ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 02:06

Foto/ Aksidenti me 2 të vdekur dhe 8 të plagosur, ja pamjet nga ngjarja e rëndë

Foto/ Aksidenti me 2 të vdekur dhe 8 të plagosur, ja pamjet nga ngjarja e rëndë
Një aksidenti i rëndë ka ndodhur në fshatin Çekrez në Gramsh ku humbën jetën 2 persona dhe u plagosën 8 të tjerë.
Top Channel | 22-Feb-2020 23:54
Një aksidenti i rëndë ka ndodhur në fshatin Çekrez në Gramsh ku humbën jetën 2 persona dhe u plagosën 8 të tjerë.

Përfundon në greminë automjeti me sirianë në Gramsh/ 2 të vdekur dhe 8 të plagosur
Dy persona kanë humbur jetën dhe tetë të tjerë janë plagosur mbrëmjen e sotme në Gramsh, si pasojë e një aksidenti.
Top Channel | 22-Feb-2020 22:45
Dy persona kanë humbur jetën dhe tetë të tjerë janë plagosur mbrëmjen e sotme në Gramsh, si pasojë e një aksidenti.

Aksidenti në Gramsh/ Dyshohet se trafikoheshin klandestinë, të plagosurit shtetas sirianë
Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në vendin e quajtur Çekrek në Gramsh. Si pasojë e aksidentit kanë humbur jetën dy persona. Ndërkohë raportohet se janë plagosur tetë të tjerë që ...
VizionPlus | 22-Feb-2020 22:55
Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në vendin e quajtur Çekrek në Gramsh. Si pasojë e aksidentit kanë humbur jetën dy persona. Ndërkohë raportohet se janë plagosur tetë të tjerë që ...

2 persona humbin jetën në një aksident në Gramsh (FOTO)
Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e kësaj të shtune në Gramsh. Një mjet tip “Fuoristradë” doli nga rruga dhe për pasojë kanë humbur jetën dy persona. Burimet bëjnë me dije se ata ndodhen ende brenda mjetit, ndërsa ...
VizionPlus | 22-Feb-2020 22:50
Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e kësaj të shtune në Gramsh. Një mjet tip “Fuoristradë” doli nga rruga dhe për pasojë kanë humbur jetën dy persona. Burimet bëjnë me dije se ata ndodhen ende brenda mjetit, ndërsa ...

VIDEO/ Aksidentohet makina e klandestinëve, 2 të vdekur dhe 8 të plagosur
Të tjera detaje mësohen për aksidentin fatal të Gramshit, ku një fuoristradë me 10 persona që transportonte klandestinë ka dalë nga rruga. Për pasojë në këtë aksident kanë mbetur të vdekur dy persona dhe janë plagosur 8 ...
ABCNews | 22-Feb-2020 23:20
Të tjera detaje mësohen për aksidentin fatal të Gramshit, ku një fuoristradë me 10 persona që transportonte klandestinë ka dalë nga rruga. Për pasojë në këtë aksident kanë mbetur të vdekur dy persona dhe janë plagosur 8 ...

VIDEO/Aksidenti, 8 të plagosurit transportohen drejt Traumës, mes tyre shoferi shqiptar
Makina ku udhëtonin 10 persona, 9 sirianë dhe drejtuesi i mjetit nga Tirana doli nga rruga në Gramsh, ku për pasojë mbeten të vdekur dy persona, shtetas sirianë. Personat që mbeten të plagosur në aksidentin fatal të ...
ABCNews | 22-Feb-2020 23:15
Makina ku udhëtonin 10 persona, 9 sirianë dhe drejtuesi i mjetit nga Tirana doli nga rruga në Gramsh, ku për pasojë mbeten të vdekur dy persona, shtetas sirianë. Personat që mbeten të plagosur në aksidentin fatal të ...

Aksidenti në Gramsh, makina dyshohet se po trafikonte klandestinë siriane
Aksidenti i rëndë automobilistik qe ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në vendin e quajtur Çekrek në Gramsh mendohet se ka nxjerre ne pah nje linje te trafikut te shtetasve siriane. Si pasojë e aksidentit kanë humbur ...
Lajmi i Fundit | 23-Feb-2020 00:03
Aksidenti i rëndë automobilistik qe ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në vendin e quajtur Çekrek në Gramsh mendohet se ka nxjerre ne pah nje linje te trafikut te shtetasve siriane. Si pasojë e aksidentit kanë humbur ...

Aksidenti me 2 të vdekur në Gramsh, policia jep detaje
Një aksident i rëndë me pasojë dy të vdekur ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune pranë fshatit Çekrez të Gramshit. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, 28-vjeçari M.Gj., banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip ...
Aktuale.MK | 22-Feb-2020 23:42
Një aksident i rëndë me pasojë dy të vdekur ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune pranë fshatit Çekrez të Gramshit. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, 28-vjeçari M.Gj., banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip ...

Aksident i rëndë, 2 të vdekur dhe 8 të plagosur
Një aksident komunikacioni me fatalitet, ka ndodhur sonte në Gramsh të Shqipërisë. Siç raporton Top Channel, dy persona kanë humbur jetën dhe tetë të tjerë janë plagosur, si pasojë e një aksidenti. Source
InFokusi | 22-Feb-2020 23:25
Një aksident komunikacioni me fatalitet, ka ndodhur sonte në Gramsh të Shqipërisë. Siç raporton Top Channel, dy persona kanë humbur jetën dhe tetë të tjerë janë plagosur, si pasojë e një aksidenti. Source

Dalin pamjet e aksidentit në Gramsh, 2 persona humbën jetën, 8 të tjerë të plagosur (FOTO)
Zbulohen detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme në Gramsh, aty ku pas një aksidenti të rëndë humbën jetën 2 persona dhe 8 të tjerë mbetën të plagosur. Sipas policisë në fshatin Çekrez, Gramsh, ...
TetovaSot | 22-Feb-2020 23:05
Zbulohen detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme në Gramsh, aty ku pas një aksidenti të rëndë humbën jetën 2 persona dhe 8 të tjerë mbetën të plagosur. Sipas policisë në fshatin Çekrez, Gramsh, ...

Përplasen dy makina në autostradën Laç-Fushë Krujë, plagoset një 23-vjeçare
Një aksident i rënë ka ndodhur rreth orës 13:00 në autostradën Laç-Fushë Krujë, ku një makinë tip "Benz" me drejtues A.L., ka goditur një makinë tjetër tip "Toyota" me drejtues E.S.
Top Channel | 22-Feb-2020 15:32
Një aksident i rënë ka ndodhur rreth orës 13:00 në autostradën Laç-Fushë Krujë, ku një makinë tip "Benz" me drejtues A.L., ka goditur një makinë tjetër tip "Toyota" me drejtues E.S.

VIDEO/ Aksidentohet makina e klandestinëve, 2 të vdekur dhe 8 të plagosur
Të tjera detaje mësohen për aksidentin fatal të Gramshit, ku një fuoristradë me 10 persona që transportonte klandestinë ka dalë nga rruga. Për pasojë në këtë aksident kanë mbetur të vdekur dy persona, njëri prej tyre ...
ABCNews | 22-Feb-2020 22:43
Të tjera detaje mësohen për aksidentin fatal të Gramshit, ku një fuoristradë me 10 persona që transportonte klandestinë ka dalë nga rruga. Për pasojë në këtë aksident kanë mbetur të vdekur dy persona, njëri prej tyre ...

Aksident i rëndë në Elbasan, vdesin 2 persona dhe plagosen 8 të tjerë
Aksident i rëndë automobilistik në vendin e quajtur Çekrez në Elbasan. Si pasojë e aksidentit ka vdekur drejtuesi i mjetit dhe një pasagjer. Ndërkohë janë plagosur 8 të tjerë që kanë qenë brenda në makinë. Sipas ...
Gazeta Observer | 22-Feb-2020 22:57
Aksident i rëndë automobilistik në vendin e quajtur Çekrez në Elbasan. Si pasojë e aksidentit ka vdekur drejtuesi i mjetit dhe një pasagjer. Ndërkohë janë plagosur 8 të tjerë që kanë qenë brenda në makinë. Sipas ...

2 persona humbin jetën në një aksident në Gramsh
Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e kësaj të shtune në Gramsh. Një mjet tip “Fuoristradë” doli nga rruga dhe për pasojë kanë humbur jetën dy persona. Paraprakisht raportohet se mjeti ka rënë në humnerë dhe kanë ...
VizionPlus | 22-Feb-2020 22:18
Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e kësaj të shtune në Gramsh. Një mjet tip “Fuoristradë” doli nga rruga dhe për pasojë kanë humbur jetën dy persona. Paraprakisht raportohet se mjeti ka rënë në humnerë dhe kanë ...

Tragjedi në Gramsh/ Rrëzohet makina, 2 të vdekur 8 të plagosur
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Gramsh, në fshatin Çekrez. Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga, duke lënë të vdekur 2 persona, dhe të plagosur 8 të tjerë. “Në fshatin Çekrez, Gramsh, shtetasi ...
Dritare | 22-Feb-2020 22:48
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Gramsh, në fshatin Çekrez. Mësohet se një makinë ka dalë nga rruga, duke lënë të vdekur 2 persona, dhe të plagosur 8 të tjerë. “Në fshatin Çekrez, Gramsh, shtetasi ...

Dalin pamjet e aksidentit në Gramsh, 2 persona humbën jetën, 8 të tjerë të plagosur
Zbulohen detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme në Gramsh, aty ku pas një aksidenti të rëndë humbën jetën 2 persona dhe 8 të tjerë mbetën të plagosur. Sipas policisë në fshatin Çekrez, Gramsh, ...
Gazeta Express | 22-Feb-2020 22:48
Zbulohen detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme në Gramsh, aty ku pas një aksidenti të rëndë humbën jetën 2 persona dhe 8 të tjerë mbetën të plagosur. Sipas policisë në fshatin Çekrez, Gramsh, ...

Aksidentohet vetura me sirianë në Shqipëri, dy të vdekur dhe tetë të plagosur
Dy persona kanë humbur jetën dhe tetë të tjerë janë plagosur mbrëmjen e sotme në Gramsh, si pasojë e një aksidenti. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Çekrez, ku automjeti tip benz ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në ...
Klan Kosova | 22-Feb-2020 22:43
Dy persona kanë humbur jetën dhe tetë të tjerë janë plagosur mbrëmjen e sotme në Gramsh, si pasojë e një aksidenti. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Çekrez, ku automjeti tip benz ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në ...

Aksident në Fushë-Krujë, plagoset një vajzë
Aksident në autostradën Laç-Fushë Krujë. Një mjet tip “Benz” me drejtues shtetasin A.L., ka goditur mjetin tip “Toyota” me drejtues shtetasin E.S., e për pasojë është dëmtuar shtetasja I.S., 23 vjeçe. 23-vjeçarja ka ...
Telegraf | 22-Feb-2020 15:32
Aksident në autostradën Laç-Fushë Krujë. Një mjet tip “Benz” me drejtues shtetasin A.L., ka goditur mjetin tip “Toyota” me drejtues shtetasin E.S., e për pasojë është dëmtuar shtetasja I.S., 23 vjeçe. 23-vjeçarja ka ...

?Aksident i rëndë në Gramsh, 2 të vdekur dhe 8 të plagosur
Një aksident komunikacioni me fatalitet, ka ndodhur sonte në Gramsh të Shqipërisë. Siç raporton Top Channel, dy persona kanë humbur jetën dhe tetë të tjerë janë plagosur, si pasojë e një aksidenti.
Indeks Online | 22-Feb-2020 22:34
Një aksident komunikacioni me fatalitet, ka ndodhur sonte në Gramsh të Shqipërisë. Siç raporton Top Channel, dy persona kanë humbur jetën dhe tetë të tjerë janë plagosur, si pasojë e një aksidenti.

Aksident në autostradën Laç-Fushë Krujë, “Benz-i” përplas “Toyota-n”, plagoset 23-vjeçarja
Një aksident rrugor ka ndodhur këtë të shtunë në autostradën Laç-Fushë Krujë, me pasojë plagosjen e një 23-vjeçareje. Sipas uniformave blu, një mjet tip “Benz” ka goditur mjetin tip “Toyota”, e për pasojë është plagosur ...
BalkanWeb | 22-Feb-2020 15:08
Një aksident rrugor ka ndodhur këtë të shtunë në autostradën Laç-Fushë Krujë, me pasojë plagosjen e një 23-vjeçareje. Sipas uniformave blu, një mjet tip “Benz” ka goditur mjetin tip “Toyota”, e për pasojë është plagosur ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved