ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 03:07

Sapo ishte kthyer nga Italia, dalin rezultatet e analizave për të dyshuarin me koronavirus në Shkup

Sapo ishte kthyer nga Italia, dalin rezultatet e analizave për të dyshuarin me koronavirus në Shkup
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën Infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë.
Top Channel | 25-Feb-2020 10:32
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën Infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë.

Një udhëtar nga Dubai përfundon në Klinikën Infektive, i bëhen analizat për coronavirus
Para disa orëve në Klinikën Infektive në Shkup është pranuar një pacient, i cili para disa ditësh ka ardhur nga Dubai ku ka qëndruar gjashtë ditë. Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, tha se ky persona ka pasur ...
Telegrafi | 25-Feb-2020 11:38
Para disa orëve në Klinikën Infektive në Shkup është pranuar një pacient, i cili para disa ditësh ka ardhur nga Dubai ku ka qëndruar gjashtë ditë. Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, tha se ky persona ka pasur ...

Kishte ardhur nga Italia, i dyshuari me koronavirus në Shkup rezultoi negativ
Një shtetas në Shkup, i cili kishte ardhur nga Italia, rezultoi negativ pas testit të kryer për koronavirus. Ky lajm u konfirmua nga Ministria e Shëndetësisë në Maqëdoninë e Veriut, e cila deklaroi se pacienti nuk ka ...
VizionPlus | 25-Feb-2020 08:49
Një shtetas në Shkup, i cili kishte ardhur nga Italia, rezultoi negativ pas testit të kryer për koronavirus. Ky lajm u konfirmua nga Ministria e Shëndetësisë në Maqëdoninë e Veriut, e cila deklaroi se pacienti nuk ka ...

Maqedonia e Veriut e paprekur nga koronavirusi, italiani i dyshuar në Shkup rezultoi negativ
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut ka filluar me kontrollet për një pacient me dyshime se ka simptome të koronavirusit. Nga kjo ministri deklarojnë se i njejti pacient nuk ka pasur ndonjë shenjë kur ka ...
BalkanWeb | 25-Feb-2020 07:47
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut ka filluar me kontrollet për një pacient me dyshime se ka simptome të koronavirusit. Nga kjo ministri deklarojnë se i njejti pacient nuk ka pasur ndonjë shenjë kur ka ...

U kthye nga Italia në Shkup, dalin rezultatet e analizave për të dyshuarin me koronavirus
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën Infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë ...
Republika | 25-Feb-2020 11:21
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën Infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë ...

Alarmi nga koronavirusi, një pacient i dyshuar në shkup, izolohet menjëherë sapo kthehet nga Italia
Ministria e Shëndetësisë (MSH) në Maqedoninë e Veriut ka filluar me kontrollet për një pacient me dyshime se ka simptome të virusit Coronavirus, përcjell Telegrafi Maqedoni. Nga kjo ministri deklarojnë se i njejti ...
BalkanWeb | 25-Feb-2020 07:41
Ministria e Shëndetësisë (MSH) në Maqedoninë e Veriut ka filluar me kontrollet për një pacient me dyshime se ka simptome të virusit Coronavirus, përcjell Telegrafi Maqedoni. Nga kjo ministri deklarojnë se i njejti ...

U kthye nga Italia në Shkup, dalin rezultatet e analizave për të dyshuarin me koronavirus
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën Infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë ...
TetovaSot | 25-Feb-2020 11:17
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën Infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë ...

Edhe një person po testohet për koronavirus, ka ardhur nga Dubai
Ministri i shëndetësisë, Venko Filipçe, gjatë ditës së sotme ka deklaruar se një person i cili ka ardhur nga Dubai, është pranuar në Klinikën infektive me simptome të gripit dhe po bëhen testime për koronavrius. Ai tha ...
Shenja | 25-Feb-2020 10:57
Ministri i shëndetësisë, Venko Filipçe, gjatë ditës së sotme ka deklaruar se një person i cili ka ardhur nga Dubai, është pranuar në Klinikën infektive me simptome të gripit dhe po bëhen testime për koronavrius. Ai tha ...

Maqedonia e Veriut e paprekur nga koronavirusi, një italian i dyshuar në Shkup rezultoi negativ
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut reagoi pas kontrolleve për një pacient me dyshime se ka simptome të koronavirusit. Nga kjo ministri deklarojnë se i njejti pacient nuk ka pasur ndonjë shenjë kur ka kaluar ...
Lapsi | 25-Feb-2020 08:57
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut reagoi pas kontrolleve për një pacient me dyshime se ka simptome të koronavirusit. Nga kjo ministri deklarojnë se i njejti pacient nuk ka pasur ndonjë shenjë kur ka kaluar ...

Udhëtari nga Italia i pranuar në Klinikën infektive nuk ka koronavirus
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë ...
Televizioni Koha | 25-Feb-2020 10:32
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë ...

Një i dyshuar me koronavirus në Shkup, erdhi sot nga Milano
Për momentin, Klinika e Sëmundjeve Infektive në Shkup po teston një person me koronavirus me simptoma gripi. Pacienti kishte një pamje klinike të butë, nuk kishte temperaturë të ngritur të trupit dhe gjendja e tij ishte ...
Republika | 25-Feb-2020 09:39
Për momentin, Klinika e Sëmundjeve Infektive në Shkup po teston një person me koronavirus me simptoma gripi. Pacienti kishte një pamje klinike të butë, nuk kishte temperaturë të ngritur të trupit dhe gjendja e tij ishte ...

Udhëtari nga Italia i pranuar në Klinikën infektive nuk ka koronavirus
Shkup, 25 shkurt – Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka ...
Koha.mk | 25-Feb-2020 09:16
Shkup, 25 shkurt – Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka ...

Kishte ardhur nga Italia, i dyshuari me koronavirus në Shkup rezultoi negativ
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën Infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë ...
Indeks Online | 25-Feb-2020 09:03
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën Infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë ...

Udhëtari nga Italia i pranuar në Klinikën infektive nuk ka koronavirus
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë ...
Shenja | 25-Feb-2020 08:43
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë ...

Maqedoni e Veriut: Udhëtari nga Italia është testuar dhe nuk ka koronavirus
Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë dhe gjendja e tij është stabile. Ai ka arritur nga Milano në Shkup me fluturimin e pasdites së djeshme. Udhëtari ka kaluar përmes kamerës termale, ...
Lajminet | 25-Feb-2020 08:03
Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë dhe gjendja e tij është stabile. Ai ka arritur nga Milano në Shkup me fluturimin e pasdites së djeshme. Udhëtari ka kaluar përmes kamerës termale, ...

MSh: Udhëtari nga Italia është testuar dhe nuk ka koronavirus
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën Infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë ...
Shprehja | 25-Feb-2020 07:56
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën Infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë ...

MSh: Udhëtari nga Italia është testuar dhe nuk ka koronavirus
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën Infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë ...
Alsat-M | 25-Feb-2020 07:56
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën Infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë ...

Alarmi nga koronavirusi, një pacient i dyshuar në Shkup, izolohet menjëherë sapo kthehet nga Italia
Ministria e Shëndetësisë (MSH) në Maqedoninë e Veriut ka filluar me kontrollet për një pacient me dyshime se ka simptome të virusit Coronavirus, përcjell Telegrafi Maqedoni. Nga kjo ministri deklarojnë se i njejti ...
Arbresh | 25-Feb-2020 07:53
Ministria e Shëndetësisë (MSH) në Maqedoninë e Veriut ka filluar me kontrollet për një pacient me dyshime se ka simptome të virusit Coronavirus, përcjell Telegrafi Maqedoni. Nga kjo ministri deklarojnë se i njejti ...

Analizat e italianit të dyshuar në Shkup me Coronavirus dalin negative
Kanë dalë negative rezultatet e analizave të shtetasit të Italisë i cili rreth orës 22:00 u pranua në klinikën infektive në Shkup. Sipas MSH-së dyshimet e pacientit kanë qenë për shtërngime në bark. Lexo po ashtu: Lexo ...
Telegrafi | 25-Feb-2020 00:57
Kanë dalë negative rezultatet e analizave të shtetasit të Italisë i cili rreth orës 22:00 u pranua në klinikën infektive në Shkup. Sipas MSH-së dyshimet e pacientit kanë qenë për shtërngime në bark. Lexo po ashtu: Lexo ...

Udhëtari nga Italia i pranuar në Klinikën infektive nuk ka koronavirus
Shkup, 25 shkurt 2020 (MEDIAL) – Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë ...
Medial | 25-Feb-2020 07:41
Shkup, 25 shkurt 2020 (MEDIAL) – Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved