ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 08:40

Gattuso: Barça mund të luante gjithë natën dhe nuk do ta shënonte golin e fitores

Gattuso: Barça mund të luante gjithë natën dhe nuk do ta shënonte golin e fitores
Gennaro Gattuso mendon se Barcelona mund të kishte luajtur gjithë natën dhe nuk do të kishte shënuar ndaj Napolit gjatë barazimit 1-1. “Mund të kishim bërë më mirë në disa kundërsulme, por ekipi bëri atë që duhet të ...
GazetaTema | 26-Feb-2020 09:53
Gennaro Gattuso mendon se Barcelona mund të kishte luajtur gjithë natën dhe nuk do të kishte shënuar ndaj Napolit gjatë barazimit 1-1. “Mund të kishim bërë më mirë në disa kundërsulme, por ekipi bëri atë që duhet të ...

Video/ Grizman i përgjigjet Mertensit, Bajerni “asfalton” Çelsin në pjesën e dytë!
Kanë përfunduar dy takimet e mbrëmjes së sotme të Ligës së Kampioneve, ku në “San Paolo” të Napolit, vendësit kanë barazuar 1-1 me Barcelonën. Ka qenë një sfidë emocionuese dhe me mjaft ritëm, që gjithsesi nuk ka parë ...
BalkanWeb | 25-Feb-2020 23:06
Kanë përfunduar dy takimet e mbrëmjes së sotme të Ligës së Kampioneve, ku në “San Paolo” të Napolit, vendësit kanë barazuar 1-1 me Barcelonën. Ka qenë një sfidë emocionuese dhe me mjaft ritëm, që gjithsesi nuk ka parë ...

Setien: Napoli luajti me 10 lojtarë rreth zonës së tyre, morëm rezultat të mirë
Quique Setien ka thënë se këmbëngulja e Barcelonës është ajo që i bëri ata të shënojnë golin e tyre të madh në Napoli të martën në mbrëmje. Katalanasit u ndëshkuan pas një golit të shkëlqyeshëm të Dries Mertens, por ata ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 09:06
Quique Setien ka thënë se këmbëngulja e Barcelonës është ajo që i bëri ata të shënojnë golin e tyre të madh në Napoli të martën në mbrëmje. Katalanasit u ndëshkuan pas një golit të shkëlqyeshëm të Dries Mertens, por ata ...

Rekord golash dhe mërzi, Dries Mertens dëmtohet dhe humb supersfidën
Dries Mertens barazoi rekordin e Marek Hamsik, duke u bërë së bashku me sllovakun shënuesi më i mirë në historinë e Napolit. Belgu shënoi golin e 121-të me fanellën e klubit italian kundër Barcelonës dhe futi emrin e ...
ABCNews | 26-Feb-2020 10:01
Dries Mertens barazoi rekordin e Marek Hamsik, duke u bërë së bashku me sllovakun shënuesi më i mirë në historinë e Napolit. Belgu shënoi golin e 121-të me fanellën e klubit italian kundër Barcelonës dhe futi emrin e ...

Mertens barazon rekordin e Hamsikut si golashënuesi më i mirë në histori të Napolit
Dries Mertens ka barazuar Marek Hamsikun si golashënuesi më i madh në historinë e Napolit me 121 gola, pas golit të shënuar kundër Barcelonës. Reprezentuesi belg shënoi e 1200të për klubin në fitoren 1-0 ndaj Cagliarit ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 08:54
Dries Mertens ka barazuar Marek Hamsikun si golashënuesi më i madh në historinë e Napolit me 121 gola, pas golit të shënuar kundër Barcelonës. Reprezentuesi belg shënoi e 1200të për klubin në fitoren 1-0 ndaj Cagliarit ...

Busquets: Napoli nuk na la hapësira
Sergio Busquets ka thënë se ka qenë e pamundur që Barcelona të gjente hapësira në mbrojtjen e Napolit, ndërsa e ka vënë në pah se katalunasit do të kenë mungesa në ndeshjen e kthimit. Antoine Griezmann e neutralizoi ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 00:14
Sergio Busquets ka thënë se ka qenë e pamundur që Barcelona të gjente hapësira në mbrojtjen e Napolit, ndërsa e ka vënë në pah se katalunasit do të kenë mungesa në ndeshjen e kthimit. Antoine Griezmann e neutralizoi ...

Bayern thuajse në çerekfinale, Napoli ndal Messin
Bayern Munchen mori një fitore te madhe 3 me 0 në fushën e Chelsea në takimin e parfë të 1/8 të Uefa Champions League. Një sukses që praktikisht e ka cuar skuadrën gjermane në fazën cerekfinale. Dopieta e Gnabri dhe një ...
VizionPlus | 25-Feb-2020 23:04
Bayern Munchen mori një fitore te madhe 3 me 0 në fushën e Chelsea në takimin e parfë të 1/8 të Uefa Champions League. Një sukses që praktikisht e ka cuar skuadrën gjermane në fazën cerekfinale. Dopieta e Gnabri dhe një ...

Gattuso: Barca mund të luante gjithë natën dhe të mos shënonte, por pranuam gol nga një gabim i vetëm
Gennaro Gattuso ka thënë se Barcelona nuk do të mund t’i shënonte Napolit edhe nëse luanin gjithë natën, nëse nuk do të ndodhte gabimi defensiv që ia shkaktoi pranimin e një goli nga skuadra italiane. Në ndeshjen e parë ...
Telegrafi | 25-Feb-2020 23:59
Gennaro Gattuso ka thënë se Barcelona nuk do të mund t’i shënonte Napolit edhe nëse luanin gjithë natën, nëse nuk do të ndodhte gabimi defensiv që ia shkaktoi pranimin e një goli nga skuadra italiane. Në ndeshjen e parë ...

Champions/ Pjesët e para: Napoli befason Barcelonën, barazim pa gola hë Londër
Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet që po luhen në këto çastë në Champions League dhe ku kemi vetëm një gol të shënuar, atë të Dris Mertensit në “San Paolo”, që ka vulosur suksesin e Napolit kundër Barcelonës ...
BalkanWeb | 25-Feb-2020 21:51
Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet që po luhen në këto çastë në Champions League dhe ku kemi vetëm një gol të shënuar, atë të Dris Mertensit në “San Paolo”, që ka vulosur suksesin e Napolit kundër Barcelonës ...

Lëvizje e papritur e Leo Messit, shikoni si argjentinasi 'shkatërron' dy lojtarët e Napolit
Leo Messi nuk ia doli të shënojë mbrëmë në barazimin 1:1 ndaj Napolit në kuadër të fazës së eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve. Por, nuk mund të thuhet se argjentinasi bëri një paraqitje të dobët ndaj......
Zeri | 26-Feb-2020 10:05
Leo Messi nuk ia doli të shënojë mbrëmë në barazimin 1:1 ndaj Napolit në kuadër të fazës së eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve. Por, nuk mund të thuhet se argjentinasi bëri një paraqitje të dobët ndaj......

Notat e lojtarëve, Napoli 1–1 Barcelona: Mertens lojtari i ndeshjes
Napoli dhe Barcelona kanë luajtur baras (1-1) në ndeshjen e parë të fazës së eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve. Një ndeshje e bukur në San Paolo, ku nuk kanë munguar rastet nga të dyja palët, ndërsa golat u ...
Telegrafi | 25-Feb-2020 23:24
Napoli dhe Barcelona kanë luajtur baras (1-1) në ndeshjen e parë të fazës së eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve. Një ndeshje e bukur në San Paolo, ku nuk kanë munguar rastet nga të dyja palët, ndërsa golat u ...

“Barca mund të luantë tërë natën dhe nuk do të shënonte”
Trajneri I Napolit, Xhenaro Gatuzo, pas ndeshjes ndaj Barcelonës, potencoi se skuadra katalanase mund të kishte luajtur gjithë natën dhe nuk do të kishte shënuar ndaj Napolit gjatë barazimit 1-1. “Mund të kishim bërë më ...
Alsat-M | 26-Feb-2020 09:30
Trajneri I Napolit, Xhenaro Gatuzo, pas ndeshjes ndaj Barcelonës, potencoi se skuadra katalanase mund të kishte luajtur gjithë natën dhe nuk do të kishte shënuar ndaj Napolit gjatë barazimit 1-1. “Mund të kishim bërë më ...

Ospina turpëron Messin në aksionin që çoi te goli i Napolit Portieri i Napolit, David Ospina, arriti ta detyrojë kapitenin e Barcelonës, Lionel Messin, të rrëzohet në tokë në tentim për ta marrë topin, vetëm pak momente para se Dries Mertens t’i ka
Portieri i Napolit, David Ospina, arriti ta detyrojë kapitenin e Barcelonës, Lionel Messin, të rrëzohet në tokë në tentim për ta marrë topin, vetëm pak momente para se Dries Mertens t’i kalonte në epërsi italianët. ...
Kosova Sot | 26-Feb-2020 09:24
Portieri i Napolit, David Ospina, arriti ta detyrojë kapitenin e Barcelonës, Lionel Messin, të rrëzohet në tokë në tentim për ta marrë topin, vetëm pak momente para se Dries Mertens t’i kalonte në epërsi italianët. ...

Gattuso: Ky futbollist është fajtor pse nuk fituan ndaj Barcelonas
Trajneri i Napolit Gennaro Gattuso është ndarë i kënaqur me skuadrën e tij në ndeshjen e parë të Ligës ë Kampionëve ndaj Barcelona, derisa ka thënë se skuadra e tij ka mundur të fitojë sikur futbollisti Mario Rui të mos ...
Zeri | 26-Feb-2020 09:21
Trajneri i Napolit Gennaro Gattuso është ndarë i kënaqur me skuadrën e tij në ndeshjen e parë të Ligës ë Kampionëve ndaj Barcelona, derisa ka thënë se skuadra e tij ka mundur të fitojë sikur futbollisti Mario Rui të mos ...

Reagimi i Messit kur një tifoz i Napolit i flet për Maradonën
Përballja Napoli – Barcelona, dhe arritja e Messit në këtë qytet, hapi edhe një herë debatin, se kush është më i miri në histori të futbollit. Për Gerard Piquen, Messi është më i miri, sepse me të punon çdo ditë, dhe ka ...
Lajminet | 26-Feb-2020 09:19
Përballja Napoli – Barcelona, dhe arritja e Messit në këtë qytet, hapi edhe një herë debatin, se kush është më i miri në histori të futbollit. Për Gerard Piquen, Messi është më i miri, sepse me të punon çdo ditë, dhe ka ...

09:14 Gattuso: Barcelona mezi na gudulisi Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso, tha se...
Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso, tha se Barcelona “mezi e gudulisi” skuadrën italiane gjatë barazimit me rezultat 1:1 në San Paolo, duke shtuar se Napoli ishte shumë më mbresëlënës me paraqitjen e vet të martën. ...
Kosova Sot | 26-Feb-2020 09:16
Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso, tha se Barcelona “mezi e gudulisi” skuadrën italiane gjatë barazimit me rezultat 1:1 në San Paolo, duke shtuar se Napoli ishte shumë më mbresëlënës me paraqitjen e vet të martën. ...

Gennaro Gattuso 'shpërthen' pas barazimit me Barcelonën
Gennaro Gattuso ka reaguar në mënyrë interesante pas barazimit 1:1 me Barcelonën në kuadër të fazës së eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve. Napoli kaloi në epërsi në pjesën e parë përmes Dries Mertens, por......
Zeri | 26-Feb-2020 09:15
Gennaro Gattuso ka reaguar në mënyrë interesante pas barazimit 1:1 me Barcelonën në kuadër të fazës së eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve. Napoli kaloi në epërsi në pjesën e parë përmes Dries Mertens, por......

Mertensi barazon rekordin e Hamsikut si golashënuesi më i mirë, në histori të Napolit
Dries Mertens ka barazuar Marek Hamsikun si golashënuesi më i madh në historinë e Napolit me 121 gola, pas golit të shënuar kundër Barcelonës. Reprezentuesi belg shënoi e 1200të për klubin në fitoren 1-0 ndaj Cagliarit ...
Indeks Online | 26-Feb-2020 09:12
Dries Mertens ka barazuar Marek Hamsikun si golashënuesi më i madh në historinë e Napolit me 121 gola, pas golit të shënuar kundër Barcelonës. Reprezentuesi belg shënoi e 1200të për klubin në fitoren 1-0 ndaj Cagliarit ...

Setien, optimist për gjasat e Barcelonës pas barazimit me Napolin
Trajneri Quique Setien thotë se ai mbetet optimist për shpresat e Barcelonës për të kaluar në fazën çerekfinale të Ligës së Kampionëve, përkundër që Sergio Busquets dhe Arturo Vidal do të mungojnë në ndeshjen kthese ...
Lexo | 26-Feb-2020 09:10
Trajneri Quique Setien thotë se ai mbetet optimist për shpresat e Barcelonës për të kaluar në fazën çerekfinale të Ligës së Kampionëve, përkundër që Sergio Busquets dhe Arturo Vidal do të mungojnë në ndeshjen kthese ...

Portieri i Napolit e ‘shkatërroi’ Leo Messin mbrëmë, disa sekonda më pas, italianët kaluan në epërsi
Portieri i Napolit, David Ospina ia doli ta shmang mjaft mirë Lionel Messin, para se Dries Mertens ta kalonte skuadrën italiane në epërsi. Skuadra italiane ishte nikoqire e Barcelonës në ndeshjen e parë të fazës së ...
Zeri | 26-Feb-2020 09:09
Portieri i Napolit, David Ospina ia doli ta shmang mjaft mirë Lionel Messin, para se Dries Mertens ta kalonte skuadrën italiane në epërsi. Skuadra italiane ishte nikoqire e Barcelonës në ndeshjen e parë të fazës së ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved