ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 02:06

Dialogu Kosovë-Serbi/ Trump lavdëron Grenell: Ka bërë punë fantastike

Dialogu Kosovë-Serbi/ Trump lavdëron Grenell: Ka bërë punë fantastike
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka thënë se i dërguari i tij për dialogun Kosovë-Serbi, ambasadori Richard Grenell, ka bërë një punë fantastike dhe se do të vazhdojë të jetë i dërguar për dialogun. ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 08:24
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka thënë se i dërguari i tij për dialogun Kosovë-Serbi, ambasadori Richard Grenell, ka bërë një punë fantastike dhe se do të vazhdojë të jetë i dërguar për dialogun. ...

Donald Trump: Ambasadori Grenell do të vazhdojë angazhimin në bisedimet Kosovë-Serbi
Presidenti Trump e konfirmoi këtë të dielë në Shtëpinë e Bardhë, pasi u pyet nga Zëri i Amerikës se si ndikon emërimi i Ambasadorit Grenell si kreu në detyrë i shërbimeve inteligjente amerikane, ndërkohë që është edhe ...
GazetaTema | 23-Feb-2020 19:18
Presidenti Trump e konfirmoi këtë të dielë në Shtëpinë e Bardhë, pasi u pyet nga Zëri i Amerikës se si ndikon emërimi i Ambasadorit Grenell si kreu në detyrë i shërbimeve inteligjente amerikane, ndërkohë që është edhe ...

Aleksandër Vuçiç: Serbia do të përballet me ultimatum për Kosovën gjatë këtij viti
Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, i tha të dielën televizionit proqeveritar Prva, se deri në fund të vitit Serbia do të marrë një ofertë të cilën nuk do të jetë në gjendje ta pranojë, por nuk do të guxojë ta refuzojë. ...
GazetaTema | 23-Feb-2020 19:06
Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, i tha të dielën televizionit proqeveritar Prva, se deri në fund të vitit Serbia do të marrë një ofertë të cilën nuk do të jetë në gjendje ta pranojë, por nuk do të guxojë ta refuzojë. ...

Trump: Ambasadori Grenell do të vazhdojë angazhimin në bisedimet Kosovë-Serbi
Presidenti Trump e konfirmoi këtë të dielë në Shtëpinë e Bardhë, pasi u pyet nga Zëri i Amerikës se si ndikon emërimi i Ambasadorit Grenell si kreu në detyrë i shërbimeve inteligjente amerikane, ndërkohë që është edhe ...
Top Channel | 23-Feb-2020 18:54
Presidenti Trump e konfirmoi këtë të dielë në Shtëpinë e Bardhë, pasi u pyet nga Zëri i Amerikës se si ndikon emërimi i Ambasadorit Grenell si kreu në detyrë i shërbimeve inteligjente amerikane, ndërkohë që është edhe ...

Trump: Ambasadori Grenell do të vazhdojë angazhimin në bisedimet Kosovë-Serbi
Presidenti Trump e konfirmoi këtë të dielë në Shtëpinë e Bardhë, pasi u pyet nga Zëri i Amerikës se si ndikon emërimi i Ambasadorit Grenell si kreu në detyrë i shërbimeve inteligjente amerikane, ndërkohë që është edhe ...
BalkanWeb | 23-Feb-2020 18:48
Presidenti Trump e konfirmoi këtë të dielë në Shtëpinë e Bardhë, pasi u pyet nga Zëri i Amerikës se si ndikon emërimi i Ambasadorit Grenell si kreu në detyrë i shërbimeve inteligjente amerikane, ndërkohë që është edhe ...

KONFIRMIMI/ Trump: Grenell, duhuri për Serbinë dhe Kosovën!
Presidenti amerikan Donald Trump ka konfirmuar se ambasadori Richard Grenell do të mbetet Përfaqësuesi Special për Serbinë dhe Kosovën, duke thënë se po “e bën shumë mirë punën”. Trump e tha këtë për Zërin e Amerikës ...
Tesheshi | 24-Feb-2020 09:19
Presidenti amerikan Donald Trump ka konfirmuar se ambasadori Richard Grenell do të mbetet Përfaqësuesi Special për Serbinë dhe Kosovën, duke thënë se po “e bën shumë mirë punën”. Trump e tha këtë për Zërin e Amerikës ...

Trump: Ambasadori Grenell ka bërë një punë fantastike
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka thënë se i dërguari i tij për dialogun Kosovë-Serbi, ambasadori Richard Grenell, ka bërë një punë fantastike dhe se do të vazhdojë të jetë i dërguar për dialogun. ...
Aktuale.MK | 24-Feb-2020 09:13
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka thënë se i dërguari i tij për dialogun Kosovë-Serbi, ambasadori Richard Grenell, ka bërë një punë fantastike dhe se do të vazhdojë të jetë i dërguar për dialogun. ...

Trump: Ambasadori Grenell ka bërë një punë fantastike
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka thënë se i dërguari i tij për dialogun Kosovë-Serbi, ambasadori Richard Grenell, ka bërë një punë fantastike dhe se do të vazhdojë të jetë i dërguar për dialogun. ...
Portalb | 24-Feb-2020 09:02
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka thënë se i dërguari i tij për dialogun Kosovë-Serbi, ambasadori Richard Grenell, ka bërë një punë fantastike dhe se do të vazhdojë të jetë i dërguar për dialogun. ...

Trump: Grenell do të vazhdojë angazhimin në bisedimet Kosovë-Serbi
Presidenti Trump e konfirmoi këtë të diel në Shtëpinë e Bardhë, pasi u pyet nga Zëri i Amerikës se si ndikon emërimi i Ambasadorit Grenell si kreu në detyrë i shërbimeve inteligjente amerikane, ndërkohë që është edhe ...
Telegrafi | 23-Feb-2020 19:51
Presidenti Trump e konfirmoi këtë të diel në Shtëpinë e Bardhë, pasi u pyet nga Zëri i Amerikës se si ndikon emërimi i Ambasadorit Grenell si kreu në detyrë i shërbimeve inteligjente amerikane, ndërkohë që është edhe ...

Trump: Ambasadori Grenell ka bërë një punë fantastike
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka thënë se i dërguari i tij për dialogun Kosovë-Serbi, ambasadori Richard Grenell, ka bërë një punë fantastike dhe se do të vazhdojë të jetë i dërguar për dialogun. ...
Radio Evropa e Lire | 24-Feb-2020 08:30
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump ka thënë se i dërguari i tij për dialogun Kosovë-Serbi, ambasadori Richard Grenell, ka bërë një punë fantastike dhe se do të vazhdojë të jetë i dërguar për dialogun. ...

Trump qartëson se Grenell a do të vazhdoj me dialogun Prishtinë – Beograd
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, e ka konfirmuar sot në Shtëpinë e Bardhë, pasi është pyetur nga Zëri i Amerikës se si ndikon emërimi i Ambasadorit Richard Grenell si kreu në detyrë i ...
Ina-Online | 24-Feb-2020 02:04
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, e ka konfirmuar sot në Shtëpinë e Bardhë, pasi është pyetur nga Zëri i Amerikës se si ndikon emërimi i Ambasadorit Richard Grenell si kreu në detyrë i ...

Trump: Grenell do ta vazhdojë angazhimin në bisedimet Kosovë-Serbi
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, e ka konfirmuar sot në Shtëpinë e Bardhë, pasi është pyetur nga Zëri i Amerikës se si ndikon emërimi i Ambasadorit Richard Grenell si kreu në detyrë i ...
Medial | 23-Feb-2020 21:38
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, e ka konfirmuar sot në Shtëpinë e Bardhë, pasi është pyetur nga Zëri i Amerikës se si ndikon emërimi i Ambasadorit Richard Grenell si kreu në detyrë i ...

Trump: Grenell do ta vazhdojë angazhimin në bisedimet Kosovë-Serbi
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, e ka konfirmuar sot në Shtëpinë e Bardhë, pasi është pyetur nga Zëri i Amerikës se si ndikon emërimi i Ambasadorit Richard Grenell si kreu në detyrë i ...
Klan Kosova | 23-Feb-2020 21:29
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, e ka konfirmuar sot në Shtëpinë e Bardhë, pasi është pyetur nga Zëri i Amerikës se si ndikon emërimi i Ambasadorit Richard Grenell si kreu në detyrë i ...

Trump: Grenell ka bërë punë fantastike në dialogun Kosovë-Serbi
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka deklaruar se ambasadori Richard Grenell ,do të vazhdojë pozitën e të dërguarit të posaçëm për dialogun Kosovë-Serbi. Ambasadori amerikan në Berlin, Richard ...
Lajminet | 23-Feb-2020 20:42
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka deklaruar se ambasadori Richard Grenell ,do të vazhdojë pozitën e të dërguarit të posaçëm për dialogun Kosovë-Serbi. Ambasadori amerikan në Berlin, Richard ...

Trump: Grenell ka bërë punë fantastike në dialogun Kosovë-Serbi
Presidenti i SHBA-së, Donald Trump ka deklaruar se Richard Grenell do të mbetet i dërguar i tij për dialogun Kosovë-Serbi dhe se ai në të njëjtën kohë mund t’i kryejë si detyrat e ambasadorit në Gjermani, ashtu edhe ...
Arbresh | 23-Feb-2020 20:33
Presidenti i SHBA-së, Donald Trump ka deklaruar se Richard Grenell do të mbetet i dërguar i tij për dialogun Kosovë-Serbi dhe se ai në të njëjtën kohë mund t’i kryejë si detyrat e ambasadorit në Gjermani, ashtu edhe ...

Trump: Grenell ka bërë punë fantastike në dialogun Kosovë-Serbi
Presidenti i SHBA-së, Donald Trump ka deklaruar se Richard Grenell do të mbetet i dërguar i tij për dialogun Kosovë-Serbi dhe se ai në të njëjtën kohë mund t’i kryejë si detyrat e ambasadorit në Gjermani, ashtu edhe ...
InFokusi | 23-Feb-2020 20:33
Presidenti i SHBA-së, Donald Trump ka deklaruar se Richard Grenell do të mbetet i dërguar i tij për dialogun Kosovë-Serbi dhe se ai në të njëjtën kohë mund t’i kryejë si detyrat e ambasadorit në Gjermani, ashtu edhe ...

Trump: Grenell ka bërë punë fantastike në dialogun Kosovë-Serbi
Presidenti i SHBA-së, Donald Trump ka deklaruar për Zërin e Amerikes se Richard Grenell do të mbetet i dërguar i tij për dialogun Kosovë-Serbi dhe se ai në të njëjtën kohë mund t’i kryejë si detyrat e ambasadorit në ...
Gazeta Express | 23-Feb-2020 20:24
Presidenti i SHBA-së, Donald Trump ka deklaruar për Zërin e Amerikes se Richard Grenell do të mbetet i dërguar i tij për dialogun Kosovë-Serbi dhe se ai në të njëjtën kohë mund t’i kryejë si detyrat e ambasadorit në ...

Grenell do të mbetet pa pozitën e Ambasadorit në Berlin
Richard Grenell shpejt mund të mbetet pa pozitën e Ambasadorit të Amerikës në Gjermani. Njeriu më i fuqishëm i botës, Donald Trump, ka thënë se do të emërojë një ambasador të ri në Berlin pasi Grenell është emëruar Shef ...
Gazeta Monitor | 23-Feb-2020 20:00
Richard Grenell shpejt mund të mbetet pa pozitën e Ambasadorit të Amerikës në Gjermani. Njeriu më i fuqishëm i botës, Donald Trump, ka thënë se do të emërojë një ambasador të ri në Berlin pasi Grenell është emëruar Shef ...

Vuçiç: Serbia do të përballet me ultimatum për Kosovën gjatë këtij viti
Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, i tha të dielën televizionit proqeveritar Prva, se deri në fund të vitit Serbia do të marrë një ofertë të cilën nuk do të jetë në gjendje ta pranojë, por nuk do të guxojë ta refuzojë. ...
TetovaSot | 23-Feb-2020 19:24
Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, i tha të dielën televizionit proqeveritar Prva, se deri në fund të vitit Serbia do të marrë një ofertë të cilën nuk do të jetë në gjendje ta pranojë, por nuk do të guxojë ta refuzojë. ...

Trump: Grenell do të vazhdojë angazhimin në dialogun Kosovë-Serbi
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka deklaruar se ambasadori Richard Grenell do të vazhdojë pozitën e të dërguarit të posaçëm për dialogun Kosovë-Serbi. Ambasadori amerikan në Berlin, Richard ...
Arbresh | 23-Feb-2020 19:00
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka deklaruar se ambasadori Richard Grenell do të vazhdojë pozitën e të dërguarit të posaçëm për dialogun Kosovë-Serbi. Ambasadori amerikan në Berlin, Richard ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved