ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/03/2020 00:44

Koronavirusi/ Prokuroria e Tiranës nis hetimet për disa farmaci: Përfituan nga situata dhe rritën çmimet e maskave…

Koronavirusi/ Prokuroria e Tiranës nis hetimet për disa farmaci: Përfituan nga situata dhe rritën çmimet e maskave…
Prokuroria e Tiranës ka nisur një procedim penal për “manipulim të tregut” nga farmacitë në lidhje me rritjet e çmimeve të disa produkteve (maska mbrojtëse, produkte me përmbajtje dezinfektuese, etj), që shërbejnë si ...
Top Channel | 25-Feb-2020 15:37
Prokuroria e Tiranës ka nisur një procedim penal për “manipulim të tregut” nga farmacitë në lidhje me rritjet e çmimeve të disa produkteve (maska mbrojtëse, produkte me përmbajtje dezinfektuese, etj), që shërbejnë si ...

Koronavirusi/ Rritja e çmimeve të maskave nga farmacitë, prokuroria nis hetimet
Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet duke regjistruar procedim penal për “Manipulimi i tregut” pas informacioneve ne media se disa farmaci kane rritur cmimet e maskave dhe produkteve me përmbajtje dezinfektuese te ...
Telegraf | 25-Feb-2020 15:52
Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet duke regjistruar procedim penal për “Manipulimi i tregut” pas informacioneve ne media se disa farmaci kane rritur cmimet e maskave dhe produkteve me përmbajtje dezinfektuese te ...

Dyfishimi i çmimit të dezinfektantëve dhe maskave, reagon Braçe: Organet fiskale të bëjnë detyrën, turp!
Zëvendëskryeministri Erion Braçe denoncon me faturë, abuzimin që ndodh me pajisjet që presupozohet se parandalojnë prekjen nga koronavirusi. Ai publikon një faturë të dërguar nga një qytetar në Tiranë, ku thuhet se ...
GazetaTema | 25-Feb-2020 15:13
Zëvendëskryeministri Erion Braçe denoncon me faturë, abuzimin që ndodh me pajisjet që presupozohet se parandalojnë prekjen nga koronavirusi. Ai publikon një faturë të dërguar nga një qytetar në Tiranë, ku thuhet se ...

Rritën çmimet e maskave dhe dezinfektuesve, Prokuroria nis hetimet ndaj farmacive
Na ndiqni në Facebook mapo.al Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet duke regjistruar procedim penal për “Manipulimi i tregut” pas informacioneve ne media se disa farmaci kane rritur cmimet e maskave dhe produkteve me ...
Mapo | 25-Feb-2020 15:02
Na ndiqni në Facebook mapo.al Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet duke regjistruar procedim penal për “Manipulimi i tregut” pas informacioneve ne media se disa farmaci kane rritur cmimet e maskave dhe produkteve me ...

Koronavirusi/ Rritën çmimet e maskave dhe dezinfektuesve, Prokuroria nis hetimet ndaj farmacive në Tiranë: Përfituan nga situata
Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet ndaj farmacive të kryeqytetit, të cilat rritën çmimet e maskave mbrojtëse dhe produkteve me përmbajtje dezinfektuese, pas kërkesave të mëdha nga qytetarët për shkak të frikës nga ...
BalkanWeb | 25-Feb-2020 14:51
Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet ndaj farmacive të kryeqytetit, të cilat rritën çmimet e maskave mbrojtëse dhe produkteve me përmbajtje dezinfektuese, pas kërkesave të mëdha nga qytetarët për shkak të frikës nga ...

Prokuroria nis hetimet ndaj farmacive që përfituan nga situata me koronavirusin
Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet ndaj farmacive që kanë rritur çmimet e maskave mbrojtëse dhe dezinfektuese, pas dyndjeve të qytetarvë nga frika ndaj koronavirusit. Organi i akuzës njofton se vijon të mbledhë ...
VizionPlus | 25-Feb-2020 15:19
Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet ndaj farmacive që kanë rritur çmimet e maskave mbrojtëse dhe dezinfektuese, pas dyndjeve të qytetarvë nga frika ndaj koronavirusit. Organi i akuzës njofton se vijon të mbledhë ...

Farmacitë rritën çmimet prej koronavirusit/ Prokuroria nis hetimet: U abuzua
Në një kohë kur farmacitë rritën çmimet e maskave dhe anti-bakterialëve për shkak të “dyndjes” së njerëzve prej koronavirusit, Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet. Vetë organi i akuzës njoftoi në një reagim për mediat ...
VizionPlus | 25-Feb-2020 14:58
Në një kohë kur farmacitë rritën çmimet e maskave dhe anti-bakterialëve për shkak të “dyndjes” së njerëzve prej koronavirusit, Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet. Vetë organi i akuzës njoftoi në një reagim për mediat ...

Frika nga koronavirusi boshtatis farmacitë, qytetarët në Tiranë lëvizin me maska
Frika nga Koronavirusi ka boshatisur farmacitë nga maskat dhe dezifektantët në Tiranë. Nga një vëzhgim i bërë në kryeqytet rezulton se farmacitë kanë shitur sasinë e maskave që kanë pasur në gjendje dhe prej disa ditësh ...
ABCNews | 25-Feb-2020 15:31
Frika nga Koronavirusi ka boshatisur farmacitë nga maskat dhe dezifektantët në Tiranë. Nga një vëzhgim i bërë në kryeqytet rezulton se farmacitë kanë shitur sasinë e maskave që kanë pasur në gjendje dhe prej disa ditësh ...

“Rritja e çmimit të dizinfektantit të duarve”, zëvendëskryeministi Braçe paralajmëron bizneset
Zëvendës kryeministri, Erion Braçe, këtë të martë ka reaguar ndaj rritjes së çmimeve të di dizinfektanit të duarve në farmaci, nga kërkesa e shtuar për të mbrojtur ndaj koronavirusit. Braçe përmes një postimi në ...
ABCNews | 25-Feb-2020 15:04
Zëvendës kryeministri, Erion Braçe, këtë të martë ka reaguar ndaj rritjes së çmimeve të di dizinfektanit të duarve në farmaci, nga kërkesa e shtuar për të mbrojtur ndaj koronavirusit. Braçe përmes një postimi në ...

Masat ndaj koronavirusit/ Braçe reagon për rritjen e çmimeve: E turpshme, organet fiskale të bëjnë detyrën
TIRANË, 25 shkurt /MEDIAL – I. Vata/- Zëvendëskryeministri Erjon Braçe e cilëson të turpshëm rritjen e çmimeve për desifektantin e duarve pas shqetësimit për virusin kinez. E ndërsa sjell rastin e Italisë, ku në Milano ...
Medial | 25-Feb-2020 16:31
TIRANË, 25 shkurt /MEDIAL – I. Vata/- Zëvendëskryeministri Erjon Braçe e cilëson të turpshëm rritjen e çmimeve për desifektantin e duarve pas shqetësimit për virusin kinez. E ndërsa sjell rastin e Italisë, ku në Milano ...

Koronavirusi, prokuroria e Tiranës nis hetimet për disa farmaci
Prokuroria e Tiranës ka nisur një procedim penal për “manipulim të tregut” nga farmacitë, në lidhje me rritjet e çmimeve të disa produkteve (maska mbrojtëse, produkte me përmbajtje dezinfektuese, etj), që shërbejnë si ...
RTSH | 25-Feb-2020 16:14
Prokuroria e Tiranës ka nisur një procedim penal për “manipulim të tregut” nga farmacitë, në lidhje me rritjet e çmimeve të disa produkteve (maska mbrojtëse, produkte me përmbajtje dezinfektuese, etj), që shërbejnë si ...

Abuzimi me maskat/ Nga 100 lekë, farmacitë në Shqipëri i shesin 1000 lekë
“Farmacitë po përfitojnë nga frika e shqiptarëve për koronavirusin. Të shkosh sot në farmaci për të blerë maska mbrojtëse ndaj epidemisë çmimet janë dhjetëfishuar. Siç e shikoni edhe nga kuponi tatimor, vlera e kësaj ...
Top Channel | 24-Feb-2020 21:05
“Farmacitë po përfitojnë nga frika e shqiptarëve për koronavirusin. Të shkosh sot në farmaci për të blerë maska mbrojtëse ndaj epidemisë çmimet janë dhjetëfishuar. Siç e shikoni edhe nga kuponi tatimor, vlera e kësaj ...

Rritën çmimet e maskave dhe dezinfektuesve, Prokuroria nis hetimet për farmacitë
Prokuroria e Tiranës, ka nisur hetimet, për farmacitë të cilat duke përfituar nga situata e panikut të koronavirus, kanë rritur çmimet e maskave dhe dezinfektuesve. “Prokuroria Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë, ...
Dritare | 25-Feb-2020 15:25
Prokuroria e Tiranës, ka nisur hetimet, për farmacitë të cilat duke përfituar nga situata e panikut të koronavirus, kanë rritur çmimet e maskave dhe dezinfektuesve. “Prokuroria Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë, ...

Prokuroria e Tiranës nis hetimet për rritjen e çmimeve të maskave
Tiranë, 25 shkurt 2020 – Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet duke regjistruar procedim penal për “Manipulim të tregut”, pas informacioneve se disa farmaci i kanë rritur çmimet e maskave mbrojtëse dhe të produkteve me ...
Illyriapress | 25-Feb-2020 15:22
Tiranë, 25 shkurt 2020 – Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet duke regjistruar procedim penal për “Manipulim të tregut”, pas informacioneve se disa farmaci i kanë rritur çmimet e maskave mbrojtëse dhe të produkteve me ...

Farmacitë rritën çmimet prej koronavirusit. Prokuroria nis hetimet: U abuzua!
Në një kohë kur farmacitë rritën çmimet e maskave dhe anti-bakterialëve të nevojshme për mbrojtjen nga koronavirusi, Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet. Vetë organi i akuzës njoftoi në një reagim për mediat se po ...
RTSH | 25-Feb-2020 15:19
Në një kohë kur farmacitë rritën çmimet e maskave dhe anti-bakterialëve të nevojshme për mbrojtjen nga koronavirusi, Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet. Vetë organi i akuzës njoftoi në një reagim për mediat se po ...

Manastirliu: Do të ketë kallëzime penale për farmacitë që abuzojnë me çmimet
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në një lidhje direkte me emisionin “Opinion paralajmëroi se do të ketë procedime penale për farmacistët ku ka patur rritje çmimi të produkteve të higjienës personale që ...
Telegraf | 24-Feb-2020 23:07
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në një lidhje direkte me emisionin “Opinion paralajmëroi se do të ketë procedime penale për farmacistët ku ka patur rritje çmimi të produkteve të higjienës personale që ...

Koronavirusi, Prokuroria nis hetimet për farmacitë që rritin çmimet e maskave
Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet ndaj farmacive të kryeqytetit, të cilat, sipas informacioneve në media, rritën çmimet e maskave mbrojtëse dhe produkteve me përmbajtje dezinfektuese, pas kërkesave të mëdha nga ...
Politiko | 25-Feb-2020 15:19
Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet ndaj farmacive të kryeqytetit, të cilat, sipas informacioneve në media, rritën çmimet e maskave mbrojtëse dhe produkteve me përmbajtje dezinfektuese, pas kërkesave të mëdha nga ...

Rritja e çmimit të maskave nga farmacitë, prokuroria nis hetimet
Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet duke regjistruar procedim penal për “Manipulimi i tregut” pas informacioneve ne media se disa farmaci kane rritur cmimet e maskave dhe produkteve me përmbajtje dezinfektuese te ...
Lapsi | 25-Feb-2020 14:46
Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet duke regjistruar procedim penal për “Manipulimi i tregut” pas informacioneve ne media se disa farmaci kane rritur cmimet e maskave dhe produkteve me përmbajtje dezinfektuese te ...

Rritja e çmimit të maskave për virusin, prokuroria e Tiranës nis hetimet: Abuzuesit para ligjit
Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet pas denoncimeve në media se disa farmaci kanë rritur çmimet për maskat mbrojtëse dhe produktet me përmbajtje dezinfektuese duke përfituar nga interesimi i lartë nisur nga shqetësimi ...
Lexo | 25-Feb-2020 15:14
Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet pas denoncimeve në media se disa farmaci kanë rritur çmimet për maskat mbrojtëse dhe produktet me përmbajtje dezinfektuese duke përfituar nga interesimi i lartë nisur nga shqetësimi ...

Farmacitë rritën çmimet prej koronavirusit/ Prokuroria nis hetimet: U abuzua
Në një kohë kur farmacitë rritën çmimet e maskave dhe anti-bakterialëve për shkak të “dyndjes” së njerëzve prej koronavirusit, Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet. Vetë organi i akuzës njoftoi në një reagim për mediat ...
Medial | 25-Feb-2020 15:13
Në një kohë kur farmacitë rritën çmimet e maskave dhe anti-bakterialëve për shkak të “dyndjes” së njerëzve prej koronavirusit, Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet. Vetë organi i akuzës njoftoi në një reagim për mediat ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved