ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 00:02

“Nuk luhet me coronavirus”, prek edhe Champions, në Spanjë bie alarmi, frikë nga ekipet italiane, Serie A në karantinë, rrezikon edhe Juve-Milan në Kupë

“Nuk luhet me coronavirus”, prek edhe Champions, në Spanjë bie alarmi, frikë nga ekipet italiane, Serie A në karantinë, rrezikon edhe Juve-Milan në Kupë
Në një kohë kur Serie A është në emergjencë totale duke mbyllur dyert për këtë fundjave, alarmi bie dhe në Spanjë, nga ku vjen një lajm që vë në pikëpyetje ndeshjen e kthimit në Champions League, Valencia-Atalanta. E ...
BalkanWeb | 25-Feb-2020 11:17
Në një kohë kur Serie A është në emergjencë totale duke mbyllur dyert për këtë fundjave, alarmi bie dhe në Spanjë, nga ku vjen një lajm që vë në pikëpyetje ndeshjen e kthimit në Champions League, Valencia-Atalanta. E ...

Serie A në karantinë, pritet vetëm zyrtarizimi. Ja fati i Juventus-Inter
Mungon vetëm zyrtarizimi, por java e 26-të e Serie A do të luhet pas dyerve të mbyllura të stadiumeve, për shkak të emergjencës së “Coronavirus”. Pas këtij qëndrimi të ministrit të Sportit, Spadafora, pritet konfirmimi ...
GazetaTema | 25-Feb-2020 09:45
Mungon vetëm zyrtarizimi, por java e 26-të e Serie A do të luhet pas dyerve të mbyllura të stadiumeve, për shkak të emergjencës së “Coronavirus”. Pas këtij qëndrimi të ministrit të Sportit, Spadafora, pritet konfirmimi ...

Serie A dhe koronavirusi/ Mund të shtyhen sfidat e javës së 26-të, ndeshje pa tifozë
Ndeshjet e radhës së Serie A mund të shtyhen të gjitha për shkak të koronavirusit.
Top Channel | 24-Feb-2020 15:58
Ndeshjet e radhës së Serie A mund të shtyhen të gjitha për shkak të koronavirusit.

Zyrtare: Pesë ndeshje të Serie A me dyer të mbyllura, mes tyre edhe Juve – Inter
Pas lajmit se ndeshja Inter-Ludogorets do të zhvillohet të enjten pa praninë e tifozëve, kampionati italian i futbollit lejon zhvillimin e pesë ndeshjeve të kësaj jave të Serie A me dyer të mbyllura. Derbi i madh ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 23:34
Pas lajmit se ndeshja Inter-Ludogorets do të zhvillohet të enjten pa praninë e tifozëve, kampionati italian i futbollit lejon zhvillimin e pesë ndeshjeve të kësaj jave të Serie A me dyer të mbyllura. Derbi i madh ...

Seria A pa tifozë, konfirmohen 6 ndeshjet që do luhen me dyer të mbyllura
Coronavirus shtyu katër ndeshje të Serie A, të programuara për javën e 25-të të kampionatit. Tashmë në Itali ka një vendim tjetër dhe gjashtë takime të javës pasardhëse të kampionatit do të luhen pa praninë e tifozëve. ...
ABCNews | 25-Feb-2020 10:26
Coronavirus shtyu katër ndeshje të Serie A, të programuara për javën e 25-të të kampionatit. Tashmë në Itali ka një vendim tjetër dhe gjashtë takime të javës pasardhëse të kampionatit do të luhen pa praninë e tifozëve. ...

Serie A zyrtarisht në karantinë, Federata Italiane merr vendimin për ndeshjet e kampionatit
Serie A futet zyrtarisht në karantinë. Federata Italiane dhe Liga e Futbollit në vend ka vendosur që kampionati të mos ndalojë, por ndeshjet në program në zonat e prekura nga Coronavirus të zhvillohen në stadiume pa ...
BalkanWeb | 24-Feb-2020 13:40
Serie A futet zyrtarisht në karantinë. Federata Italiane dhe Liga e Futbollit në vend ka vendosur që kampionati të mos ndalojë, por ndeshjet në program në zonat e prekura nga Coronavirus të zhvillohen në stadiume pa ...

Pritet vetëm miratimi nga qeveria, për ndeshjet e javës së ardhshme të Serie A
Koronavirusi “Covid-19” ka ndikuar shumë në mbarëvajtjen e Serie A dhe pritet ta bëjë këtë akoma. Javën e shkuar u anuluan katër ndeshje dhe Federata Italiane ka vendosur të shohë për një zgjidhje urgjente, pasi ...
Telegraf | 24-Feb-2020 17:11
Koronavirusi “Covid-19” ka ndikuar shumë në mbarëvajtjen e Serie A dhe pritet ta bëjë këtë akoma. Javën e shkuar u anuluan katër ndeshje dhe Federata Italiane ka vendosur të shohë për një zgjidhje urgjente, pasi ...

Zyrtare: Ndeshja kthyese mes Interit dhe Ludogortesit në Ligën e Evropës do të luhet me ‘dyer të mbyllura’
Ishte raportuar në media dhe tani është zyrtare. Ndeshja kthyese në mes të Interit dhe Ludogretsit në kuadër të Ligës së Evropës do të luhet a tifozë. Tashmë janë konfirmuar shtatë viktimat e para nga coronvirusi në ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 21:05
Ishte raportuar në media dhe tani është zyrtare. Ndeshja kthyese në mes të Interit dhe Ludogretsit në kuadër të Ligës së Evropës do të luhet a tifozë. Tashmë janë konfirmuar shtatë viktimat e para nga coronvirusi në ...

Frikë nga coronavirus, merret vendimi për sfidën Inter-Ludogorets
Flitej prej disa ditësh, por tashmë është zyrtare: Ndeshja mes Interit dhe Ludogorets, do të luhet pa tifozë. Sfida e kthimit, e vlefshme për Europa League, do të luhet në San Siro dhe stadiumi italian, ka mbyllur dyert ...
ABCNews | 24-Feb-2020 22:04
Flitej prej disa ditësh, por tashmë është zyrtare: Ndeshja mes Interit dhe Ludogorets, do të luhet pa tifozë. Sfida e kthimit, e vlefshme për Europa League, do të luhet në San Siro dhe stadiumi italian, ka mbyllur dyert ...

Disa nga ndeshjet e SERIE A shkaku i koronavirusit do të luhen pa tifozë
Italia është në fazën emergjente për shkak të koronavirusit. Në pjesën veriore atje janë raportuar deri më tani shtatë viktima dhe mbi 250 janë të infektuar. Me këtë rast drejtuesit e ligës së futbollit Serie A, kanë ...
Klan Kosova | 25-Feb-2020 11:53
Italia është në fazën emergjente për shkak të koronavirusit. Në pjesën veriore atje janë raportuar deri më tani shtatë viktima dhe mbi 250 janë të infektuar. Me këtë rast drejtuesit e ligës së futbollit Serie A, kanë ...

Zyrtare: Italia masa ekstreme për futbollin, Seria A humb shijen
Frika e madhe nga Corona Virus ka bërë që ndeshjet e javës së 25-të në Serie A të luhen me dyer të mbyllura. Ekipet e kanë pranuar diçka të tillë, pasi kampionati do të vazhdojë dhe të mos humbasë kohë. Kryesfida e ...
Politiko | 25-Feb-2020 11:13
Frika e madhe nga Corona Virus ka bërë që ndeshjet e javës së 25-të në Serie A të luhen me dyer të mbyllura. Ekipet e kanë pranuar diçka të tillë, pasi kampionati do të vazhdojë dhe të mos humbasë kohë. Kryesfida e ...

Juventus – Inter luhet pa tifozë, shkaku i koronavirusit Gjashtë ndeshje të xhiros së 26-të të Serisë A do të zhvillohen prapa dyerve të mbyllura, pa tifozë në stadiu, përfshirë këtu derbin e së dielës mes Juventusit dhe Interit...
Gjashtë ndeshje të xhiros së 26-të të Serisë A do të zhvillohen prapa dyerve të mbyllura, pa tifozë në stadiu, përfshirë këtu derbin e së dielës mes Juventusit dhe Interit në Allianz. Ministri i Sportit Vincenzo ...
Kosova Sot | 25-Feb-2020 11:11
Gjashtë ndeshje të xhiros së 26-të të Serisë A do të zhvillohen prapa dyerve të mbyllura, pa tifozë në stadiu, përfshirë këtu derbin e së dielës mes Juventusit dhe Interit në Allianz. Ministri i Sportit Vincenzo ...

Juventus – Inter luhet pa tifozë, shkaku i koronavirusit
Gjashtë ndeshje të xhiros së 26-të të Serisë A do të zhvillohen prapa dyerve të mbyllura, pa tifozë në stadiu, përfshirë këtu derbin e së dielës mes Juventusit dhe Interit në Allianz. Ministri i Sportit Vincenzo ...
Gazeta Express | 25-Feb-2020 10:58
Gjashtë ndeshje të xhiros së 26-të të Serisë A do të zhvillohen prapa dyerve të mbyllura, pa tifozë në stadiu, përfshirë këtu derbin e së dielës mes Juventusit dhe Interit në Allianz. Ministri i Sportit Vincenzo ...

Formacionet e mundshme: Chelsea – Bayern
Italia vazhdon të përballet me koronavirusin, teksa padyshim se nga të prekurit mbetet edhe sporti. Kësisoj, futbolli italian fundjavën që lamë pas nuk shkoi në mënyrën më të mirë të mundshme, pasi disa ndeshje u ...
GazetaBlic | 25-Feb-2020 10:47
Italia vazhdon të përballet me koronavirusin, teksa padyshim se nga të prekurit mbetet edhe sporti. Kësisoj, futbolli italian fundjavën që lamë pas nuk shkoi në mënyrën më të mirë të mundshme, pasi disa ndeshje u ...

4 ndeshje me tifozë, por jo edhe përballja e vitit | Juventus – Inter me dyer të mbyllura
Tashmë është zyrtare. Ndeshja e Europa Ligës, mes Interit dhe skuadrës bullgare, Ludogorets do të zhvillohet pa tifozë. Kështu ka konfirmuar edhe shtëpia numër një e futbollit evropian, UEFA, e cila ka pohuar se ndeshja ...
GazetaBlic | 25-Feb-2020 10:05
Tashmë është zyrtare. Ndeshja e Europa Ligës, mes Interit dhe skuadrës bullgare, Ludogorets do të zhvillohet pa tifozë. Kështu ka konfirmuar edhe shtëpia numër një e futbollit evropian, UEFA, e cila ka pohuar se ndeshja ...

Gjashtë ndeshje të Serie A luhen pa shikues në fundjavë shkaku i koronavirusit
Gjashtë ndeshje të javës së 26-të të Serie A së Italisë do të luhen pa shikues, përfshirë edhe derbin mes Juventusit e Interit të dielën, raportojnë mediumet italiane të martën, transmeton Koha.net. Ministri i Sportit i ...
Koha.net | 25-Feb-2020 10:05
Gjashtë ndeshje të javës së 26-të të Serie A së Italisë do të luhen pa shikues, përfshirë edhe derbin mes Juventusit e Interit të dielën, raportojnë mediumet italiane të martën, transmeton Koha.net. Ministri i Sportit i ...

Zbehet derbi i madh në Itali, Juve-Inter luhet pa tifozë
Ndeshja ndoshta më e rëndësishme në futbollin italian, Juventus-Inter do të luhet pa tifozë. Pas një mbledhje urgjente të zhvilluar mbrëmë, Serie A ka vendosur që shumica e ndeshje të kësaj jave do të luhen me dyer të ...
Indeks Online | 25-Feb-2020 09:05
Ndeshja ndoshta më e rëndësishme në futbollin italian, Juventus-Inter do të luhet pa tifozë. Pas një mbledhje urgjente të zhvilluar mbrëmë, Serie A ka vendosur që shumica e ndeshje të kësaj jave do të luhen me dyer të ...

“Coronavirus” gjunjëzon Serie A, supersfida Juventus-Inter luhet me dyer të mbyllura?!
Italia është pushtuar nga makthi “Coronavirus”. Numri në rritje i personave të infektuar e ka rritur alarmin në mesin e popullatës jashtë çdo proporcioni, duke kushtëzuar gjithashtu zhvillimin e rregullt të kampionatit ...
GazetaTema | 24-Feb-2020 11:10
Italia është pushtuar nga makthi “Coronavirus”. Numri në rritje i personave të infektuar e ka rritur alarmin në mesin e popullatës jashtë çdo proporcioni, duke kushtëzuar gjithashtu zhvillimin e rregullt të kampionatit ...

Futbolli italian në kaos, rreziku nga virusi
Nga virusi vdekjeprurës është prekur edhe futbolli pasi katër ndeshje të javës së 25-të u shtynë, kurse tashmë duke iu referuar deklaratave të kryeministrit italian Giuseppe Conte mund të shtyhet e gjithë java e 26-të ...
AlbInfo | 25-Feb-2020 09:03
Nga virusi vdekjeprurës është prekur edhe futbolli pasi katër ndeshje të javës së 25-të u shtynë, kurse tashmë duke iu referuar deklaratave të kryeministrit italian Giuseppe Conte mund të shtyhet e gjithë java e 26-të ...

Zyrtare: Pesë ndeshje të Serie A me dyer të mbyllura, mes tyre edhe Juve – Inter
Pas lajmit se ndeshja Inter-Ludogorets do të zhvillohet të enjten pa praninë e tifozëve, kampionati italian i futbollit lejon zhvillimin e pesë ndeshjeve të kësaj jave të Serie A me dyer të mbyllura. Derbi i madh ...
E Dua Sportin | 25-Feb-2020 00:59
Pas lajmit se ndeshja Inter-Ludogorets do të zhvillohet të enjten pa praninë e tifozëve, kampionati italian i futbollit lejon zhvillimin e pesë ndeshjeve të kësaj jave të Serie A me dyer të mbyllura. Derbi i madh ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved