ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/04/2020 22:51

Rëndohet bilanci/ Shënohet rasti i parë me koronavirus në Milano, gjithsej në Itali janë prekur 58 persona

Rëndohet bilanci/ Shënohet rasti i parë me koronavirus në Milano, gjithsej në Itali janë prekur 58 persona
Rastet e konfirmuar me Koronavirusin e ri (Covid-19) në Itali vazhdojnë të rriten ndërsa janë konfirmuar edhe rastet e para të të prekurve në Milano dhe Torino.
Top Channel | 22-Feb-2020 20:02
Rastet e konfirmuar me Koronavirusin e ri (Covid-19) në Itali vazhdojnë të rriten ndërsa janë konfirmuar edhe rastet e para të të prekurve në Milano dhe Torino.

Mattia, 38 vjeçari që përhapi koronavirusin në Itali
Të gjitha rastet që nga ora në orë po shtohen në Itali nga koronavirusit në zonën e Lodit duket se kanë një të përbashkët, një person i cili ka ardhur nga Kina në 21 janar. Në datën 25 Janar ai darkoi me kolegun e tij ...
GazetaTema | 22-Feb-2020 17:02
Të gjitha rastet që nga ora në orë po shtohen në Itali nga koronavirusit në zonën e Lodit duket se kanë një të përbashkët, një person i cili ka ardhur nga Kina në 21 janar. Në datën 25 Janar ai darkoi me kolegun e tij ...

Italia në alarm nga koronavirusi/ Konfirmohet një tjetër rast në Milano
Italia po kalon ditë të vështira për shkak të koronavirusit. Teksa dy persona kanë humbur jetën, numri i të prekurve po rritet frikshëm. Deri tani mediat italiane raportojnë për 59 të konfirmuar, nga të cilët dy raste ...
VizionPlus | 22-Feb-2020 21:40
Italia po kalon ditë të vështira për shkak të koronavirusit. Teksa dy persona kanë humbur jetën, numri i të prekurve po rritet frikshëm. Deri tani mediat italiane raportojnë për 59 të konfirmuar, nga të cilët dy raste ...

Shqiptarë të prekur nga koronavirusi? Flet konsullja shqiptare në Milano
Përhapja e koronavirusit me shpejtësi në Itali është alarmante. Në shtetin fqinj jetojnë edhe mijëra shqiptarë, por deri më tani nuk raportohen të prekur nga virusi vdjekjeprurës. Abc News ka arritur të kontaktojë ...
Telegraf | 22-Feb-2020 20:28
Përhapja e koronavirusit me shpejtësi në Itali është alarmante. Në shtetin fqinj jetojnë edhe mijëra shqiptarë, por deri më tani nuk raportohen të prekur nga virusi vdjekjeprurës. Abc News ka arritur të kontaktojë ...

Koronavirusi/ Rëndohet bilanci, shkon në 51 numri i të infektuarve në Itali. Kontrollet vijojnë për 450 persona
Vijon të përkeqësohet bilanci i të prekurve nga koronavirusi në Itali. Deri më tani sipas mediave vendase janë konfirmuar të prekur me virusin vdekjeprurës 51 persona.
Top Channel | 22-Feb-2020 15:04
Vijon të përkeqësohet bilanci i të prekurve nga koronavirusi në Itali. Deri më tani sipas mediave vendase janë konfirmuar të prekur me virusin vdekjeprurës 51 persona.

Rritje alarmante e të prekurve nga koronavirusi në Itali, 36 të infektuar në Lombardi dhe 9 në Veneto
Të prekurit nga koronavirusi në Itali kanë pësuar një rritje të frikshme gjatë kësaj të shtune. Siç raportojnë me mediat italiane deri më tani numri i të prekurve nga virusi vdekjeprurës ka shkuar në 45, ku 36 raste ...
Top Channel | 22-Feb-2020 14:49
Të prekurit nga koronavirusi në Itali kanë pësuar një rritje të frikshme gjatë kësaj të shtune. Siç raportojnë me mediat italiane deri më tani numri i të prekurve nga virusi vdekjeprurës ka shkuar në 45, ku 36 raste ...

53 të infektuar nga koronavirusi në Itali/ Shënohet rasti i parë në Milano
Të prekurit nga koronavirusi në Itali vazhdojnë të rriten, ndërsa është konfirmuar edhe rasti i parë pozitiv edhe në Milano. Ai është një banor i Sesto San Giovanni i shtruar në spital në San Raffaelo. Tani po shikohen ...
VizionPlus | 22-Feb-2020 19:20
Të prekurit nga koronavirusi në Itali vazhdojnë të rriten, ndërsa është konfirmuar edhe rasti i parë pozitiv edhe në Milano. Ai është një banor i Sesto San Giovanni i shtruar në spital në San Raffaelo. Tani po shikohen ...

Shkon në 51 numri i të infektuarve nga koronavirusi në Itali
Përkeqësohet bilanci i të prekurve nga koronavirusi në Itali. Deri më tani sipas mediave vendase janë konfirmuar të prekur me virusin vdekjeprurës 51 persona. Nga kontrollet e vazhdueshme të bëra këtë të shtunë, 39 prej ...
Telegraf | 22-Feb-2020 16:08
Përkeqësohet bilanci i të prekurve nga koronavirusi në Itali. Deri më tani sipas mediave vendase janë konfirmuar të prekur me virusin vdekjeprurës 51 persona. Nga kontrollet e vazhdueshme të bëra këtë të shtunë, 39 prej ...

Koronavirusi përhapet frikshëm, 76 të prekur në Itali: 33 të shtruar në spital
76 persona janë të infektuar me koronavirus në të gjithë Italinë, prej të cilëve 33 të shtruar në spital. Në një konferencë mbrëmjen e sotme, Kryeministri Conte deklaroi se jemi duke marrë masa të jashtëzakonshme. ...
ABCNews | 22-Feb-2020 23:51
76 persona janë të infektuar me koronavirus në të gjithë Italinë, prej të cilëve 33 të shtruar në spital. Në një konferencë mbrëmjen e sotme, Kryeministri Conte deklaroi se jemi duke marrë masa të jashtëzakonshme. ...

Koronavirusi përhapet frikshëm, 79 të prekur në Itali: 33 të shtruar në spital
79 persona janë të infektuar me koronavirus në të gjithë Italinë, prej të cilëve 33 të shtruar në spital. Në një konferencë mbrëmjen e sotme, Kryeministri Conte deklaroi se jemi duke marrë masa të jashtëzakonshme. ...
ABCNews | 22-Feb-2020 23:33
79 persona janë të infektuar me koronavirus në të gjithë Italinë, prej të cilëve 33 të shtruar në spital. Në një konferencë mbrëmjen e sotme, Kryeministri Conte deklaroi se jemi duke marrë masa të jashtëzakonshme. ...

Shqiptarë të prekur nga koronavirusi? Flet konsullja shqiptare në Milano
Përhapja e koronavirusit me shpejtësi në Itali është alarmante. Në shtetin fqinj jetojnë edhe mijëra shqiptarë, por deri më tani nuk raportohen të prekur nga virusi vdjekjeprurës. Abc News ka arritur të kontaktojë ...
ABCNews | 22-Feb-2020 19:11
Përhapja e koronavirusit me shpejtësi në Itali është alarmante. Në shtetin fqinj jetojnë edhe mijëra shqiptarë, por deri më tani nuk raportohen të prekur nga virusi vdjekjeprurës. Abc News ka arritur të kontaktojë ...

Panik në Itali/ Shkon në 58 numri i të infektuarve nga koronavirusi
Koronavirusi po përhapet në të gjithë botën. Në Itali ka shkuar në 58 numri i personave të infektuar ku 46 prej tyre janë shënuar në Lombardi dhe 12 në Veneto, ndërsa është konfirmuar edhe rasti i parë në Milano. Deri ...
Standard | 23-Feb-2020 01:17
Koronavirusi po përhapet në të gjithë botën. Në Itali ka shkuar në 58 numri i personave të infektuar ku 46 prej tyre janë shënuar në Lombardi dhe 12 në Veneto, ndërsa është konfirmuar edhe rasti i parë në Milano. Deri ...

Shkon në 51 numri i të infektuarve nga koronavirusi në Itali…
Përkeqësohet bilanci i të prekurve nga koronavirusi në Itali. Deri më tani sipas mediave vendase janë konfirmuar të prekur me virusin vdekjeprurës 51 persona. Nga kontrollet e vazhdueshme të bëra këtë të shtunë, 39 prej ...
Standard | 23-Feb-2020 01:16
Përkeqësohet bilanci i të prekurve nga koronavirusi në Itali. Deri më tani sipas mediave vendase janë konfirmuar të prekur me virusin vdekjeprurës 51 persona. Nga kontrollet e vazhdueshme të bëra këtë të shtunë, 39 prej ...

Frika nga koronavirusi boshatis rrugët në Itali (Video)
Rrugë e sheshe bosh, farmacistë me maska. Kjo është pamja e qytetit Kodonjo, Itali mëngjesin e 21 shkurtit. Pamjet janë filmuar me dron pas urdhrit për të mbyllur çdo aktivitet për shkak të përhapjes së koronavirusit. ...
Telegraf | 22-Feb-2020 13:43
Rrugë e sheshe bosh, farmacistë me maska. Kjo është pamja e qytetit Kodonjo, Itali mëngjesin e 21 shkurtit. Pamjet janë filmuar me dron pas urdhrit për të mbyllur çdo aktivitet për shkak të përhapjes së koronavirusit. ...

Shkon në 64 numri i të prekurve nga koronavirusi ne Itali
Koronavirusi po vazhdon të përhapet me të madhe në Itali. Rasti i parë është regjistruar në Piemonte (është një 40 vjeçar nga Torino ) dhe në Milano ku ka dy raste (një 78 vjeçar nga Sesto San Giovanni dhe një tjetër të ...
Arbresh | 23-Feb-2020 00:31
Koronavirusi po vazhdon të përhapet me të madhe në Itali. Rasti i parë është regjistruar në Piemonte (është një 40 vjeçar nga Torino ) dhe në Milano ku ka dy raste (një 78 vjeçar nga Sesto San Giovanni dhe një tjetër të ...

Shtyhen tri ndeshje të Series A shkaku i koronavirusit
Në një ngjarje të paprecedent, kryeministri italian Giuseppe Conte ka bërë të ditur se të gjitha ngjarjet sportive në zonën e Lombardisë dhe Venetos janë suspenduar, për shkak të shpërndarjes së koronavirusit. Në këtë ...
Indeks Online | 23-Feb-2020 00:21
Në një ngjarje të paprecedent, kryeministri italian Giuseppe Conte ka bërë të ditur se të gjitha ngjarjet sportive në zonën e Lombardisë dhe Venetos janë suspenduar, për shkak të shpërndarjes së koronavirusit. Në këtë ...

Thellohet më tej bilanci në Itali, shkon në 64 numri i të prekurve nga koronavirusi
Koronavirusi vazhdon të përhapet në Itali. Rasti i parë është regjistruar në Piemonte (është një 40 vjeçar nga Torino ) dhe në Milano ku ka dy raste (një 78 vjeçar nga Sesto San Giovanni dhe një tjetër të infektuar në ...
Medial | 22-Feb-2020 23:13
Koronavirusi vazhdon të përhapet në Itali. Rasti i parë është regjistruar në Piemonte (është një 40 vjeçar nga Torino ) dhe në Milano ku ka dy raste (një 78 vjeçar nga Sesto San Giovanni dhe një tjetër të infektuar në ...

Thellohet më tej bilanci në Itali, shkon në 64 numri i të prekurve nga koronavirusi
Rasti i parë është regjistruar në Piemonte (është një 40 vjeçar nga Torino ) dhe në Milano ku ka dy raste (një 78 vjeçar nga Sesto San Giovanni dhe një tjetër të infektuar në Mediglia). Kështu, bilanci i njerëzve ...
Lajminet | 22-Feb-2020 23:01
Rasti i parë është regjistruar në Piemonte (është një 40 vjeçar nga Torino ) dhe në Milano ku ka dy raste (një 78 vjeçar nga Sesto San Giovanni dhe një tjetër të infektuar në Mediglia). Kështu, bilanci i njerëzve ...

A ka shqiptarë të prekur nga koronavirusi në Itali? Flet konsulli shqiptare në Milano
Përhapja e koronavirusit me shpejtësi në Itali është alarmante. Në shtetin fqinj jetojnë edhe mijëra shqiptarë, por deri më tani nuk raportohen të prekur nga virusi vdekjeprurës. Abc News ka arritur të kontaktojë përmes ...
Gazeta Express | 22-Feb-2020 22:34
Përhapja e koronavirusit me shpejtësi në Itali është alarmante. Në shtetin fqinj jetojnë edhe mijëra shqiptarë, por deri më tani nuk raportohen të prekur nga virusi vdekjeprurës. Abc News ka arritur të kontaktojë përmes ...

11 këshillat e OBSh-së për t’u mbrojtur nga koronavirusi
Një lloj i ri koronavirusi, që po qarkullon në Kinën Qendrore, ka vënë në lëvizje autoritetet shëndetësore dhe Organizatën Botërore të Shëndetësisë, për një shpërthim të mundshëm të pneumonisë edhe përtej kufijve të ...
EkonomiaOnline | 22-Feb-2020 22:03
Një lloj i ri koronavirusi, që po qarkullon në Kinën Qendrore, ka vënë në lëvizje autoritetet shëndetësore dhe Organizatën Botërore të Shëndetësisë, për një shpërthim të mundshëm të pneumonisë edhe përtej kufijve të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved