ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 01:56

FOTO/ Autobusi që vinte nga Italia “alarmon” Francën, pasagjerët mbyllen në karantinë

FOTO/ Autobusi që vinte nga Italia “alarmon” Francën, pasagjerët mbyllen në karantinë
Një shofer autobusi ka përhapur panik për virusin vdekjeprurës në një stacion autobusi francez, pasi mbërriti me simptoma virusi nga Italia. Policia franceze bllokoi ditën e sotme trajnerin e “FlixBus” në Lyon pasi ...
BalkanWeb | 24-Feb-2020 18:32
Një shofer autobusi ka përhapur panik për virusin vdekjeprurës në një stacion autobusi francez, pasi mbërriti me simptoma virusi nga Italia. Policia franceze bllokoi ditën e sotme trajnerin e “FlixBus” në Lyon pasi ...

Nuk ndihej mirë, shoferi italian i autobusit përhap panik në Francë
Një shofer italian autobusi që nuk ndihej mirë ka përhapur panik në Francë, pasi arriti në stacionin e Lionit nga Italia, vendi ku kanë vdekur 6 persona nga koronavirusi. Policia franceze konfiskoi autobusin që vinte ...
GazetaTema | 24-Feb-2020 19:40
Një shofer italian autobusi që nuk ndihej mirë ka përhapur panik në Francë, pasi arriti në stacionin e Lionit nga Italia, vendi ku kanë vdekur 6 persona nga koronavirusi. Policia franceze konfiskoi autobusin që vinte ...

Coronavirusi: Njihuni me informacionet më të fundit nga Italia
Janë 6 raste të konfirmuara të pacientëve italianë që ndërruan jetë nga Coronavirusi. Në total – sipas raportit të fundit zyrtar – ka 219 të infektuar, 172 vetëm në Lombardi. Kështu, Italia është tashmë e treta në botë ...
GazetaTema | 24-Feb-2020 17:27
Janë 6 raste të konfirmuara të pacientëve italianë që ndërruan jetë nga Coronavirusi. Në total – sipas raportit të fundit zyrtar – ka 219 të infektuar, 172 vetëm në Lombardi. Kështu, Italia është tashmë e treta në botë ...

Shënohet viktima e shtatë nga koronavirusi në Itali, ishte shtruar në spital në të njëjtën ditë me…
Rritet bilanci i viktimave nga koronavirusi në Itali. Në gjithë vendin janë 7 viktima, ndërsa janë 230 të infektuarit. Viktima e shtatë është shënuar në spitalin e Saccos, në Milano dhe bëhet fjalë për një 80-vjeçar. Të ...
BalkanWeb | 24-Feb-2020 15:37
Rritet bilanci i viktimave nga koronavirusi në Itali. Në gjithë vendin janë 7 viktima, ndërsa janë 230 të infektuarit. Viktima e shtatë është shënuar në spitalin e Saccos, në Milano dhe bëhet fjalë për një 80-vjeçar. Të ...

Rritet numri i të infektuarve nga koronavirusi në Itali
Shtatë persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Itali, ndërsa numri i të infektuarve ka shkuar në 230. Zona më e prekur është Lombardia me 172 të infektuar. Viktima e fundit është një 80-vjeçar, i cili një javë më ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 20:19
Shtatë persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Itali, ndërsa numri i të infektuarve ka shkuar në 230. Zona më e prekur është Lombardia me 172 të infektuar. Viktima e fundit është një 80-vjeçar, i cili një javë më ...

Koronavirusi në Itali, numurohen 200 raste në të gjithë vendin
Ka shkuar në gjashtë numri i viktimave të koronavirusit në Itali ndërkohë që ka tani edhe mungesë tamponësh për analizat e koronavirusit. Të prekurit në Itali, janë 224. Lombardia është rajoni me numrin më të madh të ...
Telegraf | 24-Feb-2020 17:26
Ka shkuar në gjashtë numri i viktimave të koronavirusit në Itali ndërkohë që ka tani edhe mungesë tamponësh për analizat e koronavirusit. Të prekurit në Itali, janë 224. Lombardia është rajoni me numrin më të madh të ...

Koronavirusi shkakton 7 të vdekur në Itali/ 4 viktima brenda një dite
Shkon në shtatë numri i viktimave në Itali nga koronavirusi. Pacienti i fundit që ishte i infektuar dhe humbi jetën është një 80-vjeçar që banonte në Castiglione d’Ada. Ai vdiq në spitalin Saço në Milano. 80-vjeçari ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 15:43
Shkon në shtatë numri i viktimave në Itali nga koronavirusi. Pacienti i fundit që ishte i infektuar dhe humbi jetën është një 80-vjeçar që banonte në Castiglione d’Ada. Ai vdiq në spitalin Saço në Milano. 80-vjeçari ...

Si u përhap koronavirusi me shpejtësi, flet mjeku shqiptar në Milano: Shumë pacientë s’kanë simptoma
Shumë pacientë në Itali u diagnostikuan me koronavirus vetëm pasi bënë analizën, pa shfaqur simptoma. Kështu u shpreh mjeku shqiptar Elson Gjoni, kirurg Onkologjik në spitalin Busto Arsizio në Milano. Gjate nje lidhje ...
ABCNews | 24-Feb-2020 23:01
Shumë pacientë në Itali u diagnostikuan me koronavirus vetëm pasi bënë analizën, pa shfaqur simptoma. Kështu u shpreh mjeku shqiptar Elson Gjoni, kirurg Onkologjik në spitalin Busto Arsizio në Milano. Gjate nje lidhje ...

Italia nuk gjen paqe – pas coronavirusit, goditet nga tërmeti
Italia duket se nuk po gjen paqe. Ndërkohë që vendi është në alarm nga përhapja e coronavirusit, një tërmet 4.7 ka goditur jugun. Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar. Ndërkohë, siç është raportuar, numri i ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 17:23
Italia duket se nuk po gjen paqe. Ndërkohë që vendi është në alarm nga përhapja e coronavirusit, një tërmet 4.7 ka goditur jugun. Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar. Ndërkohë, siç është raportuar, numri i ...

Autobusi nga Italia alarmon Francën: Shoferi vetëm kollitej, pasagjerët mbyllen në karantinë
Një autobus i ardhur nga Milano ka shkaktuar panik të madh në Francë. Autobusi italian është ndaluar menjëherë nga autoritetet franceze ndërsa dyshimi kryesor ishte tek shoferi i autobusit i cili kishte një kollë shumë ...
Lapsi | 24-Feb-2020 21:02
Një autobus i ardhur nga Milano ka shkaktuar panik të madh në Francë. Autobusi italian është ndaluar menjëherë nga autoritetet franceze ndërsa dyshimi kryesor ishte tek shoferi i autobusit i cili kishte një kollë shumë ...

Rritet numri i viktimave në Itali/ 6 të vdekur nga koronavirusi
Orë pas ore numri i viktimave në Itali nga koronavirusi po rritet. Deri tani janë regjistruar gjashtë të vdekur, që ishin infektuar nga virusi kinez. Viktima e gjashtë është një grua nga Cerma, e cila rezultoi pozitive ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 14:50
Orë pas ore numri i viktimave në Itali nga koronavirusi po rritet. Deri tani janë regjistruar gjashtë të vdekur, që ishin infektuar nga virusi kinez. Viktima e gjashtë është një grua nga Cerma, e cila rezultoi pozitive ...

Rëndohet bilanci, shkon në 7 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali
Italia shënon viktimën e shtatë nga koronavirusi në Itali. Viktima eshtë një grua 62 vjeçe. Italia është vendi i tretë në botë për nga numri i të infektuarve, ku deri më tani ka shkuar në 229 të prekur. Sakaq, deri më ...
ABCNews | 24-Feb-2020 20:14
Italia shënon viktimën e shtatë nga koronavirusi në Itali. Viktima eshtë një grua 62 vjeçe. Italia është vendi i tretë në botë për nga numri i të infektuarve, ku deri më tani ka shkuar në 229 të prekur. Sakaq, deri më ...

Kollitej shoferi, ndalohet autobusi në Francë, vinte nga Italia
Një autobus me pasagjerë nga Italia që po shkonte drejt Francës, është ndalur në qytetin e Lionit. Mediat lokale thonë se autobusi u ndal pasi një pasagjer i ka telefonuar policisë, i alarmuar nga kolla e fortë dhe ...
Telegraf | 24-Feb-2020 14:32
Një autobus me pasagjerë nga Italia që po shkonte drejt Francës, është ndalur në qytetin e Lionit. Mediat lokale thonë se autobusi u ndal pasi një pasagjer i ka telefonuar policisë, i alarmuar nga kolla e fortë dhe ...

Mes kaosit nga koronavirusi, Italia goditet nga tërmeti
Teksa Italia është në gjendje të jashtëzakonshme për shkak të koronavirusit që ka shkatuar deri më tani 6 viktima dhe qindra të prekur, vendi është goditur edhe nga një tërmet. Mediat vendase bëjnë me dije se provinca e ...
ABCNews | 24-Feb-2020 17:35
Teksa Italia është në gjendje të jashtëzakonshme për shkak të koronavirusit që ka shkatuar deri më tani 6 viktima dhe qindra të prekur, vendi është goditur edhe nga një tërmet. Mediat vendase bëjnë me dije se provinca e ...

Milano si shkretëtirë/ Duomo pa njerëz, trena e metro bosh, shkollat të mbyllura
Boshatisja e trenave, metrove dhe autobuzeve ka qënë një fenomen dukshëm i dallueshëm në Milano këtë të hënë. Qëndra Italisë së veriut dukej një vend i shkrete në fillim të kësaj jave ndonëse është një nga qytetet më të ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 14:08
Boshatisja e trenave, metrove dhe autobuzeve ka qënë një fenomen dukshëm i dallueshëm në Milano këtë të hënë. Qëndra Italisë së veriut dukej një vend i shkrete në fillim të kësaj jave ndonëse është një nga qytetet më të ...

Pesë viktima nga koronavirusi në Itali/ 219 të infektuar
Shko në pesë numri i viktimave nga koronavirusi në Itali. Referuar mediave italiane, viktima është një 88-vjeçar në Lombardi, i cili ka ndërruar jetë në spital. Ajo që duhet theksuar është se të pestë personat që kanë ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 12:31
Shko në pesë numri i viktimave nga koronavirusi në Itali. Referuar mediave italiane, viktima është një 88-vjeçar në Lombardi, i cili ka ndërruar jetë në spital. Ajo që duhet theksuar është se të pestë personat që kanë ...

Itali/ Shënohet viktima e shtatë nga koronavirusi
Rritet bilanci i viktimave nga koronavirusi në Itali. Në gjithë vendin janë 7 viktima, ndërsa janë 230 të infektuarit. Viktima e shtatë është shënuar në spitalin e Saccos, në Milano dhe bëhet fjalë për një 80-vjeçar. Të ...
Lapsi | 24-Feb-2020 16:21
Rritet bilanci i viktimave nga koronavirusi në Itali. Në gjithë vendin janë 7 viktima, ndërsa janë 230 të infektuarit. Viktima e shtatë është shënuar në spitalin e Saccos, në Milano dhe bëhet fjalë për një 80-vjeçar. Të ...

Itali, shkon në 4 numri i viktimave nga koronavirusi
Shënohet viktima e katërt në Itali për koronavirus: Ai është një 84 vjeçar i shtruar në spital në Bergamo. Pothuajse në të gjithë Italinë veriore ndalesa për shkollat fillon sot. Duomo dhe Scala në Milano janë ...
Shprehja | 25-Feb-2020 01:17
Shënohet viktima e katërt në Itali për koronavirus: Ai është një 84 vjeçar i shtruar në spital në Bergamo. Pothuajse në të gjithë Italinë veriore ndalesa për shkollat fillon sot. Duomo dhe Scala në Milano janë ...

Koronavirusi i merr jetën viktimës së shtatë në Itali
Koronavirusi ka vrarë personin e shtatë në Itali. Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, viktima është një 62-vjeçar i cili prej ditësh ishte i infektuar nga virusi vdekjeprurës, ndërsa sot ai nuk ka mundur të ...
Koha.net | 24-Feb-2020 23:37
Koronavirusi ka vrarë personin e shtatë në Itali. Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, viktima është një 62-vjeçar i cili prej ditësh ishte i infektuar nga virusi vdekjeprurës, ndërsa sot ai nuk ka mundur të ...

Mbi 200 të infektuar në Itali, 5 mijë telefonata në orë në numrin e ndihmës
Numri i njerezve të infektuar nga koronavirusi në Itali ka kaluar shifrën 200. Mediat italiane bëjnë të ditur se vetëm në rajonin e Lombardisë janë regjistruar deri tani 165 persona të prekur nga COVID-19. Orë pas ore ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 10:32
Numri i njerezve të infektuar nga koronavirusi në Itali ka kaluar shifrën 200. Mediat italiane bëjnë të ditur se vetëm në rajonin e Lombardisë janë regjistruar deri tani 165 persona të prekur nga COVID-19. Orë pas ore ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved