ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 00:45

Një këngëtare si Coco Antonel, vajza e Inis Gjonit i befason të gjithë me këtë video

Një këngëtare si Coco Antonel, vajza e Inis Gjonit i befason të gjithë me këtë video
TIRANE Ingrit Gjoni ditën e sotme ndau një video të shkurtër në të cilën Coco Antonel, vajza e Inisit këndon duke zbuluar talentin e saj. Ky fakt është i evidentueshëm dhe nuk i ka shpëtuar as syrit të ndjekësve. “Je ...
BalkanWeb | 22-Feb-2020 16:45
TIRANE Ingrit Gjoni ditën e sotme ndau një video të shkurtër në të cilën Coco Antonel, vajza e Inisit këndon duke zbuluar talentin e saj. Ky fakt është i evidentueshëm dhe nuk i ka shpëtuar as syrit të ndjekësve. “Je ...

Agnesa Vuthaj, e mrekullueshme në pozat e reja
Agnesa Vuthaj vazhdon të jetë një prej personazheve më të ndjekura dhe me më ndikim në rrjetet sociale. Dhe bukuroshja nga Istogu vetëm në rrjetin e popullarizuar, Instagram numëron 177 mijë ndjekës, teksa nuk heziton ...
Telegrafi | 22-Feb-2020 21:40
Agnesa Vuthaj vazhdon të jetë një prej personazheve më të ndjekura dhe me më ndikim në rrjetet sociale. Dhe bukuroshja nga Istogu vetëm në rrjetin e popullarizuar, Instagram numëron 177 mijë ndjekës, teksa nuk heziton ...

Bebe Rexha flet për kohën kur jetonte në Staten Island teksa tregon se nuk krenohet me mënyrën se si vishej
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, së fundmi është hapur për të kaluarën, duke treguar më shumë për qytetin e saj të lindjes – Staten Island. Ylli i “I’m a Mess” teksa fliste me InStyle në ‘New York ...
Telegrafi | 22-Feb-2020 21:07
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, së fundmi është hapur për të kaluarën, duke treguar më shumë për qytetin e saj të lindjes – Staten Island. Ylli i “I’m a Mess” teksa fliste me InStyle në ‘New York ...

Almeda Abazi reagon ndaj kritikëve që thanë se ka harruar gjuhën shqipe
Aktorja, prezantuesja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Almeda Abazi, prej vitesh jeton dhe vepron në Turqi, derisa atje ka kaluar një pjesë të madhe të jetës së saj. E njëjta po ashtu në shtetin turk gëzon një ...
Telegrafi | 22-Feb-2020 19:35
Aktorja, prezantuesja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Almeda Abazi, prej vitesh jeton dhe vepron në Turqi, derisa atje ka kaluar një pjesë të madhe të jetës së saj. E njëjta po ashtu në shtetin turk gëzon një ...

Dafina Zeqiri merr vëmendje sërish me një fotografi krah DJ Geek
Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dafina Zeqiri, tash e disa kohë ka nxitur spekulimet për një lidhje të mundshme me DJ e njohur – DJ Geek. Kjo në bazë të publikimeve që bëjnë në rrjetet sociale, ngacmimet me ...
Telegrafi | 22-Feb-2020 16:47
Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Dafina Zeqiri, tash e disa kohë ka nxitur spekulimet për një lidhje të mundshme me DJ e njohur – DJ Geek. Kjo në bazë të publikimeve që bëjnë në rrjetet sociale, ngacmimet me ...

Aurela Hoxha `ndez´ Milanon, bukuroshja shfaqet me fustan të kuq e pa të brendshme (Video)
TIRANE Modelja e njohur shqiptare Aurela Hoxha është gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston vazhdimisht në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka marrë pjesë në festën e organizuar nga ...
BalkanWeb | 22-Feb-2020 10:42
TIRANE Modelja e njohur shqiptare Aurela Hoxha është gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston vazhdimisht në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka marrë pjesë në festën e organizuar nga ...

VIDEO: Modelja shqiptare nuk i lë vend imagjinatës në Milano
Teksa ndodhet e ftuar në një event në javën e modës në Milano, modelja shqiptare Aurela Hoxha duket se nuk i ka lënë më vend imagjinatës. Ajo shfaqet rrëzëllitëse me një fustan të kuq me xixa, ku mund të shihet ...
GazetaTema | 22-Feb-2020 11:05
Teksa ndodhet e ftuar në një event në javën e modës në Milano, modelja shqiptare Aurela Hoxha duket se nuk i ka lënë më vend imagjinatës. Ajo shfaqet rrëzëllitëse me një fustan të kuq me xixa, ku mund të shihet ...

“Amore”, së shpejti nga 2 Ton
Reperi i njohur nga Ferizaj, 2 Ton, është thuajse në finalizim të projektit të ri muzikor. Ai përmes rrjeteve sociale ka prezantuar një pjesë të klipit, teksa tregon që shumë shpejt do të lansohet e plotë para publikut. ...
Telegrafi | 22-Feb-2020 16:23
Reperi i njohur nga Ferizaj, 2 Ton, është thuajse në finalizim të projektit të ri muzikor. Ai përmes rrjeteve sociale ka prezantuar një pjesë të klipit, teksa tregon që shumë shpejt do të lansohet e plotë para publikut. ...

Agnesa Vuthaj mahnitëse në fotosesionin e fundit
Bukuroshja Agnesa Vuthaj shquhet si njëra prej ikonave të bukurisë kosovare. Ajo vazhdon edhe pas kaq vitesh të pëlqehet dhe komentohet për paraqitjet e saj të shumta në rrjetet sociale, shkruan portali Së fundmi ka ...
Arbresh | 22-Feb-2020 23:54
Bukuroshja Agnesa Vuthaj shquhet si njëra prej ikonave të bukurisë kosovare. Ajo vazhdon edhe pas kaq vitesh të pëlqehet dhe komentohet për paraqitjet e saj të shumta në rrjetet sociale, shkruan portali Së fundmi ka ...

Rina dhe Sin Boy, të lumtur pranë njëri-tjetrit
Rina Balaj dhe Sin Boy janë qifti më i përfolur në mediat shqiptare. Dyshja përveç që janë të pandashëm në dashuri, ata janë të pandashëm edhe në muzikë, shkruan Indeksonline. Ata shfaqen pranë njëri-tjetrit pothuajse ...
Indeks Online | 22-Feb-2020 23:13
Rina Balaj dhe Sin Boy janë qifti më i përfolur në mediat shqiptare. Dyshja përveç që janë të pandashëm në dashuri, ata janë të pandashëm edhe në muzikë, shkruan Indeksonline. Ata shfaqen pranë njëri-tjetrit pothuajse ...

Rivalja ruse e Kim Kardashianit reklamon të pasmet bombastike me bikini tanga (FOTO)
Modelja ruse, Anastasiya Kvitko, e cila njihet si konkurrentja më e fortë e Kim Kardashianit, ka ndezur rrjetin me bikini tanga. Bukuroshja 25-vjeçare njihet për format e bëshme dhe nuk ngurron që t’i ekspozojë për ...
TetovaSot | 22-Feb-2020 22:37
Modelja ruse, Anastasiya Kvitko, e cila njihet si konkurrentja më e fortë e Kim Kardashianit, ka ndezur rrjetin me bikini tanga. Bukuroshja 25-vjeçare njihet për format e bëshme dhe nuk ngurron që t’i ekspozojë për ...

Modelja seksi shtrihet cullak në dhomë për një foto fantastike
Modelja amerikane, Kara Del Toro, ka vendosur të zhvishet edhe një herë. Kara, 26-vjeçare, ka pozuar së fundmi para objektivit të aparatit të fotografit James Macari. Bukuroshja është shfaqur krejtësisht lakuriq, e ...
InFokusi | 22-Feb-2020 22:00
Modelja amerikane, Kara Del Toro, ka vendosur të zhvishet edhe një herë. Kara, 26-vjeçare, ka pozuar së fundmi para objektivit të aparatit të fotografit James Macari. Bukuroshja është shfaqur krejtësisht lakuriq, e ...

Modelja seksi shtrihet cullak në dhomë për një foto fantastike
Modelja amerikane, Kara Del Toro, ka vendosur të zhvishet edhe një herë. Kara, 26-vjeçare, ka pozuar së fundmi para objektivit të aparatit të fotografit James Macari. Bukuroshja është shfaqur krejtësisht lakuriq, e ...
Gazeta Express | 22-Feb-2020 21:55
Modelja amerikane, Kara Del Toro, ka vendosur të zhvishet edhe një herë. Kara, 26-vjeçare, ka pozuar së fundmi para objektivit të aparatit të fotografit James Macari. Bukuroshja është shfaqur krejtësisht lakuriq, e ...

Baby G tregon figurën trupore me pozat nga pushimet
Ndërkohë që i ka shijuar pushimet, Baby G i ka mbajtur të informuar fansat e saj për çastet e këndshme që po kalon. Duke i shfrytëzuar profilet e saja në rrjetet sociale, këngëtarja i ka publikuar një sërë fotografish ...
Telegrafi | 22-Feb-2020 15:15
Ndërkohë që i ka shijuar pushimet, Baby G i ka mbajtur të informuar fansat e saj për çastet e këndshme që po kalon. Duke i shfrytëzuar profilet e saja në rrjetet sociale, këngëtarja i ka publikuar një sërë fotografish ...

Morena poston foto e mbështjellur veç në peshkir, komentuesit: Çoma lokacionin
Modelja, Morena Taraku muajve të fundit u përfol për skandalin me veturën ‘’Bentley’’. Sikur të mos mjaftonte kjo, modeles i doli në publik përgjimi teksa fliste, siç supozohet me pronarin e veturës. Ajo përdorte gjuhë ...
InFokusi | 22-Feb-2020 21:49
Modelja, Morena Taraku muajve të fundit u përfol për skandalin me veturën ‘’Bentley’’. Sikur të mos mjaftonte kjo, modeles i doli në publik përgjimi teksa fliste, siç supozohet me pronarin e veturës. Ajo përdorte gjuhë ...

J.Lo po martohet për herë të katërt, s’do ta besoni shifrën e çmendur që do shpenzojë për dasmën
Modelja ruse, Anastasiya Kvitko, e cila njihet si konkurrentja më e fortë e Kim Kardashianit, ka ndezur rrjetin me bikini tanga. Bukuroshja 25-vjeçare njihet për format e bëshme dhe nuk ngurron që t’i ekspozojë për ...
GazetaBlic | 22-Feb-2020 21:19
Modelja ruse, Anastasiya Kvitko, e cila njihet si konkurrentja më e fortë e Kim Kardashianit, ka ndezur rrjetin me bikini tanga. Bukuroshja 25-vjeçare njihet për format e bëshme dhe nuk ngurron që t’i ekspozojë për ...

Morena shfaqet vetëm në robdishan
Morena po vazhdon sikurse mos të kishte ndodhur asgjë. Morena Taraku ka hedhur një fotografi të re në Instagram ku duket mjaft joshëse, shkruan lajmi.net. Në foton e ndarë ajo shihet se ka dal vetëm në robdishan, duke ...
Gazeta Observer | 22-Feb-2020 21:07
Morena po vazhdon sikurse mos të kishte ndodhur asgjë. Morena Taraku ka hedhur një fotografi të re në Instagram ku duket mjaft joshëse, shkruan lajmi.net. Në foton e ndarë ajo shihet se ka dal vetëm në robdishan, duke ...

Rivalja ruse e Kim Kardashianit reklamon të pasmet bombastike me bikini tanga
Modelja ruse, Anastasiya Kvitko, e cila njihet si konkurrentja më e fortë e Kim Kardashianit, ka ndezur rrjetin me bikini tanga. Bukuroshja 25-vjeçare njihet për format e bëshme dhe nuk ngurron që t’i ekspozojë për ...
Gazeta Observer | 22-Feb-2020 19:47
Modelja ruse, Anastasiya Kvitko, e cila njihet si konkurrentja më e fortë e Kim Kardashianit, ka ndezur rrjetin me bikini tanga. Bukuroshja 25-vjeçare njihet për format e bëshme dhe nuk ngurron që t’i ekspozojë për ...

Rivalja ruse e Kim Kardashianit reklamon të pasmet bombastike me bikini tanga
Modelja ruse, Anastasiya Kvitko, e cila njihet si konkurrentja më e fortë e Kim Kardashianit, ka ndezur rrjetin me bikini tanga. Bukuroshja 25-vjeçare njihet për format e bëshme dhe nuk ngurron që t’i ekspozojë për ...
Gazeta Express | 22-Feb-2020 19:44
Modelja ruse, Anastasiya Kvitko, e cila njihet si konkurrentja më e fortë e Kim Kardashianit, ka ndezur rrjetin me bikini tanga. Bukuroshja 25-vjeçare njihet për format e bëshme dhe nuk ngurron që t’i ekspozojë për ...

Morena shfaqet vetëm në robdishan
Morena Taraku ka hedhur një fotografi të re në Instagram ku duket mjaft joshëse, shkruan . Në foton e ndarë ajo shihet se ka dal vetëm në robdishan, duke pozuar seksi mbi një kanape. Përkundër se kanë kaluar javë nga ...
Lajminet | 22-Feb-2020 19:27
Morena Taraku ka hedhur një fotografi të re në Instagram ku duket mjaft joshëse, shkruan . Në foton e ndarë ajo shihet se ka dal vetëm në robdishan, duke pozuar seksi mbi një kanape. Përkundër se kanë kaluar javë nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved