ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 08:26

Sapo ishte kthyer nga Italia, dalin rezultatet e analizave për të dyshuarin me koronavirus në Shkup

Sapo ishte kthyer nga Italia, dalin rezultatet e analizave për të dyshuarin me koronavirus në Shkup
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën Infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë.
Top Channel | 25-Feb-2020 10:32
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën Infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë.

E FUNDIT/ Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Kroaci, ishte kthyer nga Milano
Është konfirmuar rasti i parë me koronavirus në Kroaci. Siç raporton “The Guardian“, mësohet se bëhet fjalë për një djalë me banim në Zagreb. Ky është rasti i dytë i konfirmuar me koronavirus në Ballkan. I pari ishte në ...
ABCNews | 25-Feb-2020 13:16
Është konfirmuar rasti i parë me koronavirus në Kroaci. Siç raporton “The Guardian“, mësohet se bëhet fjalë për një djalë me banim në Zagreb. Ky është rasti i dytë i konfirmuar me koronavirus në Ballkan. I pari ishte në ...

Një udhëtar nga Dubai përfundon në Klinikën Infektive, i bëhen analizat për coronavirus
Para disa orëve në Klinikën Infektive në Shkup është pranuar një pacient, i cili para disa ditësh ka ardhur nga Dubai ku ka qëndruar gjashtë ditë. Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, tha se ky persona ka pasur ...
Telegrafi | 25-Feb-2020 11:38
Para disa orëve në Klinikën Infektive në Shkup është pranuar një pacient, i cili para disa ditësh ka ardhur nga Dubai ku ka qëndruar gjashtë ditë. Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, tha se ky persona ka pasur ...

Kroaci, regjistrohet rasti i parë me koronavirus
Është regjistruar rasti i parë me koronavirus në Kroaci. Bëhet fjalë për një djalë të ri që është shtrirë në një klinikë infektive në Zagreb. Lajmin e konfirmoi kryeministri Andrei Plenkoviç deri sa shtoi që për ...
TetovaSot | 25-Feb-2020 13:17
Është regjistruar rasti i parë me koronavirus në Kroaci. Bëhet fjalë për një djalë të ri që është shtrirë në një klinikë infektive në Zagreb. Lajmin e konfirmoi kryeministri Andrei Plenkoviç deri sa shtoi që për ...

Kroacia konfirmon rastin e parë me Covid-19, pacienti një i ri që kishte qëndruar në Milano
Kroacia ka konfirmuar rastin e saj të parë të infeksionit koronavirus në një pacient i cili është shtruar në spital në Zagreb. Lajmin e ka konfirmuar kryeministri Andrej Plenkoviç, shkruan reuters . “Pacienti është në ...
Politiko | 25-Feb-2020 13:16
Kroacia ka konfirmuar rastin e saj të parë të infeksionit koronavirus në një pacient i cili është shtruar në spital në Zagreb. Lajmin e ka konfirmuar kryeministri Andrej Plenkoviç, shkruan reuters . “Pacienti është në ...

Kroacia konfirmon rastin e parë me koronavirus
Kroacia është shteti i radhës evropian i cili konfirmon rastin e parë me koronavirus. Rastin e konfirmoi kryeministri Anderj Plenkoviç. Mësohet se pacienti është një djalë i ri në Zagreb. Ndërkohë po u bëhen analiza ...
Indeks Online | 25-Feb-2020 13:13
Kroacia është shteti i radhës evropian i cili konfirmon rastin e parë me koronavirus. Rastin e konfirmoi kryeministri Anderj Plenkoviç. Mësohet se pacienti është një djalë i ri në Zagreb. Ndërkohë po u bëhen analiza ...

Koronavirusi mbërrin në Kroaci, konfirmohet një rast
Në Kroaci është konfirmuar rasti i parë me koronavirus. Bëhet fjalë për një djalë të ri, raporton Index.hr. “Bëhet fjalë për një djalë të ri, i cili është i shtrirë në Klinikën Infektive ‘Fran Mihajleviq’ në Zagreb”, ka ...
Koha.net | 25-Feb-2020 13:10
Në Kroaci është konfirmuar rasti i parë me koronavirus. Bëhet fjalë për një djalë të ri, raporton Index.hr. “Bëhet fjalë për një djalë të ri, i cili është i shtrirë në Klinikën Infektive ‘Fran Mihajleviq’ në Zagreb”, ka ...

Kroaci, regjistrohet rasti i parë me koronavirus
Është regjistruar rasti i parë me koronavirus në Kroaci. Bëhet fjalë për një djalë të ri që është shtrirë në një klinikë infektive në Zagreb. Lajmin e konfirmoi kryeministri Andrei Plenkoviç deri sa shtoi që për ...
Shprehja | 25-Feb-2020 13:10
Është regjistruar rasti i parë me koronavirus në Kroaci. Bëhet fjalë për një djalë të ri që është shtrirë në një klinikë infektive në Zagreb. Lajmin e konfirmoi kryeministri Andrei Plenkoviç deri sa shtoi që për ...

Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Kroaci
Këtë e bëri të ditur kryeministri, Andrej Plenkoviq, i cili saktësoi se i infektuari është një burrë i ri, gjendja e të cilit është stabile. Raportohet se ai është i shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive “Dr. Fran ...
Lajminet | 25-Feb-2020 13:02
Këtë e bëri të ditur kryeministri, Andrej Plenkoviq, i cili saktësoi se i infektuari është një burrë i ri, gjendja e të cilit është stabile. Raportohet se ai është i shtruar në Klinikën e Sëmundjeve Infektive “Dr. Fran ...

Kishte ardhur nga Italia, i dyshuari me koronavirus në Shkup rezultoi negativ
Një shtetas në Shkup, i cili kishte ardhur nga Italia, rezultoi negativ pas testit të kryer për koronavirus. Ky lajm u konfirmua nga Ministria e Shëndetësisë në Maqëdoninë e Veriut, e cila deklaroi se pacienti nuk ka ...
VizionPlus | 25-Feb-2020 08:49
Një shtetas në Shkup, i cili kishte ardhur nga Italia, rezultoi negativ pas testit të kryer për koronavirus. Ky lajm u konfirmua nga Ministria e Shëndetësisë në Maqëdoninë e Veriut, e cila deklaroi se pacienti nuk ka ...

Kroaci, regjistrohet rasti i parë me koronavirus
Është regjistruar rasti i parë me koronavirus në Kroaci. Bëhet fjalë për një djalë të ri që është shtrirë në një klinikë infektive në Zagreb. Lajmin e konfirmoi kryeministri Andrei Plenkoviç deri sa shtoi që për ...
Alsat-M | 25-Feb-2020 12:56
Është regjistruar rasti i parë me koronavirus në Kroaci. Bëhet fjalë për një djalë të ri që është shtrirë në një klinikë infektive në Zagreb. Lajmin e konfirmoi kryeministri Andrei Plenkoviç deri sa shtoi që për ...

U kthye nga Italia në Shkup, dalin rezultatet e analizave për të dyshuarin me koronavirus
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën Infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë ...
Republika | 25-Feb-2020 11:21
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën Infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë ...

U kthye nga Italia në Shkup, dalin rezultatet e analizave për të dyshuarin me koronavirus
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën Infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë ...
TetovaSot | 25-Feb-2020 11:17
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën Infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë ...

Maqedonia e Veriut e paprekur nga koronavirusi, italiani i dyshuar në Shkup rezultoi negativ
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut ka filluar me kontrollet për një pacient me dyshime se ka simptome të koronavirusit. Nga kjo ministri deklarojnë se i njejti pacient nuk ka pasur ndonjë shenjë kur ka ...
BalkanWeb | 25-Feb-2020 07:47
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut ka filluar me kontrollet për një pacient me dyshime se ka simptome të koronavirusit. Nga kjo ministri deklarojnë se i njejti pacient nuk ka pasur ndonjë shenjë kur ka ...

Edhe një person po testohet për koronavirus, ka ardhur nga Dubai
Ministri i shëndetësisë, Venko Filipçe, gjatë ditës së sotme ka deklaruar se një person i cili ka ardhur nga Dubai, është pranuar në Klinikën infektive me simptome të gripit dhe po bëhen testime për koronavrius. Ai tha ...
Shenja | 25-Feb-2020 10:57
Ministri i shëndetësisë, Venko Filipçe, gjatë ditës së sotme ka deklaruar se një person i cili ka ardhur nga Dubai, është pranuar në Klinikën infektive me simptome të gripit dhe po bëhen testime për koronavrius. Ai tha ...

Udhëtari nga Italia i pranuar në Klinikën infektive nuk ka koronavirus
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë ...
Televizioni Koha | 25-Feb-2020 10:32
Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka temperaturë të lartë ...

Maqedonia e Veriut e paprekur nga koronavirusi, një italian i dyshuar në Shkup rezultoi negativ
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut reagoi pas kontrolleve për një pacient me dyshime se ka simptome të koronavirusit. Nga kjo ministri deklarojnë se i njejti pacient nuk ka pasur ndonjë shenjë kur ka kaluar ...
Lapsi | 25-Feb-2020 08:57
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut reagoi pas kontrolleve për një pacient me dyshime se ka simptome të koronavirusit. Nga kjo ministri deklarojnë se i njejti pacient nuk ka pasur ndonjë shenjë kur ka kaluar ...

Alarmi nga koronavirusi, një pacient i dyshuar në shkup, izolohet menjëherë sapo kthehet nga Italia
Ministria e Shëndetësisë (MSH) në Maqedoninë e Veriut ka filluar me kontrollet për një pacient me dyshime se ka simptome të virusit Coronavirus, përcjell Telegrafi Maqedoni. Nga kjo ministri deklarojnë se i njejti ...
BalkanWeb | 25-Feb-2020 07:41
Ministria e Shëndetësisë (MSH) në Maqedoninë e Veriut ka filluar me kontrollet për një pacient me dyshime se ka simptome të virusit Coronavirus, përcjell Telegrafi Maqedoni. Nga kjo ministri deklarojnë se i njejti ...

Një i dyshuar me koronavirus në Shkup, erdhi sot nga Milano
Për momentin, Klinika e Sëmundjeve Infektive në Shkup po teston një person me koronavirus me simptoma gripi. Pacienti kishte një pamje klinike të butë, nuk kishte temperaturë të ngritur të trupit dhe gjendja e tij ishte ...
Republika | 25-Feb-2020 09:39
Për momentin, Klinika e Sëmundjeve Infektive në Shkup po teston një person me koronavirus me simptoma gripi. Pacienti kishte një pamje klinike të butë, nuk kishte temperaturë të ngritur të trupit dhe gjendja e tij ishte ...

Udhëtari nga Italia i pranuar në Klinikën infektive nuk ka koronavirus
Shkup, 25 shkurt – Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka ...
Koha.mk | 25-Feb-2020 09:16
Shkup, 25 shkurt – Personi i cili mbrëmë është pranuar në Klinikën infektive në Shkup, është testuar dhe nuk ka koronavirus, konfirmuan nga Ministria e Shëndetësisë. Pacienti ka pasur pasqyrë të lehtë klinike, nuk ka ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved