ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 01:15

Parashikimi motit për sot, 24 Shkurt 2020

Parashikimi motit për sot, 24 Shkurt 2020
Edhe gjate dites se sotme, moti mbi vendin tone do te vijoje te jete i qendrueshem ne te gjithe territorin e vendit, duke bere qe kthjellimet te mbizoterojne gjate paradites, ndersa pasditja do te sjelle vranesira te ...
ikub.al | 24-Feb-2020 08:41
Edhe gjate dites se sotme, moti mbi vendin tone do te vijoje te jete i qendrueshem ne te gjithe territorin e vendit, duke bere qe kthjellimet te mbizoterojne gjate paradites, ndersa pasditja do te sjelle vranesira te ...

Parashikimi i motit për sot, 23 Shkurt 2020
Sipas MeteoAlb, territori shqiptar do te ndodhet sot ne mbizoterimin e kthjellimeve dhe vranesirave te lehta deri ne oret e pasdites. Por mbremja i ben me te dukshme vranesirat pergjate kufirit lindor, duke e lene ...
ikub.al | 23-Feb-2020 19:21
Sipas MeteoAlb, territori shqiptar do te ndodhet sot ne mbizoterimin e kthjellimeve dhe vranesirave te lehta deri ne oret e pasdites. Por mbremja i ben me te dukshme vranesirat pergjate kufirit lindor, duke e lene ...

Moti, e hënë 24 shkurt 2020 ( Tabela për çdo qytet)
Sipas MeteoAlb: VIJON ndikimi i vlerave të larta barike mbi territorin shqiptar duke bërë që deri në mesditë të MBETEMI me kthjellime dhe vranësirave të lehta, KU më të dukshme PARAQITEN në Veri-Veriperëndim të vendit. ...
VizionPlus | 24-Feb-2020 06:59
Sipas MeteoAlb: VIJON ndikimi i vlerave të larta barike mbi territorin shqiptar duke bërë që deri në mesditë të MBETEMI me kthjellime dhe vranësirave të lehta, KU më të dukshme PARAQITEN në Veri-Veriperëndim të vendit. ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Nga pjesa veriperëndimore do të fryjë një erë e fort. Temperaturat minimale do të lëvizin prej -4 deri 3 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 12 deri më 21 ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 08:06
Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Nga pjesa veriperëndimore do të fryjë një erë e fort. Temperaturat minimale do të lëvizin prej -4 deri 3 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 12 deri më 21 ...

Java fillon me mot të butë, të enjten reshje bore
Java fillon me mot kryesisht me diell, ndërsa masa të ngrohta ajrore që po depërtojnë nga Mesdheu do të mbajnë temperaturat ndjeshëm mbi vlera mesatare, e ditën e martë temperaturat maksimale do arrijnë edhe mbi 15 ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 07:36
Java fillon me mot kryesisht me diell, ndërsa masa të ngrohta ajrore që po depërtojnë nga Mesdheu do të mbajnë temperaturat ndjeshëm mbi vlera mesatare, e ditën e martë temperaturat maksimale do arrijnë edhe mbi 15 ...

Java nis me mot pranveror, të enjten reshje shiu e bore
Java fillon me mot të butë, të martën temperaturat mbi 15C. Të enjten më ftohtë, me erëra, mundësi edhe për reshje bore. Ditëve të para të javës së fundit të muajit shkurt, fusha të presionit të lartë do të dominojnë ...
Telegrafi | 23-Feb-2020 23:53
Java fillon me mot të butë, të martën temperaturat mbi 15C. Të enjten më ftohtë, me erëra, mundësi edhe për reshje bore. Ditëve të para të javës së fundit të muajit shkurt, fusha të presionit të lartë do të dominojnë ...

Ja si do të jetë moti sot!
Java nis me mot me kthjellime dhe vranësira të lehta, duke bërë që gjatë ditës të kemi diell. Edhe në pjesën e dytë të ditës do të ketë kthjellime. Temperaturat e ajrit do të pësojnë rrite në të dy vlerat, duke luhatur ...
Dritare | 24-Feb-2020 09:26
Java nis me mot me kthjellime dhe vranësira të lehta, duke bërë që gjatë ditës të kemi diell. Edhe në pjesën e dytë të ditës do të ketë kthjellime. Temperaturat e ajrit do të pësojnë rrite në të dy vlerat, duke luhatur ...

Mot me diell me temperatura deri në 21 gradë
Shkup, 24 shkurt – Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe relativisht i ngrohtë. Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar veriore, veçanërisht e theksuar përgjatë Povardaries dhe në ...
Koha.mk | 24-Feb-2020 08:59
Shkup, 24 shkurt – Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe relativisht i ngrohtë. Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar veriore, veçanërisht e theksuar përgjatë Povardaries dhe në ...

Java në Shqipëri nis me diell
Vazhdojnë ditët me diell. Sipas MeteoAlb, territori shqiptar edhe këtë të hënë vijon në kushte të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që moti i kthjellët të mbizotërojë gjatë orëve te paradites. Por pasditja sjell ...
Koha.net | 24-Feb-2020 08:33
Vazhdojnë ditët me diell. Sipas MeteoAlb, territori shqiptar edhe këtë të hënë vijon në kushte të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që moti i kthjellët të mbizotërojë gjatë orëve te paradites. Por pasditja sjell ...

Moti sot me diell, temperatura deri në 21 gradë
Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe relativisht i ngrohtë. Temperatura minimale do të lëviz prej minus katër deri në tre gradë, ndërsa maksimalja do të jetë në interval prej 12 deri në ...
Shprehja | 24-Feb-2020 08:27
Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe relativisht i ngrohtë. Temperatura minimale do të lëviz prej minus katër deri në tre gradë, ndërsa maksimalja do të jetë në interval prej 12 deri në ...

Moti sot me diell, temperatura deri në 21 gradë
Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe relativisht i ngrohtë. Temperatura minimale do të lëviz prej minus katër deri në tre gradë, ndërsa maksimalja do të jetë në interval prej 12 deri në ...
Alsat-M | 24-Feb-2020 08:24
Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe relativisht i ngrohtë. Temperatura minimale do të lëviz prej minus katër deri në tre gradë, ndërsa maksimalja do të jetë në interval prej 12 deri në ...

Keni plane për fundjavë? Njihuni më parë me parashikimin e motit, ja si pritet të jetë koha sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por mundësitë për reshje janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat gjatë ditës së sotme do të pësojnë një rritje të lehtë. Në zonat malore ...
Telegraf | 23-Feb-2020 09:08
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por mundësitë për reshje janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat gjatë ditës së sotme do të pësojnë një rritje të lehtë. Në zonat malore ...

Parashikimi i motit
Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe relativisht i ngrohtë. Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar veriore, veçanërisht e theksuar përgjatë Povardaries dhe në pjesët lindore. ...
Shenja | 24-Feb-2020 08:19
Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe relativisht i ngrohtë. Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar veriore, veçanërisht e theksuar përgjatë Povardaries dhe në pjesët lindore. ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Nga pjesa veriperëndimore do të fryjë një erë e fort. Temperaturat minimale do të lëvizin prej -4 deri 3 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 12 deri më 21 ...
Arbresh | 24-Feb-2020 08:15
Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Nga pjesa veriperëndimore do të fryjë një erë e fort. Temperaturat minimale do të lëvizin prej -4 deri 3 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 12 deri më 21 ...

Këtë javë në Kosovë priten reshje shiu e bore
Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot relativisht të butë, me diell dhe vranësira të cilat nga pasditja e së mërkurës dhe ditën e enjte parashihen të shoqërohen me reshje shiu dhe bore. Të mërkurën, ...
Koha.net | 24-Feb-2020 08:15
Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot relativisht të butë, me diell dhe vranësira të cilat nga pasditja e së mërkurës dhe ditën e enjte parashihen të shoqërohen me reshje shiu dhe bore. Të mërkurën, ...

Mot me diell me temperatura deri në 21 gradë
Shkup, 24 shkurt 2020 (MEDIAL) – Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe relativisht i ngrohtë. Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar veriore, veçanërisht e theksuar përgjatë ...
Medial | 24-Feb-2020 07:57
Shkup, 24 shkurt 2020 (MEDIAL) – Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe relativisht i ngrohtë. Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar veriore, veçanërisht e theksuar përgjatë ...

Parashikimi i motit për ditën e sotme/ Pasditja sjell vranësira, por jo reshje
Sipas MeteoAlb: Deri në mesditë do të mbetemi nën dominimin e kthjellimeve dhe vranësirave të lehta, më të dukshme paraqiten në Veri-Veriperëndim të vendit. Pasditja sjell shtim të vranësirave dhe në pjesën tjetër të ...
Lexo | 24-Feb-2020 07:46
Sipas MeteoAlb: Deri në mesditë do të mbetemi nën dominimin e kthjellimeve dhe vranësirave të lehta, më të dukshme paraqiten në Veri-Veriperëndim të vendit. Pasditja sjell shtim të vranësirave dhe në pjesën tjetër të ...

Moti për këtë javë, priten reshje shiu e bore
Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot relativisht të butë, me diell dhe vranësira të cilat nga pasditja e së mërkurës dhe ditën e enjte parashihen të shoqërohen me reshje shiu dhe bore. Të mërkurën, ...
Lajminet | 24-Feb-2020 07:33
Java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot relativisht të butë, me diell dhe vranësira të cilat nga pasditja e së mërkurës dhe ditën e enjte parashihen të shoqërohen me reshje shiu dhe bore. Të mërkurën, ...

Moti, e hënë 24 shkurt 2020 ( Tabela për çdo qytet)
Sipas MeteoAlb: VIJON ndikimi i vlerave të larta barike mbi territorin shqiptar duke bërë që deri në mesditë të MBETEMI me kthjellime dhe vranësirave të lehta, KU më të dukshme PARAQITEN në Veri-Veriperëndim të vendit. ...
Medial | 24-Feb-2020 07:14
Sipas MeteoAlb: VIJON ndikimi i vlerave të larta barike mbi territorin shqiptar duke bërë që deri në mesditë të MBETEMI me kthjellime dhe vranësirave të lehta, KU më të dukshme PARAQITEN në Veri-Veriperëndim të vendit. ...

Java fillon me mot të mirë, nga e enjtja parashihet shi e borë
Java fillon me mot të butë, të martën temperaturat mbi 15C. Të enjten më ftohtë, me erëra, mundësi edhe për reshje bore. Ditëve të para të javës së fundit të muajit shkurt, fusha të presionit të lartë do të dominojnë ...
Indeks Online | 24-Feb-2020 07:09
Java fillon me mot të butë, të martën temperaturat mbi 15C. Të enjten më ftohtë, me erëra, mundësi edhe për reshje bore. Ditëve të para të javës së fundit të muajit shkurt, fusha të presionit të lartë do të dominojnë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved