ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/04/2020 22:41

Koronavirusi/ MSH jep të dhënat e fundit: 8 rastet e dyshuara mbrëmë dolën negativë. Udhëtarët që vijnë nga vendet e prekura të telefonojnë në këtë numër

Koronavirusi/ MSH jep të dhënat e fundit: 8 rastet e dyshuara mbrëmë dolën negativë. Udhëtarët që vijnë nga vendet e prekura të telefonojnë në këtë numër
Ministria e Shëndetësisë deklaron se deri më tani nuk ka asnjë rast të konfirmuar me koronavirus në Shqipëri. Në përfundim të mbledhjes së Task-Forcës, drejtuesja e Shërbimit të Inteligjiencës Epidemiologjike, Eugena ...
BalkanWeb | 25-Feb-2020 11:23
Ministria e Shëndetësisë deklaron se deri më tani nuk ka asnjë rast të konfirmuar me koronavirus në Shqipëri. Në përfundim të mbledhjes së Task-Forcës, drejtuesja e Shërbimit të Inteligjiencës Epidemiologjike, Eugena ...

8 raste të dyshuara në Shqipëri, reagon zyrtarisht ministria e Shëndetësisë
Tiranë - Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka reaguar zyrtarisht për rastet e dyshuar në Shqipëri në lidhje me Koronavirusin. Ministria është shprehur se nga 8 rastet që ishin të dyshuara si të infektuar ...
Top Channel | 24-Feb-2020 20:00
Tiranë - Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka reaguar zyrtarisht për rastet e dyshuar në Shqipëri në lidhje me Koronavirusin. Ministria është shprehur se nga 8 rastet që ishin të dyshuara si të infektuar ...

8 raste të dyshuara me koronavirus në Shqipëri/ MSH: Rezultuan negativë
Ministria e Shëndetësisë sqaroi se në Shqipëri vijon të jetë zero numri i të prekurve nga koronavirusi. Pas mbledhjes së task-forcës, drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, Eugena Tomini deklaroi se ...
VizionPlus | 25-Feb-2020 11:50
Ministria e Shëndetësisë sqaroi se në Shqipëri vijon të jetë zero numri i të prekurve nga koronavirusi. Pas mbledhjes së task-forcës, drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, Eugena Tomini deklaroi se ...

Tetë testime rezultuan negative, nuk ka raste të konfirmuara me koronavirus në Shqipëri
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka mbledhur pasditen e sotme sërish Task-Forcën e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore për koronavirusin COVID-19, ku u raportua situata e deritanishme ...
GazetaTema | 24-Feb-2020 19:29
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka mbledhur pasditen e sotme sërish Task-Forcën e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore për koronavirusin COVID-19, ku u raportua situata e deritanishme ...

Specialistja e ISHP-së: 8 të dyshuarit me koronavirus rezultuan negativë
Specialistja në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tonini konfirmoi se tetë rastet për të cilat u hodhën dyshime se ishin të infektuar nga koronavirusi, janë testuar dhe kanë rezultuar negative. Teksa ishte e ftuar ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 22:04
Specialistja në Institutin e Shëndetit Publik, Eugena Tonini konfirmoi se tetë rastet për të cilat u hodhën dyshime se ishin të infektuar nga koronavirusi, janë testuar dhe kanë rezultuar negative. Teksa ishte e ftuar ...

Mblidhet sërish Task Forca e COVID-19, zyrtare: Nuk ka raste të konfirmuara me koronavirus në Shqipëri
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka mbledhur pasditen e sotme sërish Task-Forcën e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore për koronavirusin COVID-19, ku u raportua situata e deritanishme ...
BalkanWeb | 24-Feb-2020 18:48
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka mbledhur pasditen e sotme sërish Task-Forcën e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore për koronavirusin COVID-19, ku u raportua situata e deritanishme ...

ZYRTARE/ MSH: Nuk ka raste me koronavirus në Shqipëri, 8 persona rezultuan negativë
Na ndiqni në Facebook mapo.al Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka mbledhur pasditen e sotme sërish Task-Forcën e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore për koronavirusin COVID-19, ku u ...
Mapo | 24-Feb-2020 18:58
Na ndiqni në Facebook mapo.al Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka mbledhur pasditen e sotme sërish Task-Forcën e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore për koronavirusin COVID-19, ku u ...

Frika nga koronavirusi, Shqipëria forcon kontrollet në kufi. Ja çfarë po ndodh në porte dhe pikat kufitare tokësore
Frika e përhapjes se koronavirusit të ri edhe në vendin tonë ka bërë që të shtohen kontrollet në porte dhe pikat kufitare tokësore në Shqipëri. Dy tragete me udhëtarë kanë mbërritur nga Brindisi në portin e Durrësit, të ...
BalkanWeb | 24-Feb-2020 16:57
Frika e përhapjes se koronavirusit të ri edhe në vendin tonë ka bërë që të shtohen kontrollet në porte dhe pikat kufitare tokësore në Shqipëri. Dy tragete me udhëtarë kanë mbërritur nga Brindisi në portin e Durrësit, të ...

Koronavirusi/ Mblidhet sërish Task-Forca: S’ka raste të konfirmuara në Shqipëri
Ministria e Shëndetësisë konfirmon se nuk ka asnjë rast të identifikuar me koronavirus në Shqipëri. Task-Forca e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore është mbledhur pasditen e kësaj të hëne, ku u ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 19:27
Ministria e Shëndetësisë konfirmon se nuk ka asnjë rast të identifikuar me koronavirus në Shqipëri. Task-Forca e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore është mbledhur pasditen e kësaj të hëne, ku u ...

Koronavirusi/ MSH jep të dhënat e fundit: 8 rastet e dyshuara mbrëmë dolën negativë
Ministria e Shëndetësisë deklaron se deri më tani nuk ka asnjë rast të konfirmuar me koronavirus në Shqipëri. Në përfundim të mbledhjes së Task-Forcës, drejtuesja e Shërbimit të Inteligjiencës Epidemiologjike, Eugena ...
Lapsi | 25-Feb-2020 11:53
Ministria e Shëndetësisë deklaron se deri më tani nuk ka asnjë rast të konfirmuar me koronavirus në Shqipëri. Në përfundim të mbledhjes së Task-Forcës, drejtuesja e Shërbimit të Inteligjiencës Epidemiologjike, Eugena ...

Koronavirusi në Shqipëri, tetë raste të testuara rezultuan negative
Pasditen e sotme, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka mbledhur sërish Task-Forcën e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore për koronavirusin COVID-19, ku u raportua situata e deritanishme ...
Telegraf | 24-Feb-2020 19:01
Pasditen e sotme, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka mbledhur sërish Task-Forcën e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore për koronavirusin COVID-19, ku u raportua situata e deritanishme ...

Në Shqipëri, 8 raste të dyshuara me coronavirus, reagon zyrtarisht ministria e Shëndetësisë
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka reaguar zyrtarisht për rastet e dyshuar në Shqipëri në lidhje me coronavirusin. Ministria është shprehur se nga 8 rastet që ishin të dyshuara si të infektuar asnjë prej ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 20:31
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka reaguar zyrtarisht për rastet e dyshuar në Shqipëri në lidhje me coronavirusin. Ministria është shprehur se nga 8 rastet që ishin të dyshuara si të infektuar asnjë prej ...

Kontrollet në porte/ Pasagjerët: Nuk na e matën temperaturën
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manstirliu mblodhi sot në Rinas task forcën kundër koronavirusit.
Top Channel | 24-Feb-2020 13:27
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manstirliu mblodhi sot në Rinas task forcën kundër koronavirusit.

Priten analizat e një rasti të dyshuar në Shqipëri/ “Dyfishim kontrolleve në aeroport”
Instituti i shendetit publik është në pritje të pergjigjes se analizave për një rast të dyshuar si te prekur nga koronavirusi. Këtë e konfirmoi ministrja e shëndetësise Ogerta Manastirliu gjate mbledhjes se task forces ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 14:50
Instituti i shendetit publik është në pritje të pergjigjes se analizave për një rast të dyshuar si te prekur nga koronavirusi. Këtë e konfirmoi ministrja e shëndetësise Ogerta Manastirliu gjate mbledhjes se task forces ...

ISHP: Ne 24 oret e fundit 4700 udhetare te kontrolluar qe kane hyre, asnje i infektuar me koronavirus
TIRANE-Në Shqipëri nuk ka asnjë person të infektuar me virusin kinez. Eugena Tomini, shefe e Epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik në një dalje për mediat pas mbledhjes së Task Forcës për masat që janë marrë ...
Lajmi i Fundit | 25-Feb-2020 11:50
TIRANE-Në Shqipëri nuk ka asnjë person të infektuar me virusin kinez. Eugena Tomini, shefe e Epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik në një dalje për mediat pas mbledhjes së Task Forcës për masat që janë marrë ...

Në Shqipëri edhe 8 raste të dyshuara me koronavirus dolën negative
Në Shqipëri nuk ka ende një rast të konfirmuar zyrtarisht me koronavirus. Deri mbrëmjen e djeshme janë testuar 8 raste, por kanë rezultuar negative. Çdo linjë e udhëtarëve monitorohet dhe deri tani janë vlerësuar 4700 ...
Gazeta Observer | 25-Feb-2020 11:41
Në Shqipëri nuk ka ende një rast të konfirmuar zyrtarisht me koronavirus. Deri mbrëmjen e djeshme janë testuar 8 raste, por kanë rezultuar negative. Çdo linjë e udhëtarëve monitorohet dhe deri tani janë vlerësuar 4700 ...

Reagon Ministria e Shëndetësisë: Nuk ka raste me koronavirus në Shqipëri, 8 persona rezultuan negativë
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka mbledhur pasditen e sotme sërish Task-Forcën e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore për koronavirusin COVID-19, ku u raportua situata e deritanishme ...
Lapsi | 24-Feb-2020 19:26
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka mbledhur pasditen e sotme sërish Task-Forcën e ekspertëve dhe drejtuesve të institucioneve shëndetësore për koronavirusin COVID-19, ku u raportua situata e deritanishme ...

ISHP: Në 24 orët e fundit 4700 udhëtarë të kontrolluar që kanë hyrë, asnjë i infektuar me virusin kinez
Në Shqipëri nuk ka asnjë person të infektuar me virusin kinez. Eugena Tomini, specialiste e sëmundjeve infektive në Institutin e Shëndetit Publik në një dalje për mediat pas mbledhjes së Task Forcës për masat që janë ...
Lexo | 25-Feb-2020 11:39
Në Shqipëri nuk ka asnjë person të infektuar me virusin kinez. Eugena Tomini, specialiste e sëmundjeve infektive në Institutin e Shëndetit Publik në një dalje për mediat pas mbledhjes së Task Forcës për masat që janë ...

8 raste të dyshuara me koronavirus në Shqipëri, testet dolën negative
Tetë raste të dyshuara me koronavirus kanë rezultuar të painfektuar me virusin e rrezikshëm. Lajmin e përcjell Eugena Tomini, drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, e cila shtoi se deri në mbrëmjen e ...
Gazeta Express | 25-Feb-2020 11:35
Tetë raste të dyshuara me koronavirus kanë rezultuar të painfektuar me virusin e rrezikshëm. Lajmin e përcjell Eugena Tomini, drejtuesja e Shërbimit të Inteligjencës Epidemiologjike, e cila shtoi se deri në mbrëmjen e ...

Shtohen kontrollet në pikat kufitare, verifikim pasagjerëve për koronavirusin
Rritja e numrit te viktimave dhe të prekurve ne italiane fqinje ka detyruar autoritetet te shtojne kontrollet . Ne portin e Durrësit mëngjesin e kësaj të hëne mbërritën rreth 500 pasagjerë, me dy traget te cilet i jane ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 14:17
Rritja e numrit te viktimave dhe të prekurve ne italiane fqinje ka detyruar autoritetet te shtojne kontrollet . Ne portin e Durrësit mëngjesin e kësaj të hëne mbërritën rreth 500 pasagjerë, me dy traget te cilet i jane ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved