ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/05/2020 17:44

GALERI/ Mediat italiane e bëjnë dramë, Juventus dhe Sarri në shënjestër të kritikave

GALERI/ Mediat italiane e bëjnë dramë, Juventus dhe Sarri në shënjestër të kritikave
Në Itali prisnin një tjetër rezultat dhe sidomos një tjetër paraqitje të Juventusit në 1/8 e Champions. Për këtë humbja 1-0 e “Zonjës së Vjetër” në fushën e Lyon është jetuar shumë keq nga mediat përtej Adriatikut. ...
BalkanWeb | 27-Feb-2020 12:04
Në Itali prisnin një tjetër rezultat dhe sidomos një tjetër paraqitje të Juventusit në 1/8 e Champions. Për këtë humbja 1-0 e “Zonjës së Vjetër” në fushën e Lyon është jetuar shumë keq nga mediat përtej Adriatikut. ...

Guardiola vendos rekord në Champions, Zidane nuk e bën dramë: Kualifikohemi në Mançester
Pep Guardiola dhe Champions League kanë një raport shumë të veçantë ndërmjet tyre, ky është një fakt i cili u konfirmua sërish në “Bernabeu”. Fitorja përballë Real Madrid ishte e 28 për teknikun spanjoll në fazën me ...
BalkanWeb | 27-Feb-2020 10:42
Pep Guardiola dhe Champions League kanë një raport shumë të veçantë ndërmjet tyre, ky është një fakt i cili u konfirmua sërish në “Bernabeu”. Fitorja përballë Real Madrid ishte e 28 për teknikun spanjoll në fazën me ...

Real Madrid mposhtet në shtëpi nga Manchester City, njihuni me notat e lojtarëve
Real Madrid u mposht me përmbysje nga Manchester City. Ekipi i drejtuar nga Pep Guardiola fitoi në Bernabeu me rezultatin 1-2.
Top Channel | 27-Feb-2020 00:19
Real Madrid u mposht me përmbysje nga Manchester City. Ekipi i drejtuar nga Pep Guardiola fitoi në Bernabeu me rezultatin 1-2.

“E dinë të gjithë, Gabriel Jesus shkaktoi faull”, Vinicius e ka me arbitrat
Vinicius Junior, sulmuesi brazilian i Real Madrid, është shfaqur i mërzitur pas humbjes që spanjollët pësuan kundër Manchester City. Ai nuk kursehet ndaj arbitrit të ndeshjes dhe ankohet për golin e barazimit, që u ...
ABCNews | 27-Feb-2020 11:12
Vinicius Junior, sulmuesi brazilian i Real Madrid, është shfaqur i mërzitur pas humbjes që spanjollët pësuan kundër Manchester City. Ai nuk kursehet ndaj arbitrit të ndeshjes dhe ankohet për golin e barazimit, që u ...

Juve zhgënjen në ndeshjen e parë ndaj Lyon. Man City përmbys Realin
Juventusi është mposhtur 1-0 në Francë ndaj Lyon, në ndeshjen e parë të 1/8 të Champions League. Një gol i shënuar në minutën e 31 nga Tousart ka mjaftuar për ekipin francez që të mposhtë bardhezinjtë, të cilët goditën ...
GazetaTema | 26-Feb-2020 23:03
Juventusi është mposhtur 1-0 në Francë ndaj Lyon, në ndeshjen e parë të 1/8 të Champions League. Një gol i shënuar në minutën e 31 nga Tousart ka mjaftuar për ekipin francez që të mposhtë bardhezinjtë, të cilët goditën ...

Zidane: Nuk luajtëm mirë për vetëm 10 minuta, do të shkojmë në Angli për fitore
Zinedine Zidane e ka fajësuar rënien e përqendrimit te skuadra e tij për 10 minuta, gjë që e solli edhe përmbysjen e rezultatit nga Manchester City. Po ashtu mbretërit e kanë humbur edhe kapitenin, Sergio Ramos për ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 08:31
Zinedine Zidane e ka fajësuar rënien e përqendrimit te skuadra e tij për 10 minuta, gjë që e solli edhe përmbysjen e rezultatit nga Manchester City. Po ashtu mbretërit e kanë humbur edhe kapitenin, Sergio Ramos për ...

Guardiola për fitoren e Cityt ndaj Realit: Jam i lumtur për fitoren, por edhe me paraqitjen
Pep Guardiola është shprehur mjaftë i lumtur për paraqitjen e Manchester Cityt në fitoren 2-1 në udhëtim te Real Madridi. Citiznes e fituan takimin e parë në Ligën e Kampionëve si mysafir i Los Blancos, derisa kanë një ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 23:53
Pep Guardiola është shprehur mjaftë i lumtur për paraqitjen e Manchester Cityt në fitoren 2-1 në udhëtim te Real Madridi. Citiznes e fituan takimin e parë në Ligën e Kampionëve si mysafir i Los Blancos, derisa kanë një ...

Manchester City dhe Lyon, surprizat e mëdha në Champions
Rezultate suprize mbrëmjen e kësaj të mërkure në mbrëmjen e Champions League. Manchester City mori një fitore spektakolare kunder Real Madrid në Spanjë. Një sukses që e afron edhe më shumë kualifikimin në çerekfinale. ...
VizionPlus | 26-Feb-2020 23:06
Rezultate suprize mbrëmjen e kësaj të mërkure në mbrëmjen e Champions League. Manchester City mori një fitore spektakolare kunder Real Madrid në Spanjë. Një sukses që e afron edhe më shumë kualifikimin në çerekfinale. ...

“E humbëm toruan për 15 minuta”; Casemiro nuk pranon justifikime për disfatën e Realit
Casemiro përmendi rënien e intensitetit, si arsyen e humbjes 2-1 të Real Madridit ndaj Manchester City, por mbetet optimist se mund ta sigurojnë kualifikimin në kthim. Sergio Ramos u dërgua jashtë fushe me karton të ...
Lexo | 27-Feb-2020 12:08
Casemiro përmendi rënien e intensitetit, si arsyen e humbjes 2-1 të Real Madridit ndaj Manchester City, por mbetet optimist se mund ta sigurojnë kualifikimin në kthim. Sergio Ramos u dërgua jashtë fushe me karton të ...

Casemiro pas humbjes ndaj Cityt: Nëse ekziston një skuadër që mund të përmbysë rezultatin – atëherë është vetëm Real Madridi
Casemiro është deklaruar pas humbjes 2-1 në shtëpi ndaj Manchester Cityt në takimin e parë të Ligës së Kampionëve. Mesfushori brazilian ka thënë se Real Madridi ka ende shanse që të kalojë në çerekfinale të garës më të ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 23:44
Casemiro është deklaruar pas humbjes 2-1 në shtëpi ndaj Manchester Cityt në takimin e parë të Ligës së Kampionëve. Mesfushori brazilian ka thënë se Real Madridi ka ende shanse që të kalojë në çerekfinale të garës më të ...

Zidane: Dhamë gjithçka, ende s’ka mbaruar asgjë
Real Madridi është mposhtur në “Santiago Bernabeu” me rezultat 1-2 në ndeshjen e parë të fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve. Trajneri i mbretërve, Zinedine Zidane, pranon se ekipi i tij humbi përqendrimin në fund të ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 11:54
Real Madridi është mposhtur në “Santiago Bernabeu” me rezultat 1-2 në ndeshjen e parë të fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve. Trajneri i mbretërve, Zinedine Zidane, pranon se ekipi i tij humbi përqendrimin në fund të ...

Shpërthen lojtari i Realit: Nuk ishte penallti!
Vinicius Junior foli në lidhje me humbjen e mbrëmshme të skuadrës së Real Madridit ndaj Manchester City-t. Ekipi madrilen u mposht në shtëpi, ndërsa braziliani mendon se anglezët fituan me hile. “Nuk do të biem poshtë ...
Politiko | 27-Feb-2020 11:39
Vinicius Junior foli në lidhje me humbjen e mbrëmshme të skuadrës së Real Madridit ndaj Manchester City-t. Ekipi madrilen u mposht në shtëpi, ndërsa braziliani mendon se anglezët fituan me hile. “Nuk do të biem poshtë ...

Ish-gjyqtari spanjoll: Kartoni i kuq i Ramosit dhe goli i Jesus, vendime të drejta
Ish-gjyqtari spanjoll Juan Andujar Oliver i ka quajtur të drejta vendimet e gjyqtarit italian Daniele Orsato kundër Sergio Ramosit në humbjen e Real Madridit 2:1 kundër Manchester City në Ligën e Kampionëve të mërkurën ...
Kosova Sot | 27-Feb-2020 11:22
Ish-gjyqtari spanjoll Juan Andujar Oliver i ka quajtur të drejta vendimet e gjyqtarit italian Daniele Orsato kundër Sergio Ramosit në humbjen e Real Madridit 2:1 kundër Manchester City në Ligën e Kampionëve të mërkurën ...

Ish-gjyqtari spanjoll: Kartoni i kuq i Ramosit dhe goli i Jesus, vendime të drejta
Ish-gjyqtari spanjoll Juan Andujar Oliver i ka quajtur të drejta vendimet e gjyqtarit italian Daniele Orsato kundër Sergio Ramosit në humbjen e Real Madridit 2:1 kundër Manchester City në Ligën e Kampionëve të mërkurën ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 11:06
Ish-gjyqtari spanjoll Juan Andujar Oliver i ka quajtur të drejta vendimet e gjyqtarit italian Daniele Orsato kundër Sergio Ramosit në humbjen e Real Madridit 2:1 kundër Manchester City në Ligën e Kampionëve të mërkurën ...

Dallasi fiton derbin e Texasit, Luka Doncic shkëlqen me triple-double
Real Madrid nuk e ka nisur mbarë garën e eliminimeve në Champions League. Madrilienët u mposhtën në “Santiago Bernabeu” me rezultat 2 me 1 nga Manchester City. Pas kësaj ndeshje u deklarua edhe futbollisti i Realit, ...
GazetaBlic | 27-Feb-2020 10:59
Real Madrid nuk e ka nisur mbarë garën e eliminimeve në Champions League. Madrilienët u mposhtën në “Santiago Bernabeu” me rezultat 2 me 1 nga Manchester City. Pas kësaj ndeshje u deklarua edhe futbollisti i Realit, ...

Vinicius shumë i ashpër: Gjyqtarët po vendosin qëllimisht kundër Realit
Braziliani i Real Madridit, Vinicius Jr ishte shumë kritik me arbitrimin e Daniele Orsatos pas humbjes nga Manchester City në Ligën e Kampionëve. “Ne nuk ramë fizikisht. Gabriel Jesus shkaktoi faull te goli i parë, të ...
Zeri | 27-Feb-2020 10:59
Braziliani i Real Madridit, Vinicius Jr ishte shumë kritik me arbitrimin e Daniele Orsatos pas humbjes nga Manchester City në Ligën e Kampionëve. “Ne nuk ramë fizikisht. Gabriel Jesus shkaktoi faull te goli i parë, të ...

Çfarë ka ndodhur me Realin kur ka humbur ndeshjen e parë në LK?
Pas humbjes 1:2 në ‘Santiago Bernabeu’, Real Madrid i Zinedine Zidane ka nevojë për një performancë të madhe për të kaluar Manchester Cityn e Pep Guardiolas në garën elitare evropiane, e njohur si Liga e Kampionëve. ...
Koha.mk | 27-Feb-2020 10:44
Pas humbjes 1:2 në ‘Santiago Bernabeu’, Real Madrid i Zinedine Zidane ka nevojë për një performancë të madhe për të kaluar Manchester Cityn e Pep Guardiolas në garën elitare evropiane, e njohur si Liga e Kampionëve. ...

Flet ylli i Realit: Nëse dikush mund të bëjë rikthim, ata jemi ne
Mesfushori i Real Madridit, Casemiro beson se skuadra e tij mund të kalojë në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, edhe pse i pranoi dy gola në shtëpi pas humbjes 2:1 nga Manchester City në ndeshjen e parë të 1/8 së ...
Kosova Sot | 27-Feb-2020 10:15
Mesfushori i Real Madridit, Casemiro beson se skuadra e tij mund të kalojë në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, edhe pse i pranoi dy gola në shtëpi pas humbjes 2:1 nga Manchester City në ndeshjen e parë të 1/8 së ...

Agjenti zbulon “sekretin” e Benzema, ja ku do ta shohim pas Realit
Kontrata aktuale midis Benzema dhe Real Madridit skadon më 2021, një vit më pas. Por, marrëveshja për ta zgjatur atë edhe për 12 muaj të tjerë është arritur tashmë. Mungonte vetëm firma, e cila, sipas Karim Djaziri, ...
Lexo | 27-Feb-2020 10:12
Kontrata aktuale midis Benzema dhe Real Madridit skadon më 2021, një vit më pas. Por, marrëveshja për ta zgjatur atë edhe për 12 muaj të tjerë është arritur tashmë. Mungonte vetëm firma, e cila, sipas Karim Djaziri, ...

Ylli i Realit: Gjyqtarët gjithmonë po na dëmtojnë
Madrilenët u mposhten me rezultat 1:2 në stadiumin e tyre pas golave të Gabriel Jesus dhe Kevin De Bruyne. Sipas brazilianit, ekipi i tij u dëmtua në atë ndeshje nga arbitrat, të cilët i dhanë kahje tjetër lojës. ...
Lajminet | 27-Feb-2020 10:12
Madrilenët u mposhten me rezultat 1:2 në stadiumin e tyre pas golave të Gabriel Jesus dhe Kevin De Bruyne. Sipas brazilianit, ekipi i tij u dëmtua në atë ndeshje nga arbitrat, të cilët i dhanë kahje tjetër lojës. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved