ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/04/2020 21:59

Mblidhet të premten komisioni për shkarkimin e Metës, do pyetet edhe Dvorani

Mblidhet të premten komisioni për shkarkimin e Metës, do pyetet edhe Dvorani
Këtë të premte do të mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta.
Top Channel | 25-Feb-2020 11:29
Këtë të premte do të mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta.

Nisma për shkarkimin e Metës, të premten mblidhet Komisioni Hetimor, merret në pyetje dhe Ardian Dvorani
Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta do të mblidhet këtë të premte, më 28 shkurt. Seanca do të zhvillohet në orën 13:00, ndërsa është parashikuar të dëshmojë edhe kreu i Këshillit të Emërimeve në ...
BalkanWeb | 25-Feb-2020 11:05
Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta do të mblidhet këtë të premte, më 28 shkurt. Seanca do të zhvillohet në orën 13:00, ndërsa është parashikuar të dëshmojë edhe kreu i Këshillit të Emërimeve në ...

Shkarkimi i Ilir Metës, të premten mblidhet Komisioni Hetimor. Merret në pyetje dhe Ardian Dvorani
Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta do të mblidhet këtë të premte, më 28 shkurt. Seanca do të zhvillohet në orën 13:00, ndërsa është parashikuar të dëshmojë edhe kreu i Këshillit të Emërimeve në ...
GazetaTema | 25-Feb-2020 11:13
Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta do të mblidhet këtë të premte, më 28 shkurt. Seanca do të zhvillohet në orën 13:00, ndërsa është parashikuar të dëshmojë edhe kreu i Këshillit të Emërimeve në ...

Të premten do të mblidhet Komisioni Hetimor për Metën
Të premten do të mblidhet Komisioni Hetimor Parlamentar për presidentin Ilir Meta. Në seancën që pritet të zhvillohet në orën 13:00, fillimisht do të merret në pyetje kryetari i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, ...
VizionPlus | 25-Feb-2020 10:58
Të premten do të mblidhet Komisioni Hetimor Parlamentar për presidentin Ilir Meta. Në seancën që pritet të zhvillohet në orën 13:00, fillimisht do të merret në pyetje kryetari i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, ...

Nisma për shkarkimin e Metës/ Të premten mblidhet Komisioni Hetimor, merret në pyetje dhe Ardian Dvorani
Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta do të mblidhet këtë të premte, më 28 shkurt. Seanca do të zhvillohet në orën 13:00, ndërsa është parashikuar të dëshmojë edhe kreu i Këshillit të Emërimeve në ...
Lapsi | 25-Feb-2020 11:16
Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta do të mblidhet këtë të premte, më 28 shkurt. Seanca do të zhvillohet në orën 13:00, ndërsa është parashikuar të dëshmojë edhe kreu i Këshillit të Emërimeve në ...

Presidenti Meta: Mafia shtetrore nuk mund të hetojë veten!
Ilir Meta sot në mëngjez ka postuar një letër se pse duhet të ngrihet populli. Ndër të tjera presidenti shkruan se edhe hetimi nuk po kryhet nga mafia shtetrore e kryesuar nga kryeministri. Ja se ç’shkruan Presidenti: ...
Telegraf | 25-Feb-2020 10:12
Ilir Meta sot në mëngjez ka postuar një letër se pse duhet të ngrihet populli. Ndër të tjera presidenti shkruan se edhe hetimi nuk po kryhet nga mafia shtetrore e kryesuar nga kryeministri. Ja se ç’shkruan Presidenti: ...

Të premten do të mblidhet Komisioni Hetimor për Metën
Të premten do të mblidhet Komisioni Hetimor Parlamentar për presidentin Ilir Meta. Në seancën që pritet të zhvillohet në orën 13:00, fillimisht do të merret në pyetje kryetari i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, ...
Lajmi i Fundit | 25-Feb-2020 11:35
Të premten do të mblidhet Komisioni Hetimor Parlamentar për presidentin Ilir Meta. Në seancën që pritet të zhvillohet në orën 13:00, fillimisht do të merret në pyetje kryetari i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, ...

Ilir Meta: Xhaxhi Dvorani me xhaxhin Gramoz nuk më përgjigjen, më 2 mars do iu tregojmë se jemi komb shqiponjash e jo sorrash
Ilir Meta ka bërë një tjetër postim rrjetet sociale ku liston sipas tij të gjitha arsyet se pse qytetarët duhet të dalin në manifestimin që ai ka thërritur më 2 mars. Sipas kreut të Shtetit, qytetarët duhet të ngrihen ...
GazetaTema | 25-Feb-2020 09:13
Ilir Meta ka bërë një tjetër postim rrjetet sociale ku liston sipas tij të gjitha arsyet se pse qytetarët duhet të dalin në manifestimin që ai ka thërritur më 2 mars. Sipas kreut të Shtetit, qytetarët duhet të ngrihen ...

Meta fton qytetarët në shesh me 2 mars: Kur rrëzohen institucionet, ngrihet populli!
Presidenti i Republikës Ilir Meta edhe sot në postimet e tij në rrjete sociale, ftoi qytetaret ti bashkohen nismës së tij në 2 mars, duke theksuar se kur rrezohen institucionet, ngrihet populli. Kreu i shtetit Meta ka ...
RTSH | 25-Feb-2020 11:35
Presidenti i Republikës Ilir Meta edhe sot në postimet e tij në rrjete sociale, ftoi qytetaret ti bashkohen nismës së tij në 2 mars, duke theksuar se kur rrezohen institucionet, ngrihet populli. Kreu i shtetit Meta ka ...

Meta: Kur rrëzohen institucionet, ngrihet populli
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka shpjeguar sot se përse i drejtohet popullit. “Kur rrëzohen institucionet, ngrihet populli”, është shprehur Meta. “Përse Presidenti i drejtohet popullit? Sepse sovraniteti në ...
TetovaSot | 25-Feb-2020 11:27
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka shpjeguar sot se përse i drejtohet popullit. “Kur rrëzohen institucionet, ngrihet populli”, është shprehur Meta. “Përse Presidenti i drejtohet popullit? Sepse sovraniteti në ...

“Etildës do t’i dalin lot gëzimi”! Meta tjetër mesazh të fortë: Nuk mund të përdhosemi nga një bandë sorrash!
TIRANË Presidenti Ilir Meta e nis ditën e sotme me një tjetër thirrje për qytetarët shqiptarë, që të bashkohen në manifestimin e 2 marsit. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Kreu i Shtetit thekson se kur rrëzohen ...
BalkanWeb | 25-Feb-2020 09:05
TIRANË Presidenti Ilir Meta e nis ditën e sotme me një tjetër thirrje për qytetarët shqiptarë, që të bashkohen në manifestimin e 2 marsit. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Kreu i Shtetit thekson se kur rrëzohen ...

Meta nis ditën ashpërsisht, Rama i përgjigjet “urtësisht” me fjalët e një imami
Presidenti Meta e ka nisur ditën ashpërsisht, nën pretendimin se mazhoranca i ka rrëmbyer kompetencat kushtetuese, në një përpjekje për të marrë kontrollin e Gjykatës Kushtetuese. Ai madje, në një status të gjatë ku ...
Tesheshi | 25-Feb-2020 11:18
Presidenti Meta e ka nisur ditën ashpërsisht, nën pretendimin se mazhoranca i ka rrëmbyer kompetencat kushtetuese, në një përpjekje për të marrë kontrollin e Gjykatës Kushtetuese. Ai madje, në një status të gjatë ku ...

Kuvendi fton Dvoranin para Komisionit Hetimor: Do të pyetet për Presidentin Meta
Komisioni Hetimor i ngritur nga Kuvendi për Presidentin Ilir Meta do të marrë në pyetje kreun e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani. Mësohet se Dvorani do të pyetet gjatë mbledhjes së ditës së premte. ...
ABCNews | 25-Feb-2020 10:47
Komisioni Hetimor i ngritur nga Kuvendi për Presidentin Ilir Meta do të marrë në pyetje kreun e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani. Mësohet se Dvorani do të pyetet gjatë mbledhjes së ditës së premte. ...

Mblidhet të premten komisioni për shkarkimin e Metës
Këtë të premte do të mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Seanca do të zhvillohet në orën 13:00, ndërsa është parashikuar të dëshmojë edhe kreu i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian ...
Portalb | 25-Feb-2020 11:16
Këtë të premte do të mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Seanca do të zhvillohet në orën 13:00, ndërsa është parashikuar të dëshmojë edhe kreu i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian ...

Meta thirrje shqiptarëve: Ngrihuni për të rivendosur sovranitetin tuaj të nëpërkëmbur
Presidenti Ilir Meta ka ritheksuar injorimin që sipas tij Kuvendi iu ka bërë këtë vit shkresave zyrtare për tejkalimin e situatës së rëndë në Gjykatën Kushtetuese. Përmes një postimi në “Facebook”, kreu i shtetit i bën ...
VizionPlus | 25-Feb-2020 09:19
Presidenti Ilir Meta ka ritheksuar injorimin që sipas tij Kuvendi iu ka bërë këtë vit shkresave zyrtare për tejkalimin e situatës së rëndë në Gjykatën Kushtetuese. Përmes një postimi në “Facebook”, kreu i shtetit i bën ...

Të premten mblidhet Komisioni Hetimor, merret në pyetje dhe Ardian Dvorani
Komisioni Hetimor Parlamentar për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta, do të mblidhet ditën e premte. Mësohet se në orën 13:00 do të merret në pyetje kreu i Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani. Deputetët do ta pyesin ...
Gazeta Express | 25-Feb-2020 11:13
Komisioni Hetimor Parlamentar për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta, do të mblidhet ditën e premte. Mësohet se në orën 13:00 do të merret në pyetje kreu i Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani. Deputetët do ta pyesin ...

Meta kërkon nga qytetarët që të protestojnë më 2 mars: Sovraniteti i përket vetëm popullit shqiptar
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta u është drejtuar qytetarëve duke iu kërkuar që të ngritën më 2 mars për të rivendosur sovranitetin e nëpërkëmbur përmes rivendosjes së rendit kushtetues, demokratik dhe llogaridhënës. ...
Telegrafi | 25-Feb-2020 09:39
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta u është drejtuar qytetarëve duke iu kërkuar që të ngritën më 2 mars për të rivendosur sovranitetin e nëpërkëmbur përmes rivendosjes së rendit kushtetues, demokratik dhe llogaridhënës. ...

Meta: Kur rrëzohen institucionet, ngrihet populli
Na ndiqni në Facebook mapo.al Presidenti i Republikës Ilir Meta, ka reaguar sërish për “Grushtin e Shtetit” dhe 2 marsin, ku ka thirrur në një tubim qytetarët shqiptarë. Meta shpjegon arsyjet se përse i është drejtuar ...
Mapo | 25-Feb-2020 09:04
Na ndiqni në Facebook mapo.al Presidenti i Republikës Ilir Meta, ka reaguar sërish për “Grushtin e Shtetit” dhe 2 marsin, ku ka thirrur në një tubim qytetarët shqiptarë. Meta shpjegon arsyjet se përse i është drejtuar ...

Shkarkimi Presidentit/ Komisioni Hetimor, merr në pyetje dhe Ardian Dvoranin
Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta do të mblidhet këtë të premte. Seanca do zhvillohet në orën 13:00, ndërsa mendohet të dëshmojë edhe kreu i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani. Ky ...
Lajmi i Fundit | 25-Feb-2020 11:10
Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta do të mblidhet këtë të premte. Seanca do zhvillohet në orën 13:00, ndërsa mendohet të dëshmojë edhe kreu i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani. Ky ...

“Kur rrëzohen institucionet, ngrihet populli”/ Meta tregon arsyet pse kërkon 2 marsin
Presidenti Ilir Meta në një status të gjatë në facebook ka shpjeguar arsyet se pse sipas tij i është drejtuar popullit sa i përket gjendjes aktuale.
Top Channel | 25-Feb-2020 09:00
Presidenti Ilir Meta në një status të gjatë në facebook ka shpjeguar arsyet se pse sipas tij i është drejtuar popullit sa i përket gjendjes aktuale.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved