ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 02:16

Paralajmërohet ngritja e akuzave në Gjykatën e Posaçme për Kosovën

Paralajmërohet ngritja e akuzave në Gjykatën e Posaçme për Kosovën
Prokuroria e Posaçme me seli në Hagë, e cila trajton pretendimet për krime lufte në Kosovë, paralajmëroi të hënën fillimin e ngritjes së akuzave. Në një njoftim të së hënës pasdite, thuhet se “Prokurori i Specializuar ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 22:43
Prokuroria e Posaçme me seli në Hagë, e cila trajton pretendimet për krime lufte në Kosovë, paralajmëroi të hënën fillimin e ngritjes së akuzave. Në një njoftim të së hënës pasdite, thuhet se “Prokurori i Specializuar ...

Pretendimet për krime lufte në Kosovë, Prokuroria e Posaçme paralajmëron fillimin e ngritjes së akuzave
Prokuroria e Posaçme me seli në Hagë, e cila trajton pretendimet për krime lufte në Kosovë, paralajmëroi të hënën fillimin e ngritjes së akuzave.
Top Channel | 24-Feb-2020 19:16
Prokuroria e Posaçme me seli në Hagë, e cila trajton pretendimet për krime lufte në Kosovë, paralajmëroi të hënën fillimin e ngritjes së akuzave.

Maqedonia e Veriut, një i dyshuar për shitje të marihuanës
Prokurori publik nga Prokuroria themelore publike Shkup dha urdhër për zbatimin e procedurës hetuese kundër një banori 20-vjeçar të Haraçinës, për shkak të dyshimit të bazuar për shitje të palejueshme të marihuanës. Siç ...
Arbresh | 24-Feb-2020 23:47
Prokurori publik nga Prokuroria themelore publike Shkup dha urdhër për zbatimin e procedurës hetuese kundër një banori 20-vjeçar të Haraçinës, për shkak të dyshimit të bazuar për shitje të palejueshme të marihuanës. Siç ...

Zyra e Prokurorit të Specializuar ka dorëzuar aktakuzat e para
Zyra e Prokurorit të Specializuar ka dorëzuar aktakuzat e para në Gjykatë Speciale, përmbajtja është sekrete Zyra e Prokurorit të Specializuar ka vite që po heton ish luftëtarëve UÇK-së. E në disa raste zyra që ...
InFokusi | 24-Feb-2020 22:13
Zyra e Prokurorit të Specializuar ka dorëzuar aktakuzat e para në Gjykatë Speciale, përmbajtja është sekrete Zyra e Prokurorit të Specializuar ka vite që po heton ish luftëtarëve UÇK-së. E në disa raste zyra që ...

Pas paralajmërimit për aktakuza, Specialja rrit edhe numrin e avokatëve
Prokurori i Specializuar ka njoftuar Kryetaren e Dhomave të Specializuara të Kosovës se ka ndërmend të fillojë procedime penale para Dhomave të Specializuara dhe ka bërë kërkesë për caktimin e një gjykatësi të ...
Lajminet | 24-Feb-2020 21:35
Prokurori i Specializuar ka njoftuar Kryetaren e Dhomave të Specializuara të Kosovës se ka ndërmend të fillojë procedime penale para Dhomave të Specializuara dhe ka bërë kërkesë për caktimin e një gjykatësi të ...

Avokati Koci: Brenda 6 muajve do të kemi aktakuzën e parë nga Specialja
Avokati, Arianit Koci, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se brenda gjashtë muajve të ardhshëm do të kemi aktakuzën e parë të lëshuar nga Gjykata Speciale. Gazeta Express ka raportuar sot se Prokuroi i Specializuar ka ...
Gazeta Observer | 24-Feb-2020 21:34
Avokati, Arianit Koci, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se brenda gjashtë muajve të ardhshëm do të kemi aktakuzën e parë të lëshuar nga Gjykata Speciale. Gazeta Express ka raportuar sot se Prokuroi i Specializuar ka ...

Zyra e Prokurorit të Specializuar ka dorëzuar aktakuzat e para
Zyra e Prokurorit të Specializuar ka dorëzuar aktakuzat e para në Gjykatë Speciale, përmbajtja është sekrete Zyra e Prokurorit të Specializuar ka vite që po heton ish luftëtarëve UÇK-së. E në disa raste zyra që ...
Gazeta Express | 24-Feb-2020 21:14
Zyra e Prokurorit të Specializuar ka dorëzuar aktakuzat e para në Gjykatë Speciale, përmbajtja është sekrete Zyra e Prokurorit të Specializuar ka vite që po heton ish luftëtarëve UÇK-së. E në disa raste zyra që ...

Avokati Koci: Brenda 6 muajve do të kemi aktakuzën e parë nga Specialja
Avokati, Arianit Koci, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se brenda gjashtë muajve të ardhshëm do të kemi aktakuzën e parë të lëshuar nga Gjykata Speciale. Gazeta Express ka raportuar sot se Prokuroi i Specializuar ka ...
Gazeta Express | 24-Feb-2020 21:05
Avokati, Arianit Koci, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se brenda gjashtë muajve të ardhshëm do të kemi aktakuzën e parë të lëshuar nga Gjykata Speciale. Gazeta Express ka raportuar sot se Prokuroi i Specializuar ka ...

Prokuroria Speciale për Kosovën i dorëzoi gjykatësit aktakuzat e para
Zëdhënësja e Dhomave të Specializuara për Kosovën, Angela Griep, konfirmoi për Radion Evropa e Lirë se kryetarja e Dhomave (Ekaterina Trendafilova) “ka caktuar një gjykatës të procedurës paraprake për të shqyrtuar ...
Portalb | 24-Feb-2020 20:43
Zëdhënësja e Dhomave të Specializuara për Kosovën, Angela Griep, konfirmoi për Radion Evropa e Lirë se kryetarja e Dhomave (Ekaterina Trendafilova) “ka caktuar një gjykatës të procedurës paraprake për të shqyrtuar ...

Gjykata Speciale paralajmëron ngritjen e aktakuzave
Prokurori i Specializuar ka njoftuar Kryetaren e Dhomave të Specializuara të Kosovës se ka ndërmend të fillojë procedime penale para Dhomave të Specializuara dhe ka bërë kërkesë për caktimin e një gjykatësi të ...
Klan Kosova | 24-Feb-2020 20:22
Prokurori i Specializuar ka njoftuar Kryetaren e Dhomave të Specializuara të Kosovës se ka ndërmend të fillojë procedime penale para Dhomave të Specializuara dhe ka bërë kërkesë për caktimin e një gjykatësi të ...

Lajmi i fundit nga Haga, prokuroria i ka dorëzuar aktakuza dhomave të specializuara
Prokurori i Specializuar ka njoftuar Kryetaren e Dhomave të Specializuara të Kosovës se ka ndërmend të fillojë procedime penale para Dhomave të Specializuara dhe ka bërë kërkesë për caktimin e një gjykatësi të ...
Gazeta Monitor | 24-Feb-2020 19:52
Prokurori i Specializuar ka njoftuar Kryetaren e Dhomave të Specializuara të Kosovës se ka ndërmend të fillojë procedime penale para Dhomave të Specializuara dhe ka bërë kërkesë për caktimin e një gjykatësi të ...

Prokuroria Speciale për Kosovën i dorëzon gjykatësit aktakuzat e para
Zëdhënësja e Dhomave të Specializuara për Kosovën, Angela Griep, konfirmoi për Radion Evropa e Lirë se kryetarja e Dhomave (Ekaterina Trendafilova) “ka caktuar një gjykatës të procedurës paraprake për të shqyrtuar ...
Shprehja | 24-Feb-2020 19:40
Zëdhënësja e Dhomave të Specializuara për Kosovën, Angela Griep, konfirmoi për Radion Evropa e Lirë se kryetarja e Dhomave (Ekaterina Trendafilova) “ka caktuar një gjykatës të procedurës paraprake për të shqyrtuar ...

Zëri i Amerikës: Duke nisur nga e hëna, Prokuroria e Posaçme e Kosovës do të ngrejë akuza ndaj pushtetarëve
Prokuroria e Posaçme me seli në Hagë, e cila trajton pretendimet për krime lufte në Kosovë, paralajmëroi të hënën fillimin e ngritjes së akuzave. Në një njoftim të së hënës pasdite, thuhet se “Prokurori i Specializuar ...
BalkanWeb | 24-Feb-2020 17:48
Prokuroria e Posaçme me seli në Hagë, e cila trajton pretendimet për krime lufte në Kosovë, paralajmëroi të hënën fillimin e ngritjes së akuzave. Në një njoftim të së hënës pasdite, thuhet se “Prokurori i Specializuar ...

Prokuroria Speciale për Kosovën i dorëzon gjykatësit aktakuzat e para
Zëdhënësja e Dhomave të Specializuara për Kosovën, Angela Griep, konfirmoi për Radion Evropa e Lirë se kryetarja e Dhomave (Ekaterina Trendafilova) “ka caktuar një gjykatës të procedurës paraprake për të shqyrtuar ...
Alsat-M | 24-Feb-2020 19:32
Zëdhënësja e Dhomave të Specializuara për Kosovën, Angela Griep, konfirmoi për Radion Evropa e Lirë se kryetarja e Dhomave (Ekaterina Trendafilova) “ka caktuar një gjykatës të procedurës paraprake për të shqyrtuar ...

Një banor 20-vjeçar i Haraçinës i dyshuar për shitje të palejueshme të marihuanës
Shkup, 24 shkurt – Prokurori publik nga Prokuroria themelore publike Shkup dha urdhër për zbatimin e procedurës hetuese kundër një banori 20-vjeçar të Haraçinës, për shkak të dyshimit të bazuar për shitje të palejueshme ...
Koha.mk | 24-Feb-2020 19:29
Shkup, 24 shkurt – Prokurori publik nga Prokuroria themelore publike Shkup dha urdhër për zbatimin e procedurës hetuese kundër një banori 20-vjeçar të Haraçinës, për shkak të dyshimit të bazuar për shitje të palejueshme ...

Gjykata speciale paralajmëroi ngritjen e aktakuzave të para
Prokurori i Specializuar e ka njoftuar kryetaren e Dhomave të Specializuara të Kosovës, Ekaterina Trendafilova, se ka ndërmend të fillojë procedime penale, si dhe ka bërë kërkesë për caktimin e një gjykatësi të ...
Portalb | 24-Feb-2020 19:29
Prokurori i Specializuar e ka njoftuar kryetaren e Dhomave të Specializuara të Kosovës, Ekaterina Trendafilova, se ka ndërmend të fillojë procedime penale, si dhe ka bërë kërkesë për caktimin e një gjykatësi të ...

Paralajmërohet ngritja e aktakuzave nga Gjykata Speciale
Prokurori i Specializuar ka njoftuar kryetaren e Dhomave të Specializuara të Kosovës se e ka ndërmend të fillojë procedime penale para Dhomave të Specializuara dhe ka bërë kërkesë për caktimin e një gjykatësi të ...
Shprehja | 24-Feb-2020 19:10
Prokurori i Specializuar ka njoftuar kryetaren e Dhomave të Specializuara të Kosovës se e ka ndërmend të fillojë procedime penale para Dhomave të Specializuara dhe ka bërë kërkesë për caktimin e një gjykatësi të ...

Gjykata Speciale paralajmëron ngritjen e aktakuzave të para
Prokurori i Specializuar e ka njoftuar kryetaren e Dhomave të Specializuara të Kosovës, Ekaterina Trendafilova, se ka ndërmend të fillojë procedime penale, si dhe ka bërë kërkesë për caktimin e një gjykatësi të ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 17:51
Prokurori i Specializuar e ka njoftuar kryetaren e Dhomave të Specializuara të Kosovës, Ekaterina Trendafilova, se ka ndërmend të fillojë procedime penale, si dhe ka bërë kërkesë për caktimin e një gjykatësi të ...

Gjykata Speciale paralajmëron ngritjen e aktakuzave të para
“Kryetarja ka caktuar një gjykatës të procedurës paraprake në pajtim me Ligjin dhe Rregulloren për Caktimin e Gjykatësve të Dhomave të Specializuara nga Regjistri i Gjykatësve Ndërkombëtarë për të shqyrtuar aktakuzat e ...
Lajminet | 24-Feb-2020 18:25
“Kryetarja ka caktuar një gjykatës të procedurës paraprake në pajtim me Ligjin dhe Rregulloren për Caktimin e Gjykatësve të Dhomave të Specializuara nga Regjistri i Gjykatësve Ndërkombëtarë për të shqyrtuar aktakuzat e ...

Prokuroria Speciale do të nisë së shpejti ngritjen e aktakuzave
Hagë, 24 shkurt 2020 – Prokuroria e Posaçme me seli në Hagë, e cila trajton pretendimet për krime lufte në Kosovë, paralajmëroi të hënën fillimin e ngritjes së akuzave. Në një njoftim të së hënës pasdite, thuhet se ...
Illyriapress | 24-Feb-2020 18:21
Hagë, 24 shkurt 2020 – Prokuroria e Posaçme me seli në Hagë, e cila trajton pretendimet për krime lufte në Kosovë, paralajmëroi të hënën fillimin e ngritjes së akuzave. Në një njoftim të së hënës pasdite, thuhet se ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved