ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/03/2020 10:13

Itali, koronavirusi nuk ndalet! Shkon në 11 numri i viktimave

Itali, koronavirusi nuk ndalet! Shkon në 11 numri i viktimave
11 persona kanë humbur jetën ndërkohë që 322 rezultojnë të prekur; ky është bilanci aktual në Itali nga koronavirusi.
Top Channel | 25-Feb-2020 19:54
11 persona kanë humbur jetën ndërkohë që 322 rezultojnë të prekur; ky është bilanci aktual në Itali nga koronavirusi.

Koronavirusi/ Rritet bilanci në Itali! 10 persona humbin jetën, 322 të infektuar
10 persona kanë humbur jetën ndërkohë që 322 rezultojnë të prekur; ky është bilanci aktual në Itali nga koronavirusi.
Top Channel | 25-Feb-2020 18:44
10 persona kanë humbur jetën ndërkohë që 322 rezultojnë të prekur; ky është bilanci aktual në Itali nga koronavirusi.

Thellohet bilanci/ Shkon në 11 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali, 322 të prekur
ITALI Ka shkruar në 11 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali. Lajmi është bërë i ditur nga Shefi i Emergjencave Civile, Angelo Borrelli. Tre të vdekurit janë në provincën e Lombardisë dhe janë një 83 vjeç, njëri ...
BalkanWeb | 25-Feb-2020 18:30
ITALI Ka shkruar në 11 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali. Lajmi është bërë i ditur nga Shefi i Emergjencave Civile, Angelo Borrelli. Tre të vdekurit janë në provincën e Lombardisë dhe janë një 83 vjeç, njëri ...

Koronavirusi në Itali/ Shkon në 11 numri i viktimave dhe 322 të infektuar. Kreu i Mbrojtjes Civile: Nevojë për maska
Janë regjistruar 11 viktima në Itali që humbën jetën nga korona virusi, ndërsa deri më tani, numri i të infektuarve ka shkuar në 322. Viktima e fundit është një 76-vjeçare, e cila vuante nga komplikime të frymëmarrjes, ...
Telegraf | 25-Feb-2020 19:51
Janë regjistruar 11 viktima në Itali që humbën jetën nga korona virusi, ndërsa deri më tani, numri i të infektuarve ka shkuar në 322. Viktima e fundit është një 76-vjeçare, e cila vuante nga komplikime të frymëmarrjes, ...

11 viktima në Itali, katër të vdekur vetëm sot
Italia shënon 11 të vdekur nga koronavirusi. Bilanci I viktimave është rritur ndjeshëm vetëm mbrëmjen e të martës pasi kishim pasur 7 viktima në ditët e kaluara. Mirëpo të martën në orën 18:00, komisioneri italian i ...
VizionPlus | 25-Feb-2020 19:21
Italia shënon 11 të vdekur nga koronavirusi. Bilanci I viktimave është rritur ndjeshëm vetëm mbrëmjen e të martës pasi kishim pasur 7 viktima në ditët e kaluara. Mirëpo të martën në orën 18:00, komisioneri italian i ...

Koronavirusi në Itali, shkon në 10 numri i viktimave
Angelo Borrelli, shefi i Emergjencave Civile, ka raportuar se ka shkruar në 10 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali. Nga raportimet e mediave italiane, 3 viktimat e ditës së sotme janë të moshës mbi 80 vjeç dhe ...
Telegraf | 25-Feb-2020 18:53
Angelo Borrelli, shefi i Emergjencave Civile, ka raportuar se ka shkruar në 10 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali. Nga raportimet e mediave italiane, 3 viktimat e ditës së sotme janë të moshës mbi 80 vjeç dhe ...

Tre viktima të tjera në Itali nga koronavirusi vetëm të martën
Ka shkuar në 10 numri i të vdekurve nga koronavirusi në Itali. Lajmi u be i ditur mbremjen e kesaj te marte nga komisioneri italian i shendetesise dhe pergjegjesi per situaten Angelo Borrelli. Ai beri te ditur se 3 ...
VizionPlus | 25-Feb-2020 18:32
Ka shkuar në 10 numri i të vdekurve nga koronavirusi në Itali. Lajmi u be i ditur mbremjen e kesaj te marte nga komisioneri italian i shendetesise dhe pergjegjesi per situaten Angelo Borrelli. Ai beri te ditur se 3 ...

Koronavirus, ndërpriten xhirimet në Venezia të “Mission Impossible 7” me Tom Cruise
Xhirimet e filmit të fundit të serive ‘Missione Impossible’ me Tom Cruise janë ndërprerë në Itali për shkak të shpërthimit të epidemisë së koronavirusit, sipas asaj të raportojnë sot mediat amerikane. Mediat shkruajë se ...
BalkanWeb | 25-Feb-2020 10:20
Xhirimet e filmit të fundit të serive ‘Missione Impossible’ me Tom Cruise janë ndërprerë në Itali për shkak të shpërthimit të epidemisë së koronavirusit, sipas asaj të raportojnë sot mediat amerikane. Mediat shkruajë se ...

Shkon në 314 numri i të infektuarve në Itali, raste të reja në Siçili e Liguria
Ka shkuar në 314 numri i personave të infektuar nga koronavirusi në Itali nga të cilët 7 kanë humbur jetën. Azhornimi i fundit i situatës në vendin fqinj i takon orës 18:00 të kësaj të marte. Rastet e reja që i janë ...
VizionPlus | 25-Feb-2020 18:26
Ka shkuar në 314 numri i personave të infektuar nga koronavirusi në Itali nga të cilët 7 kanë humbur jetën. Azhornimi i fundit i situatës në vendin fqinj i takon orës 18:00 të kësaj të marte. Rastet e reja që i janë ...

Arrin në 11 numri i të vdekurve nga coronavirusi në Itali
Numri i viktimave nga coronavirusi në Itali ka shkuar në 11, raporton agjencia e lajmeve italiane ANSA. Lajmi është konfirmuar edhe nga komisioneri Angelo Borrelli të martën në një konferencë për shtyp, përcjell ...
Telegrafi | 25-Feb-2020 19:51
Numri i viktimave nga coronavirusi në Itali ka shkuar në 11, raporton agjencia e lajmeve italiane ANSA. Lajmi është konfirmuar edhe nga komisioneri Angelo Borrelli të martën në një konferencë për shtyp, përcjell ...

Koronavirusi, shkon në 10 numri i viktimave në Itali
Sipas Shefit të Emergjencave Civile, Angelo Borrelli, ka shkruar në 10 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali. Mosha e të vdekurve nuk është bërë e ditur, por Borrelli ka deklaruar se janë të moshuar. Gjithashtu ...
Lapsi | 25-Feb-2020 19:07
Sipas Shefit të Emergjencave Civile, Angelo Borrelli, ka shkruar në 10 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali. Mosha e të vdekurve nuk është bërë e ditur, por Borrelli ka deklaruar se janë të moshuar. Gjithashtu ...

“Prek pjesët delikate të mushkërive”, eksperti italian: Ku ndryshon koronavirusi nga virusi normal
Në një kohë kur një pjesë e Italisë po përjeton frikë nga koronavirusi, mjeku virolog Roberto Burioni ka treguar detaje nga ky virus vdekjeprurës, që deri më tani ka marrë 6 jetë njerëzish. Burioni ka sqaruar ndryshimin ...
BalkanWeb | 24-Feb-2020 18:22
Në një kohë kur një pjesë e Italisë po përjeton frikë nga koronavirusi, mjeku virolog Roberto Burioni ka treguar detaje nga ky virus vdekjeprurës, që deri më tani ka marrë 6 jetë njerëzish. Burioni ka sqaruar ndryshimin ...

Koronavirusi/ Shkon në 10 numri i viktimave në Itali, tre vdiqën orët e fundit
Rritet frikshëm numri i viktimave në Itali. Në orën 18:20 të ditës së sotme raportohet se numri i viktimave ka shkuar në 10, ndërsa të prekur nga koronavirusi janë 322 persona. Angelo Borrelli ka deklaruar se tre të ...
ABCNews | 25-Feb-2020 18:32
Rritet frikshëm numri i viktimave në Itali. Në orën 18:20 të ditës së sotme raportohet se numri i viktimave ka shkuar në 10, ndërsa të prekur nga koronavirusi janë 322 persona. Angelo Borrelli ka deklaruar se tre të ...

Itali, koronavirusi nuk ndalet, shkon në 11 numri i viktimave
11 persona kanë humbur jetën ndërkohë që 322 rezultojnë të prekur; ky është bilanci aktual në Itali nga koronavirusi. Nisur nga çfarë raportojnë mediat fqinje, mësohet se viktima e 11-të është grua 76-vjeçare, ndërkohë ...
Arbresh | 25-Feb-2020 20:03
11 persona kanë humbur jetën ndërkohë që 322 rezultojnë të prekur; ky është bilanci aktual në Itali nga koronavirusi. Nisur nga çfarë raportojnë mediat fqinje, mësohet se viktima e 11-të është grua 76-vjeçare, ndërkohë ...

Rritet numri i të prekurve në Itali. Vaksina e parë kundër koronavirusit në SHBA, testet e para në muajin Prill
Situata vazhdon të mbetet shqëtësuese në Itali. Ndërsa nurmi i të prekurve vijon të rritet dhe shtrihet në vend, duke arritur në 283 persona, numri i personave që kanë humbur jetën nga koronavirusi deri më tani mbetet ...
Monitor | 25-Feb-2020 13:22
Situata vazhdon të mbetet shqëtësuese në Itali. Ndërsa nurmi i të prekurve vijon të rritet dhe shtrihet në vend, duke arritur në 283 persona, numri i personave që kanë humbur jetën nga koronavirusi deri më tani mbetet ...

E FUNDIT/ Koronavirusi, Italia nxjerr ushtrinë në rrugë
Numri i të prekurve nga koronavirusi ka shkuar brenda pak orëve në 283 në Itali, ndërsa deri më tani numërohen shtatë të vdekur. Madje, siç raporton TGcom autoritetet kanë nxjerrë në rrugë edhe ushtrinë për të mbajtur ...
ABCNews | 25-Feb-2020 13:07
Numri i të prekurve nga koronavirusi ka shkuar brenda pak orëve në 283 në Itali, ndërsa deri më tani numërohen shtatë të vdekur. Madje, siç raporton TGcom autoritetet kanë nxjerrë në rrugë edhe ushtrinë për të mbajtur ...

Itali, koronavirusi nuk ndalet! Shkon në 11 numri i viktimave
11 persona kanë humbur jetën ndërkohë që 322 rezultojnë të prekur; ky është bilanci aktual në Itali nga koronavirusi. Nisur nga çfarë raportojnë mediat fqinje, mësohet se viktima e 11-të është grua 76-vjeçare, ndërkohë ...
TetovaSot | 25-Feb-2020 19:43
11 persona kanë humbur jetën ndërkohë që 322 rezultojnë të prekur; ky është bilanci aktual në Itali nga koronavirusi. Nisur nga çfarë raportojnë mediat fqinje, mësohet se viktima e 11-të është grua 76-vjeçare, ndërkohë ...

Rritet numri i të vdekurve nga virusi korona në Itali
Siç raportohet nga mediat italiane, mësohet se gjatë orëve të fundit janë ndarë nga jeta tre të moshuar. Saktësisht 240 raste dhe 9 viktima janë në Lombardi, 43 raste dhe një i vdekur në Veneto, 26 raste në Emilia ...
AlbInfo | 25-Feb-2020 19:27
Siç raportohet nga mediat italiane, mësohet se gjatë orëve të fundit janë ndarë nga jeta tre të moshuar. Saktësisht 240 raste dhe 9 viktima janë në Lombardi, 43 raste dhe një i vdekur në Veneto, 26 raste në Emilia ...

Koronavirus, mund të jetë gjetur ‘pacienti zero’, lidhja e mundshme mes shpërthimeve në Codogno dhe Vo
Mund të jetë një zhvillim në gjetjen e ‘pacientit të mundshëm zero’, që ka shpërndarë Koronavirusin në Vo. Një fermer 60-vjeçar i një fshati aty pranë, Albettone (Vicenza), frekuentues i barit të Vo’, kishte qenë në ...
BalkanWeb | 24-Feb-2020 16:02
Mund të jetë një zhvillim në gjetjen e ‘pacientit të mundshëm zero’, që ka shpërndarë Koronavirusin në Vo. Një fermer 60-vjeçar i një fshati aty pranë, Albettone (Vicenza), frekuentues i barit të Vo’, kishte qenë në ...

10 të vdekur nga koronavirusi në Itali, 322 të infektuar
Romë, 25 shkurt – 10 persona kanë humbur jetën ndërkohë që 322 rezultojnë të prekur; ky është bilanci aktual në Itali nga koronavirusi. Nisur nga çfarë raportojnë mediat fqinje, mësohet se gjatë orëve të fundit janë ...
Koha.mk | 25-Feb-2020 19:10
Romë, 25 shkurt – 10 persona kanë humbur jetën ndërkohë që 322 rezultojnë të prekur; ky është bilanci aktual në Itali nga koronavirusi. Nisur nga çfarë raportojnë mediat fqinje, mësohet se gjatë orëve të fundit janë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved