ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/04/2020 13:33

Napoli, Gattuso: U ndëshkuam nga një episod. Barcelona, Setien “qan” dëmtimet

Napoli, Gattuso: U ndëshkuam nga një episod. Barcelona, Setien “qan” dëmtimet
Gennaro Gattuso nuk është nga ata trajner që dorëzohet lehtë, pas sfidës kundër Barcelonës e sheh gotën gjysmë plot: “Bëmë atë ndeshje që duhej, mbase mund të bënim diçka më shumë në ndërtimin e aksioneve dhe në ...
BalkanWeb | 26-Feb-2020 11:02
Gennaro Gattuso nuk është nga ata trajner që dorëzohet lehtë, pas sfidës kundër Barcelonës e sheh gotën gjysmë plot: “Bëmë atë ndeshje që duhej, mbase mund të bënim diçka më shumë në ndërtimin e aksioneve dhe në ...

Mertens bën Maradonën, gol dhe rekord por në “Camp Nou” duhet një mrekulli
Në tempullin e Diego Armando Maradona ai që imitoi fenomenin argjentinas nuk ishte Messi por Dries Mertens. Talenti belg realizoi një gol fantastik, 121 në fanellën e Napolit, duke kapur në majën e listës së ...
BalkanWeb | 26-Feb-2020 10:47
Në tempullin e Diego Armando Maradona ai që imitoi fenomenin argjentinas nuk ishte Messi por Dries Mertens. Talenti belg realizoi një gol fantastik, 121 në fanellën e Napolit, duke kapur në majën e listës së ...

Gattuso: Barça mund të luante gjithë natën dhe nuk do ta shënonte golin e fitores
Gennaro Gattuso mendon se Barcelona mund të kishte luajtur gjithë natën dhe nuk do të kishte shënuar ndaj Napolit gjatë barazimit 1-1. “Mund të kishim bërë më mirë në disa kundërsulme, por ekipi bëri atë që duhet të ...
GazetaTema | 26-Feb-2020 09:53
Gennaro Gattuso mendon se Barcelona mund të kishte luajtur gjithë natën dhe nuk do të kishte shënuar ndaj Napolit gjatë barazimit 1-1. “Mund të kishim bërë më mirë në disa kundërsulme, por ekipi bëri atë që duhet të ...

Rekordi negativ i trajnerit të Barcelonës, nuk ndodhte prej 23 vitesh
Quique Setien provoi kundër Napolit për herë të parë emocionet e Champions League. Debutimi i trajneri spanjoll në kompeticionin më të rëndësishëm për klube u mbyll me një barazim, rezultat që favorizon shumë Barcelonën ...
ABCNews | 26-Feb-2020 19:41
Quique Setien provoi kundër Napolit për herë të parë emocionet e Champions League. Debutimi i trajneri spanjoll në kompeticionin më të rëndësishëm për klube u mbyll me një barazim, rezultat që favorizon shumë Barcelonën ...

“Messi te Napoli? Fantastike, por s’do arrinte të përsëriste magjitë e mia”
Leo Messi nuk ia doli të lërë shenjën e tij në stadiumin e Diego Maradonës. Barcelona nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 në “San Paolo” kundër Napolit dhe kapiteni i katalanasve u bllokua nga djemtë e Gattusos. ...
ABCNews | 26-Feb-2020 17:50
Leo Messi nuk ia doli të lërë shenjën e tij në stadiumin e Diego Maradonës. Barcelona nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 në “San Paolo” kundër Napolit dhe kapiteni i katalanasve u bllokua nga djemtë e Gattusos. ...

Ankohet Griezmann: Ka raste kur shokët nuk i dallojnë lëvizjet që bëj
Barcelona zhvilloi një ndeshje të dobët në Napoli, por ia doli të siguronte një barazim të rëndësishëm falë golit të Antoine Griezmann. Sulmuesi francez është i zhgënjyer me shokët e skuadrës dhe shpjegon gjithçka në ...
ABCNews | 26-Feb-2020 16:51
Barcelona zhvilloi një ndeshje të dobët në Napoli, por ia doli të siguronte një barazim të rëndësishëm falë golit të Antoine Griezmann. Sulmuesi francez është i zhgënjyer me shokët e skuadrës dhe shpjegon gjithçka në ...

Maradona: Do doja që Napoli të kishte Messin
Diego Armando Maradona ka thënë se do të donte që Napoli të kishte një Lionel Messi, por thotë se ylli i Barcelonës nuk do ta përjetonte kurrë atë që ai kaloi në vitet e 80-ta. Maradona luajti për Napolin nga 1984 deri ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 13:54
Diego Armando Maradona ka thënë se do të donte që Napoli të kishte një Lionel Messi, por thotë se ylli i Barcelonës nuk do ta përjetonte kurrë atë që ai kaloi në vitet e 80-ta. Maradona luajti për Napolin nga 1984 deri ...

“Më i miri? Zhvilloi një ndeshje të pështirë, sikur po luante babai im”
Ndeshja e parë mes Napolit dhe Barcelonës u mbyll pa fitues. Mertens shënoi golin e parë, por Griezmann barazoi ndeshjen në pjesën e dytë, në të vetmen goditje në portë që kryen miqtë. UEFA zgjodhi më të mirin e ...
ABCNews | 26-Feb-2020 15:29
Ndeshja e parë mes Napolit dhe Barcelonës u mbyll pa fitues. Mertens shënoi golin e parë, por Griezmann barazoi ndeshjen në pjesën e dytë, në të vetmen goditje në portë që kryen miqtë. UEFA zgjodhi më të mirin e ...

Formacionet zyrtare: Lyon – Juventus
Lyoni dhe Juventusi takohen në duelin e parë në kuadër të 1/8 se finales së Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus. Ndeshja nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Parc Olympique Lyonnais’ në Lyon. Para pak ...
InFokusi | 26-Feb-2020 20:10
Lyoni dhe Juventusi takohen në duelin e parë në kuadër të 1/8 se finales së Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus. Ndeshja nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Parc Olympique Lyonnais’ në Lyon. Para pak ...

Lyon – Juventus, formacionet zyrtare
Lyoni do të takohet me Juventusin në ndeshjen e parë të xhiros së 1/8 të Ligës së Kampionëve. Italianët shihen si favorit në këtë sfidë, shkruan Indeksonline. Këto janë formacionet zyrtare: Lyon : Lopes, Denayer, ...
Indeks Online | 26-Feb-2020 20:05
Lyoni do të takohet me Juventusin në ndeshjen e parë të xhiros së 1/8 të Ligës së Kampionëve. Italianët shihen si favorit në këtë sfidë, shkruan Indeksonline. Këto janë formacionet zyrtare: Lyon : Lopes, Denayer, ...

Formacionet zyrtare: Lyon - Juventus
Janë publikuar formacionet e ndeshjes Lyon - Juventus e vlefshme për xhiron e tretë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve. Ndeshje nisë nga ora 20 e 45. /Indeksonline/ Lyon: Lopes, Mapou, Nkoulou, Diakhaby, ...
Indeks Online | 18-Oct-2016 19:51
Janë publikuar formacionet e ndeshjes Lyon - Juventus e vlefshme për xhiron e tretë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve. Ndeshje nisë nga ora 20 e 45. /Indeksonline/ Lyon: Lopes, Mapou, Nkoulou, Diakhaby, ...

Maradona: Dua që Napoli ta ketë një Messi, por ai nuk mund ta përjetojë atë që e përjetova unë
Diego Armando Maradona thotë se do të donte që Napoli ta ketë një Lionel Messi, por këmbëngul se asi i Barcelonës nuk do të mundë asnjëherë ta përjetonte atë nëpër të cilën kishte kaluar ai në vitet 1980-ta. Maradona ...
EkonomiaOnline | 26-Feb-2020 17:40
Diego Armando Maradona thotë se do të donte që Napoli ta ketë një Lionel Messi, por këmbëngul se asi i Barcelonës nuk do të mundë asnjëherë ta përjetonte atë nëpër të cilën kishte kaluar ai në vitet 1980-ta. Maradona ...

17:32 Maradona: Dua që Napoli ta ketë një Messi, por ai s’mund ta përjetojë atë që e përjetova unë Diego Armando Maradona thotë se do të...
Diego Armando Maradona thotë se do të donte që Napoli ta ketë një Lionel Messi, por këmbëngul se asi i Barcelonës nuk do të mundë asnjëherë ta përjetonte atë nëpër të cilën kishte kaluar ai në vitet 1980-ta. Maradona ...
Kosova Sot | 26-Feb-2020 17:36
Diego Armando Maradona thotë se do të donte që Napoli ta ketë një Lionel Messi, por këmbëngul se asi i Barcelonës nuk do të mundë asnjëherë ta përjetonte atë nëpër të cilën kishte kaluar ai në vitet 1980-ta. Maradona ...

Maradona: Dua që Napoli ta ketë një Messi, por ai s’mund ta përjetojë atë që e përjetova unë
Diego Armando Maradona thotë se do të donte që Napoli ta ketë një Lionel Messi, por këmbëngul se asi i Barcelonës nuk do të mundë asnjëherë ta përjetonte atë nëpër të cilën kishte kaluar ai në vitet 1980-ta. Maradona ...
Gazeta Express | 26-Feb-2020 17:27
Diego Armando Maradona thotë se do të donte që Napoli ta ketë një Lionel Messi, por këmbëngul se asi i Barcelonës nuk do të mundë asnjëherë ta përjetonte atë nëpër të cilën kishte kaluar ai në vitet 1980-ta. Maradona ...

Ankohet ylli i Barçës: Napoli u mbrojt me 11 lojtarë Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic, ka thënë se skuadra e tij e kishte të vështirë ta sulmonte Napolin, për shkak se skuadra e Gennaro Gattusos u mbrojt me 11 lojtarë në barazimin 1:1 të...
Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic, ka thënë se skuadra e tij e kishte të vështirë ta sulmonte Napolin, për shkak se skuadra e Gennaro Gattusos u mbrojt me 11 lojtarë në barazimin 1:1 të martën në Ligën e Kampionëve. ...
Kosova Sot | 26-Feb-2020 16:55
Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic, ka thënë se skuadra e tij e kishte të vështirë ta sulmonte Napolin, për shkak se skuadra e Gennaro Gattusos u mbrojt me 11 lojtarë në barazimin 1:1 të martën në Ligën e Kampionëve. ...

Jurgen Klopp jep një lajm të hidhur për Xherdan Shaqirin
Sulmuesi i Napolit, Dries Mertens do të mungojë 10 ditë pas lëndimit të kyçit të këmbës në kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve. Belgu realizoi golin e parë në duelin ndaj Barcelonës – por ndeshja e tij përfundoi më ...
GazetaBlic | 26-Feb-2020 16:54
Sulmuesi i Napolit, Dries Mertens do të mungojë 10 ditë pas lëndimit të kyçit të këmbës në kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve. Belgu realizoi golin e parë në duelin ndaj Barcelonës – por ndeshja e tij përfundoi më ...

Ankohet ylli i Barçës: Napoli u mbrojt me 11 lojtarë
Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic, ka thënë se skuadra e tij e kishte të vështirë ta sulmonte Napolin, për shkak se skuadra e Gennaro Gattusos u mbrojt me 11 lojtarë në barazimin 1:1 të martën në Ligën e Kampionëve. ...
EkonomiaOnline | 26-Feb-2020 16:48
Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitic, ka thënë se skuadra e tij e kishte të vështirë ta sulmonte Napolin, për shkak se skuadra e Gennaro Gattusos u mbrojt me 11 lojtarë në barazimin 1:1 të martën në Ligën e Kampionëve. ...

Rekord golash dhe mërzi, Dries Mertens dëmtohet dhe humb supersfidën
Dries Mertens barazoi rekordin e Marek Hamsik, duke u bërë së bashku me sllovakun shënuesi më i mirë në historinë e Napolit. Belgu shënoi golin e 121-të me fanellën e klubit italian kundër Barcelonës dhe futi emrin e ...
ABCNews | 26-Feb-2020 10:01
Dries Mertens barazoi rekordin e Marek Hamsik, duke u bërë së bashku me sllovakun shënuesi më i mirë në historinë e Napolit. Belgu shënoi golin e 121-të me fanellën e klubit italian kundër Barcelonës dhe futi emrin e ...

Video/ Grizman i përgjigjet Mertensit, Bajerni “asfalton” Çelsin në pjesën e dytë!
Kanë përfunduar dy takimet e mbrëmjes së sotme të Ligës së Kampioneve, ku në “San Paolo” të Napolit, vendësit kanë barazuar 1-1 me Barcelonën. Ka qenë një sfidë emocionuese dhe me mjaft ritëm, që gjithsesi nuk ka parë ...
BalkanWeb | 25-Feb-2020 23:06
Kanë përfunduar dy takimet e mbrëmjes së sotme të Ligës së Kampioneve, ku në “San Paolo” të Napolit, vendësit kanë barazuar 1-1 me Barcelonën. Ka qenë një sfidë emocionuese dhe me mjaft ritëm, që gjithsesi nuk ka parë ...

Ja kur pritet të rifillojnë punimet në Stadiumin e Gjilanit
Mesfushori i Barcelona, ??Ivan Rakitic thotë se ishte e vështirë për skuadrën e tij të sulmonte ndaj Napolit, sepse napoletanët u mbrojtën me 11 lojtarë. Napoli barazoi me Barcelonën mbrëmë në Ligën e Kampionëve me ...
GazetaBlic | 26-Feb-2020 16:45
Mesfushori i Barcelona, ??Ivan Rakitic thotë se ishte e vështirë për skuadrën e tij të sulmonte ndaj Napolit, sepse napoletanët u mbrojtën me 11 lojtarë. Napoli barazoi me Barcelonën mbrëmë në Ligën e Kampionëve me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved