ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 10:22

“Më goditi me tub gome për 1 orë”! Dëshmia rrëqethëse e gruas së vrarë në Mirditë, burri e dhunoi barbarisht më 2017 (Vendimi i gjykatës)

“Më goditi me tub gome për 1 orë”! Dëshmia rrëqethëse e gruas së vrarë në Mirditë, burri e dhunoi barbarisht më 2017 (Vendimi i gjykatës)
Detaje të reja shokuese zbardhen nga krimi i dyfishtë, që tronditi mbrëmjen e kaluar Mirditën dhe mbarë opinionin publik, ku u vranë me armë zjarri motër e vëlla, në oborrin e banesës së tyre. Autori i këtij krimi ...
BalkanWeb | 26-Feb-2020 10:09
Detaje të reja shokuese zbardhen nga krimi i dyfishtë, që tronditi mbrëmjen e kaluar Mirditën dhe mbarë opinionin publik, ku u vranë me armë zjarri motër e vëlla, në oborrin e banesës së tyre. Autori i këtij krimi ...

Vrasja në Rrëshen/ Familja Filopati hap dyert e mortit
Familjarët e Vladison Filopati dhe Esmeralda Filopati (33 vjeç), që kanë mbetur të vrarë në derë të shtëpisë së tyre në Kodër Rrëshen, mbrëmjen e djeshme kanë hapur dyert e mortit.
Top Channel | 26-Feb-2020 10:01
Familjarët e Vladison Filopati dhe Esmeralda Filopati (33 vjeç), që kanë mbetur të vrarë në derë të shtëpisë së tyre në Kodër Rrëshen, mbrëmjen e djeshme kanë hapur dyert e mortit.

FOTO/ Vrau ish- gruan dhe vëllain e saj në Mirditë, ja kush është autori Fatmir Kolecaj
MIRDITË Fatmir Kolecaj është autori i vrasjes makabre ditën e kaluar në Kodër- Rrëshen të Mirditës ku ekzekutoi me armë zjarri ish- gruan e tij Esmeralda Filopatin, 36 vjeçe, dhe Vledison Filopatin 34 vjeç. Dyshohet se ...
BalkanWeb | 26-Feb-2020 09:39
MIRDITË Fatmir Kolecaj është autori i vrasjes makabre ditën e kaluar në Kodër- Rrëshen të Mirditës ku ekzekutoi me armë zjarri ish- gruan e tij Esmeralda Filopatin, 36 vjeçe, dhe Vledison Filopatin 34 vjeç. Dyshohet se ...

U ekzekutuan vëlla e motër në Rrëshen/ Policia: 5 milion lekë për këdo që jep informacion mbi vendndodhjen e autorit
Forcat RENEA, FNSH dhe strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Lezhë kanë vijuar pa ndërprerë kontrollin e territorit dhe të vendeve të dyshuara ku mund të fshihej autori i dyshuar i ngjarjes së djeshme ku u vranë ...
Top Channel | 26-Feb-2020 09:18
Forcat RENEA, FNSH dhe strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Lezhë kanë vijuar pa ndërprerë kontrollin e territorit dhe të vendeve të dyshuara ku mund të fshihej autori i dyshuar i ngjarjes së djeshme ku u vranë ...

“Do të vras po njoftove Policinë”, zbulohet vendimi i Gjykatës, Fatmir Kolecaj ishte dënuar për dhunë në familje para vrasjes së dyfishtë
Vrasja e Esmeralda Kolecajt dhe vëllait të saj Vladison Filopati, nuk ka qenë një rrufe në qiell të hapur. Konflikti mes Esmeraldës dhe ish-bashkëshortit të saj kishte disa vite që kishte nisur. Sipas një vendimi nga ...
Telegraf | 26-Feb-2020 09:45
Vrasja e Esmeralda Kolecajt dhe vëllait të saj Vladison Filopati, nuk ka qenë një rrufe në qiell të hapur. Konflikti mes Esmeraldës dhe ish-bashkëshortit të saj kishte disa vite që kishte nisur. Sipas një vendimi nga ...

FOTO: Policia, shpërblim për vrasësin e ish-gruas dhe kunatit në Rrëshen
Personi që shihni në foto është autori i masakrës së mbrëmshme në Rrëshen, i cili ekzekutoi me armë ish-gruan e tij, nënë e tre fëmijëve dhe vëllane e saj, ish kunatin e tij. Policia njofton sot se po vijon krehjen e ...
GazetaTema | 26-Feb-2020 09:12
Personi që shihni në foto është autori i masakrës së mbrëmshme në Rrëshen, i cili ekzekutoi me armë ish-gruan e tij, nënë e tre fëmijëve dhe vëllane e saj, ish kunatin e tij. Policia njofton sot se po vijon krehjen e ...

Vrasja e dyfishtë në Kodër Rrëshen, RENEA e FNSH në aksion për kapjen e autorit: 5 milionë lekë kush jep informacion
MIRDITË RENEA dhe FNSH vijojnë kontrollet masive për kapjen e autorit të krimit të dyfishtë, që tronditi mbrëmjen e kaluar Mirditën. Policia vë në dispozicion 5 milionë lekë, për secilin që jep informacione për autorin ...
BalkanWeb | 26-Feb-2020 08:51
MIRDITË RENEA dhe FNSH vijojnë kontrollet masive për kapjen e autorit të krimit të dyfishtë, që tronditi mbrëmjen e kaluar Mirditën. Policia vë në dispozicion 5 milionë lekë, për secilin që jep informacione për autorin ...

Foto e fundit e autorit të krimit makabër në Rrëshen
Dalin të tjera detaje nga vrasja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e të martës në Kodër Rrëshen. “Vizion Plus” ka siguruar disa foto të fundit të autorit Fatmir Kolecaj, i cili u mori jetën me armë zjarri ish-gruas së tij ...
VizionPlus | 26-Feb-2020 09:24
Dalin të tjera detaje nga vrasja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e të martës në Kodër Rrëshen. “Vizion Plus” ka siguruar disa foto të fundit të autorit Fatmir Kolecaj, i cili u mori jetën me armë zjarri ish-gruas së tij ...

Vrau vëlla e motër, policia e Lezhës jep shpërblimin prej pesë milionë lekëve për kapjen e autorit
Policia e Shtetit ka identifikuar autorin e krimit të dyfishtë të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Rrëshen. Personi është Fatmir Kolecaj, 47 vjeç. Lidhur me këtë, Policia e Lezhës ka vënë në dispozicion 5 milionë lekë për ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 09:24
Policia e Shtetit ka identifikuar autorin e krimit të dyfishtë të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Rrëshen. Personi është Fatmir Kolecaj, 47 vjeç. Lidhur me këtë, Policia e Lezhës ka vënë në dispozicion 5 milionë lekë për ...

Në arrati autori i dyshuar i vrasjes së ish gruas e kunatit në Rrëshen, 5 milion lekë për kapjen e tij
Forcat RENEA, FNSH dhe Policia e Lezhës vijon prej orësh kërkimet dhe krehjen e zonave ku dyshohet se mund të fshihet autori I krimit të rëndë në LKodër Rreshën mbrëmjen e të martës. Fatmir Kolecaj i shpallur në kërkim ...
VizionPlus | 26-Feb-2020 08:52
Forcat RENEA, FNSH dhe Policia e Lezhës vijon prej orësh kërkimet dhe krehjen e zonave ku dyshohet se mund të fshihet autori I krimit të rëndë në LKodër Rreshën mbrëmjen e të martës. Fatmir Kolecaj i shpallur në kërkim ...

FOTOT/ Këto janë vëlla e motër që u vranë në oborrin e banesës në Mirditë, RENEA dhe FNSH “blindojnë” zonën
Detaje të reja zbardhen nga ngjarja që tronditi mbrëmjen e kaluar Mirditën dhe mbarë vendin, teksa u vranë me armë zjarri në oborrin e shtëpisë motër e vëlla. “BalkanWeb” sjell fotot e viktimave Esmeralda Filopati, 36 ...
BalkanWeb | 26-Feb-2020 07:53
Detaje të reja zbardhen nga ngjarja që tronditi mbrëmjen e kaluar Mirditën dhe mbarë vendin, teksa u vranë me armë zjarri në oborrin e shtëpisë motër e vëlla. “BalkanWeb” sjell fotot e viktimave Esmeralda Filopati, 36 ...

Vrau vëlla e motër/ Del foto e autorit, policia jep 5 milion lekë për kapjen
Vëlla e motër kanë mbetur të vrarë në derë të shtëpisë së tyre në Kodër-Rrëshen mbrëmjen e të martës. Viktimat janë Vladison Filopati dhe Esmeralda Filopati (33 vjeç). Ndërkohë sipas policisë autori i kësaj ngjarje të ...
Telegraf | 26-Feb-2020 08:48
Vëlla e motër kanë mbetur të vrarë në derë të shtëpisë së tyre në Kodër-Rrëshen mbrëmjen e të martës. Viktimat janë Vladison Filopati dhe Esmeralda Filopati (33 vjeç). Ndërkohë sipas policisë autori i kësaj ngjarje të ...

Konflikti për takimin me fëmijët, vret ish-gruan dhe vëllain e saj në oborrin e shtëpisë
Vëlla e motër u ekzekutuan mbrëmjen e së martës në oborrin e banesës së tyre në Rrëshen. 45-vjeçari, Fatmir Koleci ka vrarë ish-bashkëshorten e tij, Esmeralda Filopatin 36 vjeç dhe vëllain e saj Vladison Filopati, 34 ...
ABCNews | 26-Feb-2020 09:27
Vëlla e motër u ekzekutuan mbrëmjen e së martës në oborrin e banesës së tyre në Rrëshen. 45-vjeçari, Fatmir Koleci ka vrarë ish-bashkëshorten e tij, Esmeralda Filopatin 36 vjeç dhe vëllain e saj Vladison Filopati, 34 ...

I parruar dhe tullac, kështu mund ta gjeni vrasësin gjakftohtë që ekzekutoi vëlla e motër
Policia e shtetit ka identifikuar autorin e krimit të dyfishtë të ndodhur mbrmjen e djeshme në Rrëshen. Personi që shihni në foto është Fatmir Kolecaj, 47 vjeç. Për këdo që ka informacion, policia bën thirrje të ...
TetovaSot | 26-Feb-2020 10:17
Policia e shtetit ka identifikuar autorin e krimit të dyfishtë të ndodhur mbrmjen e djeshme në Rrëshen. Personi që shihni në foto është Fatmir Kolecaj, 47 vjeç. Për këdo që ka informacion, policia bën thirrje të ...

Tragjedia në Rrëshen, si u ekzekutuan vëlla e motër në oborr të shtëpisë
Dy persona, vëlla e motër u ekzekutuan mbrëmjen e së martës në Kodër Rrëshen të Mirditës. Esmeralda Filopati, 36 vjeçe dhe Vledison Filopati, 34 vjeç u qëlluan me breshëri automatiku në oborrin e shtëpisë së tyre. sipas ...
Telegraf | 26-Feb-2020 08:39
Dy persona, vëlla e motër u ekzekutuan mbrëmjen e së martës në Kodër Rrëshen të Mirditës. Esmeralda Filopati, 36 vjeçe dhe Vledison Filopati, 34 vjeç u qëlluan me breshëri automatiku në oborrin e shtëpisë së tyre. sipas ...

Vrau vëlla e motër në Rrëshen, policia jep 5 milionë lekë për çdo informacion
Policia ofron 5 milionë lek për çdo person që tregon vendndodhjen e Fatmir Kolecajt, i cili mbrëmjen e djeshme vrau vëlla e motër në Rrëshen. Policia ka publikuar edhe foton e Fatmir Kolecaj. Autori ka rrëmbyer armën e ...
Koha.net | 26-Feb-2020 09:33
Policia ofron 5 milionë lek për çdo person që tregon vendndodhjen e Fatmir Kolecajt, i cili mbrëmjen e djeshme vrau vëlla e motër në Rrëshen. Policia ka publikuar edhe foton e Fatmir Kolecaj. Autori ka rrëmbyer armën e ...

Mbrëmë i mori jetën, dëshmia e gruas në 2017, kur burri e goditi me tub uji dhe kërcënoi me armë: Do të vras
Vrasja e Esmeralda Kolecajt dhe vëllait të saj Vladison Filopati, nuk ka qenë një rrufe në qiell të hapur. Konflikti mes Esmeraldës dhe ish-bashkëshorit të saj kishte disa vite që kishte nisur. Sipas një vendimi nga ...
Gazeta Express | 26-Feb-2020 09:30
Vrasja e Esmeralda Kolecajt dhe vëllait të saj Vladison Filopati, nuk ka qenë një rrufe në qiell të hapur. Konflikti mes Esmeraldës dhe ish-bashkëshorit të saj kishte disa vite që kishte nisur. Sipas një vendimi nga ...

Tragjedi e dyfishtë: Burri vret ish-gruan dhe kunatin me breshëri plumbash
Zbardhen detaje të reja nga vrasja e dyfishtë mbrëmjen e djeshme. Vëlla e motër janë ekzekutuar me breshëri automatiku në oborrin e shtëpisë. Esmeralda Filopati punonte shitëse tek një market në qytetin e Rrëshenit, ...
Gazeta Observer | 26-Feb-2020 09:27
Zbardhen detaje të reja nga vrasja e dyfishtë mbrëmjen e djeshme. Vëlla e motër janë ekzekutuar me breshëri automatiku në oborrin e shtëpisë. Esmeralda Filopati punonte shitëse tek një market në qytetin e Rrëshenit, ...

Ekzekutoi motër e vëlla, detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Rrëshen
Fatmir Kolecaj mbrëmjen e djeshme ka vrarë me automatik, motër e vëlla Esmeralda dhe Vladison Filopati përkatësisht 36 dhe 34 vjeç. Autori krimit të rëndë është ish-bashkëshorti i Esmeraldës. Gazetari Gjergj Figuri ...
ABCNews | 26-Feb-2020 08:48
Fatmir Kolecaj mbrëmjen e djeshme ka vrarë me automatik, motër e vëlla Esmeralda dhe Vladison Filopati përkatësisht 36 dhe 34 vjeç. Autori krimit të rëndë është ish-bashkëshorti i Esmeraldës. Gazetari Gjergj Figuri ...

Vrau vëlla e motër/ Policia jep 5 milionë lekë kush jep informacion për vendndodhjen e autorit
RENEA dhe FNSH po vijojnë kontrollet masive për kapjen e autorit, që vrau mbrëmjen e kaluar, vëlla e motër në Rrëshen. Policia e Lezhës, ka vënë në dispozicion shumën prej 5 milionë lekë, për këdo që jep informacion të ...
Dritare | 26-Feb-2020 09:15
RENEA dhe FNSH po vijojnë kontrollet masive për kapjen e autorit, që vrau mbrëmjen e kaluar, vëlla e motër në Rrëshen. Policia e Lezhës, ka vënë në dispozicion shumën prej 5 milionë lekë, për këdo që jep informacion të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved