ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/04/2020 23:21

Hazard largohet nga fusha i lënduar, Reali frikësohet për mungesën e tij ndaj Cityt dhe Barcelonës

Hazard largohet nga fusha i lënduar, Reali frikësohet për mungesën e tij ndaj Cityt dhe Barcelonës
Eden Hazard ka lëshuar fushën i lënduar në përballjen e Real Madridit ndaj Eibarit në kuadër të javës së 25-të në La Liga. Real Madridi është mposhtur në udhëtim te Levante me rezultat 1-0, por ky nuk ishte lajmi i ...
Telegrafi | 22-Feb-2020 23:48
Eden Hazard ka lëshuar fushën i lënduar në përballjen e Real Madridit ndaj Eibarit në kuadër të javës së 25-të në La Liga. Real Madridi është mposhtur në udhëtim te Levante me rezultat 1-0, por ky nuk ishte lajmi i ...

Levante 1-0 Real Madrid, nota e Bardhit dhe të tjerëve
Real Madridi është mposhtur në udhëtim te Levante me rezultat 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 25-të në La Liga. Pas barazimit ndaj Celta Vigos në shtëpi, Mbretërit kanë lëshuar përsëri terren dhe kësaj radhe janë ...
Telegrafi | 22-Feb-2020 23:23
Real Madridi është mposhtur në udhëtim te Levante me rezultat 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 25-të në La Liga. Pas barazimit ndaj Celta Vigos në shtëpi, Mbretërit kanë lëshuar përsëri terren dhe kësaj radhe janë ...

Messi një alien, shënon 4 gola ndaj Eibar
Barcelona duket se nuk ka ndërmend ti hapë rrugë Realit në garën për titullin kampion. Fitorja 5 me 0 kunder Eibar do ta bëjë edhe më të rëndësishme për titullin kampion, El Clasicon e datës 1 mars. Njeri i ndeshjes në ...
VizionPlus | 22-Feb-2020 21:55
Barcelona duket se nuk ka ndërmend ti hapë rrugë Realit në garën për titullin kampion. Fitorja 5 me 0 kunder Eibar do ta bëjë edhe më të rëndësishme për titullin kampion, El Clasicon e datës 1 mars. Njeri i ndeshjes në ...

Reali mposhtet befasisht nga Levante, bie në vendin e dytë para El Clasicos ndaj Barcelonës
Real Madridi është mposhtur në udhëtim te Levante me rezultat 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 25-të në La Liga. Pas barazimit ndaj Celta Vigos në shtëpi, Mbretërit kanë lëshuar përsëri terren dhe kësaj radhe janë ...
Telegrafi | 22-Feb-2020 22:55
Real Madridi është mposhtur në udhëtim te Levante me rezultat 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 25-të në La Liga. Pas barazimit ndaj Celta Vigos në shtëpi, Mbretërit kanë lëshuar përsëri terren dhe kësaj radhe janë ...

Çmenduri në “Camp Nou”/ Messi tripletë në pjesën e parë kundër Eibar
Barcelona po luan në “Camp Nou” ndeshjen e javës së 25-të të La Ligës kundër Eibar. Sapo ka përfunduar pjesa e parë, ku Lionel Messi ka shpërthyer me tre gola. Kapiteni i katalansve realizoi në minutat 14, 37 dhe 40, ...
Standard | 23-Feb-2020 01:16
Barcelona po luan në “Camp Nou” ndeshjen e javës së 25-të të La Ligës kundër Eibar. Sapo ka përfunduar pjesa e parë, ku Lionel Messi ka shpërthyer me tre gola. Kapiteni i katalansve realizoi në minutat 14, 37 dhe 40, ...

VIDEO | Shokohet Reali, Levante e mposht dhe lë Barçën në krye të La Ligas
Është mbyllur takimi mes Levantes dhe Real Madrid, me fitoren 1-0 të vendasve. Një gol nga Morales në minutën e 79-të, mjaftoi që Levante të marrë një fitore të madhe, përballë një Real Madridi që ishte në një ditë ...
ABCNews | 22-Feb-2020 23:03
Është mbyllur takimi mes Levantes dhe Real Madrid, me fitoren 1-0 të vendasve. Një gol nga Morales në minutën e 79-të, mjaftoi që Levante të marrë një fitore të madhe, përballë një Real Madridi që ishte në një ditë ...

Levante 1-0 Real Madrid, nota e Bardhit dhe të tjerëve
Real Madridi është mposhtur në udhëtim te Levante me rezultat 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 25-të në La Liga. Pas barazimit ndaj Celta Vigos në shtëpi, Mbretërit kanë lëshuar përsëri terren dhe kësaj radhe janë ...
E Dua Sportin | 23-Feb-2020 00:00
Real Madridi është mposhtur në udhëtim te Levante me rezultat 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 25-të në La Liga. Pas barazimit ndaj Celta Vigos në shtëpi, Mbretërit kanë lëshuar përsëri terren dhe kësaj radhe janë ...

Reali mposhtet befasisht nga Levante, bie në vendin e dytë para El Clasicos ndaj Barcelonës
Real Madridi është mposhtur në udhëtim te Levante me rezultat 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 25-të në La Liga. Pas barazimit ndaj Celta Vigos në shtëpi, Mbretërit kanë lëshuar përsëri terren dhe kësaj radhe janë ...
E Dua Sportin | 23-Feb-2020 00:00
Real Madridi është mposhtur në udhëtim te Levante me rezultat 1-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 25-të në La Liga. Pas barazimit ndaj Celta Vigos në shtëpi, Mbretërit kanë lëshuar përsëri terren dhe kësaj radhe janë ...

Hazard largohet nga fusha i lënduar, Reali frikësohet për mungesën e tij ndaj Cityt dhe Barcelonës
Eden Hazard ka lëshuar fushën i lënduar në përballjen e Real Madridit ndaj Eibarit në kuadër të javës së 25-të në La Liga. Real Madridi është mposhtur në udhëtim te Levante me rezultat 1-0, por ky nuk ishte lajmi i ...
E Dua Sportin | 23-Feb-2020 00:00
Eden Hazard ka lëshuar fushën i lënduar në përballjen e Real Madridit ndaj Eibarit në kuadër të javës së 25-të në La Liga. Real Madridi është mposhtur në udhëtim te Levante me rezultat 1-0, por ky nuk ishte lajmi i ...

Logoja e Real Madridit shfaqet sërish në Barcelonë, shkakton huti në Camp Nou
Një logo e vogël e Real Madridit u shfaq në tabelën ku shfaqet rezultati i ndeshjes në stadiumin e Barcelonës Camp Nou, nën karrigen e presidentit të klubit, Josep Maria Bartomeut. Pas fitores bindëse me rezultat 5:0 të ...
Gazeta Express | 22-Feb-2020 23:54
Një logo e vogël e Real Madridit u shfaq në tabelën ku shfaqet rezultati i ndeshjes në stadiumin e Barcelonës Camp Nou, nën karrigen e presidentit të klubit, Josep Maria Bartomeut. Pas fitores bindëse me rezultat 5:0 të ...

Lojtari i ri i Barcelonës: S’do t’i pastrojë më rrobat, e përqafova Messin
Sulmuesi i ri i Barcelonës, Martin Braithwaite, u tall duke thënë se nuk do t’i pastronte më rrobat e tij pasi u përqafua me kapitenin argjentinas Lionel Messin në debutimin e tij në Camp Nou, pas transferimit për 18 ...
Gazeta Express | 22-Feb-2020 23:45
Sulmuesi i ri i Barcelonës, Martin Braithwaite, u tall duke thënë se nuk do t’i pastronte më rrobat e tij pasi u përqafua me kapitenin argjentinas Lionel Messin në debutimin e tij në Camp Nou, pas transferimit për 18 ...

Eksperti i referimit tregon a duhej t’i ishte dhënë Real Madridit një penallti kundër Levantes Real Madridi pretendoi se nuk i ishte referuar padrejtësisht një penallti në minutën e 47-të të disfatës me rezultat 1:0 kundër Levantes, kur topi e godi
Real Madridi pretendoi se nuk i ishte referuar padrejtësisht një penallti në minutën e 47-të të disfatës me rezultat 1:0 kundër Levantes, kur topi e goditi Jose Campanan e Levantes në dorë. Gjyqtari i ndeshjes mes ...
Kosova Sot | 22-Feb-2020 23:23
Real Madridi pretendoi se nuk i ishte referuar padrejtësisht një penallti në minutën e 47-të të disfatës me rezultat 1:0 kundër Levantes, kur topi e goditi Jose Campanan e Levantes në dorë. Gjyqtari i ndeshjes mes ...

Braithwaite i lumtur me debutimin te Barcelona, ka edhe disa fjalë për Messin
Nënshkrimi i ri i Barcelonës, Martin Braithwaite ka folur për kënaqësinë e tij në debutimin e bërë me klubin katalunas në fitoren 5-0 ndaj Eibarit. Reprezentuesi danez përfundoi transferimin e tij prej 18 milionë eurosh ...
Telegrafi | 22-Feb-2020 21:57
Nënshkrimi i ri i Barcelonës, Martin Braithwaite ka folur për kënaqësinë e tij në debutimin e bërë me klubin katalunas në fitoren 5-0 ndaj Eibarit. Reprezentuesi danez përfundoi transferimin e tij prej 18 milionë eurosh ...

Messi i pamëshirshëm, “poker” në fitoren ndaj Eibarit
Barcelona ka lënë pas problemet e kohëve të fundit dhe shkatërroi Eibarin me “manita”. Leo Messi ishte në një ditë fenomenale në “Camp Nou” dhe realizoi katër herë, ndërsa braziliani Arthur shënoi golin e pestë. ...
GazetaTema | 22-Feb-2020 18:08
Barcelona ka lënë pas problemet e kohëve të fundit dhe shkatërroi Eibarin me “manita”. Leo Messi ishte në një ditë fenomenale në “Camp Nou” dhe realizoi katër herë, ndërsa braziliani Arthur shënoi golin e pestë. ...

Real Madrid mposhtet nga Levante – kreu i tabelës ‘i falet’ Barcelonës (VIDEO)
Levante ka bërë befasinë më të këndshme në këtë fundjavë. Skuadra e Levante ka arritur të mposht Real Madridin me rezultatin minimal 1:0. Në një ndeshje ku favoritët në letër ishin mysafirët, fusha e blertë tregoi diçka ...
TetovaSot | 22-Feb-2020 23:23
Levante ka bërë befasinë më të këndshme në këtë fundjavë. Skuadra e Levante ka arritur të mposht Real Madridin me rezultatin minimal 1:0. Në një ndeshje ku favoritët në letër ishin mysafirët, fusha e blertë tregoi diçka ...

Eksperti i referimit tregon a duhej t’i ishte dhënë Real Madridit një penallti kundër Levantes
Përfundon ndeshja në La Liga. Real Madrid ka pësuar një humbje befasuses nga Levante 1 me 0, shkruan GazetaBlic. Golin për skuadrën e Levantes e ka shënuar Morales në minutën e 84. Gjithashtu vlen të theksohet se Eden ...
GazetaBlic | 22-Feb-2020 23:20
Përfundon ndeshja në La Liga. Real Madrid ka pësuar një humbje befasuses nga Levante 1 me 0, shkruan GazetaBlic. Golin për skuadrën e Levantes e ka shënuar Morales në minutën e 84. Gjithashtu vlen të theksohet se Eden ...

Wilder i dërgon mesazh Joshuas: Dua të ndeshem me ty pas fitores ndaj Furyt, je një frikacak i madh
Përfundon ndeshja në La Liga. Real Madrid ka pësuar një humbje befasuses nga Levante 1 me 0, shkruan GazetaBlic. Golin për skuadrën e Levantes e ka shënuar Morales në minutën e 84. Futbollistët e Zinedin Zidane kishin ...
GazetaBlic | 22-Feb-2020 23:18
Përfundon ndeshja në La Liga. Real Madrid ka pësuar një humbje befasuses nga Levante 1 me 0, shkruan GazetaBlic. Golin për skuadrën e Levantes e ka shënuar Morales në minutën e 84. Futbollistët e Zinedin Zidane kishin ...

Eksperti i referimit tregon a duhej t’i ishte dhënë Real Madridit një penallti kundër Levantes
Real Madridi pretendoi se nuk i ishte referuar padrejtësisht një penallti në minutën e 47-të të disfatës me rezultat 1:0 kundër Levantes, kur topi e goditi Jose Campanan e Levantes në dorë. Gjyqtari i ndeshjes mes ...
Gazeta Express | 22-Feb-2020 23:15
Real Madridi pretendoi se nuk i ishte referuar padrejtësisht një penallti në minutën e 47-të të disfatës me rezultat 1:0 kundër Levantes, kur topi e goditi Jose Campanan e Levantes në dorë. Gjyqtari i ndeshjes mes ...

23:10 Gabon Real Madridi, ia lë pozitën e liderit Barcelonës para El Clasicos Vetëm pak ditë para se Barcelona ta...
Vetëm pak ditë para se Barcelona ta vizitojë Santiago Bernabeun, Real Madridi gaboi dhe ia dhuroi katalonasve pozitën e liderit të La Ligës pasi që pësoi disfatë me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Levantes. Lexoni edhe: ...
Kosova Sot | 22-Feb-2020 23:14
Vetëm pak ditë para se Barcelona ta vizitojë Santiago Bernabeun, Real Madridi gaboi dhe ia dhuroi katalonasve pozitën e liderit të La Ligës pasi që pësoi disfatë me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Levantes. Lexoni edhe: ...

Reali ia dorëzon pozitën e parë Barcelonës, humb nga Levante
Skuadra modeste ka mundur madrilienët me rezultat minimal, 1:0. Goli i vetëm u shënua në minutën e 79 nga Morales. Reali krijoi 18 raste për gol në këtë ndeshje, megjithatë nuk arriti ta dërgojë asnjëherë topin aty ku ...
Zeri | 22-Feb-2020 23:13
Skuadra modeste ka mundur madrilienët me rezultat minimal, 1:0. Goli i vetëm u shënua në minutën e 79 nga Morales. Reali krijoi 18 raste për gol në këtë ndeshje, megjithatë nuk arriti ta dërgojë asnjëherë topin aty ku ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved