ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 02:27

Pacientja e dyshuar se u infektua me coronavirus, del negativ rezultati

Pacientja e dyshuar se u infektua me coronavirus, del negativ rezultati
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar se pacientja e cila është dyshuar që është infektuar me virusin Coronavirus, pas analizave të bëra rezultatet kanë rezultuar negative.
Top Channel | 24-Feb-2020 14:49
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar se pacientja e cila është dyshuar që është infektuar me virusin Coronavirus, pas analizave të bëra rezultatet kanë rezultuar negative.

IKSHP konfirmon: Dy pacientet e kthyera nga Italia nuk kanë coronavirus
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se aqnalizat për dy pacientet e dyshuara me coronavirus kanë dal negative. Dy paciente ishin kthyer nga Italia dhe ishin hospitalizuar në Klinikën Infektive, ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 22:58
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se aqnalizat për dy pacientet e dyshuara me coronavirus kanë dal negative. Dy paciente ishin kthyer nga Italia dhe ishin hospitalizuar në Klinikën Infektive, ...

Dyshohet një grua me koronavirus në Kosovë, përgjigjet dalin pas 2 orësh
Një rast i dyshuar me koronavirus po trajtohet në Klinikën Infektive të Kosovës. Mësohet se bëhet fjalë për një grua , e cila ishte kthyer nga Italia pas një vizite prej disa ditësh.
Top Channel | 24-Feb-2020 14:29
Një rast i dyshuar me koronavirus po trajtohet në Klinikën Infektive të Kosovës. Mësohet se bëhet fjalë për një grua , e cila ishte kthyer nga Italia pas një vizite prej disa ditësh.

Nuk ka raste me koronavirus në Kosovë, pacientja e dyshuar rezultoi negative
KOSOVË Ka rezultuar negativ rezultati i analizave rreth dyshimeve se një grua u prek nga virusi kinez koronavirusi, raporton Express nga burimet e saja. U dyshua se një grua e rreth të 30’tave e disa u kthye në Kosovë ...
BalkanWeb | 24-Feb-2020 14:27
KOSOVË Ka rezultuar negativ rezultati i analizave rreth dyshimeve se një grua u prek nga virusi kinez koronavirusi, raporton Express nga burimet e saja. U dyshua se një grua e rreth të 30’tave e disa u kthye në Kosovë ...

Nuk ka raste me koronavirus në Kosovë, pacientja e dyshuar rezultoi negative
Ka rezultuar negativ rezultati i analizave rreth dyshimeve se një grua u prek nga virusi kinez koronavirusi, raporton Express nga burimet e saja. U dyshua se një grua e rreth të 30’tave e disa u kthye në Kosovë pas disa ...
Telegraf | 24-Feb-2020 14:38
Ka rezultuar negativ rezultati i analizave rreth dyshimeve se një grua u prek nga virusi kinez koronavirusi, raporton Express nga burimet e saja. U dyshua se një grua e rreth të 30’tave e disa u kthye në Kosovë pas disa ...

Dyshime për koronavirus në Kosovë, Instituti Kombëtar jep sqarime
Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia ka treguar se në QKUK është duke u trajtuar një rast i dyshimtë me koronavirus, por sipas tij bëhet fjalë për grip. Ai më tej ka shtuar se nuk duhet alarmuar dhe janë në pritje të ...
Monitor | 24-Feb-2020 16:04
Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia ka treguar se në QKUK është duke u trajtuar një rast i dyshimtë me koronavirus, por sipas tij bëhet fjalë për grip. Ai më tej ka shtuar se nuk duhet alarmuar dhe janë në pritje të ...

Përurohet laboratori i Mikrobiologjisë në Klinikën Infektive
Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës sot u përurua laboratori i modern mikrobiologjisë, i bërë me fondet e projektit “Mbështetje për Sistemin Shëndetësor të Kosovës”, nga Agjencia Italiane ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 14:55
Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës sot u përurua laboratori i modern mikrobiologjisë, i bërë me fondet e projektit “Mbështetje për Sistemin Shëndetësor të Kosovës”, nga Agjencia Italiane ...

Dalin analizat e pacientit të dyshuar me koronavirus në Kosovë
Koronavirusi nuk ka mbërritur akoma as në Kosovë. Këtë të hënë u dyshua për një paciente se ishte e prekur, por pas analizave ajo rezultoi negative. Mediat kosovare raportojnë se bëhet fjalë për një grua rreth të 30-ave ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 14:32
Koronavirusi nuk ka mbërritur akoma as në Kosovë. Këtë të hënë u dyshua për një paciente se ishte e prekur, por pas analizave ajo rezultoi negative. Mediat kosovare raportojnë se bëhet fjalë për një grua rreth të 30-ave ...

IKSHPK qetëson qytetarët: Në Kosovë nuk ka koronavirus!
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike sot pasdite ka marrë informatë nga Klinika Infektive e QKUK se dy paciente t kthyera nga Italia jan hospitalizuar n Klinikn Infektive, SHSKUK. Pacientet u vizituan nga ekipi i ...
Zeri | 24-Feb-2020 23:34
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike sot pasdite ka marrë informatë nga Klinika Infektive e QKUK se dy paciente t kthyera nga Italia jan hospitalizuar n Klinikn Infektive, SHSKUK. Pacientet u vizituan nga ekipi i ...

IKSHP e konfirmon: Në Kosovë nuk ka koronavirus
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se analizat për dy pacientet e dyshuara me koronavirus kanë dalë negative. Dy paciente ishin kthyer nga Italia dhe ishin hospitalizuar në Klinikën Infektive, ...
Medial | 24-Feb-2020 23:09
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se analizat për dy pacientet e dyshuara me koronavirus kanë dalë negative. Dy paciente ishin kthyer nga Italia dhe ishin hospitalizuar në Klinikën Infektive, ...

IKSHP e konfirmon: Në Kosovë nuk ka koronavirus
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se analizat për dy pacientet e dyshuara me koronavirus kanë dalë negative. Dy paciente ishin kthyer nga Italia dhe ishin hospitalizuar në Klinikën Infektive, ...
Klan Kosova | 24-Feb-2020 23:07
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se analizat për dy pacientet e dyshuara me koronavirus kanë dalë negative. Dy paciente ishin kthyer nga Italia dhe ishin hospitalizuar në Klinikën Infektive, ...

Nuk ka raste me koronavirus në Kosovë, pacientja e dyshuar rezultoi negative
Ka rezultuar negativ rezultati i analizave rreth dyshimeve se një grua u prek nga virusi kinez koronavirusi, raporton Express nga burimet e saja. U dyshua se një grua e rreth të 30’tave e disa u kthye në Kosovë pas disa ...
Lapsi | 24-Feb-2020 15:13
Ka rezultuar negativ rezultati i analizave rreth dyshimeve se një grua u prek nga virusi kinez koronavirusi, raporton Express nga burimet e saja. U dyshua se një grua e rreth të 30’tave e disa u kthye në Kosovë pas disa ...

Instituti Kombëtar del sërish me njoftim për të dyshuarit me koronavirus
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik, ka dal sërish me njoftim për opinionin rreth dyshimeve për dy persona të prekur me koronavirus. Sipas IKSHP-së, pas testeve për dy personat, kanë rezultuar negativ. Prandaj, në ...
Gazeta Monitor | 24-Feb-2020 22:55
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik, ka dal sërish me njoftim për opinionin rreth dyshimeve për dy persona të prekur me koronavirus. Sipas IKSHP-së, pas testeve për dy personat, kanë rezultuar negativ. Prandaj, në ...

Asnjë rast deri më tani me Coronavirus në Kosovë, Klinika Infektive me hapësirë të veçantë për trajtimin e pacientëve
Coronavirusi po vazhdon të marrë jetë njerëzish në pothuajse gjithë botën. Megjithëse deri më tani në Kosovë nuk ka asnjë rast të prekur nga ky virus, Klinika Infektive në QKUK, ka marrë masat e nevojshme për t’u ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 14:43
Coronavirusi po vazhdon të marrë jetë njerëzish në pothuajse gjithë botën. Megjithëse deri më tani në Kosovë nuk ka asnjë rast të prekur nga ky virus, Klinika Infektive në QKUK, ka marrë masat e nevojshme për t’u ...

IKSHPK qetëson qytetarët: Në Kosovë nuk ka koronavirus!
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike sot pasdite ka marrë informatë nga Klinika Infektive e QKUK se dy paciente t kthyera nga Italia jan hospitalizuar n Klinikn Infektive,SHSKUK. Pacientet u vizituan nga ekipi i ...
Indeks Online | 24-Feb-2020 22:47
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike sot pasdite ka marrë informatë nga Klinika Infektive e QKUK se dy paciente t kthyera nga Italia jan hospitalizuar n Klinikn Infektive,SHSKUK. Pacientet u vizituan nga ekipi i ...

Nuk ka koronavirus në Kosovë
Një paciente është shtrirë në Infektivë me dyshimet se është prekur nga Coronavirusi, analizat dolën negative Kishte qëndruar disa ditë për vizitë në Itali. E me tu kthyer në Kosovë, një pacientes filluan t’i shfaqen ...
Gazeta Express | 24-Feb-2020 22:07
Një paciente është shtrirë në Infektivë me dyshimet se është prekur nga Coronavirusi, analizat dolën negative Kishte qëndruar disa ditë për vizitë në Itali. E me tu kthyer në Kosovë, një pacientes filluan t’i shfaqen ...

IKSHKP jep këshilla për punonjësit që merren me rastet që dyshohen për Koronavirus në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka publikuar disa këshilla për ata punonjës të cilët merren me rastet që dyshohet për Koronarvirus apo që janë konfirmuar. Persona që janë të dyshimtë me këtë virus, ...
Arbresh | 24-Feb-2020 21:43
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka publikuar disa këshilla për ata punonjës të cilët merren me rastet që dyshohet për Koronarvirus apo që janë konfirmuar. Persona që janë të dyshimtë me këtë virus, ...

IKSHKP jep këshilla për punonjësit që merren me rastet që dyshohen për Koronavirus në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka publikuar disa këshilla për ata punonjës të cilët merren me rastet që dyshohet për Koronarvirus apo që janë konfirmuar. Persona që janë të dyshimtë me këtë virus, ...
InFokusi | 24-Feb-2020 21:26
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka publikuar disa këshilla për ata punonjës të cilët merren me rastet që dyshohet për Koronarvirus apo që janë konfirmuar. Persona që janë të dyshimtë me këtë virus, ...

IKSHKP jep këshilla për punonjësit që merren me rastet e dyshimta të Koronavirusit në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka publikuar disa këshilla për punonjësit që merren me rastet e dyshimta apo të konfirmuara të Koronavirusit. Persona që janë të dyshimtë me këtë virus, sipas......
Zeri | 24-Feb-2020 21:26
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka publikuar disa këshilla për punonjësit që merren me rastet e dyshimta apo të konfirmuara të Koronavirusit. Persona që janë të dyshimtë me këtë virus, sipas......

IKSHPK jep këshilla për punonjësit që merren me rastet e dyshimta të Koronavirusit në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka publikuar disa këshilla për punonjësit që merren me rastet e dyshimta apo të konfirmuara të Koronavirusit. Persona që janë të dyshimtë me këtë virus, sipas ...
Indeks Online | 24-Feb-2020 21:11
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka publikuar disa këshilla për punonjësit që merren me rastet e dyshimta apo të konfirmuara të Koronavirusit. Persona që janë të dyshimtë me këtë virus, sipas ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved