ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 02:37

Petrit Vasili për Koronavirusin: Shqipëria e qetë. Ja apeli që bën ish-Ministri i Shëndetësisë

Petrit Vasili për Koronavirusin: Shqipëria e qetë. Ja apeli që bën ish-Ministri i Shëndetësisë
Në studion e emisionit “Top Talk” ishte i ftuar ish-Ministri i Shëndetësisë Petrit Vasili. Në studio Vasili ishte i ftuar në statusin e një eksperti mjekësor dhe jo të një politikani, u shpreh se Shqipëria nuk është e ...
Top Channel | 24-Feb-2020 22:25
Në studion e emisionit “Top Talk” ishte i ftuar ish-Ministri i Shëndetësisë Petrit Vasili. Në studio Vasili ishte i ftuar në statusin e një eksperti mjekësor dhe jo të një politikani, u shpreh se Shqipëria nuk është e ...

Top Talk/ Vasili akuzon SPAK-un për neglizhencë. Duhej të kishte hetuar Kreun e KED-së për çështjen e Kushtetueses
Në studion e emisionit “Top Talk” të drejtuar nga gazetari Denis Drynjaja ishte i ftuar ish-Ministri i Shëndetësisë Petrit Vasili. Në studio biseda u orientua drejt marrëdhënieve të acaruara midis Presidentit të ...
Top Channel | 24-Feb-2020 20:00
Në studion e emisionit “Top Talk” të drejtuar nga gazetari Denis Drynjaja ishte i ftuar ish-Ministri i Shëndetësisë Petrit Vasili. Në studio biseda u orientua drejt marrëdhënieve të acaruara midis Presidentit të ...

Vasili në Top Talk: Meta kreu aktin e duhur, në kohën e duhur me kallëzimin penal për Etilda Gjonajn
Në studion e emisionit “Top Talk” të drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja ishte i ftuar ish-Ministri i Shëndetësisë Petrit Vasili. Në studio nuk u lanë pa përmendur dhe zhvillimet e fundit politike në vendin tonë që ...
Top Channel | 24-Feb-2020 20:00
Në studion e emisionit “Top Talk” të drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja ishte i ftuar ish-Ministri i Shëndetësisë Petrit Vasili. Në studio nuk u lanë pa përmendur dhe zhvillimet e fundit politike në vendin tonë që ...

“Memece për dokumentet, llafazane për moralin”, Vasili i ‘përvishet’ ministres Gjonaj pas kallëzimit që i bëri Meta në SPAK
Pasi kallëzimit që presidenti Ilir Meta depozitoi në SPAK kundër ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, me pretendimin se ajo shpërdoruar detyrën, vjen një reagim nga nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili. Përmes një ...
BalkanWeb | 24-Feb-2020 19:38
Pasi kallëzimit që presidenti Ilir Meta depozitoi në SPAK kundër ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, me pretendimin se ajo shpërdoruar detyrën, vjen një reagim nga nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili. Përmes një ...

Presidenca: Ja veprat penale për të cilat akuzohet ministrja Gjonaj dhe dy zyrtarët e tjerë
TIRANË - Presidenti Ilir Meta ditën e sotme dorëzoi në SPAK kallëzimin penal kundër Ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj si dhe ndaj dy zyrtarë të ministrisë, Gentian Deva dhe Etleva Haxhia.
Top Channel | 24-Feb-2020 19:16
TIRANË - Presidenti Ilir Meta ditën e sotme dorëzoi në SPAK kallëzimin penal kundër Ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj si dhe ndaj dy zyrtarë të ministrisë, Gentian Deva dhe Etleva Haxhia.

Vasili: SPAK-u është i kapur politikisht
I ftuar në studion e “360gradë” nga Artur Zheji në Tv Ora, Vasili tha nëse SPAK do të funksiononte, s’kishte pse presidenti të bënte kallëzim. Për Petrit Vasili SPAK-u është i kapur politikisht “Nëse do të kishim një ...
Telegraf | 24-Feb-2020 23:17
I ftuar në studion e “360gradë” nga Artur Zheji në Tv Ora, Vasili tha nëse SPAK do të funksiononte, s’kishte pse presidenti të bënte kallëzim. Për Petrit Vasili SPAK-u është i kapur politikisht “Nëse do të kishim një ...

Kallëzimi penal ndaj ministres Gjonaj,Eksperti gjerman: Shqipëria zgjohet, Bravo!
Këshilltari ekonomik pranë CDU-së Martin Henze, ka reaguar në një postim në Twitter pas jehonës që mediat ndërkombëtare dhe “New Tork Times” i bëjnë kallëzimit penal të Presidenti Ilir Meta ndaj ministres Etilda Gjonaj. ...
Telegraf | 24-Feb-2020 20:54
Këshilltari ekonomik pranë CDU-së Martin Henze, ka reaguar në një postim në Twitter pas jehonës që mediat ndërkombëtare dhe “New Tork Times” i bëjnë kallëzimit penal të Presidenti Ilir Meta ndaj ministres Etilda Gjonaj. ...

Vasili “sulmon” ministren Gjonaj: Memece për dokumentet, llafazane për moralin
Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka reaguar pas padisë së presidenti Ilir Meta në SPAK kundër ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Përmes një postimi në “Facebook”, Vasili shkruan se Gjonaj është “memece për ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 20:03
Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka reaguar pas padisë së presidenti Ilir Meta në SPAK kundër ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Përmes një postimi në “Facebook”, Vasili shkruan se Gjonaj është “memece për ...

“New York Times” dhe mediat ndërkombëtare i bëjnë jehonë kallëzimit penal të Metës ndaj ministres Gjonaj
“New York Times”, gazeta më e madhe në botë, si dhe më shumë se 40 media të tjera ndërkombëtare kanë pasqyruar ditën e sotme padinë, që Presidenti Ilir Meta, bëri ndaj ministres Etilda Gjonaj dhe zyrtarëve të tjerë. ...
Telegraf | 24-Feb-2020 19:57
“New York Times”, gazeta më e madhe në botë, si dhe më shumë se 40 media të tjera ndërkombëtare kanë pasqyruar ditën e sotme padinë, që Presidenti Ilir Meta, bëri ndaj ministres Etilda Gjonaj dhe zyrtarëve të tjerë. ...

Vasili-ministres Gjonaj pas kallëzimit që i bëri Meta në SPAK: “Memece për dokumentet, llafazane për moralin”
Pasi kallëzimit që presidenti Ilir Meta depozitoi në SPAK kundër ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, me pretendimin se ajo shpërdoruar detyrën, vjen një reagim nga nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili. Në një postim ...
Telegraf | 24-Feb-2020 19:52
Pasi kallëzimit që presidenti Ilir Meta depozitoi në SPAK kundër ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, me pretendimin se ajo shpërdoruar detyrën, vjen një reagim nga nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili. Në një postim ...

Tiranë: Presidenti Meta padit ministren e Drejtësisë për shkelje të Kushtetutës
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, denoncoi sot zyrtarisht në prokurorinë e posaçme anti-korrupsion ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, për shkelje të Kushtetutës, që sipas tij, ajo ka bërë me procedurat e zgjedhjes ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 23:28
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, denoncoi sot zyrtarisht në prokurorinë e posaçme anti-korrupsion ministren e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, për shkelje të Kushtetutës, që sipas tij, ajo ka bërë me procedurat e zgjedhjes ...

Meta e kallëzoi në SPAK, Gjonaj: E gatshme t’i përgjigjem edhe publikisht
Na ndiqni në Facebook mapo.al Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka reaguar pas kallëzimit penal që presidenti Ilir Meta dorëzoi sot në SPAK ndaj saj dhe dy zyrtarëve të tjerë të Ministrisë për shkelje të rëndë ...
Mapo | 24-Feb-2020 17:29
Na ndiqni në Facebook mapo.al Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka reaguar pas kallëzimit penal që presidenti Ilir Meta dorëzoi sot në SPAK ndaj saj dhe dy zyrtarëve të tjerë të Ministrisë për shkelje të rëndë ...

“Jam gati t’i përgjigjem SPAK”/ Presidenca i kthehet ministres: Ti qofsh moj çupë
Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi i është përgjigjur reagimit të ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj, e cila u padit këtë të hënë në SPAK nga presidenti Ilir Meta. Në reagimin e saj, Gjonaj tha se është gati t’i ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 18:24
Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi i është përgjigjur reagimit të ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj, e cila u padit këtë të hënë në SPAK nga presidenti Ilir Meta. Në reagimin e saj, Gjonaj tha se është gati t’i ...

Elona Guri – ministres Gjonaj: Po fola unë me zë dhe figurë bie dhe ai që të drejton ty!
Anëtarja e Kryesisë së LSI-së, Elona Guri, ka reaguar ndaj deklaratave që ka bërë sot ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj. “Po flet Etilda për drejtësi! Po fola unë me zë dhe figurë, bie reforma në drejtësi edhe ai që ...
Telegraf | 24-Feb-2020 18:15
Anëtarja e Kryesisë së LSI-së, Elona Guri, ka reaguar ndaj deklaratave që ka bërë sot ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj. “Po flet Etilda për drejtësi! Po fola unë me zë dhe figurë, bie reforma në drejtësi edhe ai që ...

“Ti qofsh moj çupë”, Presidenca i përgjigjet ministres Gjonaj: Edhe falsifikatore edhe…
TIRANË Presidenca i është përgjigjur ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj e cila u padit sot në SPAK nga Presidenti i Republikës Ilir Meta për çështjen e Gjykatës Kushtetuese. Zëdhënësi i Presidentit, z. Tedi Blushi ka ...
BalkanWeb | 24-Feb-2020 16:57
TIRANË Presidenca i është përgjigjur ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj e cila u padit sot në SPAK nga Presidenti i Republikës Ilir Meta për çështjen e Gjykatës Kushtetuese. Zëdhënësi i Presidentit, z. Tedi Blushi ka ...

Jo vetëm Gjonaj/ Ja emrat e zyrtarëve që paditi sot Presidenti Meta
Siç kishte paralajmëruar, Presidenti i Republikës Ilir Meta dorëzoi sot në SPAK kallëzimin ndaj ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj, të cilën e akuzon se ka shkelur ligjin lidhur me publikimin e vendimit të KED në ...
Telegraf | 24-Feb-2020 17:23
Siç kishte paralajmëruar, Presidenti i Republikës Ilir Meta dorëzoi sot në SPAK kallëzimin ndaj ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj, të cilën e akuzon se ka shkelur ligjin lidhur me publikimin e vendimit të KED në ...

Meta e kallëzoi në SPAK, Gjonaj: Reagimi im do jetë institucional, koha që drejtësia të veprojë
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka reaguar, menjëherë pasi presidenti Ilir Meta ka kallëzuar penalisht atë dhe disa zyrtarë të lartë të Ministrisë së Drejtësisë. Gjonaj shprehet se është e gatshme që të përgjigjet ...
BalkanWeb | 24-Feb-2020 16:54
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka reaguar, menjëherë pasi presidenti Ilir Meta ka kallëzuar penalisht atë dhe disa zyrtarë të lartë të Ministrisë së Drejtësisë. Gjonaj shprehet se është e gatshme që të përgjigjet ...

Meta e paditi në SPAK, reagon Gjonaj: Jam gati t’i përgjigjem institucionalisht
Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka reaguar menjëherë pasi presidenti Ilir Meta dorëzoi një kallëzim penal në zyrën e sekretarisë të SPAK ndaj saj dhe zyrtarëve të lartë të kësaj ministrie. Përmes një postimi në ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 17:20
Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka reaguar menjëherë pasi presidenti Ilir Meta dorëzoi një kallëzim penal në zyrën e sekretarisë të SPAK ndaj saj dhe zyrtarëve të lartë të kësaj ministrie. Përmes një postimi në ...

Padia e Metës në SPAK, reagon Gjonaj: Sikur të mos i mjaftonte politika e dëshpëruar…
Pasi presidenti i Republikës Ilir Meta depozitoi sot në SPAK një kallëzim penal ndaj ministres së Drejtësisë dhe 2 funksionarëve të lartë të ministrisë, ka reguar vetë Etilda Gjonaj.
Top Channel | 24-Feb-2020 16:54
Pasi presidenti i Republikës Ilir Meta depozitoi sot në SPAK një kallëzim penal ndaj ministres së Drejtësisë dhe 2 funksionarëve të lartë të ministrisë, ka reguar vetë Etilda Gjonaj.

Meta padit ministren e Drejtësisë për shkelje të Kushtetutës
Presidenti Meta e dorëzoi personalisht denoncimin në zyrat e SPAK-ut, nga ku deklaroi se detyra kryesore e Presidentit të Republikës është mbrojtja e Kushtetutës dhe e integritetit të Gjykatës Kushtetuese. “Nuk ka ...
Lajminet | 24-Feb-2020 23:50
Presidenti Meta e dorëzoi personalisht denoncimin në zyrat e SPAK-ut, nga ku deklaroi se detyra kryesore e Presidentit të Republikës është mbrojtja e Kushtetutës dhe e integritetit të Gjykatës Kushtetuese. “Nuk ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved