ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 00:45

Real Madrid mposhtet në shtëpi nga Manchester City, njihuni me notat e lojtarëve

Real Madrid mposhtet në shtëpi nga Manchester City, njihuni me notat e lojtarëve
Real Madrid u mposht me përmbysje nga Manchester City. Ekipi i drejtuar nga Pep Guardiola fitoi në Bernabeu me rezultatin 1-2.
Top Channel | 27-Feb-2020 00:19
Real Madrid u mposht me përmbysje nga Manchester City. Ekipi i drejtuar nga Pep Guardiola fitoi në Bernabeu me rezultatin 1-2.

Juve zhgënjen në ndeshjen e parë ndaj Lyon. Man City përmbys Realin
Juventusi është mposhtur 1-0 në Francë ndaj Lyon, në ndeshjen e parë të 1/8 të Champions League. Një gol i shënuar në minutën e 31 nga Tousart ka mjaftuar për ekipin francez që të mposhtë bardhezinjtë, të cilët goditën ...
GazetaTema | 26-Feb-2020 23:03
Juventusi është mposhtur 1-0 në Francë ndaj Lyon, në ndeshjen e parë të 1/8 të Champions League. Një gol i shënuar në minutën e 31 nga Tousart ka mjaftuar për ekipin francez që të mposhtë bardhezinjtë, të cilët goditën ...

Guardiola për fitoren e Cityt ndaj Realit: Jam i lumtur për fitoren, por edhe me paraqitjen
Pep Guardiola është shprehur mjaftë i lumtur për paraqitjen e Manchester Cityt në fitoren 2-1 në udhëtim te Real Madridi. Citiznes e fituan takimin e parë në Ligën e Kampionëve si mysafir i Los Blancos, derisa kanë një ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 23:53
Pep Guardiola është shprehur mjaftë i lumtur për paraqitjen e Manchester Cityt në fitoren 2-1 në udhëtim te Real Madridi. Citiznes e fituan takimin e parë në Ligën e Kampionëve si mysafir i Los Blancos, derisa kanë një ...

Manchester City dhe Lyon, surprizat e mëdha në Champions
Rezultate suprize mbrëmjen e kësaj të mërkure në mbrëmjen e Champions League. Manchester City mori një fitore spektakolare kunder Real Madrid në Spanjë. Një sukses që e afron edhe më shumë kualifikimin në çerekfinale. ...
VizionPlus | 26-Feb-2020 23:06
Rezultate suprize mbrëmjen e kësaj të mërkure në mbrëmjen e Champions League. Manchester City mori një fitore spektakolare kunder Real Madrid në Spanjë. Një sukses që e afron edhe më shumë kualifikimin në çerekfinale. ...

Casemiro pas humbjes ndaj Cityt: Nëse ekziston një skuadër që mund të përmbysë rezultatin – atëherë është vetëm Real Madridi
Casemiro është deklaruar pas humbjes 2-1 në shtëpi ndaj Manchester Cityt në takimin e parë të Ligës së Kampionëve. Mesfushori brazilian ka thënë se Real Madridi ka ende shanse që të kalojë në çerekfinale të garës më të ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 23:44
Casemiro është deklaruar pas humbjes 2-1 në shtëpi ndaj Manchester Cityt në takimin e parë të Ligës së Kampionëve. Mesfushori brazilian ka thënë se Real Madridi ka ende shanse që të kalojë në çerekfinale të garës më të ...

De Bruyne shkëlqeu: Real Madrid 1-2 Manchester City, notat e lojtarëve
Manchester City e ka mposhtur 2-1 Real Madridin në Santiago Bernabeu në takimin e parë në kuadër të Ligës së Kampionëve. Golin e vetëm për Los Blancos e shënoi Isco, derisa për Citizens shënuan Gabriel Jesus dhe Kevin ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 23:20
Manchester City e ka mposhtur 2-1 Real Madridin në Santiago Bernabeu në takimin e parë në kuadër të Ligës së Kampionëve. Golin e vetëm për Los Blancos e shënoi Isco, derisa për Citizens shënuan Gabriel Jesus dhe Kevin ...

Guardiola: Courtois ishte perfekt, Real Madrid është i frikshëm në Champions
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka folur menjëherë pas fitores 1-2 kundër Real Madrid, ndeshje të cilën të besuarit e tij e fituan me përmbysje. Guardiola pranoi se asgjë nuk ka mbaruar dhe nëse ka një ...
ABCNews | 26-Feb-2020 23:37
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka folur menjëherë pas fitores 1-2 kundër Real Madrid, ndeshje të cilën të besuarit e tij e fituan me përmbysje. Guardiola pranoi se asgjë nuk ka mbaruar dhe nëse ka një ...

Champions League, Manchester City shtang Realin në Madrid, Lyon mposht minimalisht në shtëpi Juventusin
Veprimtaria më prestigjioze e klubeve të Evropës ka luajtur të mërkurën në mbrëmje takimet e para të dy çifteve të fundit të turit të saj të 16-shes. Dy çiftet e fundit që kanë zbritur në fushën e blertë kanë qenë ...
RTSH | 27-Feb-2020 07:35
Veprimtaria më prestigjioze e klubeve të Evropës ka luajtur të mërkurën në mbrëmje takimet e para të dy çifteve të fundit të turit të saj të 16-shes. Dy çiftet e fundit që kanë zbritur në fushën e blertë kanë qenë ...

Real Madridi kalon në epërsi ndaj Cityt me një gol të bukur nga Isco
Real Madridi ka kaluar në epërsi ndaj Manchester Cityt në përballjen e parë në kuadër të Ligës së Kampionëve. Los Blancos shënuan golin e parë të takimit me anë të Iscos në minutën e 60-të me një asistim të Viniviuci ...
E Dua Sportin | 26-Feb-2020 23:59
Real Madridi ka kaluar në epërsi ndaj Manchester Cityt në përballjen e parë në kuadër të Ligës së Kampionëve. Los Blancos shënuan golin e parë të takimit me anë të Iscos në minutën e 60-të me një asistim të Viniviuci ...

Guardiola për fitoren e Cityt ndaj Realit: Jam i lumtur për fitoren, por edhe me paraqitjen
Pep Guardiola është shprehur mjaftë i lumtur për paraqitjen e Manchester Cityt në fitoren 2-1 në udhëtim te Real Madridi. Citiznes e fituan takimin e parë në Ligën e Kampionëve si mysafir i Los Blancos, derisa kanë një ...
E Dua Sportin | 26-Feb-2020 23:59
Pep Guardiola është shprehur mjaftë i lumtur për paraqitjen e Manchester Cityt në fitoren 2-1 në udhëtim te Real Madridi. Citiznes e fituan takimin e parë në Ligën e Kampionëve si mysafir i Los Blancos, derisa kanë një ...

Casemiro pas humbjes ndaj Cityt: Nëse ekziston një skuadër që mund të përmbysë rezultatin – atëherë është vetëm Real Madridi
Casemiro është deklaruar pas humbjes 2-1 në shtëpi ndaj Manchester Cityt në takimin e parë të Ligës së Kampionëve. Mesfushori brazilian ka thënë se Real Madridi ka ende shanse që të kalojë në çerekfinale të garës më të ...
E Dua Sportin | 26-Feb-2020 23:59
Casemiro është deklaruar pas humbjes 2-1 në shtëpi ndaj Manchester Cityt në takimin e parë të Ligës së Kampionëve. Mesfushori brazilian ka thënë se Real Madridi ka ende shanse që të kalojë në çerekfinale të garës më të ...

Tri gola të shënuara dhe një karton i kuq në Bernabeu – Manchester City fiton takimin e parë ndaj Real Madridit në Ligën e Kampionëve
Manchester City e ka fituar përballjen e parë ndaj Real Madridi me rezultat 2-1 në kuadër të Ligës së Kampionëve. Të dy skuadrat kishin shanse të mira qysh në fillim të takimit, mirëpo nuk arritën t’i konvertonin ato në ...
E Dua Sportin | 26-Feb-2020 23:59
Manchester City e ka fituar përballjen e parë ndaj Real Madridi me rezultat 2-1 në kuadër të Ligës së Kampionëve. Të dy skuadrat kishin shanse të mira qysh në fillim të takimit, mirëpo nuk arritën t’i konvertonin ato në ...

De Bruyne shkëlqeu: Real Madrid 1-2 Manchester City, notat e lojtarëve
Manchester City e ka mposhtur 2-1 Real Madridin në Santiago Bernabeu në takimin e parë në kuadër të Ligës së Kampionëve. Golin e vetëm për Los Blancos e shënoi Isco, derisa për Citizens shënuan Gabriel Jesus dhe Kevin ...
E Dua Sportin | 26-Feb-2020 23:59
Manchester City e ka mposhtur 2-1 Real Madridin në Santiago Bernabeu në takimin e parë në kuadër të Ligës së Kampionëve. Golin e vetëm për Los Blancos e shënoi Isco, derisa për Citizens shënuan Gabriel Jesus dhe Kevin ...

Tri gola të shënuara dhe një karton i kuq në Bernabeu – Manchester City fiton takimin e parë ndaj Real Madridit në Ligën e Kampionëve
Manchester City e ka fituar përballjen e parë ndaj Real Madridi me rezultat 2-1 në kuadër të Ligës së Kampionëve. Të dy skuadrat kishin shanse të mira qysh në fillim të takimit, mirëpo nuk arritën t’i konvertonin ato në ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 22:54
Manchester City e ka fituar përballjen e parë ndaj Real Madridi me rezultat 2-1 në kuadër të Ligës së Kampionëve. Të dy skuadrat kishin shanse të mira qysh në fillim të takimit, mirëpo nuk arritën t’i konvertonin ato në ...

“Shpërthen” Sarri pas humbjes nga Lyon: Unë nuk po i kuptoj lojtarët!
Kevin De Bruyne beson se skuadra e tij e meritoi fitoren ndaj Real Madridit në Ligën e Kampionëve. De Bruyne realizoi golin e dytë për Manchester Cityn në fitore 1-2 në Santiago Bernabeu, në sfidën e fazës së eliminimit ...
GazetaBlic | 26-Feb-2020 23:56
Kevin De Bruyne beson se skuadra e tij e meritoi fitoren ndaj Real Madridit në Ligën e Kampionëve. De Bruyne realizoi golin e dytë për Manchester Cityn në fitore 1-2 në Santiago Bernabeu, në sfidën e fazës së eliminimit ...

Flet ylli i Real Madridit: Asgjë nuk ka përfunduar
Real Madridi është mposhtur sot nga Manchester City në ndeshjen e parë të së tetës së finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Madrilenët u mposhtën në shtëpi me rezultatin 2:1. Por, mesfushori i Realit, ...
Zeri | 26-Feb-2020 23:50
Real Madridi është mposhtur sot nga Manchester City në ndeshjen e parë të së tetës së finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Madrilenët u mposhtën në shtëpi me rezultatin 2:1. Por, mesfushori i Realit, ...

Ramos barazohet me Ibrahimoviçin dhe Davidsin
Serhio Ramos u ndëshkua me karton të kuq në përballjen në mes Realit dhe Mançester Sitit dhe nuk do të mund të ndihmojë skuadrën në ndeshjen kthyese. Për qendërmbrojtësin e Realit është kartoni i 26 në karrierën e tij ...
Alsat-M | 26-Feb-2020 23:44
Serhio Ramos u ndëshkua me karton të kuq në përballjen në mes Realit dhe Mançester Sitit dhe nuk do të mund të ndihmojë skuadrën në ndeshjen kthyese. Për qendërmbrojtësin e Realit është kartoni i 26 në karrierën e tij ...

Guardiola: Erdhëm në Madrid për të fituar dhe ia dolëm
Manchester City ka fituar ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve ndaj Real Madridit në “Santiago Bernabeu” Pjesa e parë e këtij dueli u mbyll me rezultatin 0-0, kurse në pjesën e dytë u shënuan tre gola, shkruan ...
GazetaBlic | 26-Feb-2020 23:44
Manchester City ka fituar ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve ndaj Real Madridit në “Santiago Bernabeu” Pjesa e parë e këtij dueli u mbyll me rezultatin 0-0, kurse në pjesën e dytë u shënuan tre gola, shkruan ...

Guardiola: Ka përfunduar vetëm pjesa e parë
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka thënë se ende çdo gjë është e hapur në sfidën ndaj Real Madridit. City fitoi 2:1 sonte ndaj Realit në “Santiago Bernabeu” në ndeshjen e parë të 1/8 së finales të Ligës së ...
Koha.net | 26-Feb-2020 23:44
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka thënë se ende çdo gjë është e hapur në sfidën ndaj Real Madridit. City fitoi 2:1 sonte ndaj Realit në “Santiago Bernabeu” në ndeshjen e parë të 1/8 së finales të Ligës së ...

Casemiro: Gjithçka është e hapur
Mesfushori i Real Madridit, Casemiro ka thënë se ende është sfida e hapur me Manchester Cityn, përkundër se Reali pësoi 2:1 në shtëpi sonte. “Përballja është ende e hapur. Ne luajtëm 75 minuta spektakolar kundër një ...
Koha.net | 26-Feb-2020 23:37
Mesfushori i Real Madridit, Casemiro ka thënë se ende është sfida e hapur me Manchester Cityn, përkundër se Reali pësoi 2:1 në shtëpi sonte. “Përballja është ende e hapur. Ne luajtëm 75 minuta spektakolar kundër një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved