ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 03:27

Koronavirus, ndërpriten xhirimet në Venezia të “Mission Impossible 7” me Tom Cruise

Koronavirus, ndërpriten xhirimet në Venezia të “Mission Impossible 7” me Tom Cruise
Xhirimet e filmit të fundit të serive ‘Missione Impossible’ me Tom Cruise janë ndërprerë në Itali për shkak të shpërthimit të epidemisë së koronavirusit, sipas asaj të raportojnë sot mediat amerikane. Mediat shkruajë se ...
BalkanWeb | 25-Feb-2020 10:20
Xhirimet e filmit të fundit të serive ‘Missione Impossible’ me Tom Cruise janë ndërprerë në Itali për shkak të shpërthimit të epidemisë së koronavirusit, sipas asaj të raportojnë sot mediat amerikane. Mediat shkruajë se ...

Coronavirusi: Njihuni me informacionet më të fundit nga Italia
Janë 6 raste të konfirmuara të pacientëve italianë që ndërruan jetë nga Coronavirusi. Në total – sipas raportit të fundit zyrtar – ka 219 të infektuar, 172 vetëm në Lombardi. Kështu, Italia është tashmë e treta në botë ...
GazetaTema | 24-Feb-2020 17:27
Janë 6 raste të konfirmuara të pacientëve italianë që ndërruan jetë nga Coronavirusi. Në total – sipas raportit të fundit zyrtar – ka 219 të infektuar, 172 vetëm në Lombardi. Kështu, Italia është tashmë e treta në botë ...

Koronavirusi, 6 viktima në Itali/ Mbi 200 raste infektimi, Austria ndal trenat me Italinë
Ka shkuar në gjashtë numri i viktimave të koronavirusit në Itali, ndërkohë që ka tani edhe mungesë tamponësh për analizat e koronavirusit.
Top Channel | 24-Feb-2020 15:40
Ka shkuar në gjashtë numri i viktimave të koronavirusit në Itali, ndërkohë që ka tani edhe mungesë tamponësh për analizat e koronavirusit.

Shënohet viktima e shtatë nga koronavirusi në Itali, ishte shtruar në spital në të njëjtën ditë me…
Rritet bilanci i viktimave nga koronavirusi në Itali. Në gjithë vendin janë 7 viktima, ndërsa janë 230 të infektuarit. Viktima e shtatë është shënuar në spitalin e Saccos, në Milano dhe bëhet fjalë për një 80-vjeçar. Të ...
BalkanWeb | 24-Feb-2020 15:37
Rritet bilanci i viktimave nga koronavirusi në Itali. Në gjithë vendin janë 7 viktima, ndërsa janë 230 të infektuarit. Viktima e shtatë është shënuar në spitalin e Saccos, në Milano dhe bëhet fjalë për një 80-vjeçar. Të ...

Rritet numri i të infektuarve nga koronavirusi në Itali
Shtatë persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Itali, ndërsa numri i të infektuarve ka shkuar në 230. Zona më e prekur është Lombardia me 172 të infektuar. Viktima e fundit është një 80-vjeçar, i cili një javë më ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 20:19
Shtatë persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Itali, ndërsa numri i të infektuarve ka shkuar në 230. Zona më e prekur është Lombardia me 172 të infektuar. Viktima e fundit është një 80-vjeçar, i cili një javë më ...

Koronavirusi në Itali, numurohen 200 raste në të gjithë vendin
Ka shkuar në gjashtë numri i viktimave të koronavirusit në Itali ndërkohë që ka tani edhe mungesë tamponësh për analizat e koronavirusit. Të prekurit në Itali, janë 224. Lombardia është rajoni me numrin më të madh të ...
Telegraf | 24-Feb-2020 17:26
Ka shkuar në gjashtë numri i viktimave të koronavirusit në Itali ndërkohë që ka tani edhe mungesë tamponësh për analizat e koronavirusit. Të prekurit në Itali, janë 224. Lombardia është rajoni me numrin më të madh të ...

Koronavirusi, Basha mbledh ekspertët e shëndetësisë në PD
Në kohën kur në Italinë fqinje raportohet viktima e pestë nga koronavirusi dhe mbi 200 të prekur, frika e një infektimi dhe shpërhapjeje të mundshme ka përfshirë edhe vendin tonë.
Top Channel | 24-Feb-2020 13:27
Në kohën kur në Italinë fqinje raportohet viktima e pestë nga koronavirusi dhe mbi 200 të prekur, frika e një infektimi dhe shpërhapjeje të mundshme ka përfshirë edhe vendin tonë.

Koronavirusi shkakton 7 të vdekur në Itali/ 4 viktima brenda një dite
Shkon në shtatë numri i viktimave në Itali nga koronavirusi. Pacienti i fundit që ishte i infektuar dhe humbi jetën është një 80-vjeçar që banonte në Castiglione d’Ada. Ai vdiq në spitalin Saço në Milano. 80-vjeçari ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 15:43
Shkon në shtatë numri i viktimave në Itali nga koronavirusi. Pacienti i fundit që ishte i infektuar dhe humbi jetën është një 80-vjeçar që banonte në Castiglione d’Ada. Ai vdiq në spitalin Saço në Milano. 80-vjeçari ...

Koronavirusi në Itali: Regjistrohet rasti i parë në jug
Numri i të vdekurve nga virusi në Itali mbetet 7, ndërsa numri i peronave të infektuar ka shkuar në 232, 173 të infektuar dhe 6 viktima në Lombardi, 33 të infektuar dhe një vdekje në Veneto; 18 të infektuar në Emilia ...
ABCNews | 25-Feb-2020 08:45
Numri i të vdekurve nga virusi në Itali mbetet 7, ndërsa numri i peronave të infektuar ka shkuar në 232, 173 të infektuar dhe 6 viktima në Lombardi, 33 të infektuar dhe një vdekje në Veneto; 18 të infektuar në Emilia ...

Italia nuk gjen paqe – pas coronavirusit, goditet nga tërmeti
Italia duket se nuk po gjen paqe. Ndërkohë që vendi është në alarm nga përhapja e coronavirusit, një tërmet 4.7 ka goditur jugun. Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar. Ndërkohë, siç është raportuar, numri i ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 17:23
Italia duket se nuk po gjen paqe. Ndërkohë që vendi është në alarm nga përhapja e coronavirusit, një tërmet 4.7 ka goditur jugun. Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar. Ndërkohë, siç është raportuar, numri i ...

Si u përhap koronavirusi me shpejtësi, flet mjeku shqiptar në Milano: Shumë pacientë s’kanë simptoma
Shumë pacientë në Itali u diagnostikuan me koronavirus vetëm pasi bënë analizën, pa shfaqur simptoma. Kështu u shpreh mjeku shqiptar Elson Gjoni, kirurg Onkologjik në spitalin Busto Arsizio në Milano. Gjate nje lidhje ...
ABCNews | 24-Feb-2020 23:01
Shumë pacientë në Itali u diagnostikuan me koronavirus vetëm pasi bënë analizën, pa shfaqur simptoma. Kështu u shpreh mjeku shqiptar Elson Gjoni, kirurg Onkologjik në spitalin Busto Arsizio në Milano. Gjate nje lidhje ...

Rritet numri i viktimave në Itali/ 6 të vdekur nga koronavirusi
Orë pas ore numri i viktimave në Itali nga koronavirusi po rritet. Deri tani janë regjistruar gjashtë të vdekur, që ishin infektuar nga virusi kinez. Viktima e gjashtë është një grua nga Cerma, e cila rezultoi pozitive ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 14:50
Orë pas ore numri i viktimave në Itali nga koronavirusi po rritet. Deri tani janë regjistruar gjashtë të vdekur, që ishin infektuar nga virusi kinez. Viktima e gjashtë është një grua nga Cerma, e cila rezultoi pozitive ...

Rëndohet bilanci, shkon në 7 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali
Italia shënon viktimën e shtatë nga koronavirusi në Itali. Viktima eshtë një grua 62 vjeçe. Italia është vendi i tretë në botë për nga numri i të infektuarve, ku deri më tani ka shkuar në 229 të prekur. Sakaq, deri më ...
ABCNews | 24-Feb-2020 20:14
Italia shënon viktimën e shtatë nga koronavirusi në Itali. Viktima eshtë një grua 62 vjeçe. Italia është vendi i tretë në botë për nga numri i të infektuarve, ku deri më tani ka shkuar në 229 të prekur. Sakaq, deri më ...

Milano si shkretëtirë/ Duomo pa njerëz, trena e metro bosh, shkollat të mbyllura
Boshatisja e trenave, metrove dhe autobuzeve ka qënë një fenomen dukshëm i dallueshëm në Milano këtë të hënë. Qëndra Italisë së veriut dukej një vend i shkrete në fillim të kësaj jave ndonëse është një nga qytetet më të ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 14:08
Boshatisja e trenave, metrove dhe autobuzeve ka qënë një fenomen dukshëm i dallueshëm në Milano këtë të hënë. Qëndra Italisë së veriut dukej një vend i shkrete në fillim të kësaj jave ndonëse është një nga qytetet më të ...

Pesë viktima nga koronavirusi në Itali/ 219 të infektuar
Shko në pesë numri i viktimave nga koronavirusi në Itali. Referuar mediave italiane, viktima është një 88-vjeçar në Lombardi, i cili ka ndërruar jetë në spital. Ajo që duhet theksuar është se të pestë personat që kanë ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 12:31
Shko në pesë numri i viktimave nga koronavirusi në Itali. Referuar mediave italiane, viktima është një 88-vjeçar në Lombardi, i cili ka ndërruar jetë në spital. Ajo që duhet theksuar është se të pestë personat që kanë ...

Itali/ Shënohet viktima e shtatë nga koronavirusi
Rritet bilanci i viktimave nga koronavirusi në Itali. Në gjithë vendin janë 7 viktima, ndërsa janë 230 të infektuarit. Viktima e shtatë është shënuar në spitalin e Saccos, në Milano dhe bëhet fjalë për një 80-vjeçar. Të ...
Lapsi | 24-Feb-2020 16:21
Rritet bilanci i viktimave nga koronavirusi në Itali. Në gjithë vendin janë 7 viktima, ndërsa janë 230 të infektuarit. Viktima e shtatë është shënuar në spitalin e Saccos, në Milano dhe bëhet fjalë për një 80-vjeçar. Të ...

Itali, 270 të infektuar. Kryeministri Conte: Gabimi i spitalit përhapi virusin!
Italia ka nisur një tjetër ditë të ethshme, në pritje edhe të përditësimeve të reja nga autoritetet spitalore për situatën e koronavirusit. Numri i të vdekurve nga virusi mbetet 7, ndërsa i atyre të infektuar ka shkuar ...
RTSH | 25-Feb-2020 11:48
Italia ka nisur një tjetër ditë të ethshme, në pritje edhe të përditësimeve të reja nga autoritetet spitalore për situatën e koronavirusit. Numri i të vdekurve nga virusi mbetet 7, ndërsa i atyre të infektuar ka shkuar ...

Koronavirusi në Itali, 7 viktima, mbi 232 të prekur, shënohet rasti i parë në jug
Bilanci i vdekjeve nga koronavirusi në Itali rritet në 7 dhe 232 infeksione: 173 raste dhe 6 viktima në Lombardi; 33 raste dhe një vdekje në Veneto; 18 raste në Emilia Romagna, 3 në Piemonte dhe Lazio, një në Tirolin e ...
RTSH | 25-Feb-2020 10:56
Bilanci i vdekjeve nga koronavirusi në Itali rritet në 7 dhe 232 infeksione: 173 raste dhe 6 viktima në Lombardi; 33 raste dhe një vdekje në Veneto; 18 raste në Emilia Romagna, 3 në Piemonte dhe Lazio, një në Tirolin e ...

Koronavirus/ Ndërpriten xhirimet në Venezia të serive me Tom Cruise
Xhirimet e filmit të fundit të serive ‘Missione Impossible’ me Tom Cruise janë ndërprerë në Itali për shkak të frikës nga koronavirusi, sipas raportimeve të mediave amerikane. Këto të fundit shkruajë se pjesa e shtatë e ...
Lajmi i Fundit | 25-Feb-2020 10:41
Xhirimet e filmit të fundit të serive ‘Missione Impossible’ me Tom Cruise janë ndërprerë në Itali për shkak të frikës nga koronavirusi, sipas raportimeve të mediave amerikane. Këto të fundit shkruajë se pjesa e shtatë e ...

Coronavirus-i mbërrin në jug të Italisë, Lombardia rajoni më i goditur
Ndërsa numri i të infektuarve me coronavirus ka ardhur në rritje në Italinë veriore, sot mediat vendase raportojnë se është shënuar edhe rasti i parë në zonën jugore. Deri tani janë regjistruar 7 viktima, të gjithë të ...
Politiko | 25-Feb-2020 10:32
Ndërsa numri i të infektuarve me coronavirus ka ardhur në rritje në Italinë veriore, sot mediat vendase raportojnë se është shënuar edhe rasti i parë në zonën jugore. Deri tani janë regjistruar 7 viktima, të gjithë të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved