ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 02:57

Në shërbimin përkujtimor të Kobe Bryant, Michael Jordan shpërthen në lot

Në shërbimin përkujtimor të Kobe Bryant, Michael Jordan shpërthen në lot
Ish-shoku i skuadres Shaquille O'Neal u tha 20,000 pjesemarresve : "Kobe dhe une kemi pasur gjithmone nje dashuri dhe respekt te thelle per njeri-tjetrin!” Gjithashtu midis folesve ishte e veja e Bryant, Vanessa Bryant, ...
ikub.al | 25-Feb-2020 11:04
Ish-shoku i skuadres Shaquille O'Neal u tha 20,000 pjesemarresve : "Kobe dhe une kemi pasur gjithmone nje dashuri dhe respekt te thelle per njeri-tjetrin!” Gjithashtu midis folesve ishte e veja e Bryant, Vanessa Bryant, ...

Fjalimi prekës i gruas së Kobe Bryant gjatë homazheve përloti mijëra njerëz
Homazhet në nder të Kobe dhe Gianna Bryant u mbajtën dje, në Staples Center, Los Angeles. Momenti kulminant i eventit ishte fjalimi i Vanessa Bryant. Bashkëshortja e basketbollistit përloti qindra njerëz teksa kujtonte ...
GazetaTema | 25-Feb-2020 11:16
Homazhet në nder të Kobe dhe Gianna Bryant u mbajtën dje, në Staples Center, Los Angeles. Momenti kulminant i eventit ishte fjalimi i Vanessa Bryant. Bashkëshortja e basketbollistit përloti qindra njerëz teksa kujtonte ...

Vanessa Bryant hedh në gjyq kompaninë e helikopterit ku humbën jetën bashkëshorti i saj, Kobe dhe vajza Gianna
Më 26 janar të këtij viti, legjenda e NBA, Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare, Gianna bashkë me shtatë persona të tjerë humbën jetën tragjikisht në një aksident me helikopter. Në bazë të raportimeve, helikopteri i ...
Telegrafi | 25-Feb-2020 11:35
Më 26 janar të këtij viti, legjenda e NBA, Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare, Gianna bashkë me shtatë persona të tjerë humbën jetën tragjikisht në një aksident me helikopter. Në bazë të raportimeve, helikopteri i ...

Gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë përkujtimore të Kobe dhe vajzës së tij, Gianna – nga fjalimi emocional i Vanessa Bryant e deri te interpretimi emocional i Alicia Keys
Në fillim të këtij viti, legjenda e basketbollit Kobe Bryant (41-vjeçar) dhe vajza e tij, Gianna (13-vjeçare) “Gigi Bryant”, ndërruan jetë tragjikisht në një përplasje helikopteri në Kaliforni. Shtatë persona të tjerë, ...
Telegrafi | 25-Feb-2020 11:04
Në fillim të këtij viti, legjenda e basketbollit Kobe Bryant (41-vjeçar) dhe vajza e tij, Gianna (13-vjeçare) “Gigi Bryant”, ndërruan jetë tragjikisht në një përplasje helikopteri në Kaliforni. Shtatë persona të tjerë, ...

Vanessa Bryant hedh në gjyq kompaninë e helikopterit ku humbën jetën bashkëshorti i saj, Kobe dhe vajza Gianna
Më 26 janar të këtij viti, legjenda e NBA, Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare, Gianna bashkë me shtatë persona të tjerë humbën jetën tragjikisht në një aksident me helikopter. Në bazë të raportimeve, helikopteri i ...
Medial | 25-Feb-2020 11:56
Më 26 janar të këtij viti, legjenda e NBA, Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare, Gianna bashkë me shtatë persona të tjerë humbën jetën tragjikisht në një aksident me helikopter. Në bazë të raportimeve, helikopteri i ...

Vanessa Bryant mbajti fjalim shumë prekës për burrin dhe vajzën e saj (VIDEO)
Homazhet publike për humbjen e Kobe Bryant dhe vajzës së tij Gianna janë mbajtur dje në “Staples Center” në Los Angeles. 20.000 bileta dolën në shitje dhe u blenë menjëherë nga fansat e kampionit të basketbollit, të ...
Alsat-M | 25-Feb-2020 11:56
Homazhet publike për humbjen e Kobe Bryant dhe vajzës së tij Gianna janë mbajtur dje në “Staples Center” në Los Angeles. 20.000 bileta dolën në shitje dhe u blenë menjëherë nga fansat e kampionit të basketbollit, të ...

Homazhet për Kobin dhe të bijën/ Mes lotësh Vanesa mban fjalimin që na i bëri zemrat copë
Janë mbajtur homazhet publike për humbjen e legjendës së basketbollit, Kobi Brajant dhe vajzës së tij Gianna. Homazhet janë mbajtur në “Staples Center” në Los Angeles dhe në hapjen e ceremonisë bashkëshortja e ...
Telegraf | 25-Feb-2020 08:45
Janë mbajtur homazhet publike për humbjen e legjendës së basketbollit, Kobi Brajant dhe vajzës së tij Gianna. Homazhet janë mbajtur në “Staples Center” në Los Angeles dhe në hapjen e ceremonisë bashkëshortja e ...

Fjalimi i Vanessa Bryant ndaj Kobe dhe Gianna sjell lot, pikëllim dhe buzëqeshje
Homazhet publike për humbjen e Kobe Bryant dhe vajzës së tij Gianna janë mbajtur dje në “Staples Center” në Los Angeles. 20.000 bileta dolën në shitje dhe u blenë menjëherë nga fansat e kampionit të basketbollit, të ...
ABCNews | 25-Feb-2020 10:41
Homazhet publike për humbjen e Kobe Bryant dhe vajzës së tij Gianna janë mbajtur dje në “Staples Center” në Los Angeles. 20.000 bileta dolën në shitje dhe u blenë menjëherë nga fansat e kampionit të basketbollit, të ...

Beyonce këndon këngën e preferuar të Bryant, Jordan përlotet në organizimin për përkujtimin e basketbollistit
Mbrëmë në Staples Center është mbajtur ceremonia përkujtimore për Kobe Bryant dhe vajzën e tij, Gianna. Shumë yje janë mbledhur për të bërë homazhe për basketbollistin e njohur, Kobe Bryant, i cili ka humbur jetën ...
Gazeta Express | 25-Feb-2020 11:26
Mbrëmë në Staples Center është mbajtur ceremonia përkujtimore për Kobe Bryant dhe vajzën e tij, Gianna. Shumë yje janë mbledhur për të bërë homazhe për basketbollistin e njohur, Kobe Bryant, i cili ka humbur jetën ...

Fjalimi prekës i gruas së Kobe Bryant gjatë homazheve
Homazhet në nder të Kobe dhe Gianna Bryant u mbajtën dje, në Staples Center, Los Angeles. Momenti kulminant i eventit ishte fjalimi i Vanessa Bryant. Bashkëshortja e basketbollistit përloti qindra njerëz teksa kujtonte ...
Lapsi | 25-Feb-2020 10:02
Homazhet në nder të Kobe dhe Gianna Bryant u mbajtën dje, në Staples Center, Los Angeles. Momenti kulminant i eventit ishte fjalimi i Vanessa Bryant. Bashkëshortja e basketbollistit përloti qindra njerëz teksa kujtonte ...

Beyonce, Alicia dhe Christina, performuan në kujtim të Kobe Bryantit
Ylli 41-vjeçar i basketbollit u nderua në ceremoninë përkujtimore publike, “Celebration of Life”, e cila zuri vend të hënën në qendrën “Staples Centre’ të Los Angelesit. Me këngë e fjalime prekëse, në këtë ngjarje u ...
Koha.net | 25-Feb-2020 11:01
Ylli 41-vjeçar i basketbollit u nderua në ceremoninë përkujtimore publike, “Celebration of Life”, e cila zuri vend të hënën në qendrën “Staples Centre’ të Los Angelesit. Me këngë e fjalime prekëse, në këtë ngjarje u ...

Në kujtim të Kobe Bryant, Beyonce këndon këngën e preferuar të tijën
Ditën e djeshme në qendër të Los Angelos-it u mbajtën homazhet në nder të Kobe Bryant dhe Vajzës së tij Gianna, të cilët humbën jetën në një aksident tragjik me helikopter, më 26 janar.Vanessa Bryant mbajti një fjalim ...
Lajminet | 25-Feb-2020 10:53
Ditën e djeshme në qendër të Los Angelos-it u mbajtën homazhet në nder të Kobe Bryant dhe Vajzës së tij Gianna, të cilët humbën jetën në një aksident tragjik me helikopter, më 26 janar.Vanessa Bryant mbajti një fjalim ...

2 E veja e Kobe Bryant ngre padi për vdekjen e burrit dhe vajzës E veja e Kobe Bryant, Vanessa, e ka paditur kompaninë pronare të helikopterit që u rrëzua në mjegull më 26 janar dhe i la të vdekur legjendën e basketbollit, Kobe Bryant, vajzën e
E veja e Kobe Bryant, Vanessa, e ka paditur kompaninë pronare të helikopterit që u rrëzua në mjegull më 26 janar dhe i la të vdekur legjendën e basketbollit, Kobe Bryant, vajzën e tij 13-vjeçare Gianna dhe shtatë ...
Kosova Sot | 25-Feb-2020 10:51
E veja e Kobe Bryant, Vanessa, e ka paditur kompaninë pronare të helikopterit që u rrëzua në mjegull më 26 janar dhe i la të vdekur legjendën e basketbollit, Kobe Bryant, vajzën e tij 13-vjeçare Gianna dhe shtatë ...

Beyonce, ndalon fotot e performancës së saj gjatë memorialit të Kobe Bryantit
Fotografëve u ishte ndaluar të bënin foto të Beyoncés gjatë performancës së saj në memorialin e Kobe Bryantit, në Los Angeles të hënën. Redaktorët në Associated Press dhe Getty Images i thanë The Post se organizatorët e ...
Indeks Online | 25-Feb-2020 10:47
Fotografëve u ishte ndaluar të bënin foto të Beyoncés gjatë performancës së saj në memorialin e Kobe Bryantit, në Los Angeles të hënën. Redaktorët në Associated Press dhe Getty Images i thanë The Post se organizatorët e ...

E veja e Kobe Bryant ngre padi për vdekjen e burrit dhe vajzës
E veja e Kobe Bryant, Vanessa, e ka paditur kompaninë pronare të helikopterit që u rrëzua në mjegull më 26 janar dhe i la të vdekur legjendën e basketbollit, Kobe Bryant, vajzën e tij 13-vjeçare Gianna dhe shtatë ...
Gazeta Express | 25-Feb-2020 10:41
E veja e Kobe Bryant, Vanessa, e ka paditur kompaninë pronare të helikopterit që u rrëzua në mjegull më 26 janar dhe i la të vdekur legjendën e basketbollit, Kobe Bryant, vajzën e tij 13-vjeçare Gianna dhe shtatë ...

E veja e Kobe Bryant padit firmën e helikopterit në të cilin vdiq ylli e basketbollit dhe e bija
E veja e legjendës së basketbollit amerikan Kobe Bryant po hedh në gjyq pronarin e helikopterit që u rrëzua muajin e kaluar, duke vrarë burrin e saj dhe vajzën 13-vjeçare, Gianna. Bryant, Gianna dhe shtatë të tjerë ...
Gazeta Observer | 25-Feb-2020 10:32
E veja e legjendës së basketbollit amerikan Kobe Bryant po hedh në gjyq pronarin e helikopterit që u rrëzua muajin e kaluar, duke vrarë burrin e saj dhe vajzën 13-vjeçare, Gianna. Bryant, Gianna dhe shtatë të tjerë ...

O’Neal nxit të qeshura në ceremoninë Kobet me historinë qesharake
Ceremonia përkujtimore për nder të legjendës së basketbollit, Kobe Bryant, dhe vajzës së tij Gianna u shënua nga disa momente prekëse nga njerëzit më të afërt të Kobe-t – shokët e tij, bashkëlojtarët dhe familjarët. ...
Gazeta Express | 25-Feb-2020 09:48
Ceremonia përkujtimore për nder të legjendës së basketbollit, Kobe Bryant, dhe vajzës së tij Gianna u shënua nga disa momente prekëse nga njerëzit më të afërt të Kobe-t – shokët e tij, bashkëlojtarët dhe familjarët. ...

Performancë emocionuese e Beyonce në ceremoninë përkujtimore të Kobe Bryant (VIDEO)
Beyonce performoi në hapjen e ceremonisë përkujtimore në nder të Kobe Bryant dhe vajzës së tij Gianna. Në ceremoninë që u mbajt në Staples Center në Los Angeles këngëtarja filloi të performojë këngën “XO”, ndërsa më pas ...
Klan Kosova | 25-Feb-2020 09:45
Beyonce performoi në hapjen e ceremonisë përkujtimore në nder të Kobe Bryant dhe vajzës së tij Gianna. Në ceremoninë që u mbajt në Staples Center në Los Angeles këngëtarja filloi të performojë këngën “XO”, ndërsa më pas ...

E veja e Kobe Bryant, padit firmën e helikopterit në të cilin humbën jetën burri dhe vajza e saj 13-vjeçare
E veja e legjendës së basketbollit amerikan, Kobe Bryant e ka hedhur në gjyq pronarin e helikopterit që u rrëzua muajin e kaluar, i cili la të vdekur burrin dhe vajzën 13-vjeçare, Gianna. Bryant, Gianna dhe shtatë të ...
Arbresh | 25-Feb-2020 09:13
E veja e legjendës së basketbollit amerikan, Kobe Bryant e ka hedhur në gjyq pronarin e helikopterit që u rrëzua muajin e kaluar, i cili la të vdekur burrin dhe vajzën 13-vjeçare, Gianna. Bryant, Gianna dhe shtatë të ...

‘Kobe dëshironte një vdekje heroike’: Zbulohet SMS-i i tij disa momente para rrëzimit fatal
Memoriali përkujtimor në ‘Staples Center’ për nder të Kobe dhe Gianna Bryant u mbajt dje, dhe padyshim njërin prej fjalimeve më emocionale e dha Rob Pelinka. Menaxheri dhe miku i Kobe Bryant ka zbuluar shumë detaje nga ...
Zeri | 25-Feb-2020 09:13
Memoriali përkujtimor në ‘Staples Center’ për nder të Kobe dhe Gianna Bryant u mbajt dje, dhe padyshim njërin prej fjalimeve më emocionale e dha Rob Pelinka. Menaxheri dhe miku i Kobe Bryant ka zbuluar shumë detaje nga ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved