatë ditës së sotme janë testuat në Klinikën Infektive ...
Shprehja | 27-Feb-2020 14:15
Ministria e Shëndetësisë njofton se rezultatet e pacientes tek e cila kishte dyshime për korona virus janë negative. Pacientja është njëra nga dy rastet të cilat gjatë ditës së sotme janë testuat në Klinikën Infektive ...

Rezultate negative tek pacientja e cila kishte dyshime për koronavirus
Ministria e Shëndetësisë njofton se rezultatet e pacientes tek e cila kishte dyshime për korona virus janë negative. Pacientja është njëra nga dy rastet të cilat gjatë ditës së sotme janë testuat në Klinikën Infektive ...
IliriaNews | 27-Feb-2020 14:15
Ministria e Shëndetësisë njofton se rezultatet e pacientes tek e cila kishte dyshime për korona virus janë negative. Pacientja është njëra nga dy rastet të cilat gjatë ditës së sotme janë testuat në Klinikën Infektive ...

Klinika Infektive në Shkup: Pacientja që ka udhëtuar nga Roma nuk ka koronavirusin
Ministria e Shëndetësisë njofton se rezultatet e pacientes tek e cila kishte dyshime për korona virus janë negative. Pacientja është njëra nga dy rastet të cilat gjatë ditës së sotme janë testuat në Klinikën Infektive ...
Ina-Online | 27-Feb-2020 14:05
Ministria e Shëndetësisë njofton se rezultatet e pacientes tek e cila kishte dyshime për korona virus janë negative. Pacientja është njëra nga dy rastet të cilat gjatë ditës së sotme janë testuat në Klinikën Infektive ...

Rezultate negative tek pacientja e cila kishte dyshime për koronavirus
Ministria e Shëndetësisë njofton se rezultatet e pacientes tek e cila kishte dyshime për korona virus janë negative. Pacientja është njëra nga dy rastet të cilat gjatë ditës së sotme janë testuat në Klinikën Infektive ...
Alsat-M | 27-Feb-2020 13:59
Ministria e Shëndetësisë njofton se rezultatet e pacientes tek e cila kishte dyshime për korona virus janë negative. Pacientja është njëra nga dy rastet të cilat gjatë ditës së sotme janë testuat në Klinikën Infektive ...

Edhe dy persona të testuar për koronavirusin, njëri negativ, testim plotësues për të dytën
Krahas pacientes tek e cila dje është konfirmuar koronavirusi, në Klinikën infektive dje janë testuar edhe dy persona, te njëri rezultati është negativ, ndërsa te i dyti pjesërisht pozitiv dhe zhvillohen testime shtesë, ...
TetovaSot | 27-Feb-2020 12:34
Krahas pacientes tek e cila dje është konfirmuar koronavirusi, në Klinikën infektive dje janë testuar edhe dy persona, te njëri rezultati është negativ, ndërsa te i dyti pjesërisht pozitiv dhe zhvillohen testime shtesë, ...

Edhe dy persona të testuar për koronavirusin, njëri negativ, testim plotësues për të dytën
Shkup, 27 shkurt 2020 (MEDIAL) – Krahas pacientes tek e cila dje është konfirmuar koronavirusi, në Klinikën infektive dje janë testuar edhe dy persona, te njëri rezultati është negativ, ndërsa te i dyti pjesërisht ...
Medial | 27-Feb-2020 12:25
Shkup, 27 shkurt 2020 (MEDIAL) – Krahas pacientes tek e cila dje është konfirmuar koronavirusi, në Klinikën infektive dje janë testuar edhe dy persona, te njëri rezultati është negativ, ndërsa te i dyti pjesërisht ...

Filipçe: Një paciente e kontrolluar mbrëmë, parcialisht e prekur nga koronavirusi
Ministri i shëndetësisë, Venko Filipçe, gjatë ditës së sotme ka thënë se gjendja e pacientet e prekur nga koronavirusi është në gjendje të mirë, raporton SHENJA. “Janë kontaktuar të gjithë udhëtarët në furgonin. E mira ...
Shenja | 27-Feb-2020 11:28
Ministri i shëndetësisë, Venko Filipçe, gjatë ditës së sotme ka thënë se gjendja e pacientet e prekur nga koronavirusi është në gjendje të mirë, raporton SHENJA. “Janë kontaktuar të gjithë udhëtarët në furgonin. E mira ...

Koronavirusi edhe te ne
– Në vendin tonë dje u konfirmua rasti i parë i koronavirusit. Sipas kompetentëve, hapësirë dhe arsye për panik nuk ka. Situata është nën kontroll, vazhdimisht ndiqet, ndërsa institucionet janë të gatshme për reagim të ...
Republika | 27-Feb-2020 10:47
– Në vendin tonë dje u konfirmua rasti i parë i koronavirusit. Sipas kompetentëve, hapësirë dhe arsye për panik nuk ka. Situata është nën kontroll, vazhdimisht ndiqet, ndërsa institucionet janë të gatshme për reagim të ...

Shkup, pacientja me koronavirus është në gjendje të mirë
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp theksoi se pacientja 50-vjeçare e cila është e infektuar me koronavirus është në gjendje të mirë. Ai tha se përveç gruas që tashmë është ...
Televizioni Koha | 27-Feb-2020 10:29
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp theksoi se pacientja 50-vjeçare e cila është e infektuar me koronavirus është në gjendje të mirë. Ai tha se përveç gruas që tashmë është ...

Filipçe: Janë identifikuar personat që kanë udhëtuar me gruan që ka coronavirus
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sonte në konferencë për shtyp në Qeveri deklaroi se me furgon, ku ka pasur së paku nëntë persona ka udhëtuar gruaja që ka coronavirus e që ka ardhur nga Italia. Udhëtarët që me të ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 20:49
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sonte në konferencë për shtyp në Qeveri deklaroi se me furgon, ku ka pasur së paku nëntë persona ka udhëtuar gruaja që ka coronavirus e që ka ardhur nga Italia. Udhëtarët që me të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved