ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/03/2020 01:47

Koronavirusi/ Rritet bilanci në Itali! 10 persona humbin jetën, 322 të infektuar

Koronavirusi/ Rritet bilanci në Itali! 10 persona humbin jetën, 322 të infektuar
10 persona kanë humbur jetën ndërkohë që 322 rezultojnë të prekur; ky është bilanci aktual në Itali nga koronavirusi.
Top Channel | 25-Feb-2020 18:44
10 persona kanë humbur jetën ndërkohë që 322 rezultojnë të prekur; ky është bilanci aktual në Itali nga koronavirusi.

11 viktima në Itali, katër të vdekur vetëm sot
Italia shënon 11 të vdekur nga koronavirusi. Bilanci I viktimave është rritur ndjeshëm vetëm mbrëmjen e të martës pasi kishim pasur 7 viktima në ditët e kaluara. Mirëpo të martën në orën 18:00, komisioneri italian i ...
VizionPlus | 25-Feb-2020 19:21
Italia shënon 11 të vdekur nga koronavirusi. Bilanci I viktimave është rritur ndjeshëm vetëm mbrëmjen e të martës pasi kishim pasur 7 viktima në ditët e kaluara. Mirëpo të martën në orën 18:00, komisioneri italian i ...

Koronavirusi në Itali, shkon në 10 numri i viktimave
Angelo Borrelli, shefi i Emergjencave Civile, ka raportuar se ka shkruar në 10 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali. Nga raportimet e mediave italiane, 3 viktimat e ditës së sotme janë të moshës mbi 80 vjeç dhe ...
Telegraf | 25-Feb-2020 18:53
Angelo Borrelli, shefi i Emergjencave Civile, ka raportuar se ka shkruar në 10 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali. Nga raportimet e mediave italiane, 3 viktimat e ditës së sotme janë të moshës mbi 80 vjeç dhe ...

Koronavirus, ndërpriten xhirimet në Venezia të “Mission Impossible 7” me Tom Cruise
Xhirimet e filmit të fundit të serive ‘Missione Impossible’ me Tom Cruise janë ndërprerë në Itali për shkak të shpërthimit të epidemisë së koronavirusit, sipas asaj të raportojnë sot mediat amerikane. Mediat shkruajë se ...
BalkanWeb | 25-Feb-2020 10:20
Xhirimet e filmit të fundit të serive ‘Missione Impossible’ me Tom Cruise janë ndërprerë në Itali për shkak të shpërthimit të epidemisë së koronavirusit, sipas asaj të raportojnë sot mediat amerikane. Mediat shkruajë se ...

Tre viktima të tjera në Itali nga koronavirusi vetëm të martën
Ka shkuar në 10 numri i të vdekurve nga koronavirusi në Itali. Lajmi u be i ditur mbremjen e kesaj te marte nga komisioneri italian i shendetesise dhe pergjegjesi per situaten Angelo Borrelli. Ai beri te ditur se 3 ...
VizionPlus | 25-Feb-2020 18:32
Ka shkuar në 10 numri i të vdekurve nga koronavirusi në Itali. Lajmi u be i ditur mbremjen e kesaj te marte nga komisioneri italian i shendetesise dhe pergjegjesi per situaten Angelo Borrelli. Ai beri te ditur se 3 ...

Shkon në 314 numri i të infektuarve në Itali, raste të reja në Siçili e Liguria
Ka shkuar në 314 numri i personave të infektuar nga koronavirusi në Itali nga të cilët 7 kanë humbur jetën. Azhornimi i fundit i situatës në vendin fqinj i takon orës 18:00 të kësaj të marte. Rastet e reja që i janë ...
VizionPlus | 25-Feb-2020 18:26
Ka shkuar në 314 numri i personave të infektuar nga koronavirusi në Itali nga të cilët 7 kanë humbur jetën. Azhornimi i fundit i situatës në vendin fqinj i takon orës 18:00 të kësaj të marte. Rastet e reja që i janë ...

Koronavirusi, shkon në 10 numri i viktimave në Itali
Sipas Shefit të Emergjencave Civile, Angelo Borrelli, ka shkruar në 10 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali. Mosha e të vdekurve nuk është bërë e ditur, por Borrelli ka deklaruar se janë të moshuar. Gjithashtu ...
Lapsi | 25-Feb-2020 19:07
Sipas Shefit të Emergjencave Civile, Angelo Borrelli, ka shkruar në 10 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali. Mosha e të vdekurve nuk është bërë e ditur, por Borrelli ka deklaruar se janë të moshuar. Gjithashtu ...

Koronavirusi/ Shkon në 10 numri i viktimave në Itali, tre vdiqën orët e fundit
Rritet frikshëm numri i viktimave në Itali. Në orën 18:20 të ditës së sotme raportohet se numri i viktimave ka shkuar në 10, ndërsa të prekur nga koronavirusi janë 322 persona. Angelo Borrelli ka deklaruar se tre të ...
ABCNews | 25-Feb-2020 18:32
Rritet frikshëm numri i viktimave në Itali. Në orën 18:20 të ditës së sotme raportohet se numri i viktimave ka shkuar në 10, ndërsa të prekur nga koronavirusi janë 322 persona. Angelo Borrelli ka deklaruar se tre të ...

Rritet numri i të prekurve në Itali. Vaksina e parë kundër koronavirusit në SHBA, testet e para në muajin Prill
Situata vazhdon të mbetet shqëtësuese në Itali. Ndërsa nurmi i të prekurve vijon të rritet dhe shtrihet në vend, duke arritur në 283 persona, numri i personave që kanë humbur jetën nga koronavirusi deri më tani mbetet ...
Monitor | 25-Feb-2020 13:22
Situata vazhdon të mbetet shqëtësuese në Itali. Ndërsa nurmi i të prekurve vijon të rritet dhe shtrihet në vend, duke arritur në 283 persona, numri i personave që kanë humbur jetën nga koronavirusi deri më tani mbetet ...

Rritet numri i të infektuarve nga koronavirusi në Itali
Shtatë persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Itali, ndërsa numri i të infektuarve ka shkuar në 230. Zona më e prekur është Lombardia me 172 të infektuar. Viktima e fundit është një 80-vjeçar, i cili një javë më ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 20:19
Shtatë persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Itali, ndërsa numri i të infektuarve ka shkuar në 230. Zona më e prekur është Lombardia me 172 të infektuar. Viktima e fundit është një 80-vjeçar, i cili një javë më ...

E FUNDIT/ Koronavirusi, Italia nxjerr ushtrinë në rrugë
Numri i të prekurve nga koronavirusi ka shkuar brenda pak orëve në 283 në Itali, ndërsa deri më tani numërohen shtatë të vdekur. Madje, siç raporton TGcom autoritetet kanë nxjerrë në rrugë edhe ushtrinë për të mbajtur ...
ABCNews | 25-Feb-2020 13:07
Numri i të prekurve nga koronavirusi ka shkuar brenda pak orëve në 283 në Itali, ndërsa deri më tani numërohen shtatë të vdekur. Madje, siç raporton TGcom autoritetet kanë nxjerrë në rrugë edhe ushtrinë për të mbajtur ...

Rritet numri i të vdekurve nga virusi korona në Itali
Siç raportohet nga mediat italiane, mësohet se gjatë orëve të fundit janë ndarë nga jeta tre të moshuar. Saktësisht 240 raste dhe 9 viktima janë në Lombardi, 43 raste dhe një i vdekur në Veneto, 26 raste në Emilia ...
AlbInfo | 25-Feb-2020 19:27
Siç raportohet nga mediat italiane, mësohet se gjatë orëve të fundit janë ndarë nga jeta tre të moshuar. Saktësisht 240 raste dhe 9 viktima janë në Lombardi, 43 raste dhe një i vdekur në Veneto, 26 raste në Emilia ...

10 të vdekur nga koronavirusi në Itali, 322 të infektuar
Romë, 25 shkurt – 10 persona kanë humbur jetën ndërkohë që 322 rezultojnë të prekur; ky është bilanci aktual në Itali nga koronavirusi. Nisur nga çfarë raportojnë mediat fqinje, mësohet se gjatë orëve të fundit janë ...
Koha.mk | 25-Feb-2020 19:10
Romë, 25 shkurt – 10 persona kanë humbur jetën ndërkohë që 322 rezultojnë të prekur; ky është bilanci aktual në Itali nga koronavirusi. Nisur nga çfarë raportojnë mediat fqinje, mësohet se gjatë orëve të fundit janë ...

Itali: 10 të vdekur nga koronavirusi – 322 të infektuar
10 persona kanë humbur jetën ndërkohë që 322 rezultojnë të prekur; ky është bilanci aktual në Itali nga koronavirusi. Nisur nga çfarë raportojnë mediat fqinje, mësohet se gjatë orëve të fundit janë ndarë nga jeta tre të ...
Klan Kosova | 25-Feb-2020 19:07
10 persona kanë humbur jetën ndërkohë që 322 rezultojnë të prekur; ky është bilanci aktual në Itali nga koronavirusi. Nisur nga çfarë raportojnë mediat fqinje, mësohet se gjatë orëve të fundit janë ndarë nga jeta tre të ...

Rëndohet bilanci në Itali/ Edhe tre viktima, shkon në 322 numri i të prekurve nga koronavirusi
322 janë rastet e konfirmuara me koronavirus në Itali. Lajmi kon firmohet nga autoritetet shëndetësore italiane. Ndërkohë që edhe tre vdekje të tjera janë regjistruar në Lombardi, viktimat bëhen 10. Sipas informacioneve ...
Politiko | 25-Feb-2020 18:58
322 janë rastet e konfirmuara me koronavirus në Itali. Lajmi kon firmohet nga autoritetet shëndetësore italiane. Ndërkohë që edhe tre vdekje të tjera janë regjistruar në Lombardi, viktimat bëhen 10. Sipas informacioneve ...

Koronavirusi në Itali, numurohen 200 raste në të gjithë vendin
Ka shkuar në gjashtë numri i viktimave të koronavirusit në Itali ndërkohë që ka tani edhe mungesë tamponësh për analizat e koronavirusit. Të prekurit në Itali, janë 224. Lombardia është rajoni me numrin më të madh të ...
Telegraf | 24-Feb-2020 17:26
Ka shkuar në gjashtë numri i viktimave të koronavirusit në Itali ndërkohë që ka tani edhe mungesë tamponësh për analizat e koronavirusit. Të prekurit në Itali, janë 224. Lombardia është rajoni me numrin më të madh të ...

E FUNDIT/ Rritet ndjeshëm brenda orës numri i të prekurve nga koronavirusi në Itali
Numri i të prekurve nga koronavirusi ka shkuar brenda pak orëve në 270 në Itali, ndërsa deri më tani numërohen shtatë të vdekur. Rastet më të shumta janë në Lombardi, ku janë shënuar 206 të tilla. Këtu është edhe numri ...
ABCNews | 25-Feb-2020 10:32
Numri i të prekurve nga koronavirusi ka shkuar brenda pak orëve në 270 në Itali, ndërsa deri më tani numërohen shtatë të vdekur. Rastet më të shumta janë në Lombardi, ku janë shënuar 206 të tilla. Këtu është edhe numri ...

Rritet në dhjetë numri i vdekjeve nga koronavirusi në Itali
Numri i përgjithshëm i personave të infektuar me koronavirus në Itali është 322 kurse numri i vdekjeve ka shkuar në dhjetë. Tre viktimat e orëve të fundit në Lombardi janë të moshës mbi 80 vjeç me probleme të mëparshme ...
InFokusi | 25-Feb-2020 18:55
Numri i përgjithshëm i personave të infektuar me koronavirus në Itali është 322 kurse numri i vdekjeve ka shkuar në dhjetë. Tre viktimat e orëve të fundit në Lombardi janë të moshës mbi 80 vjeç me probleme të mëparshme ...

Italia në alarm, shkon në 10 numri i të vdekurve nga Coronavirusi, 322 të prekur
Sipas Shefit të Emergjencave Civile, Angelo Borrelli, ka shkruar në 10 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali. Mosha e të vdekurve nuk është bërë e ditur, por Borrelli ka deklaruar se janë të moshuar. Gjithashtu ...
EkonomiaOnline | 25-Feb-2020 18:53
Sipas Shefit të Emergjencave Civile, Angelo Borrelli, ka shkruar në 10 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali. Mosha e të vdekurve nuk është bërë e ditur, por Borrelli ka deklaruar se janë të moshuar. Gjithashtu ...

Rritet në dhjetë numri i vdekjeve nga koronavirusi në Itali, viktimat mbi 80 vjeçarë
Numri i përgjithshëm i personave të infektuar me koronavirus në Itali është 322 kurse numri i vdekjeve ka shkuar në dhjetë. Tre viktimat e orëve të fundit në Lombardi janë të moshës mbi 80 vjeç me probleme të mëparshme ...
Indeks Online | 25-Feb-2020 18:38
Numri i përgjithshëm i personave të infektuar me koronavirus në Itali është 322 kurse numri i vdekjeve ka shkuar në dhjetë. Tre viktimat e orëve të fundit në Lombardi janë të moshës mbi 80 vjeç me probleme të mëparshme ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved