ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/03/2020 08:24

Coronavirusi mbërrin edhe në Kroaci, konfirmohet një rast

Coronavirusi mbërrin edhe në Kroaci, konfirmohet një rast
Kroacia konfirmon rastin e parë me koronavirus. Rastin e konfirmoi kryeministri Anderj Plenkoviç. Mësohet se pacienti është një djalë i ri në Zagreb dhe është në karantinë në Spitalin Universitar për sëmundje infektive. ...
Lapsi | 25-Feb-2020 16:01
Kroacia konfirmon rastin e parë me koronavirus. Rastin e konfirmoi kryeministri Anderj Plenkoviç. Mësohet se pacienti është një djalë i ri në Zagreb dhe është në karantinë në Spitalin Universitar për sëmundje infektive. ...

Maqedoni, udhëtari nga Dubai nuk ka coronavirus
Udhëtari i cili në mëngjes erdhi nga Dubai dhe u shtrua në Klinikën Infektive të Shkupit, nën dyshimin se ka simptome të coronavirusit, për të cilin foli edhe ministri Filipçe, pas testeve të kryera ka rezultuar negativ ...
Telegrafi | 25-Feb-2020 14:22
Udhëtari i cili në mëngjes erdhi nga Dubai dhe u shtrua në Klinikën Infektive të Shkupit, nën dyshimin se ka simptome të coronavirusit, për të cilin foli edhe ministri Filipçe, pas testeve të kryera ka rezultuar negativ ...

Koronavirusi “prek” Kroacinë, konfirmohet rasti i parë
Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Kroaci.Pacienti është shtruar në një spital në Zagreb. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri kroat Andrej Plenkoviç. “Pacienti është në klinikën e Zagrebit për sëmundje ...
VizionPlus | 25-Feb-2020 13:32
Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Kroaci.Pacienti është shtruar në një spital në Zagreb. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri kroat Andrej Plenkoviç. “Pacienti është në klinikën e Zagrebit për sëmundje ...

?Qeveria maqedonase anulon ekskursionet e nxënësve dhe studentëve për në Itali
Pacienti i fundit i testuar në Klinikën Infektive në Shkup nuk është i prekur nga Coronavirusi. Ai kishte mbërritur nga Dubai në Shkup para disa ditësh dhe i kishte kaluar të gjitha kontrollet, por më pas është ankuar ...
EkonomiaOnline | 25-Feb-2020 19:01
Pacienti i fundit i testuar në Klinikën Infektive në Shkup nuk është i prekur nga Coronavirusi. Ai kishte mbërritur nga Dubai në Shkup para disa ditësh dhe i kishte kaluar të gjitha kontrollet, por më pas është ankuar ...

Qeveria maqedonase anulon ekskursionet e nxënësve dhe studentëve për në Itali
Pacienti i fundit i testuar në Klinikën Infektive në Shkup nuk është i prekur nga virusi Korona. Ai kishte mbërritur nga Dubai në Shkup para disa ditësh dhe i kishte kaluar të gjitha kontrollet, por më pas është ankuar ...
InFokusi | 25-Feb-2020 18:47
Pacienti i fundit i testuar në Klinikën Infektive në Shkup nuk është i prekur nga virusi Korona. Ai kishte mbërritur nga Dubai në Shkup para disa ditësh dhe i kishte kaluar të gjitha kontrollet, por më pas është ankuar ...

Udhëtari nga Dubai nuk ka koronavirus
Udhëtari që erdhi nga Dubai i cili kishte simptoma të ngjashme me gripin, ndërsa u hospitalizua në Klinikën Infektive nuk ka koronavirus. Testimi i pacienti ka treguar që është pozitiv në inflcuencën të tipit B. Ai ka ...
Arbresh | 25-Feb-2020 17:31
Udhëtari që erdhi nga Dubai i cili kishte simptoma të ngjashme me gripin, ndërsa u hospitalizua në Klinikën Infektive nuk ka koronavirus. Testimi i pacienti ka treguar që është pozitiv në inflcuencën të tipit B. Ai ka ...

Shkup, udhëtari nga Dubai nuk ka koronavirus
Udhëtari nga Dubai që është testuar në Klinikën Infektive në Shkup ka rezultuar të jetë negativ ndaj koronavirusit, përcjell GazetaExpress. Personi kishte qëndruar për gjashtë ditë në Dubai dhe kishte simptoma të ...
Gazeta Observer | 25-Feb-2020 16:01
Udhëtari nga Dubai që është testuar në Klinikën Infektive në Shkup ka rezultuar të jetë negativ ndaj koronavirusit, përcjell GazetaExpress. Personi kishte qëndruar për gjashtë ditë në Dubai dhe kishte simptoma të ...

Udhëtari nga Dubai nuk ka koronavirus
Shkup, 25 shkurt 2020 (MEDIAL) – Udhëtari që erdhi nga Dubai i cili kishte simptoma të ngjashme me gripin, ndërsa u hospitalizua në Klinikën Infektive nuk ka koronavirus. Testimi i pacienti ka treguar që është pozitiv ...
Medial | 25-Feb-2020 15:55
Shkup, 25 shkurt 2020 (MEDIAL) – Udhëtari që erdhi nga Dubai i cili kishte simptoma të ngjashme me gripin, ndërsa u hospitalizua në Klinikën Infektive nuk ka koronavirus. Testimi i pacienti ka treguar që është pozitiv ...

Deklaratë e ministrit Filipçe për testim nga koronavirusi të udhëtarit nga Dubai (drejtpërdrejtë)
Shkup, 25 shkurt 2020 (MEDIAL) – DREJTPËRDREJTË- Deklaratë e ministrit të Shëndetësisë, Venko Filipçe për rezultatet e testimit të udhëtarit nga Dubai i cili ishte hospitalizuar në Klinikën Infektive me simptoma të ...
Medial | 25-Feb-2020 15:40
Shkup, 25 shkurt 2020 (MEDIAL) – DREJTPËRDREJTË- Deklaratë e ministrit të Shëndetësisë, Venko Filipçe për rezultatet e testimit të udhëtarit nga Dubai i cili ishte hospitalizuar në Klinikën Infektive me simptoma të ...

MSH: Informacionet e publikuara për udhëtarin nga Dubai nuk janë zyrtare
Shkup, 25 shkurt 2020 (MEDIAL) – Informacionet e rezultateve nga testimi i udhëtarit nga Dubai në Klinikën infektive që u plasuan në media nuk janë zyrtare, kumtoi këtë pasdite Ministria e Shëndetësisë (MSH). ...
Medial | 25-Feb-2020 15:25
Shkup, 25 shkurt 2020 (MEDIAL) – Informacionet e rezultateve nga testimi i udhëtarit nga Dubai në Klinikën infektive që u plasuan në media nuk janë zyrtare, kumtoi këtë pasdite Ministria e Shëndetësisë (MSH). ...

Kroacia konfirmon rastin e parë me koronavirus
Kroacia ka konfirmuar rastin e parë me koronavirus. Lajmin e ka dhënë kryeministri kroat Andrei Plenkoviç Rasti i konfirmuar është në Zagreb dhe i infektuari është një djalë i ri. Kroacia ka nisur t’u bëjë analiza dhe ...
Dritare | 25-Feb-2020 15:25
Kroacia ka konfirmuar rastin e parë me koronavirus. Lajmin e ka dhënë kryeministri kroat Andrei Plenkoviç Rasti i konfirmuar është në Zagreb dhe i infektuari është një djalë i ri. Kroacia ka nisur t’u bëjë analiza dhe ...

U konfirmua rasti i parë i Kovid-19 në Kroaci
Në Kroaci është konfirmuar se një njeri i cili ishte në Milano është infektuar me koronavirusin e ri. Kryeministri kroat Andrej Plenkoviq pas mbledhjes së shtabit të krizës për koronavirusin, deklaroi se bëhet fjalë për ...
Televizioni Koha | 25-Feb-2020 15:01
Në Kroaci është konfirmuar se një njeri i cili ishte në Milano është infektuar me koronavirusin e ri. Kryeministri kroat Andrej Plenkoviq pas mbledhjes së shtabit të krizës për koronavirusin, deklaroi se bëhet fjalë për ...

Shkup, udhëtari nga Dubai nuk ka koronavirus
Udhëtari nga Dubai që është testuar në Klinikën Infektive në Shkup ka rezultuar të jetë negativ ndaj koronavirusit. Personi kishte qëndruar për gjashtë ditë në Dubai dhe kishte simptoma të ngjashme të gripit. Kujtojmë, ...
Ina-Online | 25-Feb-2020 14:58
Udhëtari nga Dubai që është testuar në Klinikën Infektive në Shkup ka rezultuar të jetë negativ ndaj koronavirusit. Personi kishte qëndruar për gjashtë ditë në Dubai dhe kishte simptoma të ngjashme të gripit. Kujtojmë, ...

Kroaci, shënohet rasti i parë me koronavirus
Kroacia ka konfirmuar rastin e saj të parë të infeksionit me koronavirus në një pacient i cili është shtruar në spital në kryeqytetin Zagreb. Lajmi u bë i ditur nga kryeministri Andrej Plenkoviç. “Pacienti është në ...
RTSH | 25-Feb-2020 14:53
Kroacia ka konfirmuar rastin e saj të parë të infeksionit me koronavirus në një pacient i cili është shtruar në spital në kryeqytetin Zagreb. Lajmi u bë i ditur nga kryeministri Andrej Plenkoviç. “Pacienti është në ...

Sapo ishte kthyer nga Italia, dalin rezultatet e analizave për të dyshuarin me koronavirus në Shkup
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën Infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë.
Top Channel | 25-Feb-2020 10:32
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën Infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë.

Maqedoni, udhëtari nga Dubai nuk ka coronavirus
Udhëtari i cili në mëngjes erdhi nga Dubai dhe u shtrua në Klinikën Infektive të Shkupit, nën dyshimin se ka simptome të coronavirusit, për të cilin foli edhe ministri Filipçe, pas testeve të kryera ka rezultuar negativ ...
Arbresh | 25-Feb-2020 14:40
Udhëtari i cili në mëngjes erdhi nga Dubai dhe u shtrua në Klinikën Infektive të Shkupit, nën dyshimin se ka simptome të coronavirusit, për të cilin foli edhe ministri Filipçe, pas testeve të kryera ka rezultuar negativ ...

Konfirmohet: Koronavirusi arrin në Kroaci dhe Austri
Plenkoviq ka thënë se pacienti tashmë ndodhet në karantinë në një spital të Zagrebit. Edhe në Austri janë raportuar dy rastet e para. “Pacienti është në Klinikën e Zagrebit për Sëmundje Ngjitëse. Është person në moshë ...
Lajminet | 25-Feb-2020 14:26
Plenkoviq ka thënë se pacienti tashmë ndodhet në karantinë në një spital të Zagrebit. Edhe në Austri janë raportuar dy rastet e para. “Pacienti është në Klinikën e Zagrebit për Sëmundje Ngjitëse. Është person në moshë ...

Shkup, udhëtari nga Dubai nuk ka koronavirus
Udhëtari nga Dubai që është testuar në Klinikën Infektive në Shkup ka rezultuar të jetë negativ ndaj koronavirusit, përcjell GazetaExpress. Personi kishte qëndruar për gjashtë ditë në Dubai dhe kishte simptoma të ...
Gazeta Express | 25-Feb-2020 14:22
Udhëtari nga Dubai që është testuar në Klinikën Infektive në Shkup ka rezultuar të jetë negativ ndaj koronavirusit, përcjell GazetaExpress. Personi kishte qëndruar për gjashtë ditë në Dubai dhe kishte simptoma të ...

Koronavirusi arrin edhe në Kroaci e Austri
Kryeministri i Kroacisë, Andrej Plenkoviq, ka konfirmuar se në vendin e tij është regjistruar rasti i parë i personit të infektuar me koronavisur. Pacienti tashmë ndodhet në karantinë në një spital të Zagrebit. Edhe në ...
Gazeta Monitor | 25-Feb-2020 14:16
Kryeministri i Kroacisë, Andrej Plenkoviq, ka konfirmuar se në vendin e tij është regjistruar rasti i parë i personit të infektuar me koronavisur. Pacienti tashmë ndodhet në karantinë në një spital të Zagrebit. Edhe në ...

Konfirmohet: Koronavirusi arrin në Kroaci dhe Austri
Kryeministri i Kroacisë, Andrej Plenkoviq, ka konfirmuar se në vendin e tij është regjistruar rasti i parë i personit të infektuar me koronavisur. Plenkoviq ka thënë se pacienti tashmë ndodhet në karantinë në një spital ...
Klan Kosova | 25-Feb-2020 14:13
Kryeministri i Kroacisë, Andrej Plenkoviq, ka konfirmuar se në vendin e tij është regjistruar rasti i parë i personit të infektuar me koronavisur. Plenkoviq ka thënë se pacienti tashmë ndodhet në karantinë në një spital ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved