ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 09:18

Kosovë/ Një 69-vjeçar i ardhur nga Italia dhe dy të rinj dyshohet se janë prekur nga koronavirusi

Kosovë/ Një 69-vjeçar i ardhur nga Italia dhe dy të rinj dyshohet se janë prekur nga koronavirusi
Kosovë- Tre persona të dyshuar si të prekur me koronavirus raportohet të jenë shtruar në klinikën infektive të QKUK.
Top Channel | 25-Feb-2020 18:44
Kosovë- Tre persona të dyshuar si të prekur me koronavirus raportohet të jenë shtruar në klinikën infektive të QKUK.

Dy raste të dyshuara me virusin kinez në Kosovë, priten përgjigjet e analizave
Teksa Italia po përballet me frikën nga koronavirusi, dy raste të reja të dyshuar po vëzhgohen në laboratorët e Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik, në Kosovë. Mediat kosovare raportojnë se rezultatet pritet të ...
Telegraf | 25-Feb-2020 18:11
Teksa Italia po përballet me frikën nga koronavirusi, dy raste të reja të dyshuar po vëzhgohen në laboratorët e Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik, në Kosovë. Mediat kosovare raportojnë se rezultatet pritet të ...

Frika nga koronavirusi, dy raste të dyshuara në Kosovë. Sot del përgjigja e analizave
Kur Italia po përballët me koronavirusin, i cili ka shkaktuar deri më tani 7 viktima, në Kosovë po hetohen dy raste. Në laboratorët e Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik janë duke u trajtuar mostrat e dy pacientëve ...
BalkanWeb | 25-Feb-2020 15:28
Kur Italia po përballët me koronavirusin, i cili ka shkaktuar deri më tani 7 viktima, në Kosovë po hetohen dy raste. Në laboratorët e Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik janë duke u trajtuar mostrat e dy pacientëve ...

Dyshohet për tre raste me koronavirus në Kosovë
Tre raste të dyshuara me koronavirus janë paraqitur në pavionin e infektivit në QKUK në Prishtinë. Tre pacientëtë e dyshuar se janë prekur nga virusi vdekjeprurës kanë ardhur nga Italia dhe kanë hyrë në Kosovë nëpërmjet ...
Lapsi | 25-Feb-2020 18:32
Tre raste të dyshuara me koronavirus janë paraqitur në pavionin e infektivit në QKUK në Prishtinë. Tre pacientëtë e dyshuar se janë prekur nga virusi vdekjeprurës kanë ardhur nga Italia dhe kanë hyrë në Kosovë nëpërmjet ...

Edhe tri raste të dyshuara me coronavirus paraqiten në QKUK
Qendra Klinike Universitare e Kosovës (QKUK), ka njoftuar se në Klinikën Infektive sot janë paraqitur tre raste të dyshuara për coronavirus. Sipas njoftimit për media personave të dyshuar që janë infektuar me ...
Telegrafi | 25-Feb-2020 15:55
Qendra Klinike Universitare e Kosovës (QKUK), ka njoftuar se në Klinikën Infektive sot janë paraqitur tre raste të dyshuara për coronavirus. Sipas njoftimit për media personave të dyshuar që janë infektuar me ...

Tri raste të reja të dyshuara me koronavirus në Kosovë
Në laboratorët e Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik janë duke u trajtuar mostrat e tre pacientëve të tjerë kosovarë me dyshimet se janë prekur nga virusi kinez korona. Rezultatet për ta pritet të publikohen me ...
Monitor | 25-Feb-2020 16:05
Në laboratorët e Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik janë duke u trajtuar mostrat e tre pacientëve të tjerë kosovarë me dyshimet se janë prekur nga virusi kinez korona. Rezultatet për ta pritet të publikohen me ...

Tre pacientët e shtrirë në QKUK nuk janë të prekur nga Coronavirusi
Ka rezultuar negativ testi i analizave laboratorike rreth dyshimeve se tre persona janë prekur nga virusi kinez Coronavirusi, kanë konfirumuar për EO, burimet brenda IKSHPK-së. “Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ...
EkonomiaOnline | 25-Feb-2020 19:51
Ka rezultuar negativ testi i analizave laboratorike rreth dyshimeve se tre persona janë prekur nga virusi kinez Coronavirusi, kanë konfirumuar për EO, burimet brenda IKSHPK-së. “Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ...

Tre pacientët e shtrirë në QKUK nuk janë të prekur nga koronavirusi
Ka rezultuar negativ testi i analizave laboratorike rreth dyshimeve se tre persona janë prekur nga virusi kinez koronavirusi, raporton Express. “Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike i Kosovës (IKSHPK) gjatë ditës ...
Gazeta Observer | 25-Feb-2020 19:48
Ka rezultuar negativ testi i analizave laboratorike rreth dyshimeve se tre persona janë prekur nga virusi kinez koronavirusi, raporton Express. “Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike i Kosovës (IKSHPK) gjatë ditës ...

Tri rastet e dyshuara në Kosovë nuk kanë koronavirus
Të trija rastet, të cilat ishin paraqitur në QKUK të marten si të dyshuara, është konfirmuar se nuk e kanë koronavirusin. Përmes një komunikate, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se testet kanë ...
Koha.net | 25-Feb-2020 19:42
Të trija rastet, të cilat ishin paraqitur në QKUK të marten si të dyshuara, është konfirmuar se nuk e kanë koronavirusin. Përmes një komunikate, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se testet kanë ...

Tre pacientët e shtrirë në QKUK nuk janë të prekur nga koronavirusi
Ka rezultuar negativ testi i analizave laboratorike rreth dyshimeve se tre persona janë prekur nga virusi kinez koronavirusi, raporton Express. “Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike i Kosovës (IKSHPK) gjatë ditës ...
Gazeta Express | 25-Feb-2020 19:42
Ka rezultuar negativ testi i analizave laboratorike rreth dyshimeve se tre persona janë prekur nga virusi kinez koronavirusi, raporton Express. “Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike i Kosovës (IKSHPK) gjatë ditës ...

3 raste të dyshuara në Kosovë
Në Klinikën Infektive në QKUK në Prishtinë, sot janë paraqitur tri raste të dyshuara për koronavirus. Një shtetas jo-kosovar, 69 vjeç i cili ka qëndruar në Itali dhe dy shtetas të tjerë kosovarë, 25 vjeç dhe 23 vjeç, të ...
AlbInfo | 25-Feb-2020 19:42
Në Klinikën Infektive në QKUK në Prishtinë, sot janë paraqitur tri raste të dyshuara për koronavirus. Një shtetas jo-kosovar, 69 vjeç i cili ka qëndruar në Itali dhe dy shtetas të tjerë kosovarë, 25 vjeç dhe 23 vjeç, të ...

Dalin rezultatet, nuk ka koronavirus në Kosovë
Gjatë ditës së sotme u dyshua për tre persona të jenë të prekur me koronavirus, por që rezultatet treguan që ata janë negative. Instituti Kombëtarë i Shëndetësisë Publike në Kosovë ka njoftuar se tre pacientët......
Zeri | 25-Feb-2020 19:42
Gjatë ditës së sotme u dyshua për tre persona të jenë të prekur me koronavirus, por që rezultatet treguan që ata janë negative. Instituti Kombëtarë i Shëndetësisë Publike në Kosovë ka njoftuar se tre pacientët......

Nuk ka koronavirus në Kosovë, tri rastet rezultuan negative
Kanë dalë negative tri rastet e dyshuara sot për koronavirus në Kosovë. Kështu ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës përmes një komunikate për medie, shkruan . Aty thuhet gjithashtu se ...
Arbresh | 25-Feb-2020 19:42
Kanë dalë negative tri rastet e dyshuara sot për koronavirus në Kosovë. Kështu ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës përmes një komunikate për medie, shkruan . Aty thuhet gjithashtu se ...

Dy raste të dyshuara me koronavirus në Kosovë, pritet përgjigja e analizave
Në Kosovë në momentin që Italia po përballet me frikën nga koronavirusi dy raste të reja të dyshuar po vëzhgohen në laboratorët e Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik. Mediat kosovare raportojnë se rezultatet pritet ...
ABCNews | 25-Feb-2020 15:49
Në Kosovë në momentin që Italia po përballet me frikën nga koronavirusi dy raste të reja të dyshuar po vëzhgohen në laboratorët e Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik. Mediat kosovare raportojnë se rezultatet pritet ...

Tre pacientët e shtrirë në QKUK nuk janë të prekur nga koronavirusi
Ka rezultuar negativ testi i analizave laboratorike rreth dyshimeve se tre persona janë prekur nga virusi kinez koronavirusi, raporton Express nga burimet e saja. Në Klinikën Infektive në QKUK, sot janë paraqitur 3 ...
Gazeta Express | 25-Feb-2020 19:36
Ka rezultuar negativ testi i analizave laboratorike rreth dyshimeve se tre persona janë prekur nga virusi kinez koronavirusi, raporton Express nga burimet e saja. Në Klinikën Infektive në QKUK, sot janë paraqitur 3 ...

Paniku nga Koronavirusi/ Në barnatoret e Prishtinës s’ka maska, në njërën për dy orë shitën 350 copë
Kjo ka bërë që farmacitë në Kosovë të mbesin pa maska mbrojtëse, shkruan . Lajmi.net ka vizituar disa nga barnatoret e kryeqytetit për të pyetur rreth sasisë së maskave, çmimit të tyre dhe shqetësimit të qytetarëve. ...
Lajminet | 25-Feb-2020 19:19
Kjo ka bërë që farmacitë në Kosovë të mbesin pa maska mbrojtëse, shkruan . Lajmi.net ka vizituar disa nga barnatoret e kryeqytetit për të pyetur rreth sasisë së maskave, çmimit të tyre dhe shqetësimit të qytetarëve. ...

Në pritje të rezultateve për tri rastet e dyshuara me koronavirus
Sonte pritet të dalin rezultate e tri rasteve të dyshuara me koronavirus. QKUK ka njoftuar se janë marrë mostrat për analizë dhe janë dërguar në Institutin Kombëtar të Shëndetësisë Publike për verifikim, shkruan . ...
Arbresh | 25-Feb-2020 18:06
Sonte pritet të dalin rezultate e tri rasteve të dyshuara me koronavirus. QKUK ka njoftuar se janë marrë mostrat për analizë dhe janë dërguar në Institutin Kombëtar të Shëndetësisë Publike për verifikim, shkruan . ...

Tri raste të reja të dyshuara me koronavirus në Kosovë
Në Klinikën Infektive në QKUK, sot janë paraqitur 3 raste të dyshuara për koronavirus. Një shtetas jo kosovar, 69 vjeç i cili ka qëndruar në Itali dhe dy shtetas të tjerë kosovarë, 25 vjeç dhe 23 vjeç, të cilët kanë ...
Portalb | 25-Feb-2020 17:13
Në Klinikën Infektive në QKUK, sot janë paraqitur 3 raste të dyshuara për koronavirus. Një shtetas jo kosovar, 69 vjeç i cili ka qëndruar në Itali dhe dy shtetas të tjerë kosovarë, 25 vjeç dhe 23 vjeç, të cilët kanë ...

Tre të dyshuarit për koronavirus kanë ardhur në Kosovë nga Italia
Tre persona e dyshuar si të prekur me koronavirus në Kosovë kanë ardhur nga Italia. Kështu është bërë e ditur në një postim në faqen zyrtare të Shërbimit Spitalor Klinik Universitar i Kosovës (SHSKUK), shkruan . Aty ...
Arbresh | 25-Feb-2020 16:25
Tre persona e dyshuar si të prekur me koronavirus në Kosovë kanë ardhur nga Italia. Kështu është bërë e ditur në një postim në faqen zyrtare të Shërbimit Spitalor Klinik Universitar i Kosovës (SHSKUK), shkruan . Aty ...

Dyshohet për tri raste të koronavirusit në Kosovë, pacientët erdhën nga Italia
Në Klinikën Infektive në QKUK, sot janë paraqitur 3 raste të dyshuara për koronavirus, transmeton Gazeta Express. Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës njofton se kanë tre raste të dyshuara për infektim nga ...
Gazeta Express | 25-Feb-2020 16:13
Në Klinikën Infektive në QKUK, sot janë paraqitur 3 raste të dyshuara për koronavirus, transmeton Gazeta Express. Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës njofton se kanë tre raste të dyshuara për infektim nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved