ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 02:06

Shpërthimi i bombolës së gazit në Rramanli, ndërron jetë një tjetër person

Shpërthimi i bombolës së gazit në Rramanli, ndërron jetë një tjetër person
Ka shkuar në 4 numri i viktimave nga shpërthimi bombolës së gazit në fshatin Rramanli të Kumanovës. Në repartin e Neurokirurgjisë ka ndërruar jetë një 58 vjeçar, i cili ndodhej në gjendje të rëndë pas shpërthimit.
Top Channel | 23-Feb-2020 22:50
Ka shkuar në 4 numri i viktimave nga shpërthimi bombolës së gazit në fshatin Rramanli të Kumanovës. Në repartin e Neurokirurgjisë ka ndërruar jetë një 58 vjeçar, i cili ndodhej në gjendje të rëndë pas shpërthimit.

Tragjedia me tre viktima në Kumanovë, Pandarovski dhe Zaev shprehin ngushëllime
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut Stevo Pendarovski ka shprehur ngushëllime për viktimat e shpërthimit të një bombole gazi sot në Rramanli të Kumanovës. “Ngushëllime familjes dhe të afërmve të aksidentit ...
BalkanWeb | 23-Feb-2020 22:04
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut Stevo Pendarovski ka shprehur ngushëllime për viktimat e shpërthimit të një bombole gazi sot në Rramanli të Kumanovës. “Ngushëllime familjes dhe të afërmve të aksidentit ...

Tragjedia në Kumanovë, 4 nga 7 të lënduarit në gjendje të rëndë
Gjendja shëndetësore e të lënduarve nga shpërthimi i bombolës së gazit në Rramanli të Kumanovës është e rëndë. Në rrezik jete mbeten 4 persona. 7 të lënduarit janë shtruar në Repartin e Urgjencës Kirurgjikale në Shkup ...
Top Channel | 23-Feb-2020 20:21
Gjendja shëndetësore e të lënduarve nga shpërthimi i bombolës së gazit në Rramanli të Kumanovës është e rëndë. Në rrezik jete mbeten 4 persona. 7 të lënduarit janë shtruar në Repartin e Urgjencës Kirurgjikale në Shkup ...

Tragjedia në Rramanli, shkon në katër numri i viktimave
Ka shkuar në 4 numri i viktimave nga shpërthimi bombolës së gazit në fshatin Rramanli të Kumanovës. Në repartin e Neurokirurgjisë ka ndërruar jetë një 58 vjeçar, i cili ndodhej në gjendje të rëndë pas shpërthimit. Për ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 08:24
Ka shkuar në 4 numri i viktimave nga shpërthimi bombolës së gazit në fshatin Rramanli të Kumanovës. Në repartin e Neurokirurgjisë ka ndërruar jetë një 58 vjeçar, i cili ndodhej në gjendje të rëndë pas shpërthimit. Për ...

Tragjedia në Kumanovë, 4 persona në gjendje të rëndë
Shpërthimi i bombolës së gazit në Rramanli të Kumanovës dëmtojë rëndë shëndetin e 7 personave.Në rrezik jete mbeten 4 persona. 7 të lënduarit janë shtruar në Repartin e Urgjencës Kirurgjikale në Shkup dhe në spitalin e ...
Telegraf | 23-Feb-2020 20:41
Shpërthimi i bombolës së gazit në Rramanli të Kumanovës dëmtojë rëndë shëndetin e 7 personave.Në rrezik jete mbeten 4 persona. 7 të lënduarit janë shtruar në Repartin e Urgjencës Kirurgjikale në Shkup dhe në spitalin e ...

Vasili citon mjeken e njohur: Shqipëria asnjë rast nga koronavirusi, të mos ulet vëmendja për gripin stinor
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se Shqipëria nuk ka asnjë rast të regjistruar të personave të prekur nga koronavirusi. Vasili shprehet se nuk ka ...
BalkanWeb | 23-Feb-2020 16:50
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se Shqipëria nuk ka asnjë rast të regjistruar të personave të prekur nga koronavirusi. Vasili shprehet se nuk ka ...

Tre fëmijë vdiqën në shpërthimin në Rramanli, lëndimeve iu nënshtrua edhe një burrë 58 vjeçar
Tre fëmijë të moshës prej tetë, nëntë dhe njëmbëdhjetë vjeç, si dhe një burrë 58 vjeçar dje e humbën jetën nga shpërthimi i bombolës së gazit në fshatin Rramanli në Kumanovë. Janë lënduar shtatë persona, të cilët morën ...
Televizioni Koha | 24-Feb-2020 09:35
Tre fëmijë të moshës prej tetë, nëntë dhe njëmbëdhjetë vjeç, si dhe një burrë 58 vjeçar dje e humbën jetën nga shpërthimi i bombolës së gazit në fshatin Rramanli në Kumanovë. Janë lënduar shtatë persona, të cilët morën ...

Tragjedia në Rramanli, shkon në katër numri i viktimave
Ka shkuar në 4 numri i viktimave nga shpërthimi bombolës së gazit në fshatin Rramanli të Kumanovës. Në repartin e Neurokirurgjisë ka ndërruar jetë një 58 vjeçar, i cili ndodhej në gjendje të rëndë pas shpërthimit. Për ...
Arbresh | 24-Feb-2020 08:33
Ka shkuar në 4 numri i viktimave nga shpërthimi bombolës së gazit në fshatin Rramanli të Kumanovës. Në repartin e Neurokirurgjisë ka ndërruar jetë një 58 vjeçar, i cili ndodhej në gjendje të rëndë pas shpërthimit. Për ...

Tre fëmijë vdiqën në shpër.th.imin në Rramanli, lëndimeve iu nënshtrua edhe një burrë 58 vjeçar
Shkup, 24 shkurt 2020 (MEDIAL) – Tre fëmijë të moshës prej tetë, nëntë dhe njëmbëdhjetë vjeç, si dhe një burrë 58 vjeçar dje e humbën jetën nga shpërthimi i bombolës së gazit në fshatin Rramanli në Kumanovë. Janë ...
Medial | 24-Feb-2020 08:27
Shkup, 24 shkurt 2020 (MEDIAL) – Tre fëmijë të moshës prej tetë, nëntë dhe njëmbëdhjetë vjeç, si dhe një burrë 58 vjeçar dje e humbën jetën nga shpërthimi i bombolës së gazit në fshatin Rramanli në Kumanovë. Janë ...

Viktima e katërt nga shpërthimi i bombolës së gazit në Kumanovë, vdes 58 vjeçari
Në Klinikën e neuorologjisë në Shkup ka ndërruar jetë pacienti 58 vjeçar, që ishte në gjendje kritike si pasojë e shpërthimit të bombolës së gazit në fshatin Rramanli të Kumanovës, përcjell INA. Shpërthimi i bombolës ...
Ina-Online | 24-Feb-2020 05:30
Në Klinikën e neuorologjisë në Shkup ka ndërruar jetë pacienti 58 vjeçar, që ishte në gjendje kritike si pasojë e shpërthimit të bombolës së gazit në fshatin Rramanli të Kumanovës, përcjell INA. Shpërthimi i bombolës ...

Thellohet tragjedia në familjen shqiptare në Kumanovë, shkon në 4 numri i viktimave
Ka shkuar në 4 numri i viktimave nga shpërthimi bombolës së gazit në fshatin Rramanli të Kumanovës. Në repartin e Neurokirurgjisë ka ndërruar jetë një 58-vjeçar, i cili ndodhej në gjendje të rëndë pas shpërthimit. Për ...
Shprehja | 24-Feb-2020 04:02
Ka shkuar në 4 numri i viktimave nga shpërthimi bombolës së gazit në fshatin Rramanli të Kumanovës. Në repartin e Neurokirurgjisë ka ndërruar jetë një 58-vjeçar, i cili ndodhej në gjendje të rëndë pas shpërthimit. Për ...

Spasovski shpreh ngushëllime për jetët e humbura të fëmijëve në fatkeqësinë në Rramanli
Kryeministri Oliver Spasovski sonte në profilin e tij në Fejsbuk ka shprehur ngushëllime deri te familja e cila humbi tre fëmijë në shpërthimin e bombolës së gazit në fshatin Romanovcë të Kumanovës. “Shpreh ngushëllimet ...
Ina-Online | 24-Feb-2020 01:11
Kryeministri Oliver Spasovski sonte në profilin e tij në Fejsbuk ka shprehur ngushëllime deri te familja e cila humbi tre fëmijë në shpërthimin e bombolës së gazit në fshatin Romanovcë të Kumanovës. “Shpreh ngushëllimet ...

Zaev dhe Pendarovski shprehin ngushëllime për viktimat nga tragjedia në Kumanovë
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, i shprehu ngushëllime familjes fëmijët e së cilëve vdiqën sot pas shpërthimit të një bombole gazi në Rramanli të Kumanovës. “Ngushëllime familjes dhe ...
Telegrafi | 23-Feb-2020 18:57
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, i shprehu ngushëllime familjes fëmijët e së cilëve vdiqën sot pas shpërthimit të një bombole gazi në Rramanli të Kumanovës. “Ngushëllime familjes dhe ...

Hasani: Me zemër e me shpirt në Rramali, ndërron jetë edhe 58 vjeçari. O Zot falu durim!
Është thelluar tragjedia në Rramanli të Kumanovës. Sipas drejtorit të QEK, Ilir Hasani nga plagët e marra gjatë shpërthimit të bombolës së gazit, jetën e ka humbur edhe 58 vjeçari, i cili ka qenë i shtruar në klinikën ...
Ina-Online | 24-Feb-2020 00:19
Është thelluar tragjedia në Rramanli të Kumanovës. Sipas drejtorit të QEK, Ilir Hasani nga plagët e marra gjatë shpërthimit të bombolës së gazit, jetën e ka humbur edhe 58 vjeçari, i cili ka qenë i shtruar në klinikën ...

Vasili për koronavirusin: Asnjë arsye për alarm, i kushtoni vëmendje gripit stinor
Duke marrë shkas nga situata alarmante e krijuar në Itali nga koronavirsi, nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili shprehet se nuk ka asnjë shenjë në Shqipëri për t’u alarmuar. Përmes një postimi në “Facebook”, ish-deputeti ...
VizionPlus | 23-Feb-2020 17:36
Duke marrë shkas nga situata alarmante e krijuar në Itali nga koronavirsi, nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili shprehet se nuk ka asnjë shenjë në Shqipëri për t’u alarmuar. Përmes një postimi në “Facebook”, ish-deputeti ...

Tragjedia në Kumanovë: Shkon në katër numri i viktimave
Ka shkuar në katër numri i viktimave nga shpërthimi bombulës së gazit në fshatin Rramanli të Kumanovës. Në repartin e Neurokirurgjisë ka ndërruar jetë një 58 vjeçar, i cili ndodhej në gjendje të rëndë pas shpërthimit. ...
Klan Kosova | 24-Feb-2020 00:05
Ka shkuar në katër numri i viktimave nga shpërthimi bombulës së gazit në fshatin Rramanli të Kumanovës. Në repartin e Neurokirurgjisë ka ndërruar jetë një 58 vjeçar, i cili ndodhej në gjendje të rëndë pas shpërthimit. ...

Shkon në katër numri i të vdekurve në Kumanovë
Ka shkuar në 4 numri i viktimave nga shpërthimi bombolës së gazit në fshatin Rramanli të Kumanovës. Në repartin e Neurokirurgjisë ka ndërruar jetë një 58 vjeçar, i cili ndodhej në gjendje të rëndë pas shpërthimit. Në ...
Koha.net | 23-Feb-2020 23:59
Ka shkuar në 4 numri i viktimave nga shpërthimi bombolës së gazit në fshatin Rramanli të Kumanovës. Në repartin e Neurokirurgjisë ka ndërruar jetë një 58 vjeçar, i cili ndodhej në gjendje të rëndë pas shpërthimit. Në ...

Vasili: Shqipëria zero raste nga corona virusi. Asnje arsye për alarm
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili deklaron se nuk ka asnjë vend për alarm dhe panik mbi qytetarët. Petrit Vasili, i cili është mjek në profesion, shprehet se nuk ka asnjë rast të konfirmuar me virus. Ja postimi i ...
Telegraf | 23-Feb-2020 17:05
Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili deklaron se nuk ka asnjë vend për alarm dhe panik mbi qytetarët. Petrit Vasili, i cili është mjek në profesion, shprehet se nuk ka asnjë rast të konfirmuar me virus. Ja postimi i ...

Ndërron jetë personi i katërt që u lëndua nga shpërthimi i bombolës në Rramanli
Pak çaste më parë ka ndërruar jetë njëri nga të lëduarit në tragjedinë e sotme në fshatin Rramanli, duke e çuar në katër numrin e viktimave në këtë tragjedi që u shkaktua nga nga shpërthimi i një bombole gazi, njofton ...
Ina-Online | 23-Feb-2020 23:16
Pak çaste më parë ka ndërruar jetë njëri nga të lëduarit në tragjedinë e sotme në fshatin Rramanli, duke e çuar në katër numrin e viktimave në këtë tragjedi që u shkaktua nga nga shpërthimi i një bombole gazi, njofton ...

Thellohet tragjedia në familjen shqiptare në Kumanovë, shkon në 4 numri i viktimave
Në repartin e Neurokirurgjisë ka ndërruar jetë një 58-vjeçar, i cili ndodhej në gjendje të rëndë pas shpërthimit. Për jetën po luftojnë edhe dy gra të moshës nga 30 deri 50-vjeç dhe një i moshuar, ndërsa tre të ...
Lajminet | 23-Feb-2020 23:08
Në repartin e Neurokirurgjisë ka ndërruar jetë një 58-vjeçar, i cili ndodhej në gjendje të rëndë pas shpërthimit. Për jetën po luftojnë edhe dy gra të moshës nga 30 deri 50-vjeç dhe një i moshuar, ndërsa tre të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved