ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/04/2020 23:11

Sulmi me vezë ndaj zv. kryeministrit, Kurti: Nuk e shqetësojnë qeverinë

Sulmi me vezë ndaj zv. kryeministrit, Kurti: Nuk e shqetësojnë qeverinë
Përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, Kurti ka thënë se veprimet e tilla nuk e shqetësojnë qeverinë. Ai ka thënë se do të vazhdojë të punojë për të mirën e qytetarëve. Kurti ka kërkuar ndaj opozitës të jetë ...
BalkanWeb | 22-Feb-2020 18:38
Përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, Kurti ka thënë se veprimet e tilla nuk e shqetësojnë qeverinë. Ai ka thënë se do të vazhdojë të punojë për të mirën e qytetarëve. Kurti ka kërkuar ndaj opozitës të jetë ...

U qëllua me vezë në rrugë, reagon zv.kryeministri: Ja kush janë porositësit e këtij sulmi, nuk do lejojmë që…
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka reaguar pas sulmit me vezë, që ju bë mëngjesin e sotëm, afër ndërtesës së qeverisë. Hoti ka thënë se ata që e kanë sulmuar sot tentojnë të mbajnë Kosovën të izoluar. ...
BalkanWeb | 22-Feb-2020 16:00
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka reaguar pas sulmit me vezë, që ju bë mëngjesin e sotëm, afër ndërtesës së qeverisë. Hoti ka thënë se ata që e kanë sulmuar sot tentojnë të mbajnë Kosovën të izoluar. ...

Qëllohet me vezë zv/kryeministri/ Incidenti me Avdullah Hotin pranë selisë së qeverisë
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, është sulmuar me vezë nga një qytetar të shtunën pranë objektit të Qeverisë së Kosovës, siç shihet në një video të shpërndarë ...
Top Channel | 22-Feb-2020 15:41
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, është sulmuar me vezë nga një qytetar të shtunën pranë objektit të Qeverisë së Kosovës, siç shihet në një video të shpërndarë ...

Thaçi: Sulmi me vezë ndaj Hotit, i papranueshëm dhe i dënueshëm
Presidenti i vendit Hashim Thaçi, e ka dënuar sulmin me vezë ndaj zëvendëskryeministrit, Avdullah Hoti. Përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook, Thaçi e ka quajt veprim të papranueshëm, të cilën nuk duhet ...
Telegrafi | 22-Feb-2020 18:47
Presidenti i vendit Hashim Thaçi, e ka dënuar sulmin me vezë ndaj zëvendëskryeministrit, Avdullah Hoti. Përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook, Thaçi e ka quajt veprim të papranueshëm, të cilën nuk duhet ...

Ironizimi i ish-ministrit: I porosita këto vo, mos po e gjuj Lutën
Në Facebook ai ka postuar disa vezë, të cilat ka thënë se i ka blerë për ta sulmuar nënkryetarin e LDK-së Lutfi Hazirin, gjithnjë në formë ironike, shkruan . “I porosita qito vo. Le te gjenden qaty. Mos po e gjuj ...
Lajminet | 22-Feb-2020 23:36
Në Facebook ai ka postuar disa vezë, të cilat ka thënë se i ka blerë për ta sulmuar nënkryetarin e LDK-së Lutfi Hazirin, gjithnjë në formë ironike, shkruan . “I porosita qito vo. Le te gjenden qaty. Mos po e gjuj ...

Ish-ministri i Tregtisë blen vezë, e ka në plan ta gjuajë Lutfi Hazirin
Ish-ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, ka ironizuar me sulmin e sotshëm të bërë ndaj zëvendëskryeministrit të vendit, Avdullah Hoti. Në llogarinë e tij, në rrjetin social Facebook, ai ka publikuar një ...
InFokusi | 22-Feb-2020 23:27
Ish-ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, ka ironizuar me sulmin e sotshëm të bërë ndaj zëvendëskryeministrit të vendit, Avdullah Hoti. Në llogarinë e tij, në rrjetin social Facebook, ai ka publikuar një ...

Kurti për sulmin me vezë ndaj Hotit: Veprimet e tilla nuk e shqetësojnë qeverinë, kërkoj nga opozita bashkëpunim që ta mbrojmë shtetin e kombin
Edhe kryeministri Albin Kurti ka reaguar për sulmin me vezë ndaj zëvendësministrit Avdullah Hoti. Përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, Kurti ka thënë se veprimet e tilla nuk e shqetësojnë qeverinë. Ai ka ...
Telegrafi | 22-Feb-2020 17:32
Edhe kryeministri Albin Kurti ka reaguar për sulmin me vezë ndaj zëvendësministrit Avdullah Hoti. Përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, Kurti ka thënë se veprimet e tilla nuk e shqetësojnë qeverinë. Ai ka ...

Ish-ministri i Tregtisë blen vezë, e ka në plan ta gjuajë Lutfi Hazirin
Ish-ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, ka ironizuar me sulmin e sotshëm të bërë ndaj zëvendëskryeministrit të vendit, Avdullah Hoti . Në llogarinë e tij, në rrjetin social Facebook, ai ka publikuar një ...
Gazeta Express | 22-Feb-2020 23:23
Ish-ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani, ka ironizuar me sulmin e sotshëm të bërë ndaj zëvendëskryeministrit të vendit, Avdullah Hoti . Në llogarinë e tij, në rrjetin social Facebook, ai ka publikuar një ...

Kur Haki Abazi e krahasonte Vetëvendosjen me PDK-në (Video)
Zëvëndëskryeministri i Qeverisë së Albin Kurtit, Haki Abazi, i është bashkuar Lëvizjes Vetvendosje vitin e kaluar, saktësisht para zgjedhjeve të 6 tetorit. Ai nuk ka pasur çdoherë opinion të mirë për partinë që tashmë i ...
EkonomiaOnline | 22-Feb-2020 22:21
Zëvëndëskryeministri i Qeverisë së Albin Kurtit, Haki Abazi, i është bashkuar Lëvizjes Vetvendosje vitin e kaluar, saktësisht para zgjedhjeve të 6 tetorit. Ai nuk ka pasur çdoherë opinion të mirë për partinë që tashmë i ...

Hasani: “I porosita qito vo. Le te gjenden qaty. Mos po e gjuj Luten”
Ish-ministri i qeverisë PAN, Bajram Hasani ka ironizuar me sulmin e sotshëm të bërë ndaj Avdullah Hotin. Ai ka publikuar një fotografi të vezëve dhe ka shkruar se i ka porositur se mos po e gjuan kryetarin e Gjilanit, ...
Arbresh | 22-Feb-2020 22:18
Ish-ministri i qeverisë PAN, Bajram Hasani ka ironizuar me sulmin e sotshëm të bërë ndaj Avdullah Hotin. Ai ka publikuar një fotografi të vezëve dhe ka shkruar se i ka porositur se mos po e gjuan kryetarin e Gjilanit, ...

Ish-ministri i PAN-it blen vezë: “Mos po e gjuj Luten”
Ish-ministri i qeverisë PAN, Bajram Hasani ka ironizuar me sulmin e sotshëm të bërë ndaj Avdullah Hotin. Ai ka publikuar një fotografi të vezëve dhe ka shkruar se i ka porositur se mos po e gjuan kryetarin e Gjilanit, ...
Indeks Online | 22-Feb-2020 22:06
Ish-ministri i qeverisë PAN, Bajram Hasani ka ironizuar me sulmin e sotshëm të bërë ndaj Avdullah Hotin. Ai ka publikuar një fotografi të vezëve dhe ka shkruar se i ka porositur se mos po e gjuan kryetarin e Gjilanit, ...

Matoshi kritikon sulmin me vezë ndaj Hotit: Opozita duhet të jetë më kreative dhe më e mençur
Halil Matoshi, ish-këshilltar i ish-kryeministrit Ramush Haradinaj ka dënuar sulmin e sotëm me vezë ndaj zëvendëskryeministrit, Abdullah Hoti. Një veprim i tillë sipas Matoshit, ka shkaktuar neveri te masa. Ai këshillon ...
EkonomiaOnline | 22-Feb-2020 22:00
Halil Matoshi, ish-këshilltar i ish-kryeministrit Ramush Haradinaj ka dënuar sulmin e sotëm me vezë ndaj zëvendëskryeministrit, Abdullah Hoti. Një veprim i tillë sipas Matoshit, ka shkaktuar neveri te masa. Ai këshillon ...

E qëlluan me vezë, LDK reagon për sulmin ndaj Hotit: Akt i ulët dhe i papranueshëm
Lidhja Demokratike e Kosovës ka reaguar pas sulmit ndaj zëvendëskryeministrit të Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, duke thënë se është një akt i ulët, i papranueshëm dhe i dëmshëm për proceset vendimtare politike ...
Top Channel | 22-Feb-2020 14:49
Lidhja Demokratike e Kosovës ka reaguar pas sulmit ndaj zëvendëskryeministrit të Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, duke thënë se është një akt i ulët, i papranueshëm dhe i dëmshëm për proceset vendimtare politike ...

Kurti e Thaçi reagojnë kundër sulmit me vezë ndaj Hotit
Për sulmin me vezë ndaj zëvendëskryeministrit Avdullah Hoti, kanë reaguar edhe kryeministri i Kosovës Albin Kurti dhe presidenti Hashim Thaçi. Kurti thotë se këto veprime të dirigjuara nuk e shqetësojnë Qeverinë e ...
Portalb | 22-Feb-2020 21:57
Për sulmin me vezë ndaj zëvendëskryeministrit Avdullah Hoti, kanë reaguar edhe kryeministri i Kosovës Albin Kurti dhe presidenti Hashim Thaçi. Kurti thotë se këto veprime të dirigjuara nuk e shqetësojnë Qeverinë e ...

Arbërie Nagavci: Të gjuash me vezë nuk të bën opozitar
Nënkryetarja e Kuvendit, Arbërie Nagavci, ka dalë kundër një opozitarimizmi me vezë, pas sulmit të tillë që iu bë sot zëvendëskryeministrit Avdullah Hoti. Sipas Nagavcit, gjuajtja me vezë nuk përdoret pa shterimin e ...
Zeri | 22-Feb-2020 21:46
Nënkryetarja e Kuvendit, Arbërie Nagavci, ka dalë kundër një opozitarimizmi me vezë, pas sulmit të tillë që iu bë sot zëvendëskryeministrit Avdullah Hoti. Sipas Nagavcit, gjuajtja me vezë nuk përdoret pa shterimin e ...

Arbërie Nagavci: Të gjuash me vezë nuk të bën opozitar
Nënkryetarja e Kuvendit, Arbërie Nagavci, ka dalë kundër një opozitarimizmi me vezë, pas sulmit të tillë që iu bë sot zëvendëskryeministrit Avdullah Hoti. Sipas Nagavcit, gjuajtja me vezë nuk përdoret pa shterimin e ...
InFokusi | 22-Feb-2020 21:46
Nënkryetarja e Kuvendit, Arbërie Nagavci, ka dalë kundër një opozitarimizmi me vezë, pas sulmit të tillë që iu bë sot zëvendëskryeministrit Avdullah Hoti. Sipas Nagavcit, gjuajtja me vezë nuk përdoret pa shterimin e ...

Sot kritikuan për Hotin, por VV dikur me vezë e kishte sulmuar edhe Isa Mustafën
Ndonëse zyrtarisht asnjëri grup politik nuk ka marrë përgjegjësinë për këtë, zyrtarë të shumtë të Vetëvendosjes u ngutën të reagojnë të parët dhe ashpër kundër kësaj ngjarjeje, shkruan . Madje, kryeministri i Kosovës, ...
Lajminet | 22-Feb-2020 21:44
Ndonëse zyrtarisht asnjëri grup politik nuk ka marrë përgjegjësinë për këtë, zyrtarë të shumtë të Vetëvendosjes u ngutën të reagojnë të parët dhe ashpër kundër kësaj ngjarjeje, shkruan . Madje, kryeministri i Kosovës, ...

Historia e gjuajtjeve me vezë, e nisi Vetëvendosja kundër Isa Mustafës
Sot cak i gjuajtjeve me vezë ishte zëvendëskryeministri Avdullah Hoti nga persona që janë kundër heqjes së taksës. Por, kur nisën vezët të përdoren për aksione ndaj kundërshtarëve politikë? Derisa ish-kryeministri Isa ...
InFokusi | 22-Feb-2020 21:37
Sot cak i gjuajtjeve me vezë ishte zëvendëskryeministri Avdullah Hoti nga persona që janë kundër heqjes së taksës. Por, kur nisën vezët të përdoren për aksione ndaj kundërshtarëve politikë? Derisa ish-kryeministri Isa ...

Historia e gjuajtjeve me vezë ndaj politikanëve kosovarë
Sot cak i gjuajtjeve me vezë ishte zëvendëskryeministri Avdullah Hoti nga persona që janë kundër heqjes së taksës. Por, kur nisën vezët të përdoren për aksione ndaj kundërshtarëve politikë? ...
Gazeta Observer | 22-Feb-2020 21:34
Sot cak i gjuajtjeve me vezë ishte zëvendëskryeministri Avdullah Hoti nga persona që janë kundër heqjes së taksës. Por, kur nisën vezët të përdoren për aksione ndaj kundërshtarëve politikë? ...

Historia e gjuajtjeve me vezë, e nisi Vetëvendosja kundër Isa Mustafës
Sot cak i gjuajtjeve me vezë ishte zëvendëskryeministri Avdullah Hoti nga persona që janë kundër heqjes së taksës. Por, kur nisën vezët të përdoren për aksione ndaj kundërshtarëve politikë? Derisa ish-kryeministri Isa ...
Gazeta Express | 22-Feb-2020 21:22
Sot cak i gjuajtjeve me vezë ishte zëvendëskryeministri Avdullah Hoti nga persona që janë kundër heqjes së taksës. Por, kur nisën vezët të përdoren për aksione ndaj kundërshtarëve politikë? Derisa ish-kryeministri Isa ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved