ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 21:30

VIDEO/ “Kush është presidenti i Shqipërisë?”, habit vajza: Erjon Veliaj

VIDEO/ “Kush është presidenti i Shqipërisë?”, habit vajza: Erjon Veliaj
Një qytetare e pyetur nga një gazetar se cili është presidenti i Shqipërisë është përgjigjur Erjon Veliaj. Për këtë video humoristike ka reaguar dhe kreu i Bashkisë Veliaj, i cili thotë me humor “u bëfsh 100 vjeç o ...
GazetaTema | 27-Feb-2020 13:29
Një qytetare e pyetur nga një gazetar se cili është presidenti i Shqipërisë është përgjigjur Erjon Veliaj. Për këtë video humoristike ka reaguar dhe kreu i Bashkisë Veliaj, i cili thotë me humor “u bëfsh 100 vjeç o ...

VIDEO/ “Më lër të flas se do të të vras!”, Roza Lati i hidhet në prehër aktorit Laert Vasili, ndërhyn e ëma: Na çave tr*pin
Rita dhe Roza Lati kanë qenë të ftuar në emisionin e ‘Soiree’, ku edhe nuk kanë munguar batutat. Në promon e publikuar nga vetë programi, Roza është përfshirë në një debat me aktorin Laert Vasili, të cilit i është ...
GazetaTema | 27-Feb-2020 12:00
Rita dhe Roza Lati kanë qenë të ftuar në emisionin e ‘Soiree’, ku edhe nuk kanë munguar batutat. Në promon e publikuar nga vetë programi, Roza është përfshirë në një debat me aktorin Laert Vasili, të cilit i është ...

Këngëtarja e njohur shqiptare flet për problemet me shëndetin mendor: Doja të hidhesha nga makina
Këngëtarja e njohur botërore me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, foli për të parën herë hapur mbi sëmundjen e saj. Ajo ka pranuar se është bipolare, ndërsa rrëfeu se çfarë do të thtoë saktësisht një sëmundje e tillë. ...
GazetaTema | 27-Feb-2020 10:59
Këngëtarja e njohur botërore me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, foli për të parën herë hapur mbi sëmundjen e saj. Ajo ka pranuar se është bipolare, ndërsa rrëfeu se çfarë do të thtoë saktësisht një sëmundje e tillë. ...

Fadil Berisha kur fotografonte Kendall Jenner, fotografi shqiptar ndan videon
TIRANE Fadil Berisha ka ndarë së fundmi në llogarinë në ‘Instagram’ disa momente nga puna e tij me familjen e njohur Kardashian-Jenner. Fotografi i njohur shqiptar ka zbuluar me anë të këtyre pamjeve se si ka qenë ...
BalkanWeb | 27-Feb-2020 08:17
TIRANE Fadil Berisha ka ndarë së fundmi në llogarinë në ‘Instagram’ disa momente nga puna e tij me familjen e njohur Kardashian-Jenner. Fotografi i njohur shqiptar ka zbuluar me anë të këtyre pamjeve se si ka qenë ...

Roza dhe Rita Lati si dy shoqe, shihni çfarë bëjnë në këtë video që do t’ju shkrijë së qeshuri
TIRANE Rita dhe Roza Lati kanë një marrëdhënie tepër të ngushtë dhe të veçantë nënë e bijë. Aktorja e humorit dhe moderatorja kanë treguar publikisht se kanë një raport tepër transparent dhe pa komplekse nga ...
BalkanWeb | 26-Feb-2020 22:26
TIRANE Rita dhe Roza Lati kanë një marrëdhënie tepër të ngushtë dhe të veçantë nënë e bijë. Aktorja e humorit dhe moderatorja kanë treguar publikisht se kanë një raport tepër transparent dhe pa komplekse nga ...

Roza dhe Rita Lati si dy shoqe, shihni çfarë bëjnë në këtë video që do t’ju shkrijë së qeshuri
TIRANE Rita dhe Roza Lati kanë një marrëdhënie tepër të ngushtë dhe të veçantë nënë e bijë. Aktorja e humorit dhe moderatorja kanë treguar publikisht se kanë një raport tepër transparent dhe pa komplekse nga ...
BalkanWeb | 26-Feb-2020 22:22
TIRANE Rita dhe Roza Lati kanë një marrëdhënie tepër të ngushtë dhe të veçantë nënë e bijë. Aktorja e humorit dhe moderatorja kanë treguar publikisht se kanë një raport tepër transparent dhe pa komplekse nga ...

Gwyneth Paltrow, ylli i “Contagion” ironizon me coronavirusin: Unë kam qenë tashmë në këtë film
Aktorja e Hollywoodit, Gwyneth Paltrow, ka dhënë një version të sajin lidhur me sëmundjen e mushkërive apo coronavirusin që tanimë ka përhapur panik në mbarë botën. Gwyneth Paltrow, e cila luajti në filmin “Contagion” ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 11:57
Aktorja e Hollywoodit, Gwyneth Paltrow, ka dhënë një version të sajin lidhur me sëmundjen e mushkërive apo coronavirusin që tanimë ka përhapur panik në mbarë botën. Gwyneth Paltrow, e cila luajti në filmin “Contagion” ...

Pas vdekjes së babait të saj, Enca: E kam shumë të vështirë të flas për gjëra që i kam kaq afër zemrës
Dje (e mërkurë) u njoftua se babai i këngëtares Enca Haxhia ka ndërruar jetë në moshën 64-vjeçare. Lajmi u përhap në të gjitha mediat shqiptare, ndërsa sot ka bërë një reagim në rrjetet sociale edhe vet këngëtarja. Ajo ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 11:13
Dje (e mërkurë) u njoftua se babai i këngëtares Enca Haxhia ka ndërruar jetë në moshën 64-vjeçare. Lajmi u përhap në të gjitha mediat shqiptare, ndërsa sot ka bërë një reagim në rrjetet sociale edhe vet këngëtarja. Ajo ...

Butiku Ponna vjen me zbritje deri në 50%
Stina e pranverës po afrohet çdo ditë e më shumë dhe kjo nënkupton se me stinën duhet të ndërrohet edhe gardëroba. Prandaj, butiku atraktiv Ponna ka vendosur të vijë me një zbritje deri në 50% në produktet tuaja të ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 10:05
Stina e pranverës po afrohet çdo ditë e më shumë dhe kjo nënkupton se me stinën duhet të ndërrohet edhe gardëroba. Prandaj, butiku atraktiv Ponna ka vendosur të vijë me një zbritje deri në 50% në produktet tuaja të ...

Blero paralajmëron këngën e re
Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Blero Muharremi, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi që ka ndarë me ndjekësit në llogarinë zyrtare, Instagram. Projekti i tij ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 10:02
Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Blero Muharremi, ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi që ka ndarë me ndjekësit në llogarinë zyrtare, Instagram. Projekti i tij ...

Courteney Cox flet për ribashkimin e “Friends”: Jemi shumë të emocionuar
Courteney Cox mezi po pret të shohë miqtë e saj. Aktorja 55-vjeçare së fundmi iu bashkua komedianit Kevin Nealon për një episod të “Hiking with Kevin”, ku ajo zbuloi disa detaje në lidhje me ribashkimin e ardhshëm ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 09:21
Courteney Cox mezi po pret të shohë miqtë e saj. Aktorja 55-vjeçare së fundmi iu bashkua komedianit Kevin Nealon për një episod të “Hiking with Kevin”, ku ajo zbuloi disa detaje në lidhje me ribashkimin e ardhshëm ...

Britney Spears ndan video nga momenti kur këmba e saj u thye teksa vallëzonte
Ylli amerikan, Britney Spears, është duke u dhënë fansave një pamje nga incidenti i saj i fundit. Këngëtarja e “Toxic”, 38-vjeçe, mori rrjetin social, Instagram të mërkurën, për të ndarë një video nga momenti kur theu ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 08:53
Ylli amerikan, Britney Spears, është duke u dhënë fansave një pamje nga incidenti i saj i fundit. Këngëtarja e “Toxic”, 38-vjeçe, mori rrjetin social, Instagram të mërkurën, për të ndarë një video nga momenti kur theu ...

S4MM publikon një fotografi krah bashkëshortes nga Belgjika: Nuk vij në Maqedoni se ka arritur coronavirusi
Reperi i njohur nga Tetova, Samir Selimi i njohur me emrin e artit S44M, në gusht të vitit të kaluar i dha fund beqarisë duke u fejuar me bukuroshen shqiptare, Filis Ismaili. Ndonëse nuk e pranoi lidhjen e tij, reperi ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 08:22
Reperi i njohur nga Tetova, Samir Selimi i njohur me emrin e artit S44M, në gusht të vitit të kaluar i dha fund beqarisë duke u fejuar me bukuroshen shqiptare, Filis Ismaili. Ndonëse nuk e pranoi lidhjen e tij, reperi ...

Dhurata Dora dhe Azet përfundojnë xhirimet e klipit, bashkëpunimi i tyre i ri do të publikohet të enjten
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, ka paralajmëruar tash e sa kohë se do të sjell një bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar që jeton dhe vepron në Gjermani, Azet. Kënga ka përfunduar së incizuar, teksa këto ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 22:31
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, ka paralajmëruar tash e sa kohë se do të sjell një bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar që jeton dhe vepron në Gjermani, Azet. Kënga ka përfunduar së incizuar, teksa këto ...

Aktori i njohur Arben Derhemi shtrohet në spital!
Aktori i njohur shqiptar Arben Derhemi ka treguar se është detyruar të shtrohet në spital për shkak të problemeve më shëndetin e tij. Përmes një fotografie të publikuar pak orë më parë në profilin e tij në Instagram, ...
Bordo | 27-Feb-2020 14:18
Aktori i njohur shqiptar Arben Derhemi ka treguar se është detyruar të shtrohet në spital për shkak të problemeve më shëndetin e tij. Përmes një fotografie të publikuar pak orë më parë në profilin e tij në Instagram, ...

Elio, 9-vjeçari nga Kukësi ka nevojë për ndihmën tënde: Ja mesazhi i vogëlushit i cili kërkon të jetojë (detajet si mund të kontribuoni)
Një nëntë vjeçar nga Kukësi, ka nevojë për ndihmën e çdo shqiptari anembanë botës. Bëhet fjalë për vogëlushin Elio Rexhmati, i cili nevoje urgjente per transplantin e palces kurrizore, ne Gjermani, pasi ka nje sëmundje ...
Lexo | 27-Feb-2020 13:48
Një nëntë vjeçar nga Kukësi, ka nevojë për ndihmën e çdo shqiptari anembanë botës. Bëhet fjalë për vogëlushin Elio Rexhmati, i cili nevoje urgjente per transplantin e palces kurrizore, ne Gjermani, pasi ka nje sëmundje ...

Foto e realizuar 21 vite më parë, vajza në foto është shumë e njohur për publikun shqiptar
Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri ka njoftuar se ka arritur t’i sigurojë 5 mijë copa maska për tu mbrojtur nga Koronavirusi. Tahiri përmes një statusi në ‘Facebook’, ka treguar se këto maska do të iu ...
GazetaBlic | 27-Feb-2020 13:28
Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri ka njoftuar se ka arritur t’i sigurojë 5 mijë copa maska për tu mbrojtur nga Koronavirusi. Tahiri përmes një statusi në ‘Facebook’, ka treguar se këto maska do të iu ...

Diplo i “pikëlluar” nga të shtënat me armë zjarri në Brazil
DJ i njohur 41-vjeçar, ishte duke performuar në kuadër të një ndeje të organizuar me rastin e festës së karnevalit nëpër rrugët e Sao Paulos, kur publikun e kaploi paniku si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Por, ...
Koha.net | 27-Feb-2020 13:16
DJ i njohur 41-vjeçar, ishte duke performuar në kuadër të një ndeje të organizuar me rastin e festës së karnevalit nëpër rrugët e Sao Paulos, kur publikun e kaploi paniku si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Por, ...

Labinot Tahiri i blen 5000 maska, ja me çfarë çmimi i ka marrë
Pas alarmit për arritjen e koronavirusit edhe në Maqedoni, Labinot Tahiri, ish deputeti i kuvendit të Kosovës, ka treguar se i ka blerë 5000 maska, shkruan gazeta inFokus. Ai ka thënë se këto maska i ka blerë për ...
InFokusi | 27-Feb-2020 13:13
Pas alarmit për arritjen e koronavirusit edhe në Maqedoni, Labinot Tahiri, ish deputeti i kuvendit të Kosovës, ka treguar se i ka blerë 5000 maska, shkruan gazeta inFokus. Ai ka thënë se këto maska i ka blerë për ...

Labi blen 5000 maska, tregon me çfarë çmimi i ka marrë
Labinot Tahiri ka blerë 5000 copë maska higjienike! Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri ka njoftuar se ka arritur t’i sigurojë 5 mijë copa maska për tu mbrojtur nga Koronavirusi. Tahiri përmes një statusi ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 13:01
Labinot Tahiri ka blerë 5000 copë maska higjienike! Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri ka njoftuar se ka arritur t’i sigurojë 5 mijë copa maska për tu mbrojtur nga Koronavirusi. Tahiri përmes një statusi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved