ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 02:27

Lojtarët e Barcelonës do t’u nënshtrohen ekzaminimeve për coronavirus në aeroportin e Napolit dhe mund të dërgohen në spital

Lojtarët e Barcelonës do t’u nënshtrohen ekzaminimeve për coronavirus në aeroportin e Napolit dhe mund të dërgohen në spital
Lojtarët e Barcelonës do t’u nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore për coronavirus në aeroportin e Napolit të hënën dhe mund të dërgohen në spital, për faktin se shumë të infektuar me këtë virus janë konfirmuar në Itali. ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 00:05
Lojtarët e Barcelonës do t’u nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore për coronavirus në aeroportin e Napolit të hënën dhe mund të dërgohen në spital, për faktin se shumë të infektuar me këtë virus janë konfirmuar në Itali. ...

Juventusi akuzohet se ndihmohet shumë nga gjyqtarët, por në këtë sezon më së shumti penallti janë akorduar kundër tyre
Juventusi shpeshherë akuzohet se ndihmohet shumë nga gjyqtarët në Serie A, por një statistikë tregon më ndryshe deri më tani në këtë sezon. Zonja e Vjetër po rivalizohet shumë në këtë sezon nga Lazio dhe Interi për ...
Telegrafi | 23-Feb-2020 23:53
Juventusi shpeshherë akuzohet se ndihmohet shumë nga gjyqtarët në Serie A, por një statistikë tregon më ndryshe deri më tani në këtë sezon. Zonja e Vjetër po rivalizohet shumë në këtë sezon nga Lazio dhe Interi për ...

Italia po shqyrton mundësinë e pezullimit të aktiviteteve sportive
Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte ka konfirmuar se do të shqyrtojë mundësinë e pezullimit të gjitha ndeshjeve gjatë kësaj jave, për shkak të përhapjes së Coronavirusit. Përhapja e shpejt e rasteve në veri të ...
EkonomiaOnline | 24-Feb-2020 09:32
Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte ka konfirmuar se do të shqyrtojë mundësinë e pezullimit të gjitha ndeshjeve gjatë kësaj jave, për shkak të përhapjes së Coronavirusit. Përhapja e shpejt e rasteve në veri të ...

Koronavirusi gjunjëzon Serinë A, Conte: Mund të shtyhet e gjitha java e 26-të! Juventus-Inter në dyshim
Koronavirusi gjunjëzon Serinë A. Dje u shtynë katër ndeshje të kampionatit italian të futbollit mes tyre Inter-Sampdoria por ajo që parashikohet është edhe me alarmante. Kryeministri italian Giuseppe Conte ka deklaruar ...
Lexo | 24-Feb-2020 09:29
Koronavirusi gjunjëzon Serinë A. Dje u shtynë katër ndeshje të kampionatit italian të futbollit mes tyre Inter-Sampdoria por ajo që parashikohet është edhe me alarmante. Kryeministri italian Giuseppe Conte ka deklaruar ...

ZYRTARE: Shtyhet ndeshja Udinese – Fiorentina
Katër ndeshje të Serie A janë shtyrë gjatë xhiros së 25-të, kurse probleme duket se do të ketë edhe në xhiron e ardhshme. Bëhet e ditur tashmë se ndeshja mes Udinese dhe Fiorentina, e planifikuar për 29 shkurt, nuk do ...
Lajminet | 24-Feb-2020 09:23
Katër ndeshje të Serie A janë shtyrë gjatë xhiros së 25-të, kurse probleme duket se do të ketë edhe në xhiron e ardhshme. Bëhet e ditur tashmë se ndeshja mes Udinese dhe Fiorentina, e planifikuar për 29 shkurt, nuk do ...

Ndeshjet e ligës italiane mund të shtyhen sërish për shkak të koronavirusit
Takimet Atalanta – Sassuolo, Inter – Sampdoria, Hellas Verona – Cagliari dhe Torino Parma nuk u zhvilluan në fundjavën e kaluar për shkak të rrezikut nga koronavirusi që ka prekur Italinë, derisa kryeministri i vendit ...
Zeri | 24-Feb-2020 08:53
Takimet Atalanta – Sassuolo, Inter – Sampdoria, Hellas Verona – Cagliari dhe Torino Parma nuk u zhvilluan në fundjavën e kaluar për shkak të rrezikut nga koronavirusi që ka prekur Italinë, derisa kryeministri i vendit ...

Ethet e frikës nga coronavirusi, pritet të shtyhen të gjitha ndeshjet e fundjavës në Serie A
Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte, ka konfirmuar se kabineti i tij do ta shqyrtojë mundësinë për t’i shtyrë të gjitha ndeshjen e fundjavës së ardhshme, për shkak të shpërndarjen së shpejtë të koronavirusit. ...
Kosova Sot | 24-Feb-2020 08:48
Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte, ka konfirmuar se kabineti i tij do ta shqyrtojë mundësinë për t’i shtyrë të gjitha ndeshjen e fundjavës së ardhshme, për shkak të shpërndarjen së shpejtë të koronavirusit. ...

Pritet të shtyhen të gjitha ndeshjet e fundjavës në Serie A
Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte, ka konfirmuar se kabineti i tij do ta shqyrtojë mundësinë për t’i shtyrë të gjitha ndeshjen e fundjavës së ardhshme, për shkak të shpërndarjen së shpejtë të koronavirusit. ...
Gazeta Express | 24-Feb-2020 08:36
Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte, ka konfirmuar se kabineti i tij do ta shqyrtojë mundësinë për t’i shtyrë të gjitha ndeshjen e fundjavës së ardhshme, për shkak të shpërndarjen së shpejtë të koronavirusit. ...

Alarmi nga koronavirusi në Itali, shtyhen 3 ndeshje të Serisë A
Tri ndeshje të Seria A, të programuara për t’u zhvilluar këtë të diel, do të anulohen, si pasojë e situatës alarmante shkaktuar nga koronavirusi në Itali. Qeveria italiane është detyruar të ndërpresë çdo aktivitet ...
VizionPlus | 23-Feb-2020 14:25
Tri ndeshje të Seria A, të programuara për t’u zhvilluar këtë të diel, do të anulohen, si pasojë e situatës alarmante shkaktuar nga koronavirusi në Itali. Qeveria italiane është detyruar të ndërpresë çdo aktivitet ...

“Korona”, s’ka futboll edhe gjatë kësaj jave në Itali
Kryeministri i Italisë, Xhusepe Konte ka bërë të ditur se mund të shtyhen të gjitha ndeshjet e javës së ardhshme. Gjatë kësaj xhiroje në Serie A janë anuluar katër ndeshje, si pasojë e rrezikut nga virusi “Korona”. Në ...
Alsat-M | 24-Feb-2020 08:36
Kryeministri i Italisë, Xhusepe Konte ka bërë të ditur se mund të shtyhen të gjitha ndeshjet e javës së ardhshme. Gjatë kësaj xhiroje në Serie A janë anuluar katër ndeshje, si pasojë e rrezikut nga virusi “Korona”. Në ...

Ludogorets kërkon informata shtesë nga Interi nëse ndeshja do të shtyhet shkaku i coronavirusit
Ludogortes ka kërkuar në mënyrë formale informata shtesë nga Interi nëse ndeshja kthyese në Ligën e Evropës do të shtyhet shkaku i coronavirusit. Sot është raportuar nga mediat në Itali se dy persona kanë vdekur nga ...
Telegrafi | 23-Feb-2020 16:13
Ludogortes ka kërkuar në mënyrë formale informata shtesë nga Interi nëse ndeshja kthyese në Ligën e Evropës do të shtyhet shkaku i coronavirusit. Sot është raportuar nga mediat në Itali se dy persona kanë vdekur nga ...

Italia po shqyrton mundësinë e pezullimit të aktiviteteve sportive
Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte ka konfirmuar se do të shqyrtojë mundësinë e pezullimit të gjitha ndeshjeve gjatë kësaj jave, për shkak të përhapjes së koronavirusit. Përhapja e shpejt e rasteve në veri të ...
Koha.net | 24-Feb-2020 08:30
Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte ka konfirmuar se do të shqyrtojë mundësinë e pezullimit të gjitha ndeshjeve gjatë kësaj jave, për shkak të përhapjes së koronavirusit. Përhapja e shpejt e rasteve në veri të ...

Kryeministri i Italisë: Mund të shtyhen të gjitha ndeshjet e javës së ardhshme
Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte ka bërë të ditur se mund të shtyhen të gjitha ndeshjet e javës së ardhshme. Gjatë kësaj xhiroje në Serie A janë anuluar katër ndeshje, si pasojë e rrezikut nga Coronavirusi. Në ...
Shenja | 24-Feb-2020 08:25
Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte ka bërë të ditur se mund të shtyhen të gjitha ndeshjet e javës së ardhshme. Gjatë kësaj xhiroje në Serie A janë anuluar katër ndeshje, si pasojë e rrezikut nga Coronavirusi. Në ...

Kryeministri i Italisë: Mund të shtyhen të gjitha ndeshjet e javës së ardhshme
Gjatë kësaj xhiroje në Serie A janë anuluar katër ndeshje, si pasojë e rrezikut nga Coronavirusi. Në Itali së fundmi janë shënuar edhe viktima nga ky virus, si dhe numri i të prekurve ka kaluar në 152. Për ‘RAI’, Conte ...
Lajminet | 24-Feb-2020 08:07
Gjatë kësaj xhiroje në Serie A janë anuluar katër ndeshje, si pasojë e rrezikut nga Coronavirusi. Në Itali së fundmi janë shënuar edhe viktima nga ky virus, si dhe numri i të prekurve ka kaluar në 152. Për ‘RAI’, Conte ...

Lojtarët e Barcelonës do t’u nënshtrohen ekzaminimeve për coronavirus në aeroportin e Napolit dhe mund të dërgohen në spital
Lojtarët e Barcelonës do t’u nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore për coronavirus në aeroportin e Napolit të hënën dhe mund të dërgohen në spital, për faktin se shumë të infektuar me këtë virus janë konfirmuar në Itali. ...
E Dua Sportin | 24-Feb-2020 00:59
Lojtarët e Barcelonës do t’u nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore për coronavirus në aeroportin e Napolit të hënën dhe mund të dërgohen në spital, për faktin se shumë të infektuar me këtë virus janë konfirmuar në Itali. ...

Juventusi akuzohet se ndihmohet shumë nga gjyqtarët, por në këtë sezon më së shumti penallti janë akorduar kundër tyre
Juventusi shpeshherë akuzohet se ndihmohet shumë nga gjyqtarët në Serie A, por një statistikë tregon më ndryshe deri më tani në këtë sezon. Zonja e Vjetër po rivalizohet shumë në këtë sezon nga Lazio dhe Interi për ...
E Dua Sportin | 24-Feb-2020 00:59
Juventusi shpeshherë akuzohet se ndihmohet shumë nga gjyqtarët në Serie A, por një statistikë tregon më ndryshe deri më tani në këtë sezon. Zonja e Vjetër po rivalizohet shumë në këtë sezon nga Lazio dhe Interi për ...

Inter-Ludogorets në rrezik, edhe kjo ndeshje mund të shtyhet shkaku i Coronavirusit
Interi do të luajë të enjten ndeshjen kthyese ndaj Ludogoretsit të vlefshme për 1/32-tën në Ligën e Evropës, por edhe ky takim mund të shtyhet, ose të mbahet me dyer të mbyllura, për shkak të Coronavirusit. Sëmundja ...
Telegrafi | 23-Feb-2020 14:43
Interi do të luajë të enjten ndeshjen kthyese ndaj Ludogoretsit të vlefshme për 1/32-tën në Ligën e Evropës, por edhe ky takim mund të shtyhet, ose të mbahet me dyer të mbyllura, për shkak të Coronavirusit. Sëmundja ...

Koronavirusi “paralizon” Serinë A
Ka shkuar në 79 numri i personave të prekur me koronavirus në Itali. Shpërndarja me shpejtësi e këtij virusi, ka bërë që ministri italian i Sportit të ndalojë të gjitha aktivitetet sportive të planifikuara për sot në ...
Lexo | 23-Feb-2020 21:42
Ka shkuar në 79 numri i personave të prekur me koronavirus në Itali. Shpërndarja me shpejtësi e këtij virusi, ka bërë që ministri italian i Sportit të ndalojë të gjitha aktivitetet sportive të planifikuara për sot në ...

Coronavirus prek dhe futbollin, shtyhen ndeshjet e Seria A
Coronavirus ka prekur dhe botën e futbollit. Përhapja e menjëhershme në Itali ka shtyrë federatën italiane që të marrë masa të menjëhershme, për të shtyrë katër ndeshje të javës së 25-të të Serie A. Atalanta-Sasuolo, ...
Portalb | 23-Feb-2020 20:18
Coronavirus ka prekur dhe botën e futbollit. Përhapja e menjëhershme në Itali ka shtyrë federatën italiane që të marrë masa të menjëhershme, për të shtyrë katër ndeshje të javës së 25-të të Serie A. Atalanta-Sasuolo, ...

Coronavirusi në trondit edhe futbollin, në Itali rrezikohen ndeshjet europiane
Coronavirusi fillon të prekë edhe futbollin elitar europian. Pasi ka izoluar Kinën dhe ka paralizuar pjesën më të madhe të vendeve të Lindjes së Largët, në Azi, ardhja e virusit në Europë duket se po fillon të ndikojë ...
SuperSport | 23-Feb-2020 19:54
Coronavirusi fillon të prekë edhe futbollin elitar europian. Pasi ka izoluar Kinën dhe ka paralizuar pjesën më të madhe të vendeve të Lindjes së Largët, në Azi, ardhja e virusit në Europë duket se po fillon të ndikojë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved