ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 08:57

U ul ngjitur me Albin Kurtin, kryeministrja e Serbisë kërkon të mashtrojë popullin, manipulon foton por bie vetë në ‘kurthin’ e ngritur

U ul ngjitur me Albin Kurtin, kryeministrja e Serbisë kërkon të mashtrojë popullin, manipulon foton por bie vetë në ‘kurthin’ e ngritur
Dy ditë pas samitit të Bankës Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim mbi investimet e vitit 2020 në Ballkanin Perëndimor në Londër ku kryeministri i Kosovës Albin Kurti dhe kryeministrja e Serbisë Ana Brnabic u ...
GazetaTema | 25-Feb-2020 10:56
Dy ditë pas samitit të Bankës Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim mbi investimet e vitit 2020 në Ballkanin Perëndimor në Londër ku kryeministri i Kosovës Albin Kurti dhe kryeministrja e Serbisë Ana Brnabic u ...

Kurti-Brnabiç në Londër/ Kryeministrja serbe ‘pret’ në postime kryeministrin e Kosovës
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabic, ka bërë disa postime në Twitter nga Londra, ku u mbajt Samiti për Investime në Ballkanin Perëndimor. Por ajo që ra në sy në njërin prej tyre ishte se shefja e ekzekutivit serb e ...
Top Channel | 24-Feb-2020 20:40
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabic, ka bërë disa postime në Twitter nga Londra, ku u mbajt Samiti për Investime në Ballkanin Perëndimor. Por ajo që ra në sy në njërin prej tyre ishte se shefja e ekzekutivit serb e ...

“Prioritet sundimi i ligjit”, Kurti: Me BERZH mund të bëjmë gjëra që nuk i kemi bërë më parë
Në videon e shpërndarë në “Facebook” nga Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim, kryeministri i Kosovës Albin Kurti u është përgjigjur pyetjeve rreth qeverisë së tij. Kurti tha se ndonëse BE-ja do të mund të bënte ...
ABCNews | 25-Feb-2020 09:48
Në videon e shpërndarë në “Facebook” nga Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim, kryeministri i Kosovës Albin Kurti u është përgjigjur pyetjeve rreth qeverisë së tij. Kurti tha se ndonëse BE-ja do të mund të bënte ...

Gjest primitiv i kryeministres serbe, preu foton me kryeministrin e Kosovës
Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiq, ka bërë disa postime në Twitter nga Londra, ku u mbajt Samiti për Investime në Ballkanin Perëndimor. Por ajo që ra në sy në njërin prej tyre shefja e ekzekutivit serb e kishte prerë ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 22:28
Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiq, ka bërë disa postime në Twitter nga Londra, ku u mbajt Samiti për Investime në Ballkanin Perëndimor. Por ajo që ra në sy në njërin prej tyre shefja e ekzekutivit serb e kishte prerë ...

Zbardhet debati i brendshëm në Samitin e Londrës: Bërnabiç flet për tregti rajonale, Albin Kurti i kërkon njohjen e Kosovës
Në Samitin e Londrës, kryeministrja serbe ka kërkuar bashkëpunim rajonal në tregti, ndërsa kryeministri i Kosovës, Albin Kurti i ka kërkuar asaj njohjen e Kosovës. Zëvendëspresidenti i BERZH-it, Jurgen Rigterink, ka ...
GazetaTema | 24-Feb-2020 16:48
Në Samitin e Londrës, kryeministrja serbe ka kërkuar bashkëpunim rajonal në tregti, ndërsa kryeministri i Kosovës, Albin Kurti i ka kërkuar asaj njohjen e Kosovës. Zëvendëspresidenti i BERZH-it, Jurgen Rigterink, ka ...

Bekteshi: Me strategjinë energjetike deri në vitin 2040 modernizim i plotë dhe transformim i sektorit energjetik
Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi në Samitin e Ballkanit Perëndimor, të organizuar nga Banka Evropiane për Ripërtëritje dhe Zhvillim (BERZH) në Londër, e prezantoi strategjinë për energjetikë të Maqedonisë së ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 21:05
Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi në Samitin e Ballkanit Perëndimor, të organizuar nga Banka Evropiane për Ripërtëritje dhe Zhvillim (BERZH) në Londër, e prezantoi strategjinë për energjetikë të Maqedonisë së ...

Kurti: Punësimi e drejtësia, integrimi evropian dhe anëtarësimi në NATO, prioritetet tona
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i cili po merr pjesë në Samitin e Investimeve për Ballkanit Perëndimor, që po mbahet në Londër nën organizimin e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH), ka zhvilluar ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 20:17
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i cili po merr pjesë në Samitin e Investimeve për Ballkanit Perëndimor, që po mbahet në Londër nën organizimin e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH), ka zhvilluar ...

Kurti planifikon mbledhje të përbashkëta me Malin e Zi dhe Maqedoninë e Veriut
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ndodhet në Londër ku po merr pjesë në samitin e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZh). Përmes një postimi në Facebook, Kurti tha se ka takuar udhëheqësit e BERZH-it dhe ...
ABCNews | 24-Feb-2020 21:14
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ndodhet në Londër ku po merr pjesë në samitin e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZh). Përmes një postimi në Facebook, Kurti tha se ka takuar udhëheqësit e BERZH-it dhe ...

Përshëndetje si gjithë të tjerët, Rama i jep vetëm dorën Albin Kurtit në Londër
LONDËR Në tryezën e përbashkët në Londër me rastin e Samitit të BERZH për investimet e 2020 në Ballkanin Perëndimor Rama dhe Kurti vetëm janë përshëndetur. Kryeministri Rama ishte i fundit që i bashkohet tryzës së ...
BalkanWeb | 24-Feb-2020 15:05
LONDËR Në tryezën e përbashkët në Londër me rastin e Samitit të BERZH për investimet e 2020 në Ballkanin Perëndimor Rama dhe Kurti vetëm janë përshëndetur. Kryeministri Rama ishte i fundit që i bashkohet tryzës së ...

Kurti: Anëtarësimi në NATO dhe integrimi evropian, prioritet i qeverisë sonë
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, mbajti një fjalim në panelin e organizuar nga BERZH për investime në Ballkanin Perëndimor që po mbahet në Londër. Kurti përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka shkruar se ...
AlbInfo | 25-Feb-2020 10:29
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, mbajti një fjalim në panelin e organizuar nga BERZH për investime në Ballkanin Perëndimor që po mbahet në Londër. Kurti përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka shkruar se ...

Kurti paralajmëroi mbledhje të përbashkëta me qeveritë e Maqedonisë së Veriut dhe Malit të Zi
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është përkushtuar për zgjerimin e bashkëpunimit me vendet fqinje dhe paralajmëroi mundësinë për mbledhje të përbashkëta të qeverive të Maqedonisë së Veriut dhe Malit të Zi, transmeton ...
Televizioni Koha | 25-Feb-2020 10:26
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është përkushtuar për zgjerimin e bashkëpunimit me vendet fqinje dhe paralajmëroi mundësinë për mbledhje të përbashkëta të qeverive të Maqedonisë së Veriut dhe Malit të Zi, transmeton ...

Kryeministrja Serbe: Kosova të heqë taksën, kemi nevojë për lehtësira në tregti
Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç, ka thënë në Samitin e Londrës ku morën pjesë vendet e Ballkanit Perëndimor se Kosova duhet ta heqë tarifën 100 % të vendosur ndaj mallrave të tyre, shkruan media serbe Tanjug. ...
Lexo | 25-Feb-2020 09:46
Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiç, ka thënë në Samitin e Londrës ku morën pjesë vendet e Ballkanit Perëndimor se Kosova duhet ta heqë tarifën 100 % të vendosur ndaj mallrave të tyre, shkruan media serbe Tanjug. ...

Kurti paralajmëroi mbledhje të përbashkëta me qeveritë e Maqedonisë dhe Malit të Zi
Prishtinë, 25 shkurt – Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është përkushtuar për zgjerimin e bashkëpunimit me vendet fqinje dhe paralajmëroi mundësinë për mbledhje të përbashkëta të qeverive të Maqedonisë së Veriut dhe ...
Koha.mk | 25-Feb-2020 09:25
Prishtinë, 25 shkurt – Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është përkushtuar për zgjerimin e bashkëpunimit me vendet fqinje dhe paralajmëroi mundësinë për mbledhje të përbashkëta të qeverive të Maqedonisë së Veriut dhe ...

Kurti paralajmëroi mbledhje të përbashkëta me qeveritë e Maqedonisë së Veriut dhe Malit të Zi
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është përkushtuar për zgjerimin e bashkëpunimit me vendet fqinje dhe paralajmëroi mundësinë për mbledhje të përbashkëta të qeverive të Maqedonisë së Veriut dhe Malit të Zi. Pas ...
Aktuale.MK | 25-Feb-2020 09:19
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është përkushtuar për zgjerimin e bashkëpunimit me vendet fqinje dhe paralajmëroi mundësinë për mbledhje të përbashkëta të qeverive të Maqedonisë së Veriut dhe Malit të Zi. Pas ...

Propozimi: Një tryezë mes Kosovës, Malit të Zi dhe Maqedonisë Veriore
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i cili ndodhet në Londër në Samitin e Investimeve të Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim, ka njoftuar se ai planifikon të zhvillojë seanca të përbashkëta me qeverinë e tij me ...
Tesheshi | 25-Feb-2020 09:19
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i cili ndodhet në Londër në Samitin e Investimeve të Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim, ka njoftuar se ai planifikon të zhvillojë seanca të përbashkëta me qeverinë e tij me ...

Kurti në Londër kërkon njohjen nga Serbia, s’heq dorë nga reciprociteti
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, dhe ajo e Serbisë, Ana Bërnabiq, janë ballafaquar për herë të parë gjatë ditës së djeshme në Samitin e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe për Zhvillim (BERZH), të ...
Gazeta Express | 25-Feb-2020 09:19
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, dhe ajo e Serbisë, Ana Bërnabiq, janë ballafaquar për herë të parë gjatë ditës së djeshme në Samitin e Bankës Evropiane për Rindërtim dhe për Zhvillim (BERZH), të ...

Kurti: Anëtarësimi në NATO dhe integrimi evropian prioritet i qeverisë sonë
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, mbajti një fjalim në panelin e organizuar nga BERZH për investime në Ballkanin Perëndimor që po mbahet në Londër. Kurti përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka shkruar se ...
Arbresh | 25-Feb-2020 08:53
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, mbajti një fjalim në panelin e organizuar nga BERZH për investime në Ballkanin Perëndimor që po mbahet në Londër. Kurti përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka shkruar se ...

Kurti: Anëtarësimi në NATO dhe integrimi evropian prioritet i qeverisë sonë
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, mbajti një fjalim në panelin e organizuar nga BERZH për investime në Ballkanin Perëndimor që po mbahet në Londër. Kurti përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka shkruar se ...
Medial | 25-Feb-2020 08:39
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, mbajti një fjalim në panelin e organizuar nga BERZH për investime në Ballkanin Perëndimor që po mbahet në Londër. Kurti përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka shkruar se ...

Rama në Samitin e Londrës: “Minishengeni ynë sjell zhvillim”
Samiti i BERZH-it bën në të njëjtën tryezë kryeministrat e Ballkanit Perëndimor. Të mbledhur për të diskutuar për investimet e mundshme të Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim në vendet e rajonit, kryeministri ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 15:50
Samiti i BERZH-it bën në të njëjtën tryezë kryeministrat e Ballkanit Perëndimor. Të mbledhur për të diskutuar për investimet e mundshme të Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim në vendet e rajonit, kryeministri ...

Kurti paralajmëroi mbledhje të përbashkëta me qeveritë e Maqedonisë së Veriut dhe Malit të Zi
Prishtinë, 25 shkurt 2020 (MEDIAL) – Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është përkushtuar për zgjerimin e bashkëpunimit me vendet fqinje dhe paralajmëroi mundësinë për mbledhje të përbashkëta të qeverive të Maqedonisë ...
Medial | 25-Feb-2020 08:34
Prishtinë, 25 shkurt 2020 (MEDIAL) – Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është përkushtuar për zgjerimin e bashkëpunimit me vendet fqinje dhe paralajmëroi mundësinë për mbledhje të përbashkëta të qeverive të Maqedonisë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved