ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/03/2020 13:27

Homazhe në nder të Kobe dhe Gianna, bashkëshortja Vanessa prek të gjithë me fjalimin e saj (Video)

Homazhe në nder të Kobe dhe Gianna, bashkëshortja Vanessa prek të gjithë me fjalimin e saj (Video)
SHBA Homazhet publike për humbjen e Kobe Bryant dhe vajzës së tij Gianna janë mbajtur dje në “Staples Center” në Los Angeles. 20 000 bileta dolën në shitje dhe u blenë menjëherë nga fansat e kampionit të basketbollit, ...
BalkanWeb | 25-Feb-2020 16:56
SHBA Homazhet publike për humbjen e Kobe Bryant dhe vajzës së tij Gianna janë mbajtur dje në “Staples Center” në Los Angeles. 20 000 bileta dolën në shitje dhe u blenë menjëherë nga fansat e kampionit të basketbollit, ...

Në shërbimin përkujtimor të Kobe Bryant, Michael Jordan shpërthen në lot
Ish-shoku i skuadres Shaquille O'Neal u tha 20,000 pjesemarresve : "Kobe dhe une kemi pasur gjithmone nje dashuri dhe respekt te thelle per njeri-tjetrin!” Gjithashtu midis folesve ishte e veja e Bryant, Vanessa Bryant, ...
ikub.al | 25-Feb-2020 11:04
Ish-shoku i skuadres Shaquille O'Neal u tha 20,000 pjesemarresve : "Kobe dhe une kemi pasur gjithmone nje dashuri dhe respekt te thelle per njeri-tjetrin!” Gjithashtu midis folesve ishte e veja e Bryant, Vanessa Bryant, ...

Beyonce nuk lejon t’i bëhen fotografi në memorialin e Kobe Bryant
Organizatorët e ceremonisë përkujtimore të basketbollistit Kobe Bryant dhe vajzës së tij Gianna, i ndaluan fotografët që t’i bënin fotografi divës botërore, Beyonce. The Associated Press dhe Getty Images thanë se ...
Telegrafi | 25-Feb-2020 14:50
Organizatorët e ceremonisë përkujtimore të basketbollistit Kobe Bryant dhe vajzës së tij Gianna, i ndaluan fotografët që t’i bënin fotografi divës botërore, Beyonce. The Associated Press dhe Getty Images thanë se ...

Fjalimi prekës i gruas së Kobe Bryant gjatë homazheve përloti mijëra njerëz
Homazhet në nder të Kobe dhe Gianna Bryant u mbajtën dje, në Staples Center, Los Angeles. Momenti kulminant i eventit ishte fjalimi i Vanessa Bryant. Bashkëshortja e basketbollistit përloti qindra njerëz teksa kujtonte ...
GazetaTema | 25-Feb-2020 11:16
Homazhet në nder të Kobe dhe Gianna Bryant u mbajtën dje, në Staples Center, Los Angeles. Momenti kulminant i eventit ishte fjalimi i Vanessa Bryant. Bashkëshortja e basketbollistit përloti qindra njerëz teksa kujtonte ...

Michael Jordan me lot në sy: Kur Kobe Bryant iku nga kjo botë, një pjesë e imja vdiq me të
Në ceremoninë përkujtimore të basketbollistit të famshëm, Kobe Bryant dhe vajzës së tij, Gigi, të cilët humbën jetën një muaj më parë nga përplasja e helikopterit, fjalimet e më të dashurve të tij na prekën thellë në ...
Dritare | 25-Feb-2020 20:00
Në ceremoninë përkujtimore të basketbollistit të famshëm, Kobe Bryant dhe vajzës së tij, Gigi, të cilët humbën jetën një muaj më parë nga përplasja e helikopterit, fjalimet e më të dashurve të tij na prekën thellë në ...

Beyonce ndalon fotografimin e saj gjatë homazhit dhe postimin e fotove pa i parë ajo (FOTO)
Beyonce mori pjesë dje në homazhet për mikun e saj të ndjerë Kobe Bryant duke performuar këngën e tij të preferuar XO, në memorialin publik të yllit të NBA të hënën. Ajo u shfaq në Staples Center në Los Angeles të ...
TetovaSot | 25-Feb-2020 18:55
Beyonce mori pjesë dje në homazhet për mikun e saj të ndjerë Kobe Bryant duke performuar këngën e tij të preferuar XO, në memorialin publik të yllit të NBA të hënën. Ajo u shfaq në Staples Center në Los Angeles të ...

Vanessa Bryant tregon dhuratën më të mirë që i kishte bërë Kobe
Vanessa Bryant zbulon se Kobe ia bleu fustanin nga “Notebook” që Rachel McAdams e kishte veshur në film. Vanessa Bryant në ceremoninë përkujtimore për bashkëshortin e ndjerë në Los Angeles, kujtoi sesi Kobe ia bleu ...
TetovaSot | 25-Feb-2020 18:50
Vanessa Bryant zbulon se Kobe ia bleu fustanin nga “Notebook” që Rachel McAdams e kishte veshur në film. Vanessa Bryant në ceremoninë përkujtimore për bashkëshortin e ndjerë në Los Angeles, kujtoi sesi Kobe ia bleu ...

“Giannen nuk do ta duke ecë drejt altarit krah babait të saj”, Vanessa Bryant mban fjalimin mes lotësh
Vanessa, gruaja e Kobe Bryant mbajti një fjalim prekës gjatë ceremonisë përkujtimore në Los Angeles për vajzën e saj Gianna dhe bashkëshortin, të cilët ndërruan jetë më 26 janar, në një aksident me helikopter. Vanessa ...
Indeks Online | 25-Feb-2020 18:21
Vanessa, gruaja e Kobe Bryant mbajti një fjalim prekës gjatë ceremonisë përkujtimore në Los Angeles për vajzën e saj Gianna dhe bashkëshortin, të cilët ndërruan jetë më 26 janar, në një aksident me helikopter. Vanessa ...

Beyonce ndalon fotografët në ceremoninë për Kobe Bryant
Beyonce mori pjesë dje në homazhet për mikun e saj të ndjerë Kobe Bryant duke performuar këngën e tij të preferuar. Ajo u fotografua më vonë duke ngushëlluar bashkëshorten e Kobe-t Vanessa. Por fotografitë e këngëtares ...
Lapsi | 25-Feb-2020 14:43
Beyonce mori pjesë dje në homazhet për mikun e saj të ndjerë Kobe Bryant duke performuar këngën e tij të preferuar. Ajo u fotografua më vonë duke ngushëlluar bashkëshorten e Kobe-t Vanessa. Por fotografitë e këngëtares ...

Agnesa Vuthaj merr masa për coronavirusin, vë maskë para se të niset për udhëtim në Evropë
Vanessa Bryant zbulon se Kobe ia bleu fustanin nga “Notebook” që Rachel McAdams e kishte veshur në film. Vanessa Bryant në ceremoninë përkujtimore për bashkëshortin e ndjerë në Los Angeles, kujtoi sesi Kobe ia bleu ...
GazetaBlic | 25-Feb-2020 17:46
Vanessa Bryant zbulon se Kobe ia bleu fustanin nga “Notebook” që Rachel McAdams e kishte veshur në film. Vanessa Bryant në ceremoninë përkujtimore për bashkëshortin e ndjerë në Los Angeles, kujtoi sesi Kobe ia bleu ...

Vanessa Bryant tregon dhuratën më të mirë që i kishte bërë Kobe Bryant
Vanessa Bryant zbulon se Kobe ia bleu fustanin nga “Notebook” që Rachel McAdams e kishte veshur në film. Vanessa Bryant në ceremoninë përkujtimore për bashkëshortin e ndjerë në Los Angeles, kujtoi sesi Kobe ia bleu ...
Gazeta Observer | 25-Feb-2020 17:13
Vanessa Bryant zbulon se Kobe ia bleu fustanin nga “Notebook” që Rachel McAdams e kishte veshur në film. Vanessa Bryant në ceremoninë përkujtimore për bashkëshortin e ndjerë në Los Angeles, kujtoi sesi Kobe ia bleu ...

Fjalimi i plotë i Vannesas për Kobe Bryant: Për shpirtin tim binjak…
E veja e Kobe Bryant, Vanessa, e mbajti një fjalim prekës për legjendën e basketbollit gjatë ceremonisë përkujtimore për Kobe dhe vajzën e tyre 13-vjeçare Gianna, të cilët vdiqën më 26 janar, shkaku i një aksidenti me ...
Zeri | 25-Feb-2020 15:58
E veja e Kobe Bryant, Vanessa, e mbajti një fjalim prekës për legjendën e basketbollit gjatë ceremonisë përkujtimore për Kobe dhe vajzën e tyre 13-vjeçare Gianna, të cilët vdiqën më 26 janar, shkaku i një aksidenti me ...

Beyonce në homazhet për Kobe Bryant: Ai do të ndjejë të gjithë dashurinë përmes këngës
Beyonce, mori pjesë në homazhet për Kove Bryant. Ajo këndoi dy këngët e saj, më të preferuarat e Kobe, “Xo” dhe “Halo”. “Sonte do këndoj për të, këngët më te preferuara të Kobe. Dua të këndojmë të gjithë bashkë me zë ...
Dritare | 25-Feb-2020 15:25
Beyonce, mori pjesë në homazhet për Kove Bryant. Ajo këndoi dy këngët e saj, më të preferuarat e Kobe, “Xo” dhe “Halo”. “Sonte do këndoj për të, këngët më te preferuara të Kobe. Dua të këndojmë të gjithë bashkë me zë ...

Bën jetë super luksoze, kush i mbulon shpenzimet e Alesia Bamit?
Vanessa pretendon se kjo kompani ka thyer disa rregulla të fluturimit Gruaja e Kobe Bryant, Vanessa Bryant ka dorëzuar padi ndaj kompanisë së helikopterit, me të cilin po udhëtonte Kobe Bryant dhe vajza e tij, ...
GazetaBlic | 25-Feb-2020 15:22
Vanessa pretendon se kjo kompani ka thyer disa rregulla të fluturimit Gruaja e Kobe Bryant, Vanessa Bryant ka dorëzuar padi ndaj kompanisë së helikopterit, me të cilin po udhëtonte Kobe Bryant dhe vajza e tij, ...

Beyonce ndaloi fotografimin e saj gjatë performancës në ceremoninë përkujtimore për Kobe Bryant
Redaktorët në Associated Press dhe Getty Images i thanë The Post se organizatorët e ngjarjes në Center Staples Center ua ndaluan atyre që të bënin foto të këngëtares ose fëmijëve të Bryant, shkruan Page Six, transmeton ...
Lajminet | 25-Feb-2020 15:11
Redaktorët në Associated Press dhe Getty Images i thanë The Post se organizatorët e ngjarjes në Center Staples Center ua ndaluan atyre që të bënin foto të këngëtares ose fëmijëve të Bryant, shkruan Page Six, transmeton ...

Vanessa Bryant tregon dhuratën më të mirë që i kishte bërë Kobe
Vanessa Bryant zbulon se Kobe ia bleu fustanin nga “Notebook” që Rachel McAdams e kishte veshur në film. Vanessa Bryant në ceremoninë përkujtimore për bashkëshortin e ndjerë në Los Angeles, kujtoi sesi Kobe ia bleu ...
Gazeta Express | 25-Feb-2020 15:07
Vanessa Bryant zbulon se Kobe ia bleu fustanin nga “Notebook” që Rachel McAdams e kishte veshur në film. Vanessa Bryant në ceremoninë përkujtimore për bashkëshortin e ndjerë në Los Angeles, kujtoi sesi Kobe ia bleu ...

Kobi dhe e bija humbën jetën, e shoqja hedh në gjyq kompaninë e helikopterit
Legjenda e basketbollit, Kobi Brajant dhe e bija, bashkë me 7 persona të tjerë, humbën jetën më 26 Janar në një aksident tragjik me helikopter. Humbja e tyre la një boshllëk të madh te miqtë, kolegët, fansat, te i ...
Lexo | 25-Feb-2020 14:54
Legjenda e basketbollit, Kobi Brajant dhe e bija, bashkë me 7 persona të tjerë, humbën jetën më 26 Janar në një aksident tragjik me helikopter. Humbja e tyre la një boshllëk të madh te miqtë, kolegët, fansat, te i ...

14:44 Fjalimi i plotë i Vannesas për Kobe Bryant: Për shpirtin tim binjak… E veja e Kobe Bryant, Vanessa, e mbajti një...
E veja e Kobe Bryant, Vanessa, e mbajti një fjalim prekës për legjendën e basketbollit gjatë ceremonisë përkujtimore për Kobe dhe vajzën e tyre 13-vjeçare Gianna, të cilët vdiqën më 26 janar, shkaku i një aksidenti me ...
Kosova Sot | 25-Feb-2020 14:51
E veja e Kobe Bryant, Vanessa, e mbajti një fjalim prekës për legjendën e basketbollit gjatë ceremonisë përkujtimore për Kobe dhe vajzën e tyre 13-vjeçare Gianna, të cilët vdiqën më 26 janar, shkaku i një aksidenti me ...

Vanessa Bryant hedh në gjyq kompaninë e helikopterit ku humbën jetën bashkëshorti i saj, Kobe dhe vajza Gianna
Më 26 janar të këtij viti, legjenda e NBA, Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare, Gianna bashkë me shtatë persona të tjerë humbën jetën tragjikisht në një aksident me helikopter. Në bazë të raportimeve, helikopteri i ...
Telegrafi | 25-Feb-2020 11:35
Më 26 janar të këtij viti, legjenda e NBA, Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare, Gianna bashkë me shtatë persona të tjerë humbën jetën tragjikisht në një aksident me helikopter. Në bazë të raportimeve, helikopteri i ...

Beyonce ndalon fotografimin e saj gjatë homazhit dhe postimin e fotove pa i parë ajo
Beyonce mori pjesë dje në homazhet për mikun e saj të ndjerë Kobe Bryant duke performuar këngën e tij të preferuar XO, në memorialin publik të yllit të NBA të hënën. Ajo u shfaq në Staples Center në Los Angeles të ...
Gazeta Express | 25-Feb-2020 14:50
Beyonce mori pjesë dje në homazhet për mikun e saj të ndjerë Kobe Bryant duke performuar këngën e tij të preferuar XO, në memorialin publik të yllit të NBA të hënën. Ajo u shfaq në Staples Center në Los Angeles të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved