ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/04/2020 00:05

E “panjohura” habit me zërin teksa këndon “Shallow” në metron e Londrës, video bëhet virale

E “panjohura” habit me zërin teksa këndon “Shallow” në metron e Londrës, video bëhet virale
Por kur nje grua ne metrone e Londres filloi te kendoje “Shallow” te Lady Gaga, i le te gjithe pa fjale... Ok, te gjithe e kemi degjuar kengen e Lady Gaga dhe Bradley Cooper “Shallow” te pakten nje mije here, por mbase ...
ikub.al | 26-Feb-2020 10:13
Por kur nje grua ne metrone e Londres filloi te kendoje “Shallow” te Lady Gaga, i le te gjithe pa fjale... Ok, te gjithe e kemi degjuar kengen e Lady Gaga dhe Bradley Cooper “Shallow” te pakten nje mije here, por mbase ...

Gjyshërit e Ledri Vulës dy balerinë të vërtetë, kërcejnë me këngët e nipit të tyre (Video)
TIRANE Disa ditë më parë reperi i njohur Ledri Vula solli për publikun produksionin e tij më të ri muzikor të titulluar “Prej inati”. Një këngë shumë ritmtike, e cila menjëherë pas publikimit ka fituar zemrat e ...
BalkanWeb | 25-Feb-2020 20:51
TIRANE Disa ditë më parë reperi i njohur Ledri Vula solli për publikun produksionin e tij më të ri muzikor të titulluar “Prej inati”. Një këngë shumë ritmtike, e cila menjëherë pas publikimit ka fituar zemrat e ...

BMW shfaq siluetën e modeli i4, makinën që mbushet me rrymë që do ta rivalizojë Tesla Model 3
Rivalin e Tesla Model 3, BMW do ta prezantojë në Geneva Motor Show Shumë prodhues të makinave, kanë nisur të tregojnë se çfarë do të prezantojnë në Geneva Motor Show, derisa BMW ka qëndruar e qetë, pa treguan asgjë, ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 09:06
Rivalin e Tesla Model 3, BMW do ta prezantojë në Geneva Motor Show Shumë prodhues të makinave, kanë nisur të tregojnë se çfarë do të prezantojnë në Geneva Motor Show, derisa BMW ka qëndruar e qetë, pa treguan asgjë, ...

Paris Hilton: Ndarja me të fejuarin, vendimi më i mirë që kam marrë ndonjëherë
Paris Hilton është duke u ndjerë shumë mirë pas përfundimit të fejesës së saj me aktorin Chris Zylka. 39-vjeçarja së fundmi ka folur për ‘Cosmopolitan UK’ për përfundimin e lidhjes së saj në nëntor të vitit 2018, dhe se ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 08:57
Paris Hilton është duke u ndjerë shumë mirë pas përfundimit të fejesës së saj me aktorin Chris Zylka. 39-vjeçarja së fundmi ka folur për ‘Cosmopolitan UK’ për përfundimin e lidhjes së saj në nëntor të vitit 2018, dhe se ...

Djali i Ronaldos hap Instagram me lejen e babait dhe vetëm brenda një dite kalon shifrën e 900 mijë ndjekësve
Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale disa momente familjare që kanë kaluar së bashku në shtëpinë e tyre në Torino. Italia Veriore ka qenë në gatishmëri të lartë për ...
Telegrafi | 25-Feb-2020 23:21
Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale disa momente familjare që kanë kaluar së bashku në shtëpinë e tyre në Torino. Italia Veriore ka qenë në gatishmëri të lartë për ...

Morena Taraku ndryshon tërësisht, i prezanton fansat me dukjen e saj të re
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, vazhdon të jetë e komentuar për jetën e saj private. E ndjekur nga mbi një milion fansa në rrjetin social Instagram, Morena shquhet si një prej personazheve ...
Telegrafi | 25-Feb-2020 22:40
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, vazhdon të jetë e komentuar për jetën e saj private. E ndjekur nga mbi një milion fansa në rrjetin social Instagram, Morena shquhet si një prej personazheve ...

Rritja e çmimit të maskave dhe dezifektantëve, Braçe: Po përdoret kujdesi i shtuar ndaj koronavirusit, minimumi organet fiskale të bëjnë detyrën
Zv. kryeministri i Shqipërisë Erion Braçe ka publikuar një denoncim nga një qytetar i cili dërgon faturën me çmim të rritur të dizifektantit të duarve pasi është rekomanduar në masat ndaj koronavirusit. Braçe thotë se ...
BalkanWeb | 25-Feb-2020 14:41
Zv. kryeministri i Shqipërisë Erion Braçe ka publikuar një denoncim nga një qytetar i cili dërgon faturën me çmim të rritur të dizifektantit të duarve pasi është rekomanduar në masat ndaj koronavirusit. Braçe thotë se ...

Labi shpreh gatishmërinë të sigurojë 15 mijë maska për qytetarët, për të evituar prekjen nga coronavirusi
Paniku i coronavirusit ka kapluar njerëzit nga mbarë bota, ndonëse vazhdimisht po bëhet thirrje që të mos krijohet shqetësim i tepruar. Të gjitha rastet e dyshuara deri më tani të cilat janë trajtuar në Qendrën Klinike ...
Telegrafi | 25-Feb-2020 21:21
Paniku i coronavirusit ka kapluar njerëzit nga mbarë bota, ndonëse vazhdimisht po bëhet thirrje që të mos krijohet shqetësim i tepruar. Të gjitha rastet e dyshuara deri më tani të cilat janë trajtuar në Qendrën Klinike ...

Sterling: Vajza ime më ngacmon duke mi kënduar këngët ‘Mo Salah’
Raheem Sterling ka dhënë një intervistë të gjatë për gazetën AS, në të cilën ka folur edhe për familjen e tij, në veçanti për vajzën Melody Rose. Vajza e yllit të Manchester Cityt është tifoze e Liverpoolit dhe yllit ...
Telegrafi | 25-Feb-2020 21:06
Raheem Sterling ka dhënë një intervistë të gjatë për gazetën AS, në të cilën ka folur edhe për familjen e tij, në veçanti për vajzën Melody Rose. Vajza e yllit të Manchester Cityt është tifoze e Liverpoolit dhe yllit ...

Videoja që po çmend rrjetin, Këngëtarja e njohur Nicki Minaj në pritje të ëmbël?
Reperja me famë botërore, Nicki Minaj, mund të jetë duke pritur një fëmijë me bashkëshortin, Kenneth Petty. Shkak për këto lajme është bërë një video e publikuar nga vetë Nicki në llogarinë e saj në Instagram. Fansat ...
Telegraf | 25-Feb-2020 18:44
Reperja me famë botërore, Nicki Minaj, mund të jetë duke pritur një fëmijë me bashkëshortin, Kenneth Petty. Shkak për këto lajme është bërë një video e publikuar nga vetë Nicki në llogarinë e saj në Instagram. Fansat ...

Arilena pozon pranë yllit të Michael Jacksonit: Frymëzimi im i përhershëm
Përkundër spekulimeve të shumta që sillen rreth personalitetit të tij, ikona e muzikës pop, Michael Jackson, ka qenë dhe vazhdon të jetë frymëzim për shumë këngëtarë. Një prej tyre duket të jetë Arilena Ara, e cila ka ...
Telegrafi | 25-Feb-2020 20:24
Përkundër spekulimeve të shumta që sillen rreth personalitetit të tij, ikona e muzikës pop, Michael Jackson, ka qenë dhe vazhdon të jetë frymëzim për shumë këngëtarë. Një prej tyre duket të jetë Arilena Ara, e cila ka ...

Plas sherri në familjen Kardashian! Kourtney e gjuan me shishe, Kim grushton të motrën
Një episod i dhu nshëm na pret në reality show-n e familjes Kardashian “Keeping up with the Kardashians” ndërsa po afrohet data e premierës. Kris Jenner ndau një vështrim të një episodi ku rivaliteti mes motrave Kim dhe ...
Lexo | 26-Feb-2020 10:06
Një episod i dhu nshëm na pret në reality show-n e familjes Kardashian “Keeping up with the Kardashians” ndërsa po afrohet data e premierës. Kris Jenner ndau një vështrim të një episodi ku rivaliteti mes motrave Kim dhe ...

Kendall Jenner pozon e zhveshur në pjesën e sipërme
Modelja e njohur, Kendall Jenner është tejet e përfolur nga mediat rozë. Jenner së fundi ka marrë gjithë vëmendjen teksa ka pozuar komplet e zhveshur në pjesën e sipërme, shkruan portali Me disa imazhe nga shtrati, në ...
Arbresh | 26-Feb-2020 10:05
Modelja e njohur, Kendall Jenner është tejet e përfolur nga mediat rozë. Jenner së fundi ka marrë gjithë vëmendjen teksa ka pozuar komplet e zhveshur në pjesën e sipërme, shkruan portali Me disa imazhe nga shtrati, në ...

Kendall Jenner sjell poza provokuese nga shtrati: Nuk jam lakuriq
Kendall Jenner nuk i kursen fotografitë joshëse, në të cilat ka raste kur shfaqet tërësisht nudo, shkruan . Modelja së fundi ka postuar disa imazhe nga shtrati, në të cilat nuk duket se mban diçka në trup, por në ...
Lajminet | 26-Feb-2020 09:37
Kendall Jenner nuk i kursen fotografitë joshëse, në të cilat ka raste kur shfaqet tërësisht nudo, shkruan . Modelja së fundi ka postuar disa imazhe nga shtrati, në të cilat nuk duket se mban diçka në trup, por në ...

Djali i Cristiano Ronaldos bëhet ‘hit’ në Instagram, arrin 800 mijë ndjekës për 24 orë
Djali i madh i Cristiano Ronaldos ka arritur në kuotën e mbi 800 mijë ndjekësve në ‘Instagram’, pas më pak se 24 orësh pasi iu bashkua këtij rrjeti social. Cristiano Ronaldo Jr, i përshëndeti ndjekësit e tij në katër ...
Zeri | 26-Feb-2020 09:33
Djali i madh i Cristiano Ronaldos ka arritur në kuotën e mbi 800 mijë ndjekësve në ‘Instagram’, pas më pak se 24 orësh pasi iu bashkua këtij rrjeti social. Cristiano Ronaldo Jr, i përshëndeti ndjekësit e tij në katër ...

Të pasmet “falso” të Taynas
Reperja e njohur, Tayna, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe imazhet provokuese, ...
Arbresh | 26-Feb-2020 09:27
Reperja e njohur, Tayna, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe imazhet provokuese, ...

Djali i Ronaldos hap Instagram, arrin shifrën marramendëse të ndjekësve brenda 24-orëve
Djali i madh i futbollistit të Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka grumbulluar pothuajse 900.000 ndjekës në Instagram në më pak se 24 orë pasi hap për herë të parë një llogari në këtë rrjet social. Cristiano Ronaldo Jr, ...
Indeks Online | 26-Feb-2020 09:21
Djali i madh i futbollistit të Juventusit, Cristiano Ronaldo, ka grumbulluar pothuajse 900.000 ndjekës në Instagram në më pak se 24 orë pasi hap për herë të parë një llogari në këtë rrjet social. Cristiano Ronaldo Jr, ...

Rritja e çmimit të dezinfektuesve/ Braçe: Neveri! Të ndërhyjnë organet fiskale
Zv.kryeministri Erion Braçe ka publikuar kuponin tatimor të një farmacie, ku denoncon rritjen e çmimeve të dezinfektantëve të duarve, si rezultat i përhapjes së panikut nga koronavirusi. Përmes një postimi në ...
VizionPlus | 25-Feb-2020 14:58
Zv.kryeministri Erion Braçe ka publikuar kuponin tatimor të një farmacie, ku denoncon rritjen e çmimeve të dezinfektantëve të duarve, si rezultat i përhapjes së panikut nga koronavirusi. Përmes një postimi në ...

Shkurte Fejza viziton qendrën e NASA-s në Teksas
Shkurte Fejza bashkë me vajzën e saj këto ditë po vizitojnë Amerikën, ndërsa nga atje nuk kanë munguar pamjet, shkruan . Dy këngëtaret kanë vizituar qendrën e NASA-s në Teksas dhe ndanë me ndjekësit disa imazhe nga ai ...
Lajminet | 26-Feb-2020 09:04
Shkurte Fejza bashkë me vajzën e saj këto ditë po vizitojnë Amerikën, ndërsa nga atje nuk kanë munguar pamjet, shkruan . Dy këngëtaret kanë vizituar qendrën e NASA-s në Teksas dhe ndanë me ndjekësit disa imazhe nga ai ...

Djali i Cristiano Ronaldos hap llogari në Instagram, arrin këtë shifër ndjekësish për pak orë
Djali i madh i Cristiano Ronaldos ka grumbulluar gati 800,000 ndjekës në Instagram për më pak se 24 orë pasi u bashkua me platformën e ndarjes së fotografive, shkruan DailyMail, transmeton . Cristiano Ronaldo Jr, nëntë ...
Lajminet | 26-Feb-2020 08:36
Djali i madh i Cristiano Ronaldos ka grumbulluar gati 800,000 ndjekës në Instagram për më pak se 24 orë pasi u bashkua me platformën e ndarjes së fotografive, shkruan DailyMail, transmeton . Cristiano Ronaldo Jr, nëntë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved