ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 02:16

Tetë testime rezultuan negative, nuk ka raste të konfirmuara me koronavirus në Shqipëri

Tetë testime rezultuan negative, nuk ka raste të konfirmuara me koronavirus në Shqipëri
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka mbledhur pasditen e sotme sërish Task-Forcën e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore për koronavirusin COVID-19, ku u raportua situata e deritanishme ...
GazetaTema | 24-Feb-2020 19:29
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka mbledhur pasditen e sotme sërish Task-Forcën e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore për koronavirusin COVID-19, ku u raportua situata e deritanishme ...

Mblidhet sërish Task Forca e COVID-19, zyrtare: Nuk ka raste të konfirmuara me koronavirus në Shqipëri
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka mbledhur pasditen e sotme sërish Task-Forcën e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore për koronavirusin COVID-19, ku u raportua situata e deritanishme ...
BalkanWeb | 24-Feb-2020 18:48
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka mbledhur pasditen e sotme sërish Task-Forcën e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore për koronavirusin COVID-19, ku u raportua situata e deritanishme ...

Specialistja e ISHP-së: 8 të dyshuarit me koronavirus rezultuan negativë
Specialistja në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tonini konfirmoi se tetë rastet për të cilat u hodhën dyshime se ishin të infektuar nga koronavirusi, janë testuar dhe kanë rezultuar negative. Teksa ishte e ftuar ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 22:04
Specialistja në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tonini konfirmoi se tetë rastet për të cilat u hodhën dyshime se ishin të infektuar nga koronavirusi, janë testuar dhe kanë rezultuar negative. Teksa ishte e ftuar ...

ZYRTARE/ MSH: Nuk ka raste me koronavirus në Shqipëri, 8 persona rezultuan negativë
Na ndiqni në Facebook mapo.al Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka mbledhur pasditen e sotme sërish Task-Forcën e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore për koronavirusin COVID-19, ku u ...
Mapo | 24-Feb-2020 18:58
Na ndiqni në Facebook mapo.al Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka mbledhur pasditen e sotme sërish Task-Forcën e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore për koronavirusin COVID-19, ku u ...

Frika nga koronavirusi, Shqipëria forcon kontrollet në kufi. Ja çfarë po ndodh në porte dhe pikat kufitare tokësore
Frika e përhapjes se koronavirusit të ri edhe në vendin tonë ka bërë që të shtohen kontrollet në porte dhe pikat kufitare tokësore në Shqipëri. Dy tragete me udhëtarë kanë mbërritur nga Brindisi në portin e Durrësit, të ...
BalkanWeb | 24-Feb-2020 16:57
Frika e përhapjes se koronavirusit të ri edhe në vendin tonë ka bërë që të shtohen kontrollet në porte dhe pikat kufitare tokësore në Shqipëri. Dy tragete me udhëtarë kanë mbërritur nga Brindisi në portin e Durrësit, të ...

Koronavirusi/ Mblidhet sërish Task-Forca: S’ka raste të konfirmuara në Shqipëri
Ministria e Shëndetësisë konfirmon se nuk ka asnjë rast të identifikuar me koronavirus në Shqipëri. Task-Forca e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore është mbledhur pasditen e kësaj të hëne, ku u ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 19:27
Ministria e Shëndetësisë konfirmon se nuk ka asnjë rast të identifikuar me koronavirus në Shqipëri. Task-Forca e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore është mbledhur pasditen e kësaj të hëne, ku u ...

Koronavirusi në Shqipëri, tetë raste të testuara rezultuan negative
Pasditen e sotme, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka mbledhur sërish Task-Forcën e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore për koronavirusin COVID-19, ku u raportua situata e deritanishme ...
Telegraf | 24-Feb-2020 19:01
Pasditen e sotme, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka mbledhur sërish Task-Forcën e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore për koronavirusin COVID-19, ku u raportua situata e deritanishme ...

Në Shqipëri, 8 raste të dyshuara me coronavirus, reagon zyrtarisht ministria e Shëndetësisë
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka reaguar zyrtarisht për rastet e dyshuar në Shqipëri në lidhje me coronavirusin. Ministria është shprehur se nga 8 rastet që ishin të dyshuara si të infektuar asnjë prej ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 20:31
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka reaguar zyrtarisht për rastet e dyshuar në Shqipëri në lidhje me coronavirusin. Ministria është shprehur se nga 8 rastet që ishin të dyshuara si të infektuar asnjë prej ...

Priten analizat e një rasti të dyshuar në Shqipëri/ “Dyfishim kontrolleve në aeroport”
Instituti i shendetit publik është në pritje të pergjigjes se analizave për një rast të dyshuar si te prekur nga koronavirusi. Këtë e konfirmoi ministrja e shëndetësise Ogerta Manastirliu gjate mbledhjes se task forces ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 14:50
Instituti i shendetit publik është në pritje të pergjigjes se analizave për një rast të dyshuar si te prekur nga koronavirusi. Këtë e konfirmoi ministrja e shëndetësise Ogerta Manastirliu gjate mbledhjes se task forces ...

Shtohen kontrollet në pikat kufitare, verifikim pasagjerëve për koronavirusin
Rritja e numrit te viktimave dhe të prekurve ne italiane fqinje ka detyruar autoritetet te shtojne kontrollet . Ne portin e Durrësit mëngjesin e kësaj të hëne mbërritën rreth 500 pasagjerë, me dy traget te cilet i jane ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 14:17
Rritja e numrit te viktimave dhe të prekurve ne italiane fqinje ka detyruar autoritetet te shtojne kontrollet . Ne portin e Durrësit mëngjesin e kësaj të hëne mbërritën rreth 500 pasagjerë, me dy traget te cilet i jane ...

Reagon Ministria e Shëndetësisë: Nuk ka raste me koronavirus në Shqipëri, 8 persona rezultuan negativë
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka mbledhur pasditen e sotme sërish Task-Forcën e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore për koronavirusin COVID-19, ku u raportua situata e deritanishme ...
Lapsi | 24-Feb-2020 19:26
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka mbledhur pasditen e sotme sërish Task-Forcën e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore për koronavirusin COVID-19, ku u raportua situata e deritanishme ...

Coronavirusi, kontrolle mjekësore në pikat kufitare dhe në Aeroportin e Prishtinës
Pas shpalljes së gjendjes emergjente për përhapjen e koronavirusit nga organizata botërore e shëndetësisë edhe shteti i Kosovës ka ndërmarrë të gjitha masat mbrojtëse për këtë virus, për çfarë Klinika Infektive ka ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 17:35
Pas shpalljes së gjendjes emergjente për përhapjen e koronavirusit nga organizata botërore e shëndetësisë edhe shteti i Kosovës ka ndërmarrë të gjitha masat mbrojtëse për këtë virus, për çfarë Klinika Infektive ka ...

“Koronavirusi”, Manastirliu: Masat do të merren në bazë të rrezikshmërisë
Ministrja e Shëndetësisë e Shqipërisë, Ogerta Manastirliu, po zhvillon sot mbledhjen e radhës të Task Forcës për koronavirusin, i cili është kthyer në një alarm botëror. E pyetur nga gazetarët nëse do të mbyllen kufijtë ...
Shprehja | 24-Feb-2020 23:31
Ministrja e Shëndetësisë e Shqipërisë, Ogerta Manastirliu, po zhvillon sot mbledhjen e radhës të Task Forcës për koronavirusin, i cili është kthyer në një alarm botëror. E pyetur nga gazetarët nëse do të mbyllen kufijtë ...

Specialistja e ISHP-së: 8 të dyshuarit me koronavirus rezultuan negativë
Specialistja në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tonini konfirmoi se tetë rastet për të cilat u hodhën dyshime se ishin të infektuar nga koronavirusi, janë testuar dhe kanë rezultuar negative. Teksa ishte e ftuar ...
Lajmi i Fundit | 24-Feb-2020 23:12
Specialistja në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tonini konfirmoi se tetë rastet për të cilat u hodhën dyshime se ishin të infektuar nga koronavirusi, janë testuar dhe kanë rezultuar negative. Teksa ishte e ftuar ...

ISHP publikon rezultatet e analizave për 8 raste të dyshuara me koronavirus në Shqipëri
Instituti i Shëndetit Publik ka konfirmuar se janë kryer analiza për tetë raste të dyshuara me koronavirus. Bazuar në rezultatet e analizave të ISHP, të tetë rastet kanë rezultuar negativ. Mësohet se dy prej të ...
ABCNews | 24-Feb-2020 18:47
Instituti i Shëndetit Publik ka konfirmuar se janë kryer analiza për tetë raste të dyshuara me koronavirus. Bazuar në rezultatet e analizave të ISHP, të tetë rastet kanë rezultuar negativ. Mësohet se dy prej të ...

Koronavirusi/ Manastirliu: Përforcim kontrolleve në aeroport dhe pika kufitare, OBSH nuk ka rekomanduar mbylljen e kufijve
TIRANË, 24 shkurt /MEDIAL/- Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu garantoi se “jemi angazhuar 24 orë në 7 ditë të javës, edhe para se situata e koronavirusit të bëhej emergjencë globale. ...
Medial | 24-Feb-2020 22:31
TIRANË, 24 shkurt /MEDIAL/- Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu garantoi se “jemi angazhuar 24 orë në 7 ditë të javës, edhe para se situata e koronavirusit të bëhej emergjencë globale. ...

Koronavirusi nuk ndal udhëtimin nga Italia, dy fluturime të planifikuara nga Verona në Prishtinë
Klinika Infektive ka dërguar ekipe mjekësore në pika kufitare dhe në Aeroportin e Prishtinës, ekipe këto që janë në shërbim 24 orë për identifikimin dhe kontrollimin e udhëtarëve për këtë virus. Aeroporti Ndërkombëtar i ...
Lajminet | 24-Feb-2020 20:03
Klinika Infektive ka dërguar ekipe mjekësore në pika kufitare dhe në Aeroportin e Prishtinës, ekipe këto që janë në shërbim 24 orë për identifikimin dhe kontrollimin e udhëtarëve për këtë virus. Aeroporti Ndërkombëtar i ...

Koronavirusi, mblidhet sërish Task-Forca: 8 rastet e dyshuara në Shqipëri dalin negative
Ministria e Shëndetësisë konfirmon se nuk ka asnjë rast të identifikuar me koronavirus në Shqipëri. Task-Forca e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore është mbledhur pasditen e kësaj të hëne, ku u ...
Lajmi i Fundit | 24-Feb-2020 19:32
Ministria e Shëndetësisë konfirmon se nuk ka asnjë rast të identifikuar me koronavirus në Shqipëri. Task-Forca e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore është mbledhur pasditen e kësaj të hëne, ku u ...

8 raste të dyshuara me koronavirus në Shqipëri, reagon ministria e Shëndetësisë
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka reaguar zyrtarisht për rastet e dyshuar në Shqipëri në lidhje me Koronavirusin. Ministria është shprehur se nga 8 rastet që ishin të dyshuara si të infektuar asnjë prej ...
Lajmi i Fundit | 24-Feb-2020 19:29
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka reaguar zyrtarisht për rastet e dyshuar në Shqipëri në lidhje me Koronavirusin. Ministria është shprehur se nga 8 rastet që ishin të dyshuara si të infektuar asnjë prej ...

“Kemi nisur hetimet për mesazhet e rreme”, Merkaj: Në kufi pyetësorë të veçantë për pasagjerët
TIRANË I pranishëm në mbledhjen e Task Forcës për masat e parandalimit ndaj Koronavirusit, Drejtori i Përgjithshëm i Kufirit, Eduard Merkaj tha se me urdhër të drejtorit të Policisë, Ardi Veliu, efektivëve në pikat ...
BalkanWeb | 24-Feb-2020 10:56
TIRANË I pranishëm në mbledhjen e Task Forcës për masat e parandalimit ndaj Koronavirusit, Drejtori i Përgjithshëm i Kufirit, Eduard Merkaj tha se me urdhër të drejtorit të Policisë, Ardi Veliu, efektivëve në pikat ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved