ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/04/2020 23:32

Thyerja e stolave gjatë ndeshjes Tirana- Kukësi, Rama: Pas hekurave dhe t’u ndalohet përgjithmonë hyrja në stadiumet shqiptare

Thyerja e stolave gjatë ndeshjes Tirana- Kukësi, Rama: Pas hekurave dhe t’u ndalohet përgjithmonë hyrja në stadiumet shqiptare
Kryeministri Rama ka reaguar ashpër pas thyerjes së 164 stolave në stadiumin ”Air Albania Stadium” gjatë ndeshjes së djeshme Tirana- Kukësi. Rama shprehet se përgjegjësit duhet t’u ndalohet hyrja përgjithmonë në ...
BalkanWeb | 22-Feb-2020 19:21
Kryeministri Rama ka reaguar ashpër pas thyerjes së 164 stolave në stadiumin ”Air Albania Stadium” gjatë ndeshjes së djeshme Tirana- Kukësi. Rama shprehet se përgjegjësit duhet t’u ndalohet hyrja përgjithmonë në ...

Rama dënon thyerjen e stolave në stadiumin “Air Albania”: Uroj që të mbyllen pas hekurave
Kryeministri i vendit Edi Rama ka dënuar aktin e thyerjes së stolave në stadiumin “Air Albania” gjatë ndeshjes mes Tiranës dhe Kukësit.
Top Channel | 22-Feb-2020 19:17
Kryeministri i vendit Edi Rama ka dënuar aktin e thyerjes së stolave në stadiumin “Air Albania” gjatë ndeshjes mes Tiranës dhe Kukësit.

Dëmet në stadium, Rama: Katërkëmbëshat të mbyllen pas hekurave!
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar për dëmet e shkaktuara në stadiumin kombëtar, Air Albania, nga tifozeritë e Kukësit dhe Tiranës. Pas reagimeve të dy klubeve, si dhe të zv. Kryeministrit, Erion Braçe, ka ...
GazetaTema | 22-Feb-2020 18:35
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar për dëmet e shkaktuara në stadiumin kombëtar, Air Albania, nga tifozeritë e Kukësit dhe Tiranës. Pas reagimeve të dy klubeve, si dhe të zv. Kryeministrit, Erion Braçe, ka ...

“Këta katërkëmbësha të mbyllen pas hekurave”/ Rama reagon pas dhunës në “Air Albania”
Kryeministri Edi Rama i inatosur kërkoi që autorët e dhunës në stadiumin “Air Albania” mbrëmjen e të premtes të ndëshkohen ashtu siç e meritojnë. Sipas Ramës, ata nuk duhet vetëm të burgosen, por edhe t’u ndalohet hyrja ...
VizionPlus | 22-Feb-2020 18:53
Kryeministri Edi Rama i inatosur kërkoi që autorët e dhunës në stadiumin “Air Albania” mbrëmjen e të premtes të ndëshkohen ashtu siç e meritojnë. Sipas Ramës, ata nuk duhet vetëm të burgosen, por edhe t’u ndalohet hyrja ...

Thyerja e stolave në stadium, Braçe i përgjigjet FSHF: Nuk bëhet kallëzimi penal në Instagram
Ndeshja mesa Kukësit dhe Tiranës përveç spektaklit në fushë, pati edhe incidente të shumta në shkallët e stadiumit, ku rreth 164 stola janë dëmtuar ndërsa kjo nuk është pritur mirë nga FSHF.
Top Channel | 22-Feb-2020 16:50
Ndeshja mesa Kukësit dhe Tiranës përveç spektaklit në fushë, pati edhe incidente të shumta në shkallët e stadiumit, ku rreth 164 stola janë dëmtuar ndërsa kjo nuk është pritur mirë nga FSHF.

Reagon Kukësi: Përgjegjësit të përgjigjen para ligjit, na kanë dëmtuar imazhin dhe financat
Pas Federatës Shqiptare të Futbollit dhe klubit të Tiranës, edhe Kukësi ka ngritur zërin për aktet vandale që sollën shkatërrimin e 164 stolave në “Air Albania Stadium”, 19 prej të cilëve në sektorin ku ishin akomoduar ...
BalkanWeb | 22-Feb-2020 16:45
Pas Federatës Shqiptare të Futbollit dhe klubit të Tiranës, edhe Kukësi ka ngritur zërin për aktet vandale që sollën shkatërrimin e 164 stolave në “Air Albania Stadium”, 19 prej të cilëve në sektorin ku ishin akomoduar ...

“Stadiumi i Betonit” dhe “F$HF”, Tirona Fanatics reagon për akuzat e ngritura
Shumë akuza u ngritën ndaj tifozerisë së Kukësit dhe asaj të Tiranës, për stolat e thyer në Air Albania. Të dy klubet reaguan dhe njoftuan se e dënojnë rëndë këdo që ka krijuar probleme në stadium, FSHF dhe kryeministri ...
ABCNews | 22-Feb-2020 22:03
Shumë akuza u ngritën ndaj tifozerisë së Kukësit dhe asaj të Tiranës, për stolat e thyer në Air Albania. Të dy klubet reaguan dhe njoftuan se e dënojnë rëndë këdo që ka krijuar probleme në stadium, FSHF dhe kryeministri ...

VIDEO | “Rama ik” pushton stadiumet shqiptare, kore të tjera në Air Albania
Vazhdojnë koret “Rama ik” në stadiumet shqiptare. Në Air Albania Stadium, u luajt sfida mes Partizanit dhe Bylisit, e mbyllur me rezultatin 2-2. “Demat e Kuq” kryesuan deri në minutën e 86-të me rezultatin 2-1, por u ...
ABCNews | 22-Feb-2020 19:50
Vazhdojnë koret “Rama ik” në stadiumet shqiptare. Në Air Albania Stadium, u luajt sfida mes Partizanit dhe Bylisit, e mbyllur me rezultatin 2-2. “Demat e Kuq” kryesuan deri në minutën e 86-të me rezultatin 2-1, por u ...

Tirana reagon ashpër ndaj akteve vandale në “Air Albania Stadium”: Ata nuk e meritojnë të jenë tifozët tanë!
Tirana ka reaguar ashpër për vandalizmin që një pjesë e tifozërisë së saj ka kryer në “Air Albania Stadium”, duke dëmtuar 145 stola në takimin që bardheblutë fituan dje në mbrëmje kundër Kukësit. Klubi kryeqytetas, ...
Telegraf | 22-Feb-2020 17:11
Tirana ka reaguar ashpër për vandalizmin që një pjesë e tifozërisë së saj ka kryer në “Air Albania Stadium”, duke dëmtuar 145 stola në takimin që bardheblutë fituan dje në mbrëmje kundër Kukësit. Klubi kryeqytetas, ...

Tirana reagon ashpër ndaj akteve vandale në “Air Albania Stadium”: Ata nuk e meritojnë të jenë tifozët tanë!
Tirana ka reaguar ashpër për vandalizmin që një pjesë e tifozërisë së saj ka kryer në “Air Albania Stadium”, duke dëmtuar 145 stola në takimin që bardheblutë fituan dje në mbrëmje kundër Kukësit. Klubi kryeqytetas, ...
BalkanWeb | 22-Feb-2020 15:56
Tirana ka reaguar ashpër për vandalizmin që një pjesë e tifozërisë së saj ka kryer në “Air Albania Stadium”, duke dëmtuar 145 stola në takimin që bardheblutë fituan dje në mbrëmje kundër Kukësit. Klubi kryeqytetas, ...

Tirana reagon ashpër ndaj akteve vandale në “Air Albania Stadium”: Ata nuk e meritojnë të jenë tifozët tanë!
Tirana ka reaguar ashpër për vandalizmin që një pjesë e tifozërisë së saj ka kryer në “Air Albania Stadium”, duke dëmtuar 145 stola në takimin që bardheblutë fituan dje në mbrëmje kundër Kukësit. Klubi kryeqytetas, ...
GazetaTema | 22-Feb-2020 16:30
Tirana ka reaguar ashpër për vandalizmin që një pjesë e tifozërisë së saj ka kryer në “Air Albania Stadium”, duke dëmtuar 145 stola në takimin që bardheblutë fituan dje në mbrëmje kundër Kukësit. Klubi kryeqytetas, ...

Shkatërrimi i 164 stolave në “Air Albania Stadium”, reagon Kukësi: Përgjegjësit të përgjigjen para ligjit, na kanë dëmtuar imazhin dhe financat
Pas Federatës Shqiptare të Futbollit dhe klubit të Tiranës, edhe Kukësi ka ngritur zërin për aktet vandale që sollën shkatërrimin e 164 stolave në “Air Albania Stadium”, 19 prej të cilëve në sektorin ku ishin akomoduar ...
Standard | 23-Feb-2020 01:17
Pas Federatës Shqiptare të Futbollit dhe klubit të Tiranës, edhe Kukësi ka ngritur zërin për aktet vandale që sollën shkatërrimin e 164 stolave në “Air Albania Stadium”, 19 prej të cilëve në sektorin ku ishin akomoduar ...

Video/ Të papërmbajtshëm tifozët! “Rama ik” pushton stadiumet shqiptare, kore të tjera në “Air Albania”
Vazhdojnë koret “Rama ik” në stadiumet shqiptare. Në Air Albania Stadium, u luajt sfida mes Partizanit dhe Bylisit, e mbyllur me rezultatin 2-2. “Demat e Kuq” kryesuan deri në minutën e 86-të me rezultatin 2-1, por u ...
Standard | 23-Feb-2020 01:16
Vazhdojnë koret “Rama ik” në stadiumet shqiptare. Në Air Albania Stadium, u luajt sfida mes Partizanit dhe Bylisit, e mbyllur me rezultatin 2-2. “Demat e Kuq” kryesuan deri në minutën e 86-të me rezultatin 2-1, por u ...

Rama kërkon pezullimin e përjetshëm të tifozëve që dëmtuan stadiumin, i quan katërkëmbësha
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka kërkuar që të u ndalohet përgjithmonë hyrja në stadium disa tifozëve që kishin dëmtuar stadiumin ‘Air Albania’. Përmes një postimi, Rama i ka quajtur tifozët, tashmë të arrestuar, ...
TetovaSot | 22-Feb-2020 23:39
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka kërkuar që të u ndalohet përgjithmonë hyrja në stadium disa tifozëve që kishin dëmtuar stadiumin ‘Air Albania’. Përmes një postimi, Rama i ka quajtur tifozët, tashmë të arrestuar, ...

Rama kërkon pezullimin e përjetshëm të tifozëve që dëmtuan stadiumin, i quan katërkëmbësha
Përmes një postimi, Rama i ka quajtur tifozët, tashmë të arrestuar, katërkëmbësha. Rasti i dëmtimit të stadiumit kishte ndodhur gjatë ndeshjes Kukësi-Tirana. Postimi i plotë i Edi Ramës: Uroj që një orë e më......
Zeri | 22-Feb-2020 23:08
Përmes një postimi, Rama i ka quajtur tifozët, tashmë të arrestuar, katërkëmbësha. Rasti i dëmtimit të stadiumit kishte ndodhur gjatë ndeshjes Kukësi-Tirana. Postimi i plotë i Edi Ramës: Uroj që një orë e më......

Rama kërkon pezullimin e përjetshëm të tifozëve që dëmtuan stadiumin, i quan katërkëmbësha
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka kërkuar që të u ndalohet përgjithmonë hyrja në stadium disa tifozëve që kishin dëmtuar stadiumin ‘Air Albania’. Përmes një postimi, Rama i ka quajtur tifozët, tashmë të arrestuar, ...
Gazeta Express | 22-Feb-2020 23:00
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka kërkuar që të u ndalohet përgjithmonë hyrja në stadium disa tifozëve që kishin dëmtuar stadiumin ‘Air Albania’. Përmes një postimi, Rama i ka quajtur tifozët, tashmë të arrestuar, ...

Dëmet në stadium, reagon Rama: Katërkëmbëshat të mbyllen pas hekurave!
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar për dëmet e shkaktuara në stadiumin kombëtar, Air Albania, nga tifozeritë e Kukësit dhe Tiranës. Pas reagimeve të dy klubeve, si dhe të zv. Kryeministrit, Erion Braçe, ka ...
ABCNews | 22-Feb-2020 18:29
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar për dëmet e shkaktuara në stadiumin kombëtar, Air Albania, nga tifozeritë e Kukësit dhe Tiranës. Pas reagimeve të dy klubeve, si dhe të zv. Kryeministrit, Erion Braçe, ka ...

Thyerja e stolave në Air Albania, Rama: Këta lloj katërkëmbëshash të mbyllen pas hekurave
Kryeministri Edi Rama, ka reguar ashpër pasi tifozët gjatë ndeshjes Tirana-Kukësi, kanë thyer stolat e stadiumit të ri “Air Albania Stadium”. Rama shkruan se këta katërkëmbësha, si i quan ai, duhet të mbyllen pas ...
Dritare | 22-Feb-2020 21:34
Kryeministri Edi Rama, ka reguar ashpër pasi tifozët gjatë ndeshjes Tirana-Kukësi, kanë thyer stolat e stadiumit të ri “Air Albania Stadium”. Rama shkruan se këta katërkëmbësha, si i quan ai, duhet të mbyllen pas ...

Dëme në Air Albania! 164 ulëse të thyera, sidomos nga tifozët e Tiranës
PLOT 164 ULESE TE THYERA NE “ARENEN AIR ALBANIA”. STADIUMI VLERESON SE DEMTIMET ARRIJNE NE 16 000 EURO Plot 16 000 euro dëme janë shkaktuar në “Arenën Air Albania” pas ndeshjes Kukësi-Tirana. Janë shkatërruar 164 ulëse, ...
ABCNews | 22-Feb-2020 17:50
PLOT 164 ULESE TE THYERA NE “ARENEN AIR ALBANIA”. STADIUMI VLERESON SE DEMTIMET ARRIJNE NE 16 000 EURO Plot 16 000 euro dëme janë shkaktuar në “Arenën Air Albania” pas ndeshjes Kukësi-Tirana. Janë shkatërruar 164 ulëse, ...

Rama kërkon që të ndalohen përgjithmonë tifozët që dëmtuan stadiumin, i quan ‘katërkëmbësha’
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka kërkuar që të iu ndalohet përgjithmonë hyrja në stadiumin disa tifozëve që kishin dëmtuar stadiumin ‘Air Albania’. Përmes një postimi, Rama i ka quajtur tifozët, tashmë të ...
Indeks Online | 22-Feb-2020 19:20
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka kërkuar që të iu ndalohet përgjithmonë hyrja në stadiumin disa tifozëve që kishin dëmtuar stadiumin ‘Air Albania’. Përmes një postimi, Rama i ka quajtur tifozët, tashmë të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved